hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Náchod - Dobrošov

17.7.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 17.7.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

zimní stadion, Náchod
10.00 hodin

Přihlášky

restaurace hotelu Zimní stadion
od 8.30 hodin

Startovné

70,- Kč

Popis tratě

Celá trať vede po asfaltové silnici.
Délka: 7,4 km
Převýšení: 303 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Ing. Josef Kolísko
Bílkova 1544
547 02 Náchod II
mobil 607 933 811

Internetové stránky

http://www.scdobrosov.tk.cz

E-mailová adresa

j.kolisko@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2542

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Borůvka Jiří5612
Havlíček Zdeněk3511
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Losman Miroslav5110
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Lanta Jiří4410
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 18.07.2005, 09:28
  • zobrazeno již 939x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,4 km, 303 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ517Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:25:4635
2MJ1018Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:26:5231
3MJ1419Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.8900:27:3227
4MJ1720Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:27:5724
5MJ5321Večeře TomášAtletika Polička9000:33:2222
6MJ6122Svatoš RomanFC Kostelec na Orlicí8900:34:3120
7MJ6923Kuczynski MichalNýdek9100:35:2919
8MJ8824Punda JanHradec Králové9100:39:0818

Muži A (trať 7,4 km, 303 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Pokorný LubomírKER Team Praha7500:25:0135
2MA278Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:25:0531
3MA379Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:25:3327
4MA480Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:4024
5MA981Holub MiroslavBukovice6600:26:3922
6MA1182Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:27:0820
7MA1583Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:27:4319
8MA1884Koutný TomášOdolena Voda7700:28:0018
9MA2085Abrahám LuděkSK Hronov7500:28:3417
10MA2186Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:28:4716
11MA2487Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:28:5915
12MA2588Vašíček MartinSKI Radvanice7100:29:0814
13MA2789Jindra PetrKER-TEAM Praha7100:29:4113
14MA2890Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:30:0212
15MA3091Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:30:1811
16MA3592Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:30:5110
17MA4293Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:31:399
18MA4494Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:018
19MA5895Skalský MilošNáchod6700:34:077
20MA5996Motl JiříDvůr Králové nad Labem7800:34:206
21MA6297Kuczynski MarianNýdek6900:34:435
22MA7198Šulc PetrPavlišov7800:35:364
23MA8399Stašek JiříČeská Skalice6700:38:173
24MA85101Soukup VáclavMěsto Hronov6700:38:312
25MA87100Trebichavský PavelJaroměř7300:38:551
26MA89102Mervart MichalBGS Technik Náchod7000:39:121

Muži B (trať 7,4 km, 303 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB757Poduška JosefMK Kladno6200:25:5035
2MB858Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:26:2631
3MB1259Kolínek FrantišekAK Perná5600:27:1827
4MB1960Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:0424
5MB2961Truhlář PetrASSPRO Náchod6300:30:0422
6MB3262Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:30:3320
7MB3463Tichý PavelAC Náchod6300:30:4619
8MB3664Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:30:5718
9MB3765Klimeš JiříAC Náchod6100:30:5917
10MB3966Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:31:1216
11MB4167Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:31:3815
12MB4568Sedlák JiříPřelouč5800:32:1114
13MB4769Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:32:26-
14MB4870Zoubek JiříSCWS Lučany6500:32:3013
15MB5171Pucholt JiříUnhošť5900:33:0612
16MB5272Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:33:1011
17MB6373Škrha JiříNáchod6100:35:0310
18MB6574Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:35:149
19MB6675Tomšů PetrMlýn Janderov6400:35:158
20MB8076Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:37:427

Muži C (trať 7,4 km, 303 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC638Smrčka MilošBK Říčany5400:25:4835
2MC1339Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:27:2731
3MC1640Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:27:5227
4MC2341Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:28:5324
5MC2642Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:29:1122
6MC3143Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:30:2920
7MC3344Švec MiroslavSokol Potštejn5200:30:3919
8MC3845Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:31:0018
9MC4046Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:31:2617
10MC4647Šlégr JiříSK Autorest5400:32:2016
11MC4948Kučera ZdeněkAC Náchod5500:32:3515
12MC5549Flegl VlastimilBrtev5300:33:3314
13MC5750Groh StanislavAC Vrchlabí4600:33:5713
14MC6051Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:34:2812
15MC7452Krumer MiroslavOstrov4900:36:2511
16MC7753Tučný JanMK Pardubice4700:37:1810
17MC8154Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:37:499
18MC9555Čepelka OldřichTima Liberec4800:42:458
19MC9756Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:077

Muži D (trať 7,4 km, 303 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6932Marek FrantišekČervený Kostelec4100:35:2935
2MD7533Kašpar JosefAVC Praha3800:36:4231
3MD8234Linhart MilošAC Náchod4400:38:0127
4MD8535Herbst ManfredJeseník4100:38:3124
5MD9136Fejgl ZdeněkSK TiS VILHELM Frýdek Místek4200:39:4622
6MD9837Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:44:2120

Muži E (trať 7,4 km, 303 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7825Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:37:3235
2ME9026Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:39:4231
3ME9227Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:40:2427
4ME9428Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:42:1324
5ME9629Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:43:5422
6ME10030Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:46:1820
7ME10131Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:0919

Juniorky (trať 7,4 km, 303 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ734Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:35:5235
2ŽJ763Schauerová LenkaAtletika Polička8800:36:5231
3ŽJ932Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:4127

Ženy A (trať 7,4 km, 303 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22350Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:28:5135
2ZA436Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:31:4831
3ZA507Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:32:3827
4ZA548Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:33:2724
5ZA689Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:35:2822
6ZA7210Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:35:3820

Ženy B (trať 7,4 km, 303 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5611Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:33:4935
2ZB6412Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:35:0931
3ZB7813Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:3227
4ZB8414Rubínová KateřinaMokrá - Horákov6700:38:2424
5ZB9915Melichová MiloslavaSvatobor5600:46:1222

Ženy C (trať 7,4 km, 303 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6716Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:35:2435

Trať 7,4 km, 303 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Pokorný LubomírKER Team Praha7500:25:0135
2MA278Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:25:0531
3MA379Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:25:3327
4MA480Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:4024
1MJ517Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:25:4635
1MC638Smrčka MilošBK Říčany5400:25:4835
1MB757Poduška JosefMK Kladno6200:25:5035
2MB858Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:26:2631
5MA981Holub MiroslavBukovice6600:26:3922
2MJ1018Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:26:5231
6MA1182Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:27:0820
3MB1259Kolínek FrantišekAK Perná5600:27:1827
2MC1339Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:27:2731
3MJ1419Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.8900:27:3227
7MA1583Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:27:4319
3MC1640Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:27:5227
4MJ1720Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:27:5724
8MA1884Koutný TomášOdolena Voda7700:28:0018
4MB1960Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:0424
9MA2085Abrahám LuděkSK Hronov7500:28:3417
10MA2186Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:28:4716
1ZA22350Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:28:5135
4MC2341Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:28:5324
11MA2487Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:28:5915
12MA2588Vašíček MartinSKI Radvanice7100:29:0814
5MC2642Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:29:1122
13MA2789Jindra PetrKER-TEAM Praha7100:29:4113
14MA2890Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:30:0212
5MB2961Truhlář PetrASSPRO Náchod6300:30:0422
15MA3091Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:30:1811
6MC3143Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:30:2920
6MB3262Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:30:3320
7MC3344Švec MiroslavSokol Potštejn5200:30:3919
7MB3463Tichý PavelAC Náchod6300:30:4619
16MA3592Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:30:5110
8MB3664Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:30:5718
9MB3765Klimeš JiříAC Náchod6100:30:5917
8MC3845Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:31:0018
10MB3966Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:31:1216
9MC4046Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:31:2617
11MB4167Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:31:3815
17MA4293Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:31:399
2ZA436Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:31:4831
18MA4494Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:018
12MB4568Sedlák JiříPřelouč5800:32:1114
10MC4647Šlégr JiříSK Autorest5400:32:2016
13MB4769Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:32:26-
14MB4870Zoubek JiříSCWS Lučany6500:32:3013
11MC4948Kučera ZdeněkAC Náchod5500:32:3515
3ZA507Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:32:3827
15MB5171Pucholt JiříUnhošť5900:33:0612
16MB5272Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:33:1011
5MJ5321Večeře TomášAtletika Polička9000:33:2222
4ZA548Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:33:2724
12MC5549Flegl VlastimilBrtev5300:33:3314
1ZB5611Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:33:4935
13MC5750Groh StanislavAC Vrchlabí4600:33:5713
19MA5895Skalský MilošNáchod6700:34:077
20MA5996Motl JiříDvůr Králové nad Labem7800:34:206
14MC6051Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:34:2812
6MJ6122Svatoš RomanFC Kostelec na Orlicí8900:34:3120
21MA6297Kuczynski MarianNýdek6900:34:435
17MB6373Škrha JiříNáchod6100:35:0310
2ZB6412Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:35:0931
18MB6574Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:35:149
19MB6675Tomšů PetrMlýn Janderov6400:35:158
1ŽC6716Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:35:2435
5ZA689Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:35:2822
1MD6932Marek FrantišekČervený Kostelec4100:35:2935
7MJ6923Kuczynski MichalNýdek9100:35:2919
22MA7198Šulc PetrPavlišov7800:35:364
6ZA7210Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:35:3820
1ŽJ734Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:35:5235
15MC7452Krumer MiroslavOstrov4900:36:2511
2MD7533Kašpar JosefAVC Praha3800:36:4231
2ŽJ763Schauerová LenkaAtletika Polička8800:36:5231
16MC7753Tučný JanMK Pardubice4700:37:1810
3ZB7813Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:3227
1ME7825Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:37:3235
20MB8076Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:37:427
17MC8154Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:37:499
3MD8234Linhart MilošAC Náchod4400:38:0127
23MA8399Stašek JiříČeská Skalice6700:38:173
4ZB8414Rubínová KateřinaMokrá - Horákov6700:38:2424
4MD8535Herbst ManfredJeseník4100:38:3124
24MA85101Soukup VáclavMěsto Hronov6700:38:312
25MA87100Trebichavský PavelJaroměř7300:38:551
8MJ8824Punda JanHradec Králové9100:39:0818
26MA89102Mervart MichalBGS Technik Náchod7000:39:121
2ME9026Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:39:4231
5MD9136Fejgl ZdeněkSK TiS VILHELM Frýdek Místek4200:39:4622
3ME9227Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:40:2427
3ŽJ932Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:4127
4ME9428Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:42:1324
18MC9555Čepelka OldřichTima Liberec4800:42:458
5ME9629Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:43:5422
19MC9756Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:077
6MD9837Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:44:2120
5ZB9915Melichová MiloslavaSvatobor5600:46:1222
6ME10030Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:46:1820
7ME10131Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:0919

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 84%
Zvolená trasa závodu: 72%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 63%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
79%

Názory na závod

Hezký závod v příjemném prostředí. Pěkný zážitek s milým zakončením.
msmrcka
Tradiční závod po silnici mezi vozidly. Ta vozidla jsou nepříjemná a smrdí.
Pěkný závod, líbí se mi. Zaslechl jsem ale, že se má pro příští ročník změnit trasa. Přimlouvám se za zachování této původní. Jarda Mazač
jmaja
Pokud bude změněna trasa tak, že povede terénem,tak to může být změna jen k lepšímu. Běh mezi zplodinami motorových vozidel není zdravý ani příjemný.
flegl
Toto je takový pohodový běh podobný třeba Kozlovu, auta každopádně otravují. Z údolí Metuje na Dobrošov je možných několik naprosto skvělých variant ve skvělé přírodě, jsem náchoďák a znám to tam. Ale chtělo by to start až někde v Bražci nebo dokonce v Pekle a to je dost z ruky. Jinak cesta "pod kopec" bude dost dlouhá, 5-7 km podle řeky. Nebude to škoda? V cíli jsem slyšel pár názorů, že místo kuřete "zamontovaného" do startovného by mnozí uvítali volný vstup vč.doprovodu na rozhlednu. Byla by to i slušná propagace Jiráskovy chaty. Ale závod byl O.K., díky. Fejgl.
zdefe

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód