Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

10.7.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 10.7.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: T. J. Sport Mladkov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3165

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Tučný Jan4716
Marek František4116
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šmída Oldřich4813
Vodička Jan4513
Šrutek Stanislav5813
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Dobšíček Pavel8012
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Hanuš Petr6410
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Krejčí Stanislav6310
Mertová Michaela7610
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Bogdał Paweł769

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ593Dobšíček Pavel2 B Tým8000:39:2540
2MJ1729Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:42:0038
3MJ248Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:43:2036
4MJ4227Machuta JakubAK Remontas Kadaň8400:45:5634
5MJ4538Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:46:5132
6MJ5954Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov8100:48:4130
7MJ6228Hudek MartinAK Remontas Kadaň8300:49:0528
8MJ7182Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:50:3526
9MJ7753Kinzel PetrTJ Porkert Skuhrov8200:51:1824
10MJ8919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:3422
11MJ91122Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:55:0520
12MJ97128Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:55:5518
13MJ10478Exler PavelBorec Žamberk8200:58:1816
14MJ11980Kozel MartinTJ Loko Trutnov8901:02:4214
Muži A (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Pešava JanDukla Praha7200:36:5960
2MA221Poduška JosefAC Kladno6200:37:4958
3MA3118Magál JiříASD Duklad Liberec7700:39:1356
4MA449Michl PetrDukla Liberec7000:39:1954
5MA644Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:39:4052
6MA725Dedek AlešSK Přerov7500:40:0050
7MA8100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1848
8MA933Ropek RudolfDukla Liberec7000:40:3646
9MA1148Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:40:5544
10MA1269Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1642
11MA13129Palko AlešXXX7100:41:1840
12MA152Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:41:4438
13MA1698Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:41:5236
14MA1851Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:42:1034
15MA1992Málek MichaelSKP Jablonex7600:42:1132
16MA2047Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto6400:42:2230
17MA21121Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:42:4028
18MA26110Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:43:2826
19MA27135Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:43:3724
20MA2858Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:43:5722
21MA30119Pelc NorbertDukla Liberec7900:44:0620
22MA3414Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:44:3718
23MA3939Machala PetrRotující kedluben7600:45:3716
24MA44127Kučera TomášSK Rover Praha7600:46:4414
25MA4652Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:46:5312
26MA483Ouzký StanislavAFK Loko Chomutov7400:47:1710
27MA5255Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:47:568
28MA5370Vařeka KarelŽamberk6500:48:096
29MA55114Hovad FrantišekReform Klášterec n. O.7000:48:314
30MA5657Vodička JanŠelasport7800:48:342
31MA6088Rozprým JiříSport Prokopec Žamberk7700:48:430
32MA65117Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:49:520
33MA69115Hovad JaroslavReform Klášterec n. O.7700:50:120
34MA76107Dostálek PetrTěchonín6700:51:070
35MA8174Novotný LuděkŽamberk6200:51:400
36MA9072Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:520
37MA93126Stejskal PavelLichkov7500:55:220
38MA965Pečenka LiborXXX6100:55:360
39MA10695Kaplan PetrAC Čimelice6700:58:310
40MA107131Vejchoda PetrBrno7700:58:540
41MA10868Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:59:160
42MA10913Mašek RomanNovis Praha6100:59:290
43MA115137Beránek MiroslavTJ KČT KAS Pardubice7701:01:410
44MA1331Malošek RobertMladkov7101:11:040
-MA-97Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team71DNF-
Muži B (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1040Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:40:4440
2MB1431Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:3538
3MB2324Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:43:0336
4MB2520Špacír LadislavLoko Břeclav5500:43:2234
5MB3134Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:44:1532
6MB32132Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:44:2930
7MB3612Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:45:0728
8MB387Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:45:3126
9MB40130Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:45:4624
10MB4141Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:45:5022
11MB4399Červ MiloslavSK Polička5000:46:3420
12MB479Kubr VáclavKRB Chrudim5500:47:0318
13MB4950Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:47:1816
14MB5185Švec MiroslavPotštejn5200:47:5114
15MB5467Sadílek VáclavAlbrechtice5000:48:1512
16MB61106Vorlický ZbyněkHPBK Praha5000:49:0110
17MB63116Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:49:328
18MB68102Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:50:116
19MB73109Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:50:524
20MB7442Šafář JaroslavXXX5100:50:542
21MB7860Tománek PavelSokol Veřovice5500:51:220
22MB7976Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:51:240
23MB82111Zajíc JanKRB Chrudim5300:51:420
24MB8483Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:080
25MB856Zitko JiříKRB Chrudim5400:52:180
26MB8711Krejsa VáclavBering Praha5200:52:550
27MB110120Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:59:480
28MB11879Exler PavelŽamberk ZEZ Sliko s.r.o.5801:02:240
29MB12091Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:02:580
30MB126138Sygeryč BohdanMC Pardubice5601:04:450
31MB13281Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:10:330
Muži C (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2245Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:42:5720
2MC2977Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:44:0418
3MC35134Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:44:4316
4MC3717Šalplachta JindřichFenic OKU Jeseník4700:45:2314
5MC5856Vodička JanMK Radslavice 00:48:4012
6MC6684Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:50:0010
7MC7066Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:208
8MC7561Lerch VladislavMILO Olomouc4800:51:066
9MC95105Bielčík JindřichLichkov 00:55:354
10MC98112Tučný JanMK Pardubice4700:56:192
11MC9959Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:56:420
12MC105123Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:58:270
13MC114103Strnad JosefSokol Žamberk4401:01:090
14MC122104Kalousek JanKČT Žamberk4101:03:250
15MC12389Bodlák JanBramac Chrudim4901:03:270
16MC12471Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:03:460
17MC13023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:100
18MC1314Ouzký VlastimilAFK Loko Chomutov4801:09:580
19MC13594Kotyza AntonínMladkov4601:14:160
20MC13637Pleticha FrantišekSparta Praha4201:30:000
Muži D (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7215Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:4420
2MD102125Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:57:1818
3MD11318Merta JaroslavJeseník3501:00:4416
Juniorky (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6732Navrátilová LucieOlfin Car - Vella Nike Team8000:50:0320
2ŽJ8322Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:52:0618
3ŽJ9226Blašková VeronikaAK Remontas Kadaň8400:55:0716
4ŽJ10135Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:56:5714
5ŽJ112133Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:00:2012
6ŽJ11764Dušková LenkaLanškroun8001:01:5810
Ženy A (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3386Krátká JitkaJiskra Králíky7400:44:3120
2ZA5746Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:48:3518
3ZA6462Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:49:4016
4ZA8090Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:51:3314
5ZA8643Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:52:3212
6ZA94108Wiesnerová LenkaSport Team HSM Adršpach6900:55:2410
7ZA11116Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:00:108
8ZA12596Kaplanová IvaAC Čimelice6801:03:546
9ZA12730Popovová MartinaXXX7401:05:044
10ZA128136Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6901:05:052
11ZA12973Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7801:06:490
12ZA134113Hovadová AlenaReform Klášterec n. O.7201:14:020
Ženy B (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB50101Paulů BlankaSki Jilemnice5400:47:2520
2ZB8810Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:52:5818
3ZB10065Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:56:4516
4ZB103124Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:57:4014
5ZB11675Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:01:4312
6ZB12163Jirásková EvaLanškroun6401:03:2310
Trať 9,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Pešava JanDukla Praha7200:36:5960
2MA221Poduška JosefAC Kladno6200:37:4958
3MA3118Magál JiříASD Duklad Liberec7700:39:1356
4MA449Michl PetrDukla Liberec7000:39:1954
1MJ593Dobšíček Pavel2 B Tým8000:39:2540
5MA644Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:39:4052
6MA725Dedek AlešSK Přerov7500:40:0050
7MA8100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1848
8MA933Ropek RudolfDukla Liberec7000:40:3646
1MB1040Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:40:4440
9MA1148Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:40:5544
10MA1269Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1642
11MA13129Palko AlešXXX7100:41:1840
2MB1431Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:3538
12MA152Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:41:4438
13MA1698Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:41:5236
2MJ1729Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:42:0038
14MA1851Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:42:1034
15MA1992Málek MichaelSKP Jablonex7600:42:1132
16MA2047Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto6400:42:2230
17MA21121Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:42:4028
1MC2245Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:42:5720
3MB2324Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:43:0336
3MJ248Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:43:2036
4MB2520Špacír LadislavLoko Břeclav5500:43:2234
18MA26110Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:43:2826
19MA27135Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:43:3724
20MA2858Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:43:5722
2MC2977Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:44:0418
21MA30119Pelc NorbertDukla Liberec7900:44:0620
5MB3134Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:44:1532
6MB32132Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:44:2930
1ZA3386Krátká JitkaJiskra Králíky7400:44:3120
22MA3414Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:44:3718
3MC35134Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:44:4316
7MB3612Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:45:0728
4MC3717Šalplachta JindřichFenic OKU Jeseník4700:45:2314
8MB387Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:45:3126
23MA3939Machala PetrRotující kedluben7600:45:3716
9MB40130Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:45:4624
10MB4141Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:45:5022
4MJ4227Machuta JakubAK Remontas Kadaň8400:45:5634
11MB4399Červ MiloslavSK Polička5000:46:3420
24MA44127Kučera TomášSK Rover Praha7600:46:4414
5MJ4538Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:46:5132
25MA4652Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:46:5312
12MB479Kubr VáclavKRB Chrudim5500:47:0318
26MA483Ouzký StanislavAFK Loko Chomutov7400:47:1710
13MB4950Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:47:1816
1ZB50101Paulů BlankaSki Jilemnice5400:47:2520
14MB5185Švec MiroslavPotštejn5200:47:5114
27MA5255Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:47:568
28MA5370Vařeka KarelŽamberk6500:48:096
15MB5467Sadílek VáclavAlbrechtice5000:48:1512
29MA55114Hovad FrantišekReform Klášterec n. O.7000:48:314
30MA5657Vodička JanŠelasport7800:48:342
2ZA5746Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:48:3518
5MC5856Vodička JanMK Radslavice 00:48:4012
6MJ5954Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov8100:48:4130
31MA6088Rozprým JiříSport Prokopec Žamberk7700:48:430
16MB61106Vorlický ZbyněkHPBK Praha5000:49:0110
7MJ6228Hudek MartinAK Remontas Kadaň8300:49:0528
17MB63116Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:49:328
3ZA6462Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:49:4016
32MA65117Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:49:520
6MC6684Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:50:0010
1ŽJ6732Navrátilová LucieOlfin Car - Vella Nike Team8000:50:0320
18MB68102Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:50:116
33MA69115Hovad JaroslavReform Klášterec n. O.7700:50:120
7MC7066Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:208
8MJ7182Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:50:3526
1MD7215Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:4420
19MB73109Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:50:524
20MB7442Šafář JaroslavXXX5100:50:542
8MC7561Lerch VladislavMILO Olomouc4800:51:066
34MA76107Dostálek PetrTěchonín6700:51:070
9MJ7753Kinzel PetrTJ Porkert Skuhrov8200:51:1824
21MB7860Tománek PavelSokol Veřovice5500:51:220
22MB7976Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:51:240
4ZA8090Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:51:3314
35MA8174Novotný LuděkŽamberk6200:51:400
23MB82111Zajíc JanKRB Chrudim5300:51:420
2ŽJ8322Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:52:0618
24MB8483Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:080
25MB856Zitko JiříKRB Chrudim5400:52:180
5ZA8643Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:52:3212
26MB8711Krejsa VáclavBering Praha5200:52:550
2ZB8810Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:52:5818
10MJ8919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:3422
36MA9072Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:520
11MJ91122Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:55:0520
3ŽJ9226Blašková VeronikaAK Remontas Kadaň8400:55:0716
37MA93126Stejskal PavelLichkov7500:55:220
6ZA94108Wiesnerová LenkaSport Team HSM Adršpach6900:55:2410
9MC95105Bielčík JindřichLichkov 00:55:354
38MA965Pečenka LiborXXX6100:55:360
12MJ97128Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:55:5518
10MC98112Tučný JanMK Pardubice4700:56:192
11MC9959Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:56:420
3ZB10065Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:56:4516
4ŽJ10135Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:56:5714
2MD102125Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:57:1818
4ZB103124Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:57:4014
13MJ10478Exler PavelBorec Žamberk8200:58:1816
12MC105123Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:58:270
39MA10695Kaplan PetrAC Čimelice6700:58:310
40MA107131Vejchoda PetrBrno7700:58:540
41MA10868Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:59:160
42MA10913Mašek RomanNovis Praha6100:59:290
27MB110120Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:59:480
7ZA11116Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:00:108
5ŽJ112133Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:00:2012
3MD11318Merta JaroslavJeseník3501:00:4416
13MC114103Strnad JosefSokol Žamberk4401:01:090
43MA115137Beránek MiroslavTJ KČT KAS Pardubice7701:01:410
5ZB11675Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:01:4312
6ŽJ11764Dušková LenkaLanškroun8001:01:5810
28MB11879Exler PavelŽamberk ZEZ Sliko s.r.o.5801:02:240
14MJ11980Kozel MartinTJ Loko Trutnov8901:02:4214
29MB12091Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:02:580
6ZB12163Jirásková EvaLanškroun6401:03:2310
14MC122104Kalousek JanKČT Žamberk4101:03:250
15MC12389Bodlák JanBramac Chrudim4901:03:270
16MC12471Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:03:460
8ZA12596Kaplanová IvaAC Čimelice6801:03:546
30MB126138Sygeryč BohdanMC Pardubice5601:04:450
9ZA12730Popovová MartinaXXX7401:05:044
10ZA128136Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6901:05:052
11ZA12973Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7801:06:490
17MC13023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:100
18MC1314Ouzký VlastimilAFK Loko Chomutov4801:09:580
31MB13281Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:10:330
44MA1331Malošek RobertMladkov7101:11:040
12ZA134113Hovadová AlenaReform Klášterec n. O.7201:14:020
19MC13594Kotyza AntonínMladkov4601:14:160
20MC13637Pleticha FrantišekSparta Praha4201:30:000

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód