Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

15.7.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 15.7.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Hronov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2553

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Metelka Josef4415
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Losman Miroslav5110
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,300 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2041Vacek TomášAC Jablonné8300:29:3120
2MJ2229Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:29:3819
3MJ3188Jirka JanSTAMP Náchod8300:30:5118
4MJ4461Matěna JosefSKI Radvanice8400:31:5917
5MJ6862Volhejn KarelSKI Radvanice8500:36:4716
6MJ768Jiránek MarekSKI Radvanice8500:38:1815
7MJ7855Červ JakubSK Polička8900:38:2514
Muži A (trať 7,300 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:24:1630
2MA242Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:24:5629
3MA315Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:25:1628
4MA434Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:25:3227
5MA539Dobšíček Pavel2 B Tým8000:25:5526
6MA64Holický MilanAFK Pardubice6500:26:0525
7MA776Ulich PetrMaterial Technology6800:26:2824
8MA867Koutný TomášSKPŠ Praha7700:26:3023
9MA1084Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:26:5522
10MA1123Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:27:1921
11MA1265Brýdl PavelHotárek Hronov8000:27:3620
12MA1379Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:27:4019
13MA1471Pozler TomášAC Pardubice7600:28:0218
14MA1517Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:28:2117
15MA1986Tichý PavelAC Náchod6300:29:2616
16MA2569Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:30:0215
17MA2654Šutera JosefPolička7900:30:1114
18MA276Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:30:1213
19MA3374Vašíček MartinSKI Radvanice7100:31:1112
20MA3580Martin TomášKrkonoše Vrchlabí8000:31:2011
21MA3687Jirka JakubSTAMP Náchod8000:31:2110
22MA3731Suchánek LukášKHB Radegast7900:31:249
23MA4293Rozsypal VladislavMilovice7000:31:538
24MA4994Dvořák JiříViking Jilemnice6300:32:587
25MA5090Lukšan DavidKarla Dvůr Králové7600:32:596
26MA5148Hynek PetrNové Město n. Metují6300:33:275
27MA663Šulc PetrPavlišov7800:36:144
28MA7251Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:243
29MA7585Tomšů PetrPardubice6400:38:122
Muži B (trať 7,300 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB95Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:4020
2MB1746Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:28:4819
3MB2389Pešek MilanKarla dvůr Králové6000:29:4518
4MB2444Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:29:5017
5MB3973Kolátor VladimírSokol Česká Skalice5700:31:4316
6MB4040Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:31:4615
7MB4359Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:31:5614
8MB4619Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:32:4313
9MB6282Kučera ZdeněkAC Náchod5500:35:4412
10MB6337Pečenka LiborKHB Radegast6100:35:5011
11MB6564Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:36:0310
-MB-16Doležal LubošSK Nové Město n. Metují54DNF-
Muži C (trať 7,300 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1635Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:28:2820
2MC1838Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:29:2119
3MC2157Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:29:3618
4MC2818Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:30:2717
5MC3022Koštoval JiříJeseník5100:30:4916
6MC3230Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:31:0715
7MC3426Opitz JaromírHradec Králové5100:31:1414
8MC4150Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:31:5113
9MC4714Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:32:4912
10MC5581Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:33:4311
11MC5692Flaška JiříSK Nové Město nad Metují5100:33:4910
12MC5778Nejman BedřichAC Náchod5000:33:579
13MC5968Linhart MilošAC Náchod4400:34:358
14MC6156Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:35:027
15MC6770Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:36:316
16MC7127Tučný JanMK Pardubice4700:37:095
17MC8083Stránský VlastimilAC Náchod5000:39:084
18MC8163Čepelka OldřichTima Liberec4800:40:193
19MC8336Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:412
20MC841Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:41:591
Muži D (trať 7,300 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4549Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:32:1110
2MD4810Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:32:569
3MD539Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:33:378
4MD5820Bielčík JindřichLichkov 00:34:317
5MD6013Zálešák FrantišekKD Havířov3700:34:426
6MD6421Herbst ManfredJeseník4100:35:525
7MD7353Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:37:564
8MD7447Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:083
9MD7711Nypl JaroslavStará Paka4100:38:192
10MD8872Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:53:261
11MD8912Adamczik JanPolsko3401:00:150
Juniorky (trať 7,300 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6958Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:36:5510
2ŽJ707Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:36:589
3ŽJ8732Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:47:538
Ženy A (trať 7,300 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2991Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:30:2910
2ZA3860Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:31:269
3ZA5228Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:33:338
4ZA7952Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:38:507
5ZA8545Kobrlová GabrielaKoberovy7600:44:086
Ženy B (trať 7,300 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5443Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:33:4110
2ZB8233Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:259
3ZB8666Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:46:248
Trať 7,300 km, 302,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:24:1630
2MA242Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:24:5629
3MA315Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:25:1628
4MA434Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:25:3227
5MA539Dobšíček Pavel2 B Tým8000:25:5526
6MA64Holický MilanAFK Pardubice6500:26:0525
7MA776Ulich PetrMaterial Technology6800:26:2824
8MA867Koutný TomášSKPŠ Praha7700:26:3023
1MB95Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:4020
9MA1084Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:26:5522
10MA1123Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:27:1921
11MA1265Brýdl PavelHotárek Hronov8000:27:3620
12MA1379Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:27:4019
13MA1471Pozler TomášAC Pardubice7600:28:0218
14MA1517Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:28:2117
1MC1635Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:28:2820
2MB1746Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:28:4819
2MC1838Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:29:2119
15MA1986Tichý PavelAC Náchod6300:29:2616
1MJ2041Vacek TomášAC Jablonné8300:29:3120
3MC2157Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:29:3618
2MJ2229Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:29:3819
3MB2389Pešek MilanKarla dvůr Králové6000:29:4518
4MB2444Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:29:5017
16MA2569Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:30:0215
17MA2654Šutera JosefPolička7900:30:1114
18MA276Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:30:1213
4MC2818Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:30:2717
1ZA2991Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:30:2910
5MC3022Koštoval JiříJeseník5100:30:4916
3MJ3188Jirka JanSTAMP Náchod8300:30:5118
6MC3230Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:31:0715
19MA3374Vašíček MartinSKI Radvanice7100:31:1112
7MC3426Opitz JaromírHradec Králové5100:31:1414
20MA3580Martin TomášKrkonoše Vrchlabí8000:31:2011
21MA3687Jirka JakubSTAMP Náchod8000:31:2110
22MA3731Suchánek LukášKHB Radegast7900:31:249
2ZA3860Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:31:269
5MB3973Kolátor VladimírSokol Česká Skalice5700:31:4316
6MB4040Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:31:4615
8MC4150Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:31:5113
23MA4293Rozsypal VladislavMilovice7000:31:538
7MB4359Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:31:5614
4MJ4461Matěna JosefSKI Radvanice8400:31:5917
1MD4549Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:32:1110
8MB4619Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:32:4313
9MC4714Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:32:4912
2MD4810Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:32:569
24MA4994Dvořák JiříViking Jilemnice6300:32:587
25MA5090Lukšan DavidKarla Dvůr Králové7600:32:596
26MA5148Hynek PetrNové Město n. Metují6300:33:275
3ZA5228Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:33:338
3MD539Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:33:378
1ZB5443Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:33:4110
10MC5581Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:33:4311
11MC5692Flaška JiříSK Nové Město nad Metují5100:33:4910
12MC5778Nejman BedřichAC Náchod5000:33:579
4MD5820Bielčík JindřichLichkov 00:34:317
13MC5968Linhart MilošAC Náchod4400:34:358
5MD6013Zálešák FrantišekKD Havířov3700:34:426
14MC6156Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:35:027
9MB6282Kučera ZdeněkAC Náchod5500:35:4412
10MB6337Pečenka LiborKHB Radegast6100:35:5011
6MD6421Herbst ManfredJeseník4100:35:525
11MB6564Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:36:0310
27MA663Šulc PetrPavlišov7800:36:144
15MC6770Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:36:316
5MJ6862Volhejn KarelSKI Radvanice8500:36:4716
1ŽJ6958Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:36:5510
2ŽJ707Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:36:589
16MC7127Tučný JanMK Pardubice4700:37:095
28MA7251Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:243
7MD7353Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:37:564
8MD7447Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:083
29MA7585Tomšů PetrPardubice6400:38:122
6MJ768Jiránek MarekSKI Radvanice8500:38:1815
9MD7711Nypl JaroslavStará Paka4100:38:192
7MJ7855Červ JakubSK Polička8900:38:2514
4ZA7952Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:38:507
17MC8083Stránský VlastimilAC Náchod5000:39:084
18MC8163Čepelka OldřichTima Liberec4800:40:193
2ZB8233Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:259
19MC8336Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:412
20MC841Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:41:591
5ZA8545Kobrlová GabrielaKoberovy7600:44:086
3ZB8666Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:46:248
3ŽJ8732Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:47:538
10MD8872Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:53:261
11MD8912Adamczik JanPolsko3401:00:150

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč