Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

13.7.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 13.7.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Náchod, zimní stadion
10:00 hodin

Přihlášky

přihlášky telefonem, písemně, e-mailem
presentace od 8:15 hodin - nejdéle pak 15 min před startem

Popis tratě

délka: 8,9 km
převýšení: 410 m
45% asfaltová silnice + zpevněné cesty se šotolinou

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Josef Kolísko
Bílkova 1544
547 02 Náchod II
mobil 607 933 811

Internetové stránky

http://www.scdobrosov.tk

E-mailová adresa

sc.dobrosov@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2557

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Stránský Aleš6013
Šrůtek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Vimr Adolf4311
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Losman Miroslav5110
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1049Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:37:1570
2MJ219Sliwinski HubertLKS JSKRA JASZKOWA9200:40:26-
3MJ3634Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:42:3162
4MJ5614Votava MichalVrchlabí9000:47:3254
5MJ6551Hejzlar DavidJablonné nad Orlicí8900:50:2548
6MJ6811Houštěk JiříNáchod - Babí9100:51:3244
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6631Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:50:3570
2ŽJ7743Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:2862
Muži A 20-39 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:0970
2MA224Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:5662
3MA333Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:35:3954
4MA438Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:35:5048
5MA550Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:35:5844
6MA623Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:2640
7MA719Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:36:4238
8MA1142Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:37:5736
9MA1245Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:38:2234
10MA1359Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:3832
11MA146Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:38:54-
12MA1644Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:39:1330
13MA1768Doucha JiříStart Náchod7100:39:5728
14MA1821Dobšíček PavelSK Hronov8000:40:0026
15MA2261Novotný JiříKateřinky7100:40:3424
16MA3085Mihulka JindřichLogitron7000:42:0722
17MA327Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:42:18-
18MA3526Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:2720
19MA3883Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:43:0318
20MA4158Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:44:0516
21MA4637Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:45:1314
22MA5557Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:47:0612
23MA632Šulc PetrINS Atelier Náchod7800:50:2210
24MA7080Pešát PavelHradec Králové6900:52:038
25MA8022Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:56:126
Muži B 40-49 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB872Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:36:5370
2MB946Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:0662
3MB1525Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:0054
4MB2090Tichý PavelAC Náchod6300:40:2348
5MB2429Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:4844
6MB2576Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:40:5540
7MB2736Havlíček IvoLánov6600:41:2838
8MB2817Zoubek JiříSCWS Lučany6500:41:4136
9MB3115Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:42:1534
10MB3487Zelený LuděkAC Náchod6100:42:2132
11MB4784Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:45:2030
12MB5012Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:46:1028
13MB5718Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:48:0026
14MB5971Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:48:1624
15MB6452Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:2322
16MB7255Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:52:3720
Muži C 50-59 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2378Gombita JosefMost5800:40:3870
2MC2916Krupka MilanTJ Rumburk5600:41:4562
3MC331Flegl VlastimilBrtev5300:42:1954
4MC3763Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:42:5848
5MC395Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:43:1544
6MC4241Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:0740
7MC4856Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:45:3538
8MC5247Hájek FrantišekFGT Stolany4900:46:3036
9MC5348Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:4234
10MC548Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:46:45-
11MC5874Kučera ZdeněkAC Náchod5500:48:1332
12MC6265Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:50:1830
13MC7175Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:52:2528
14MC7428Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:52:5726
15MC8510Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:03:1924
16MC8679Horyna MiroslavZahradní Město5401:04:5222
Muži D 60-69 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1940Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:0770
2MD263Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:2362
3MD4067Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:44:0254
4MD4330Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:44:1648
5MD614Vodička JanMK Radslavice4500:49:4544
6MD6739Marek FrantišekSK Hronov4100:50:5840
7MD7335Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:4038
8MD8388Linhart MilošAC Náchod4400:58:4736
Muži E 70 let a starší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4970Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:4570
2ME7920Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:56:0762
Ženy A 20-34 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4432Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:44:1770
2ZA4591Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:44:5662
3ZA7573Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:54:0854
Ženy B 35-44 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5164Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:46:1770
2ZB6066Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:49:2962
3ZB6962Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:51:3654
4ZB7627Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:54:2748
Ženy C 45-54 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7860Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5400:55:1170
2ŽC8254Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:57:0162
3ŽC8413Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:58:5954
Ženy D 55 let a starší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8177Cupalová EvaSokol Bučovice4700:56:4670
Trať 8,9 km, 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:0970
2MA224Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:5662
3MA333Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:35:3954
4MA438Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:35:5048
5MA550Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:35:5844
6MA623Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:2640
7MA719Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:36:4238
1MB872Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:36:5370
2MB946Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:0662
1MJ1049Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:37:1570
8MA1142Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:37:5736
9MA1245Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:38:2234
10MA1359Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:3832
11MA146Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:38:54-
3MB1525Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:0054
12MA1644Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:39:1330
13MA1768Doucha JiříStart Náchod7100:39:5728
14MA1821Dobšíček PavelSK Hronov8000:40:0026
1MD1940Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:0770
4MB2090Tichý PavelAC Náchod6300:40:2348
2MJ219Sliwinski HubertLKS JSKRA JASZKOWA9200:40:26-
15MA2261Novotný JiříKateřinky7100:40:3424
1MC2378Gombita JosefMost5800:40:3870
5MB2429Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:4844
6MB2576Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:40:5540
2MD263Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:2362
7MB2736Havlíček IvoLánov6600:41:2838
8MB2817Zoubek JiříSCWS Lučany6500:41:4136
2MC2916Krupka MilanTJ Rumburk5600:41:4562
16MA3085Mihulka JindřichLogitron7000:42:0722
9MB3115Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:42:1534
17MA327Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:42:18-
3MC331Flegl VlastimilBrtev5300:42:1954
10MB3487Zelený LuděkAC Náchod6100:42:2132
18MA3526Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:2720
3MJ3634Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:42:3162
4MC3763Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:42:5848
19MA3883Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:43:0318
5MC395Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:43:1544
3MD4067Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:44:0254
20MA4158Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:44:0516
6MC4241Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:0740
4MD4330Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:44:1648
1ZA4432Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:44:1770
2ZA4591Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:44:5662
21MA4637Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:45:1314
11MB4784Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:45:2030
7MC4856Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:45:3538
1ME4970Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:4570
12MB5012Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:46:1028
1ZB5164Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:46:1770
8MC5247Hájek FrantišekFGT Stolany4900:46:3036
9MC5348Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:4234
10MC548Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:46:45-
22MA5557Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:47:0612
4MJ5614Votava MichalVrchlabí9000:47:3254
13MB5718Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:48:0026
11MC5874Kučera ZdeněkAC Náchod5500:48:1332
14MB5971Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:48:1624
2ZB6066Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:49:2962
5MD614Vodička JanMK Radslavice4500:49:4544
12MC6265Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:50:1830
23MA632Šulc PetrINS Atelier Náchod7800:50:2210
15MB6452Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:2322
5MJ6551Hejzlar DavidJablonné nad Orlicí8900:50:2548
1ŽJ6631Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:50:3570
6MD6739Marek FrantišekSK Hronov4100:50:5840
6MJ6811Houštěk JiříNáchod - Babí9100:51:3244
3ZB6962Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:51:3654
24MA7080Pešát PavelHradec Králové6900:52:038
13MC7175Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:52:2528
16MB7255Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:52:3720
7MD7335Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:4038
14MC7428Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:52:5726
3ZA7573Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:54:0854
4ZB7627Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:54:2748
2ŽJ7743Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:2862
1ŽC7860Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5400:55:1170
2ME7920Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:56:0762
25MA8022Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:56:126
1ZD8177Cupalová EvaSokol Bučovice4700:56:4670
2ŽC8254Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:57:0162
8MD8388Linhart MilošAC Náchod4400:58:4736
3ŽC8413Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:58:5954
15MC8510Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:03:1924
16MC8679Horyna MiroslavZahradní Město5401:04:5222

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 50%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Nová trasa závodu bez silničního provozu je bezvadná. Trabant v závěrečném stoupání to pokazil. Díky pořadatelům za všestrannou péči. Přeji si opakování za rok.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód