hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Mladkov - Suchý vrch

2.7.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 2.7.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Mladkově
10.30 hodin

Přihlášky

8.00 - 10.00 hodin, KD Mladkov

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Trať vede z Mladkova lesními cestami s měkkým povrchem.
Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Dobroslav Mareček
561 67 Mladkov 30
tel. 465 635 444

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch-
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3046

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4823
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Pechek František5319
Svatoš Otakar3416
Tučný Jan4716
Marek František4116
Jirásková Eva6415
Šimůnek Jan8214
Tempír František4914
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Merta Jaroslav3512
Dobšíček Pavel8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Vraštilová Miloslava5612
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Šrůtek Stanislav5812
Sadílek Václav5012
Šmída Oldřich4811
Keprtová Miloslava4811
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Dušková Lenka8010
Gombita Josef5810
Mertová Michaela7610
Hejl Jan5310
Tichý Pavel6310
Hanuš Petr6410
Kalousek Jan4110
Vacarda Vladimír5910
Krejčí Stanislav6310
Krejsa Václav5210
Krunčík Pavel8510
Krupička Miroslav539
Ožana Václav649
Fejgl Zdeněk429
Kozel Karel529
Křenek Miroslav509

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 02.07.2005, 12:52
  • zobrazeno již 949x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1426Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:42:0870
2MJ1623Groh RadoslavDvůr Králové nad Labem8900:43:0462
3MJ1743Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:43:2954
4MJ2022Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.8900:43:5248

Muži A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:37:2970
2MA269Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:39:1262
3MA345Dobšíček PavelSK Hronov8000:39:3754
4MA447Michl PetrDukla Liberec7000:39:5848
5MA566Koukal MartinSKP Jablonec nad Nisou7800:40:0744
6MA660Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:40:1140
7MA759Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:40:5038
8MA832Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:5436
9MA1049Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:2234
10MA1216Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:41:49-
11MA1327Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:42:0232
12MA155Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:42:49-
13MA1831Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:43:4430
14MA2168Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:0328
15MA2217Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:44:10-
16MA2328Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:4826
17MA2488Adamec JosefATC Nekoř8100:45:1624
18MA2553Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:45:1722
19MA2758Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:46:2920
20MA2857Dostálek PetrASPV Těchonín6700:46:4718
21MA2930Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:46:5316
22MA3148Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:47:1614
23MA3252Levý Tomᚎamberk6700:47:2112
24MA3371Novotný JiříKateřinky7100:47:3010
25MA3718Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:47:58-
26MA3855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:258
27MA3954Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:266
28MA446Walczykiewicz MariuszLKS JSKRA JASZKOWA PL8200:50:22-
29MA4681Kristek JiříRetia Pardubice6700:50:354
30MA5567Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:52:302
31MA8135Vlček MartinMladkov7501:01:202

Muži B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB976Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:0370
2MB1144Poduška JosefMK Kladno6200:41:4562
3MB3475Knápek LubomírLK Šumperk5900:47:4454
4MB4085Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:49:3248
5MB4140Kovářík VáclavTJ JE Dukovany6300:49:5944
6MB4810Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:50:53-
7MB4986Zdeněk BílýMK Pardubice5900:50:5840
8MB5478Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:51:3538
9MB5972Sedlák JiříPřelouč5800:53:2736
10MB6593Šilar TomášAC Pardubice6300:54:0634
11MB6814Pečenka LiborKHB Radegast6100:55:5132
12MB7282Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:57:1930
13MB7913Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:00:2528
14MB8412Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:03:2526
15MB924Přívětivý JiříBranky6101:14:3524

Muži C (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1956Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:4770
2MC2665Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:46:0062
3MC3041Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:1054
4MC3495Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:4448
5MC3691Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:5544
6MC4237Kovárník StanislavACOH Praha4800:50:2040
7MC512Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:51:1438
8MC5277Nejman BedřichAC Náchod5000:51:2236
9MC5336Flegl VlastimilBrtev5300:51:2734
10MC563Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:52:36-
11MC577Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:52:5532
12MC5870Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:53:1030
13MC6184Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:53:4028
14MC6292Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:53:4826
15MC6679Koblížek JindřichSK Žamberk4800:54:4424
16MC6725Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:5622
17MC7061Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:56:1720
18MC7551Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:4818
19MC8546Volf BřetislavLanškroun5201:03:4716
20MC8838Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:2814

Muži D (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4387Biemann GötzSKI Harrachov4300:50:2170
2MD6374Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:53:5062
3MD6942Marek FrantišekČervený Kostelec4100:55:5554
4MD749Herbst ManfredFenix Jeseník4100:58:3748
5MD7880Linhart MilošAC Náchod4401:00:0044
6MD8215Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4201:01:2240
7MD8394Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:02:5738
8MD8690Novotný JiříKB Letohrad4501:03:5536
9MD908Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:07:4670
10MD9163Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:12:3662
11MD9364Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:20:0054

Juniorky (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6024Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:53:3870
2ŽJ8720Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:04:2962

Ženy A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4539Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:50:2370
2ZA5033Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:51:1062
3ZA6434Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:5854
4ZA7550Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:4848
5ZA7729Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:59:4244

Ženy B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4762Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:5070
2ZB7121Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:56:3362
3ZB7389Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:58:1070
4ZB8019Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:4462
5ZB8983Klimešová AlenaBukovice6301:07:0254
6ZB9411Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:20:2048

Trať 9,5 km, 522 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:37:2970
2MA269Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:39:1262
3MA345Dobšíček PavelSK Hronov8000:39:3754
4MA447Michl PetrDukla Liberec7000:39:5848
5MA566Koukal MartinSKP Jablonec nad Nisou7800:40:0744
6MA660Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:40:1140
7MA759Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:40:5038
8MA832Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:5436
1MB976Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:0370
9MA1049Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:2234
2MB1144Poduška JosefMK Kladno6200:41:4562
10MA1216Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:41:49-
11MA1327Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:42:0232
1MJ1426Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:42:0870
12MA155Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:42:49-
2MJ1623Groh RadoslavDvůr Králové nad Labem8900:43:0462
3MJ1743Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:43:2954
13MA1831Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:43:4430
1MC1956Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:4770
4MJ2022Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.8900:43:5248
14MA2168Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:0328
15MA2217Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:44:10-
16MA2328Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:4826
17MA2488Adamec JosefATC Nekoř8100:45:1624
18MA2553Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:45:1722
2MC2665Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:46:0062
19MA2758Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:46:2920
20MA2857Dostálek PetrASPV Těchonín6700:46:4718
21MA2930Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:46:5316
3MC3041Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:1054
22MA3148Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:47:1614
23MA3252Levý Tomᚎamberk6700:47:2112
24MA3371Novotný JiříKateřinky7100:47:3010
4MC3495Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:4448
3MB3475Knápek LubomírLK Šumperk5900:47:4454
5MC3691Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:5544
25MA3718Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:47:58-
26MA3855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:258
27MA3954Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:266
4MB4085Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:49:3248
5MB4140Kovářík VáclavTJ JE Dukovany6300:49:5944
6MC4237Kovárník StanislavACOH Praha4800:50:2040
1MD4387Biemann GötzSKI Harrachov4300:50:2170
28MA446Walczykiewicz MariuszLKS JSKRA JASZKOWA PL8200:50:22-
1ZA4539Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:50:2370
29MA4681Kristek JiříRetia Pardubice6700:50:354
1ZB4762Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:5070
6MB4810Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:50:53-
7MB4986Zdeněk BílýMK Pardubice5900:50:5840
2ZA5033Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:51:1062
7MC512Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:51:1438
8MC5277Nejman BedřichAC Náchod5000:51:2236
9MC5336Flegl VlastimilBrtev5300:51:2734
8MB5478Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:51:3538
30MA5567Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:52:302
10MC563Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:52:36-
11MC577Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:52:5532
12MC5870Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:53:1030
9MB5972Sedlák JiříPřelouč5800:53:2736
1ŽJ6024Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:53:3870
13MC6184Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:53:4028
14MC6292Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:53:4826
2MD6374Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:53:5062
3ZA6434Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:5854
10MB6593Šilar TomášAC Pardubice6300:54:0634
15MC6679Koblížek JindřichSK Žamberk4800:54:4424
16MC6725Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:5622
11MB6814Pečenka LiborKHB Radegast6100:55:5132
3MD6942Marek FrantišekČervený Kostelec4100:55:5554
17MC7061Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:56:1720
2ZB7121Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:56:3362
12MB7282Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:57:1930
3ZB7389Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:58:1070
4MD749Herbst ManfredFenix Jeseník4100:58:3748
4ZA7550Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:4848
18MC7551Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:4818
5ZA7729Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:59:4244
5MD7880Linhart MilošAC Náchod4401:00:0044
13MB7913Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:00:2528
4ZB8019Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:4462
31MA8135Vlček MartinMladkov7501:01:202
6MD8215Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4201:01:2240
7MD8394Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:02:5738
14MB8412Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:03:2526
19MC8546Volf BřetislavLanškroun5201:03:4716
8MD8690Novotný JiříKB Letohrad4501:03:5536
2ŽJ8720Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:04:2962
20MC8838Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:2814
5ZB8983Klimešová AlenaBukovice6301:07:0254
9MD908Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:07:4670
10MD9163Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:12:3662
15MB924Přívětivý JiříBranky6101:14:3524
11MD9364Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:20:0054
6ZB9411Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:20:2048

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 77%
Vyhlášení výsledků: 87%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

Závod se už tradičně vydařil, vždyť krátce po startu přestalo i pršet a promočená trať po celonočním lijáku byla prima zpestřením,ne? A o tom to je. Dík panu Marečkovi i předsedovi TJ za vstřícnost s ubytováním, určitě by se to dalo řešit do příštích let. Vím, že někteří , kteří telefonovali o informace nepřijeli a to je škoda. Dík za vše a za rok nashle!
zdefe
9,5 km lesem je velmi příjemné, kilometráž jsem často přehlédl, zpracování výsledků bylo precizní, celkový dojem = spokojenost
estilo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód