Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

20.7.1997, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 20.7.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2544

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Javůrek Jiří4820
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Tučný Jan4714
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Švec Miroslav529
Tomšů Petr649
Dobšíček Pavel809
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Buchar Jan339

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,5 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ279Losman PetrMaratonstav Úpice7900:24:5720
2MJ780Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:25:4519
3MJ1281Vrabec MartinSKI Kasper Trutnov7900:26:3618
4MJ1382Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:26:3817
5MJ1783Havelka JanSKI Harrachov7900:27:1816
6MJ2284Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm7800:27:4415
7MJ2485Šír DanielSpartak Rokytnice7900:27:5314
8MJ2886Brýdl PavelPreciosa Jablonec nad Nisou8000:28:1613
9MJ3587Gebas MiroslavSKP Hradec Králové8100:28:5512
10MJ4088Panec PetrSeddma Semily8000:29:2811
11MJ5289Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:30:4410
12MJ5890Beran JanSpartak Police nad Metují8300:31:099
13MJ6191Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:31:168
14MJ6292Šrůtek DavidBKL Machov8000:31:177
15MJ6493Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:31:236
16MJ8494Rücker LukášSK Hronov7800:34:135
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí - Nike team7200:24:2530
2MA33Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:25:0829
3MA44Holický MilanAFK Pardubice6500:25:2228
4MA65Ulich PetrČS Ústí nad Labem6800:25:4027
5MA106Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:26:1926
6MA117Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:26:2925
7MA148Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7500:26:4124
8MA159Mládek JakubSK SKI Liberec7600:26:5623
9MA1610Metelka TomášSKI Jilemnice7200:27:0522
10MA1811Kolář RadekSK Hronov6900:27:2021
11MA2112Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:27:3420
12MA2313Hrbek TomášSK Nové Město nad Metují6800:27:5119
13MA2514Rücker PavelSK Hronov7600:27:5718
14MA2715Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:28:1217
15MA3016Koukol ZdeněkNáchod6100:28:2516
16MA3117Tichý PavelProfi Náchod6300:28:3115
17MA3318Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:28:3614
18MA4219Richtr JaroslavSK Hronov6300:29:4013
19MA4620Cvejn JosefKČT Náchod6300:30:0312
20MA4821Hejnyš MiroslavHOBUK Bukovice6000:30:1411
21MA5022Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:30:3410
22MA5123Mollinger LuděkSK Hronov7200:30:369
23MA5224Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:30:448
24MA5525Sokol MilanROB Broumov7200:30:547
25MA5726Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:31:006
26MA6327Hůla MartinJaroměř6800:31:215
27MA6928Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:32:084
28MA7929Krátký JosefVysoká nad Labem6500:33:303
29MA8030Diviš ZdeněkKB Jaroměř6400:33:312
30MA8631Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:34:471
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB532Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:25:2920
2MB833Mach FrantišekSKI Club Preciosa Jablonec5000:26:1019
3MB934Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:26:1118
4MB1935Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:27:2217
5MB2036Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:27:2916
6MB2637Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:28:0015
7MB2938Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:1814
8MB3239Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:28:3213
9MB3640Kubr VáclavHradec Králové5500:28:5912
10MB3741Doležal LubošSK Nové Město nad Metují5400:29:0011
11MB3942Losman MiroslavHradec Králové5100:29:2310
12MB4143Švec MiroslavSokol Potštejn5200:29:359
13MB4744Flaška JiříSK Nové Město nad Metují5100:30:098
14MB4945Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:30:247
15MB5446Dobýval JaroslavCyklo Valta Náchod5000:30:516
16MB5647Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:30:585
17MB6048Erber JiříČeská Čermná5600:31:124
18MB6549Rücker OldřichSK Hronov5500:31:243
19MB6650Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:31:372
20MB6851Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:32:011
21MB7152Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:32:260
22MB7353Razým JanČTBK ISCAREX Česká Třebová5700:32:510
23MB7754Krejsa VáclavAVC Praha5200:33:060
24MB9355Čepelka OldřichTima Liberec4800:37:150
25MB9656Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:40:460
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3457Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:28:4610
2MC3858Metelka JosefSokol Studnice4400:29:189
3MC4559Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:30:028
4MC5860Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:31:097
5MC7461Tučný JanMK Pardubice4700:32:546
6MC7562Marek FrantišekMAVET Česká Skalice4100:33:045
7MC8763Linhart MilošKČT Náchod4400:34:584
8MC9264Bielčik JindřichLichkov4000:36:243
9MC9565Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:37:472
10MC9866Škoda KryštofNáchod4100:42:341
Muži D 60 let a starší (trať 7,5 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8267Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:33:4810
2MD8868Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:35:099
3MD9169Miles PetrHostinné3700:35:588
4MD9770Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:41:437
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6795Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:31:4010
2ŽJ7696Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov8100:33:059
3ŽJ7897Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:33:158
4ŽJ8198Beranová JanaPrecioza Jablonec8000:33:407
5ŽJ8999Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:35:346
6ŽJ94100Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:37:245
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4371Hebelková DitaMaratonstav Úpice NIKE7600:29:5410
2ZA4472Tůmová EvaMaratonstav Úpice - Nike team6900:30:019
3ZA7073Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice NIKE7500:32:108
4ZA8374Lenčová JanaŽďárek6900:34:117
5ZA9075Kubrová DagmarMK Pardubice6300:35:416
-ZA-76Schwabová EvaJaroměř73DNF-
Ženy B 35 let a starší (trať 7,5 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7277Paulů BlankaSki Jilemnice5400:32:3710
2ZB8578Pštrossová MarieAVC Praha5900:34:369
Trať 7,5 km, 302 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí - Nike team7200:24:2530
1MJ279Losman PetrMaratonstav Úpice7900:24:5720
2MA33Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:25:0829
3MA44Holický MilanAFK Pardubice6500:25:2228
1MB532Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:25:2920
4MA65Ulich PetrČS Ústí nad Labem6800:25:4027
2MJ780Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:25:4519
2MB833Mach FrantišekSKI Club Preciosa Jablonec5000:26:1019
3MB934Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:26:1118
5MA106Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:26:1926
6MA117Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:26:2925
3MJ1281Vrabec MartinSKI Kasper Trutnov7900:26:3618
4MJ1382Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:26:3817
7MA148Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7500:26:4124
8MA159Mládek JakubSK SKI Liberec7600:26:5623
9MA1610Metelka TomášSKI Jilemnice7200:27:0522
5MJ1783Havelka JanSKI Harrachov7900:27:1816
10MA1811Kolář RadekSK Hronov6900:27:2021
4MB1935Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:27:2217
5MB2036Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:27:2916
11MA2112Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:27:3420
6MJ2284Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm7800:27:4415
12MA2313Hrbek TomášSK Nové Město nad Metují6800:27:5119
7MJ2485Šír DanielSpartak Rokytnice7900:27:5314
13MA2514Rücker PavelSK Hronov7600:27:5718
6MB2637Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:28:0015
14MA2715Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:28:1217
8MJ2886Brýdl PavelPreciosa Jablonec nad Nisou8000:28:1613
7MB2938Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:1814
15MA3016Koukol ZdeněkNáchod6100:28:2516
16MA3117Tichý PavelProfi Náchod6300:28:3115
8MB3239Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:28:3213
17MA3318Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:28:3614
1MC3457Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:28:4610
9MJ3587Gebas MiroslavSKP Hradec Králové8100:28:5512
9MB3640Kubr VáclavHradec Králové5500:28:5912
10MB3741Doležal LubošSK Nové Město nad Metují5400:29:0011
2MC3858Metelka JosefSokol Studnice4400:29:189
11MB3942Losman MiroslavHradec Králové5100:29:2310
10MJ4088Panec PetrSeddma Semily8000:29:2811
12MB4143Švec MiroslavSokol Potštejn5200:29:359
18MA4219Richtr JaroslavSK Hronov6300:29:4013
1ZA4371Hebelková DitaMaratonstav Úpice NIKE7600:29:5410
2ZA4472Tůmová EvaMaratonstav Úpice - Nike team6900:30:019
3MC4559Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:30:028
19MA4620Cvejn JosefKČT Náchod6300:30:0312
13MB4744Flaška JiříSK Nové Město nad Metují5100:30:098
20MA4821Hejnyš MiroslavHOBUK Bukovice6000:30:1411
14MB4945Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:30:247
21MA5022Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:30:3410
22MA5123Mollinger LuděkSK Hronov7200:30:369
23MA5224Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:30:448
11MJ5289Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:30:4410
15MB5446Dobýval JaroslavCyklo Valta Náchod5000:30:516
24MA5525Sokol MilanROB Broumov7200:30:547
16MB5647Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:30:585
25MA5726Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:31:006
4MC5860Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:31:097
12MJ5890Beran JanSpartak Police nad Metují8300:31:099
17MB6048Erber JiříČeská Čermná5600:31:124
13MJ6191Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:31:168
14MJ6292Šrůtek DavidBKL Machov8000:31:177
26MA6327Hůla MartinJaroměř6800:31:215
15MJ6493Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:31:236
18MB6549Rücker OldřichSK Hronov5500:31:243
19MB6650Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:31:372
1ŽJ6795Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:31:4010
20MB6851Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:32:011
27MA6928Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:32:084
3ZA7073Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice NIKE7500:32:108
21MB7152Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:32:260
1ZB7277Paulů BlankaSki Jilemnice5400:32:3710
22MB7353Razým JanČTBK ISCAREX Česká Třebová5700:32:510
5MC7461Tučný JanMK Pardubice4700:32:546
6MC7562Marek FrantišekMAVET Česká Skalice4100:33:045
2ŽJ7696Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov8100:33:059
23MB7754Krejsa VáclavAVC Praha5200:33:060
3ŽJ7897Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:33:158
28MA7929Krátký JosefVysoká nad Labem6500:33:303
29MA8030Diviš ZdeněkKB Jaroměř6400:33:312
4ŽJ8198Beranová JanaPrecioza Jablonec8000:33:407
1MD8267Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:33:4810
4ZA8374Lenčová JanaŽďárek6900:34:117
16MJ8494Rücker LukášSK Hronov7800:34:135
2ZB8578Pštrossová MarieAVC Praha5900:34:369
30MA8631Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:34:471
7MC8763Linhart MilošKČT Náchod4400:34:584
2MD8868Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:35:099
5ŽJ8999Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:35:346
5ZA9075Kubrová DagmarMK Pardubice6300:35:416
3MD9169Miles PetrHostinné3700:35:588
8MC9264Bielčik JindřichLichkov4000:36:243
24MB9355Čepelka OldřichTima Liberec4800:37:150
6ŽJ94100Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:37:245
9MC9565Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:37:472
25MB9656Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:40:460
4MD9770Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:41:437
10MC9866Škoda KryštofNáchod4100:42:341

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč