Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

18.7.1999, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 18.7.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2528

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Kučera Zdeněk5515
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Šrutek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Stránský Aleš6013
Sedlák Jiří5812
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Tomšů Petr649
Dobšíček Pavel809
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,000 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ46Dobšíček Pavel2 B Tým8000:25:1420
2MJ147Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:26:4019
3MJ168Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:26:5718
4MJ259Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:27:5417
5MJ2710Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:28:0416
6MJ2911Vaníček ViktorSki Jilemnice8000:28:1815
7MJ5112Vojáček AlešSKI Olfincar Trutnov8400:30:1814
8MJ5513Beran JanSpartak Police nad Metují8300:30:3313
9MJ6314Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:31:2012
10MJ7515Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:32:3311
11MJ7816Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:4710
12MJ8917Kamitz DavidFotbal Trutnov8500:34:399
13MJ10518Svatoň JiříHořice8500:39:168
14MJ113114Nejman OndřejSK Náchod8600:45:217
15MJ114115Nývlt PatrikSK Náchod8600:45:236
Muži A (trať 8,000 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:24:4030
2MA278Magál JiříASD Duklad Liberec7700:25:0029
3MA379Ulich PetrMaterial Technology6800:25:0628
4MA580Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:2127
5MA681Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:25:3026
6MA782Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:25:4325
7MA883Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:26:0824
8MA984Lenča JiříKRB Koberovy6600:26:1223
9MA1185Mazač JaroslavSK Hronov6800:26:1822
10MA1286Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:2521
11MA1387Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:3020
12MA1588Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:26:5219
13MA1989Kolář RadekSK Hronov6900:27:1918
14MA2190Switoň MarianSokol Bukownica-Polsko6000:27:33-
15MA2891Machala PetrRotující kedluben7600:28:1317
16MA3092Tichý PavelNáchod6300:28:2016
17MA3393Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:28:3815
18MA3494Šubrt PetrLTC Hradec Králové 00:28:4414
19MA3595Čipera RadekSKI Radvanice6400:28:4513
20MA4296Pešek MilanDvůr Králové6000:29:0812
21MA4397Vašíček MartinSKI Radvanice7100:29:4111
22MA4698Pavel TomášLabe TriClub7600:29:5710
23MA4899Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí6000:30:049
24MA50100Filip LukášSKI Radvanice7600:30:178
25MA54101Horák OndřejŠternberk7500:30:277
26MA58102Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:30:416
27MA60103Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:31:045
28MA64104Lukšan DavidDvůr Králové7600:31:264
29MA67105Čejka StanislavDvůr Králové7800:31:403
30MA68106Hynek PetrSK Nové Město n. Metují6300:31:462
31MA74107Molinger LuděkSK Hronov7200:32:271
32MA76108Smola JanKRB Chrudim6700:32:340
33MA81109Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:33:290
34MA85110Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:34:020
35MA86111Kanyščev RomanTriClub Loštice7000:34:080
36MA91112Wiessar PetrLOKO Plzeň7000:35:300
37MA95113Svatoň JiříHořice8500:36:040
Muži B (trať 8,000 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1053Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:26:1420
2MB1754Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:27:0519
3MB1855Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:27:1518
4MB2056Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:27:2917
5MB2257Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:27:3716
6MB2458Špacír LadislavLoko Břeclav5500:27:4915
7MB3159Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:28:2414
8MB3260Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:28:3213
9MB3661Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:28:4812
10MB3762Doležal LubošSK Nové Město n. Metují5400:28:5111
11MB3863Kubr VáclavKRB Chrudim5500:28:5610
12MB3964Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:019
13MB4065Opitz JaromírHradec Králové5100:29:028
14MB4566Švec MiroslavPotštejn5200:29:507
15MB4767Nejman LiborSK Náchod5300:30:036
16MB5368Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:30:265
17MB6569Soukup LadislavSokol Poniklá5800:31:294
18MB7070Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:32:113
19MB7171Janko VladimírOlymp SK Hradec Králové5000:32:142
20MB7272Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:32:231
21MB7373Dobýval JaroslavCyklo Valta Náchod5000:32:260
22MB8074Škoda MiroslavBD Náchod5700:33:240
23MB8275Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:33:330
24MB9476Klimeš BedřichBukovice5600:35:590
Muži C (trať 8,000 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2337Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:27:4210
2MC2638Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:27:599
3MC4139Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:29:058
4MC5240Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:30:227
5MC5641Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:30:356
6MC5742Biemann GötzSKI Harrachov4300:30:375
7MC6943Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:31:524
8MC9244Linhart MilošAC Náchod4400:35:313
9MC9345Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:35:522
10MC9646Zídka JiříHacar Trutnov4500:36:151
11MC9947Čenovský JiříMeede Kačerov4900:36:390
12MC10248Čepelka OldřichTima Liberec4800:38:050
13MC10649Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:39:290
14MC10750Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:39:300
15MC10951Škoda KryštofNáchod4100:40:460
16MC11152Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:420
Muži D (trať 8,000 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6131Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:31:0610
2MD8832Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:34:159
3MD9033Šulc JiříTJ Počtejn3700:35:188
4MD9834Janda PetrStudenec3700:36:357
5MD10335Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:38:356
6MD10436Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:39:035
Juniorky (trať 8,000 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ661Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:31:3810
2ŽJ772Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:32:439
3ŽJ833Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:33:418
4ŽJ1004Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:36:457
5ŽJ1085Militká AlžbětaKČT Nová Paka8000:40:316
Ženy A (trať 8,000 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4423Havelková DagmarJilemnice7200:29:4410
2ZA4924Burdichová EvaSK Nové Město nad Metují7500:30:089
3ZA5925Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:30:448
4ZA6226Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:31:197
5ZA8727Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:34:106
6ZA10128Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:38:035
7ZA11229Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:42:084
8ZA11530Richtrová LindaLOKO Plzeň7600:52:123
Ženy B (trať 8,000 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7919Vacková HanaSK Hronov5600:33:1110
2ZB8420Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:33:479
3ZB9721Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:36:228
4ZB11022Militká MarieKČT Nová Paka4500:41:227
Trať 8,000 km, 302,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:24:4030
2MA278Magál JiříASD Duklad Liberec7700:25:0029
3MA379Ulich PetrMaterial Technology6800:25:0628
1MJ46Dobšíček Pavel2 B Tým8000:25:1420
4MA580Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:2127
5MA681Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:25:3026
6MA782Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:25:4325
7MA883Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:26:0824
8MA984Lenča JiříKRB Koberovy6600:26:1223
1MB1053Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:26:1420
9MA1185Mazač JaroslavSK Hronov6800:26:1822
10MA1286Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:2521
11MA1387Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:3020
2MJ147Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:26:4019
12MA1588Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:26:5219
3MJ168Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:26:5718
2MB1754Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:27:0519
3MB1855Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:27:1518
13MA1989Kolář RadekSK Hronov6900:27:1918
4MB2056Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:27:2917
14MA2190Switoň MarianSokol Bukownica-Polsko6000:27:33-
5MB2257Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:27:3716
1MC2337Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:27:4210
6MB2458Špacír LadislavLoko Břeclav5500:27:4915
4MJ259Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:27:5417
2MC2638Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:27:599
5MJ2710Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:28:0416
15MA2891Machala PetrRotující kedluben7600:28:1317
6MJ2911Vaníček ViktorSki Jilemnice8000:28:1815
16MA3092Tichý PavelNáchod6300:28:2016
7MB3159Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:28:2414
8MB3260Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:28:3213
17MA3393Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:28:3815
18MA3494Šubrt PetrLTC Hradec Králové 00:28:4414
19MA3595Čipera RadekSKI Radvanice6400:28:4513
9MB3661Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:28:4812
10MB3762Doležal LubošSK Nové Město n. Metují5400:28:5111
11MB3863Kubr VáclavKRB Chrudim5500:28:5610
12MB3964Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:019
13MB4065Opitz JaromírHradec Králové5100:29:028
3MC4139Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:29:058
20MA4296Pešek MilanDvůr Králové6000:29:0812
21MA4397Vašíček MartinSKI Radvanice7100:29:4111
1ZA4423Havelková DagmarJilemnice7200:29:4410
14MB4566Švec MiroslavPotštejn5200:29:507
22MA4698Pavel TomášLabe TriClub7600:29:5710
15MB4767Nejman LiborSK Náchod5300:30:036
23MA4899Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí6000:30:049
2ZA4924Burdichová EvaSK Nové Město nad Metují7500:30:089
24MA50100Filip LukášSKI Radvanice7600:30:178
7MJ5112Vojáček AlešSKI Olfincar Trutnov8400:30:1814
4MC5240Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:30:227
16MB5368Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:30:265
25MA54101Horák OndřejŠternberk7500:30:277
8MJ5513Beran JanSpartak Police nad Metují8300:30:3313
5MC5641Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:30:356
6MC5742Biemann GötzSKI Harrachov4300:30:375
26MA58102Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:30:416
3ZA5925Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:30:448
27MA60103Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:31:045
1MD6131Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:31:0610
4ZA6226Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:31:197
9MJ6314Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:31:2012
28MA64104Lukšan DavidDvůr Králové7600:31:264
17MB6569Soukup LadislavSokol Poniklá5800:31:294
1ŽJ661Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:31:3810
29MA67105Čejka StanislavDvůr Králové7800:31:403
30MA68106Hynek PetrSK Nové Město n. Metují6300:31:462
7MC6943Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:31:524
18MB7070Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:32:113
19MB7171Janko VladimírOlymp SK Hradec Králové5000:32:142
20MB7272Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:32:231
21MB7373Dobýval JaroslavCyklo Valta Náchod5000:32:260
31MA74107Molinger LuděkSK Hronov7200:32:271
10MJ7515Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:32:3311
32MA76108Smola JanKRB Chrudim6700:32:340
2ŽJ772Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:32:439
11MJ7816Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:4710
1ZB7919Vacková HanaSK Hronov5600:33:1110
22MB8074Škoda MiroslavBD Náchod5700:33:240
33MA81109Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:33:290
23MB8275Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:33:330
3ŽJ833Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:33:418
2ZB8420Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:33:479
34MA85110Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:34:020
35MA86111Kanyščev RomanTriClub Loštice7000:34:080
5ZA8727Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:34:106
2MD8832Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:34:159
12MJ8917Kamitz DavidFotbal Trutnov8500:34:399
3MD9033Šulc JiříTJ Počtejn3700:35:188
36MA91112Wiessar PetrLOKO Plzeň7000:35:300
8MC9244Linhart MilošAC Náchod4400:35:313
9MC9345Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:35:522
24MB9476Klimeš BedřichBukovice5600:35:590
37MA95113Svatoň JiříHořice8500:36:040
10MC9646Zídka JiříHacar Trutnov4500:36:151
3ZB9721Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:36:228
4MD9834Janda PetrStudenec3700:36:357
11MC9947Čenovský JiříMeede Kačerov4900:36:390
4ŽJ1004Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:36:457
6ZA10128Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:38:035
12MC10248Čepelka OldřichTima Liberec4800:38:050
5MD10335Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:38:356
6MD10436Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:39:035
13MJ10518Svatoň JiříHořice8500:39:168
13MC10649Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:39:290
14MC10750Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:39:300
5ŽJ1085Militká AlžbětaKČT Nová Paka8000:40:316
15MC10951Škoda KryštofNáchod4100:40:460
4ZB11022Militká MarieKČT Nová Paka4500:41:227
16MC11152Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:420
7ZA11229Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:42:084
14MJ113114Nejman OndřejSK Náchod8600:45:217
15MJ114115Nývlt PatrikSK Náchod8600:45:236
8ZA11530Richtrová LindaLOKO Plzeň7600:52:123

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč