Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

14.8.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 14.8.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5153

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Marek František4124
Vašíček Martin7124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šmída Oldřich4820
Grohová Jaroslava5120
Šrutek Stanislav5819
Šír Václav4819
Friebelová Eva6218
Bolehovský Pavel7118
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Pechek Petr8316
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Keprtová Miloslava4813
Krupička Miroslav5313
Linhart Miloš4413
Sadílek Ota4613
Vacarda Vladimír5913
Novotná Eva4813
Jančík Bořek6413
Skalický Roman7113
Bažant Jan4812
Trnka Milan5612
Vodička Jan4512

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1970Dobšíček Pavel2 B Tým8000:36:5960
2MJ3271Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:38:0557
3MJ3672Šperl MilanASD Dukla Liberec8000:38:3954
4MJ4273Tábor StanislavKER TEAM8000:39:2151
5MJ4574Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:39:2748
6MJ4975Klisz TomaszPolsko8100:39:55-
7MJ5176Marynka TomášSki Jilemnice8100:40:0045
8MJ5277Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:40:0142
9MJ5978Hakl OldřichDukla Liberec8100:40:2039
10MJ6179Erben LiborSG Jablonec nad Nisou8300:40:2836
11MJ6980Moravec JaroslavTJ Sokol České Budějovice8100:40:4833
12MJ7181Hudek MartinAK Remontas Kadaň8300:41:0130
13MJ7282Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:41:0427
14MJ75206Mráček PavelKP BKÚ Mělník8300:41:1124
15MJ7683Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:41:1421
16MJ9784Dorighi KrysztofPolsko8200:42:14-
17MJ9885Ondráček MichalDukla Liberec8000:42:1718
18MJ10686Němec MichalSE 4 team8000:42:4115
19MJ12487Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:43:1712
20MJ14888Martin JanSki Jilemnice8000:44:319
21MJ14989Beran JanSpartak Police nad Metují8300:44:336
22MJ15090Šretr RadekOlfin Vella Trutnov8200:44:383
23MJ15791Slavata TomášHudy sport Praha8000:44:510
24MJ18892Chlum TomášSVS Krkonoše Vrchlabí8300:45:310
25MJ19693Machuta JakubAK Remontas Kadaň8400:45:510
26MJ20794Polášek JanTatran Všechovice 00:46:150
27MJ25295Pícha JanOlfin Vella Trutnov8700:47:540
28MJ25496Mišalko DavidAK Remontas Kadaň8400:47:570
29MJ27097Mráček PavelKP BKÚ Mělník8300:48:340
30MJ28398Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:050
31MJ30899Šmolík JanXXX8200:49:530
32MJ337100Hrouza JanBK Krnov8100:51:090
33MJ344101Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:51:220
34MJ348102Mach JanMaratonstav Úpice8600:51:300
35MJ359103Kozel MartinACPV Trutnov8900:51:580
36MJ382106Mach VáclavMaratonstav Úpice8200:53:200
37MJ385105Gregoriades TomášMeteor Kačerov8300:53:460
38MJ447107Matěna JosefSKI Radvanice8400:57:470
39MJ508108Bárta LukášMaratonstav Úpice8101:05:280
Muži A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1109Faschingbauer PavelUSK Praha7300:34:0890
2MA2110Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:34:4287
3MA3111Magál JiříASD Dukla Liberec7700:35:0884
4MA4112Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:35:2281
5MA5113Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:35:2878
6MA6114Pleticha RichardElektrárny Kadaň7500:35:3175
7MA7115Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:35:3772
7MA7116Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:3772
9MA9117Maceček VladoAK Kroměříž7500:35:5866
10MA10118Hnilička JiříSokol České Budějovice7100:36:1663
11MA11119Dúbravčík ZdeněkBaník Stříbro6400:36:2060
12MA12120Bětík PetrTJ Sokol Opava6900:36:2657
13MA13121Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:36:4054
14MA14122Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:36:4151
15MA15123Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:36:4248
16MA16124Dostál ZbyněkBaník Stříbro7200:36:4845
17MA20125Pelc NorbertDukla Liberec7900:37:0242
18MA21126Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:37:0339
19MA22127Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:37:1636
20MA24128Karlík FrantišekSKP Most6500:37:2633
21MA25129Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:37:3230
22MA26130Bíman OndřejDukla Liberec7900:37:3627
23MA27131Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:37:3724
24MA29132Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:37:5321
25MA30133Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:37:5918
26MA33134Mazač JaroslavSK Hronov6800:38:1015
27MA35135Csabo MartinAC Kablo Kladno7700:38:2212
28MA39136Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:39:059
29MA43137Dembický JosefAC Slovan Liberec7400:39:246
30MA47138Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:39:363
31MA53139Kervitzer JanSKPŠ Praha7800:40:040
32MA54141Janošek RomanAK Kroměříž7800:40:080
32MA54140Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:40:080
34MA57142Kolář RadekSK Hronov6900:40:160
35MA58143Bolehovský PavelKER TEAM7100:40:180
36MA60144Jakoubek TomášASD Dukla Liberec7900:40:230
37MA66145Tuž JaroslavSki Club Liberec 00:40:430
38MA67146Beran OndřejJanské Lázně7500:40:450
39MA68147Bětík MiroslavAK Kroměříž7200:40:470
40MA70148Šnejdar DušanSKP Most7000:40:570
41MA85149Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:450
42MA88150Šretr OskarOlfin car Vella Trutnov7300:41:480
43MA89151Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:41:490
44MA90152Machala PetrRotující kedluben7600:41:500
45MA92153Feík JiříSpartak Sezimovo Ústí7300:41:550
46MA93154Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:41:590
47MA102155Česenek ZbyněkHudy Sport6800:42:260
48MA104156Lohynský JaroslavLoko Trutnov 00:42:310
49MA105157Koucký RomanWiking Jilemnice6300:42:350
50MA107158Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:42:420
51MA108159Farář MartinJiskra Adršpach7700:42:460
52MA109160Tichý PavelNáchod6300:42:470
53MA111161Kotyk JanXXX7200:42:500
54MA114162Filip LukášSKI Radvanice7600:42:590
55MA121163Tlustý JanAC Kablo Kladno7400:43:150
56MA130164Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:43:380
57MA139165Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:44:020
58MA140166Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:44:070
59MA141167Vodička JanŠelasport7800:44:100
60MA146168Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:44:240
61MA154169Nývlt MilanXXX6100:44:450
62MA164170Nastalek JacekPolsko7700:45:00-
63MA169171Jacyszyn LechoslawPolsko6300:45:05-
64MA179172Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:45:180
65MA190173Tuťálek VlastimilTJ Doksy6100:45:360
66MA191174Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:45:380
67MA194175Vreštiak DušanSKP Most7000:45:450
68MA195176Vašíček MartinSKI Radvanice7100:45:500
69MA209177Raclonský PetrSKI Olfincar Trutnov6600:46:160
70MA210178Niemiec MiroslavPolsko6800:46:22-
71MA233179Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:47:19-
72MA245180Škoda VáclavCorn Plzeň7100:47:420
73MA247181Kubát PetrTJ Sokol Mírovka6400:47:440
74MA251182Karban JaroslavTeris Malé svatoňovice7000:47:530
75MA266184Pabišta PetrSKP Most6800:48:280
75MA266183Kolínek JosefXXX6100:48:280
77MA282185Stránský JiříCyklosprint Cvikov6300:49:020
78MA290186Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:49:200
79MA301187Rychecký TomášHH Smíchov6600:49:420
80MA314188Kelner DavidXXX7500:50:110
81MA327189Příslupský PavelAMBES Liberec7400:50:490
82MA332190Barák KamilAC Kablo Kladno7700:50:580
83MA378191Mošner PavelXXX6500:52:570
84MA424192Špička JaroslavAC Kablo Kladno7400:55:570
85MA477193Kopřiva BřeťaAHA Vyškov6801:00:320
Muži B (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB17194Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:36:4960
2MB18195Jakubowski MarianPolsko5700:36:55-
3MB23216Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:2057
4MB28196Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:37:4754
5MB34197Mroz WaclawPolsko5700:38:18-
6MB37217Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:38:4651
7MB38218Flunger PeterRakousko5400:38:59-
8MB40198Hellmich KarelAC Start Karlovy Vary5800:39:0948
9MB41199Linhart JindřichOlymp Praha5800:39:1745
10MB43200Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:39:2442
11MB46219Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:39:3139
12MB48201Kuchcinski WaclawPolsko5500:39:41-
13MB62202Špacír LadislavLoko Břeclav5500:40:3136
14MB64203Sýkora VladimírBaník Stříbro5600:40:3633
15MB72204Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:41:0430
16MB74205Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:41:0927
17MB77207Kubiak JerzyPolsko5900:41:19-
18MB78208Pechek VladimírNová Včelnice5700:41:2424
19MB79209Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:41:2721
20MB80220Sviták StanislavSlovensko5000:41:31-
21MB81210Nývlt JiříOlfin Vella Trutnov5900:41:3918
22MB82221Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:41:4215
22MB82211Žáček StanislavBK Děčín5600:41:4215
24MB84212Karvatka AndrzejPolsko5700:41:44-
25MB85222Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:41:459
26MB95213Uher JaroslavTJ Sušice5700:42:056
27MB96214Jirásek ZdeněkTJ Spartak Slatiňany5800:42:083
28MB99223Půda JiříTJ Ostrov5200:42:180
29MB100215Melicherčík BohuslavSlovensko5700:42:19-
30MB101267Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:42:230
31MB103268Krčmář PetrTJ Sušice5800:42:280
32MB110269Slowiaczek RomanJablunkov5600:42:490
33MB112270Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:42:530
34MB115271Hála JosefASK Moravská Třebová5800:43:000
35MB118321Sýkora JiříTatran Železná Ruda5100:43:060
36MB120272Chrenka JozefSlovensko5700:43:13-
37MB127322Martinec JanAC Obora Hvězda5100:43:350
37MB127273Kubín PřemyslAŠ Mladá Boleslav5600:43:350
39MB129274Itruchin AleksanderMoldávie5900:43:37-
40MB131323Szeder AndrzejPolsko5400:43:41-
41MB132275Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:43:440
42MB133324Malý JiříAC Česká Lípa5300:43:500
43MB134276Kubr VáclavKRB Chrudim5500:43:510
43MB134325Červ MiloslavSK Polička5000:43:510
45MB136326Kober JosefDolní Olešnice5000:43:520
46MB143278Paleček BohumilXXX5700:44:170
46MB143277Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:44:170
48MB147327Honzák JiříXXX5000:44:280
49MB151328Gregor JaroslavAC OH Praha5100:44:400
49MB151279Šperl MartinBering Praha5900:44:400
51MB153329Vorlický ZbyněkHPBK Praha5000:44:430
52MB154330Zaleski HenrykPolsko5400:44:45-
53MB158331Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:44:520
54MB160332Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:44:530
55MB161280Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:540
56MB162333Fliegl MiloslavSokol Hlubočepy5400:44:570
56MB162334Spiška JozefSlovensko5000:44:57-
58MB165335Elster PetrDačice5400:45:010
59MB166336Ambrož JaroslavAC Praha5400:45:020
60MB168337Nejman LiborSK Nové Město n. Metují5300:45:040
61MB169281Soukup LadislavSokol Poniklá5800:45:050
62MB171338Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:45:060
63MB172282Opočenský StanislavOlfin Vella Trutnov5700:45:070
64MB173339Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5100:45:130
65MB175340Ates RudolfPolsko5400:45:15-
66MB177283Voda JanSprint Sport Most5900:45:160
67MB178341Westmaier JiříSK Westmaier Kolová 00:45:170
68MB180342Chytil VladimírTatran Všechovice5000:45:190
68MB180343Sedlák LuděkSokol Roztoky5400:45:190
70MB183344Brožek RadmilKRB Koberovy5400:45:220
71MB184345Kvita JosefMK Kopřivnice5100:45:250
72MB185346Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:45:260
73MB187347Kabot JanTŽ Třinec5200:45:300
74MB192284Dudzik JacekPolsko5500:45:400
75MB193285Krám MiroslavMaratonstav Úpice5600:45:420
76MB197286Drahorád CtiradTatran Železná Ruda5900:45:520
77MB198348Jíra JiříAMBES Liberec5100:45:530
78MB205287Novák TomášTJ Doksy5500:46:110
79MB206288Němec OndřejAK Kroměříž5700:46:130
80MB207289Trnka MilanPivovar Krakonoš Trutnov5600:46:150
81MB211349Kogut ZbigniewPolsko5200:46:23-
82MB212290Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:46:240
82MB212350Škorpil MilošAC Praha 18905400:46:240
84MB215291Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:46:280
85MB216351Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:46:300
85MB216292Tomanec PetrTJ Svitavy5600:46:300
87MB221352Binter KarelLoko Trutnov5100:46:470
88MB222353Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:46:500
89MB223293Mocker FrantišekASK Děčín5800:46:520
90MB227354Rock JanAC Obora Hvězda5400:47:010
91MB228294Strouhal ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5900:47:020
92MB230295Kouba StanislavMost5700:47:080
93MB231296Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:47:160
94MB232355Ryba MilanAVC5200:47:180
95MB234297Tománek PavelSokol Veřovice5500:47:210
96MB236298Šorfa LubošŽďár na Moravě5700:47:220
97MB237299Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:240
98MB238356Lewandowski TadeuzsPolsko5200:47:27-
99MB246357Zitko JiříKRB Chrudim5400:47:430
100MB249358Hrouza JanBK Krnov5400:47:470
101MB250300Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:47:500
102MB253301Koten MilanTRI Club Jihlava5700:47:560
103MB257359Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:48:060
104MB258360Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5300:48:12-
105MB261361Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:48:160
106MB263362Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:48:180
107MB265363Malyszko StanislawPolsko5000:48:22-
108MB268364Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:48:300
109MB269365Komárek BedřichSC Hlubočky5300:48:320
110MB271366Krejsa VáclavBering Praha5200:48:380
110MB271367Pařízek JaroslavToner5100:48:380
112MB274302Urban JosefsabSABZO Praha5500:48:430
113MB277368Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:48:530
114MB280303Straka SamuelNový Vestec5800:48:580
115MB285369Ulman JosefTJ Doksy5100:49:120
116MB287370Beran JosefSokol Černožice5300:49:140
117MB288371Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:170
118MB294372Kincel PavolSlovensko5100:49:31-
119MB295373Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:49:330
120MB298304John VladimírOlymp Praha5500:49:360
121MB302305Fojtík ZbyněkOlymp Praha5900:49:430
122MB303374Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5200:49:450
123MB307375Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:49:500
124MB313376Pluskal MiroslavXXX5200:50:090
125MB315306Šranc DušanSlovensko5500:50:15-
126MB319377Frlaus MichalAK Remontas Kadaň5400:50:270
127MB324307Bechyně FrantišekKČT Nýrsko5800:50:410
128MB326308Kožáni PavelXXX5600:50:450
129MB328378Černý VladimírAC Praha 18905200:50:520
130MB329379Rinka ErichBK Kravaře5400:50:540
131MB335380Kron DietrichNěmecko5300:51:080
132MB339309Prokůpek LuděkTJ Doksy5500:51:140
133MB341381Bureš JaroslavMaratonklub Hlinsko5100:51:160
134MB344382Přívětivý MiroslavRadhošť Rožnov5300:51:220
135MB346383Koubek PavelBD Náchod5200:51:260
136MB347384Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:51:270
137MB349385Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:51:320
138MB351386Cipl FrantišekBON BON Praha5100:51:340
139MB358387Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:51:570
140MB365310Kotek JaroslavBaník Stříbro5900:52:070
141MB369311Němec MilošXXX5900:52:280
142MB373388Marcinkiewicz TadeuszPolsko5300:52:43-
143MB374389Hynek VáclavXXX5300:52:470
144MB389312Sygeryč BohdanMC Pardubice5600:54:030
145MB399313Dvořáček IvoDSA Mladé Buky5500:54:200
146MB402390Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5300:54:270
147MB408391Frýba HugoTJ Horní Kostelec5200:54:410
148MB411392Krejčí VladimírSK Vyhlídka Šternberk5000:54:440
149MB420314Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:55:210
150MB421393Adam PavelSK Janské Lázně5000:55:340
151MB425315Dbalý VladimírLiga 100 Praha5900:55:590
152MB426316Michler PetrLiga 100 Praha5500:56:090
153MB433317Daňa ZdeněkAC Slovan Liberec5600:56:380
154MB444394Bulva JanSK Nové Město na Mor.5200:57:260
155MB454319Závacký PavelSlovensko5500:58:20-
155MB454318Ropek JiříXXX5500:58:200
157MB466320Puchacz AndrzejPolsko5600:58:59-
158MB476395Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:00:220
159MB478396Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5101:00:340
160MB482397Kašpar PetrKČT TJ Nýrsko5401:00:580
161MB484398Kreml BohumilStavmost5301:01:070
162MB487399Bulena JaroslavMaratonklub Hlinsko5301:01:320
163MB491400Sobotka BohuslavXXX 01:02:010
164MB493401Šmolík JanXXX5101:02:120
165MB495402Sedláček PavelTriatlon Brno5301:02:270
166MB516403Hrabák JiříXXX5401:08:090
Muži C (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC31224Van Noten OmerBelgie4700:38:03-
2MC50225Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:39:5830
3MC65226Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:40:3927
4MC87247Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:41:4624
5MC91227Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:41:5121
6MC94228Mikuštiak JaroslavSlovensko4700:42:04-
7MC113229Němec JiříSach Louňovice4800:42:5518
8MC116230Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:43:0215
9MC117231Vladár JánSlovensko4800:43:04-
10MC122248Biemann GötzSKI Harrachov4300:43:1612
11MC126232Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:43:329
12MC145233Vodička JanMK Radslavice 00:44:196
13MC158249Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:44:523
14MC182234Kadavý JanJablonné nad Nisou4700:45:210
15MC186235Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:45:280
16MC199250Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:45:540
17MC200456Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:45:580
18MC219236Witkowski ZygmuntPolsko4900:46:41-
19MC224237Tausinger IgorČeský rozhlas Praha4900:46:540
20MC225457Goholka PawelPolsko4200:46:58-
21MC226238Absolon FrantišekLiga 100 Olomouc4800:47:000
22MC229239Janota MichalSlovensko4500:47:04-
23MC239458Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:47:280
24MC242240Gawrys CzeslawPolsko4700:47:32-
25MC243241Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:47:340
26MC247459Krassa ManfredŠAK Chodov4400:47:440
27MC256242Plánka VojtěchKB Vsetín4800:48:020
28MC259243Fajstaver JiříSki Jilemnice4800:48:130
29MC261244Kakač JosefAVC Praha4800:48:160
30MC263460Procházka ZdenkoSK Kotlářka Praha4300:48:180
31MC273461Fus JanPolsko4100:48:42-
32MC276245Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:48:500
33MC278246Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:48:540
34MC279404Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:560
35MC280405Podlipný JaroslavPSK Union Praha4900:48:580
36MC283406Cetkovský VladimírARC Brno4500:49:050
37MC285462Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:49:120
38MC291408Stelmach TadeuszPolsko4700:49:22-
38MC291407Mucha PetrTJ Sokol Kobylisy4700:49:220
40MC304409Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:49:460
41MC310410Líbal DrahomírJiskra Vratislavice4900:49:540
42MC316411Říha MiroslavXXX4500:50:180
43MC317412Havlis VáclavJaster Liberec4900:50:190
44MC318413Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:50:210
45MC320414Les JosefKČT Třemošná4700:50:280
46MC322415Hrnčíř JaroslavXXX4900:50:290
47MC325416Pospíšil AntonínXXX4600:50:430
48MC331417Procházka VáclavMaruš Team4500:50:550
49MC333463Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:51:000
50MC335418Stoklásek FrantišekSokol Stonařov4600:51:080
51MC342419Pitaš VladimírMaratonstav Úpice4600:51:180
52MC349464Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:51:320
53MC353465Jelínek MatějHradec Králové4200:51:390
54MC355466Holý VáclavLiga 100 Praha4100:51:520
55MC360420Malý VladimírŠAK Chodov4700:51:590
56MC361421Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:52:030
57MC362422Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:52:040
58MC363423Štěpánek ZdeněkTJ Avia Čakovice4500:52:050
59MC364424Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:52:060
60MC366467Zounar VladimírŠAK Chodov4200:52:140
61MC367468Šťavík JosefSlovan Hodonín4300:52:180
62MC371425Hrstka MiroslavTJ Sokol Jesenice4600:52:310
63MC375426Dobruský AntonínSKI Chrudim4800:52:540
64MC376427Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:52:550
65MC380428Šperk VladimírAVC Praha4900:53:100
66MC384469Nypl JaroslavStará Paka4100:53:400
67MC386429Čada JiříKČT Nýrsko4800:53:520
68MC387430Zapletalík PavelNohyb Praha4900:53:580
69MC389431Škoda VáclavCOM Plzeň4900:54:030
70MC393432Zídka JiříHacar Trutnov4500:54:100
71MC398470Tolar VladimírBaník Stříbro4000:54:190
72MC400471Vágner JiříXXX4100:54:210
73MC401433Dvořák PavelUSK FM VŠE Jindřichův Hradec4800:54:260
74MC403472Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:54:300
75MC406434Čerepušťák OndřejSOKOL Kolín4800:54:340
76MC407435Konkol JozefPolsko4600:54:360
77MC408436Fischer PavelSpartak Přerov4900:54:410
78MC415473Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:54:560
79MC417437Liko AntonSlovensko4600:54:59-
80MC423438Hora JanBaník Stříbro4700:55:400
81MC427439Chovanec PavelSK Policie Most4500:56:130
82MC429474Tuček JosefKvětina Sezemice4400:56:240
83MC431440Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:56:360
84MC435441Bodlák JanBramac Chrudim4900:56:500
85MC436442Bartoš JiříLiga 100 Praha4700:56:530
86MC438443Duda StanislavLoko Ostrava4800:57:060
87MC439475März FrantišekSokol Kout4300:57:110
88MC445444Helia MiroslavSlovensko4600:57:30-
89MC446445Plch AloisZetor Brno4900:57:410
90MC448476Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:57:500
91MC451477Daško JozefJogging klub Dubnica n/V.4200:58:05-
92MC452446Čech KarelSF Praha4500:58:080
93MC456447Karas KarelHodonín4500:58:210
94MC458448Opolzer PetrJiskra Vratislavice4800:58:300
95MC469478Ryska PavelLoko Most4400:59:270
96MC471479Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:59:490
97MC485449Novák KarelUnion Praha4701:01:080
98MC489450Stehlík OldřichLiga 100 Praha4801:01:470
99MC490451Volf JiříSK Hranice4601:01:580
100MC495480Luža IvanAC Choceň4001:02:270
101MC498481Škoda KryštofNáchod4101:02:510
102MC499452Krejsa JosefSokol Mníšek pod Brdy4701:03:370
103MC506453Průša JanSokol Praha Dejvice4501:05:030
104MC509482Čermák MiloslavLiga 100 Olomouc4101:05:320
105MC519454Pilný JanMaratonklub Hlinsko4501:10:060
106MC529455Georg AndrzejPolsko4801:16:30-
107MC530483Pachman OtakarSabzo Praha4401:17:030
108MC532484Beránek LudvíkLKMB Liberec4001:18:000
109MC540485Zikmund JanAVC Praha4401:47:250
Muži D (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD167251Kohout TomášKooperativa Praha3700:45:0330
2MD175252Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:1527
3MD234253Hána KvětoslavImos3700:47:2124
4MD275254Chvastyk KarolPolsko3800:48:48-
5MD293255Šusterka VáclavAVC Praha3800:49:2521
6MD295256Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:49:3318
7MD300263Buchar JanOpel Vrchlabí3300:49:4015
8MD305264Sitsky GuriRusko3300:49:48-
9MD306257Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:49:4912
10MD312258Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:50:019
11MD334265Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:51:026
12MD352259Nanke WernerBK Kravaře3800:51:363
13MD357260Tweraser ArnoldRakousko3900:51:56-
14MD370261Kašpar JosefAVC Praha3800:52:290
15MD372526Schabel EugenRakousko2500:52:38-
16MD379527Oberauer EugenRakousko2700:53:08-
17MD381262Lacny AndrzejPolsko3700:53:16-
18MD383486Lech JiříBrno3700:53:260
19MD392528Němec MilanXXX2900:54:090
20MD394487Macháček JuliusTJ Doksy3800:54:130
21MD396488Hrubý MilanASK Blansko3800:54:170
22MD397489Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:54:180
23MD404490Mikhaylov VadimRusko3800:54:31-
24MD405491Kodym LadislavXXX3800:54:320
25MD410492Holub Josef Ing.Bruntál3700:54:430
26MD416493Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:570
27MD419494Kadeřábek LuborAVC Praha3900:55:120
28MD422495Stuchlík KarelBK Kravaře3700:55:390
29MD430496Berounský JanTJ Doksy3900:56:330
30MD437497Beránek MiloslavTJ Spartak Staré Ransko3700:57:000
31MD440266Leheček AntonínAVC Praha3100:57:170
31MD440498Karhut ŠtefanTJ Doksy3700:57:170
33MD442518Tkadleček JosefUherský Brod3400:57:180
34MD443499Reitinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3700:57:240
35MD449500Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:57:510
36MD450529Matzner KarelTJ Vodní Stavby2900:57:530
37MD453501Janda PetrStudenec3700:58:130
38MD457502Plešinger StanislavSokol Kolín3800:58:220
39MD459503Kubík JosefSK Ptačina3800:58:310
40MD461504Puckl FranzRakousko3500:58:39-
41MD462505Kočí JiříXXX3900:58:420
42MD468530Varga VincentSVK - Metropol Košice2700:59:080
43MD470506Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:59:370
44MD472507Šikel KarelLázně Libverda a.s.3701:00:030
45MD473531Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:00:060
46MD474508Volný JaromírSSK Vítkovice3501:00:110
47MD475519Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:00:160
48MD480509Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:00:400
49MD481532Fichtner RudolfTJ Doksy2701:00:520
50MD483520Babiak WladyslawPolsko3401:01:05-
51MD488510Horčičák AloisLiga 100 Praha3601:01:410
52MD492533Cupánek JosefSK Přerov2601:02:070
53MD494511Szaszo ZoltánAVC Praha3601:02:200
54MD500534Fiřt VladimírAVC Praha2901:03:400
55MD501535Pacner IvanTJ Praha2601:03:520
56MD504512Klimpera JaroslavAVC Praha3601:04:250
57MD505513Szabó LudvíkAVC Praha3701:04:460
58MD507521Kitka JindřichKata Team Ostrava3201:05:230
59MD511522Mašl VladimírBKÚ Mělník3401:06:160
60MD513539Dolenský PřemyslTJ Auto Škoda Ml. Boleslav2001:06:480
61MD514514Velát VladimírSokol Písek3601:06:560
62MD515515Mayer JosefKČT TJ Nýrsko3701:07:110
63MD517536Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:09:150
64MD519516Cahel PavelSokol Brno3801:10:060
65MD522517Živný MilošTJ Žďas Žďár n./S.3801:11:210
66MD523537Elis MilošSK Vrané n./V.2701:11:230
67MD525523Pokorný PavelKovošrot Praha3301:13:590
68MD531524Stachow BoleslawKarkonoskie Stow. Biegaczy3201:17:53-
69MD533538Tuška JánSlovensko2601:18:56-
70MD534540Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.2301:19:210
71MD535525Náhlovský JiříTJ Semily3401:22:140
72MD536541Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:25:540
Juniorky (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1881Havlová PavlaStruna Liberec5700:45:3130
2ŽJ2002Holubová RadkaAC Kablo Kladno8000:45:5827
3ŽJ2043Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:46:0824
4ŽJ2204Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:46:4221
5ŽJ2415Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:47:3018
6ŽJ2976Vrabcová JitkaOlfin Vella Trutnov8100:49:3515
7ŽJ3087Bílková DagmarSK Nové Město n. Metují8500:49:5312
8ŽJ3208Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:50:289
9ŽJ3299Konopová KláraSokol České Budějovice8300:50:546
10ŽJ33810Bachová JanaOlfin Vella Trutnov8100:51:103
11ŽJ36711Heltová DenisaAC Turnov8400:52:180
12ŽJ39512Macková VáclavaOlfin Vella Trutnov8100:54:160
13ŽJ42813Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:56:140
14ŽJ46714Militká AlžbětaKČT Nová Paka8000:59:040
15ŽJ47915Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:00:360
16ŽJ50216Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:03:580
17ŽJ51817Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:09:450
Ženy A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6318Šádková IrenaAC Pardubice6900:40:3530
2ZA11919Kvitová RenataRPG Brno7500:43:1127
3ZA12220Havelková DagmarJilemnice7200:43:1624
4ZA12521Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:43:2521
5ZA13722Havlová PetraOlymp Praha7600:43:5518
6ZA13823Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:44:0015
7ZA17424Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:45:1412
8ZA20325Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:46:059
9ZA21426Kocumová KarinAC Slovan Liberec7600:46:276
10ZA25527Kalovská LenkaAAC Brno7000:48:003
11ZA29928Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:49:370
12ZA48629Pletichová KateřinaKadaň7601:01:230
13ZA52430Vejdělková RadkaXXX6801:11:320
Ženy B (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5631Melicherová LudmilaSlovensko6400:40:13-
2ZB14248Paulů BlankaSki Jilemnice5400:44:1330
3ZB15632Martincová IvanaMS Brno6300:44:5027
4ZB20253Heinzle ElisabethRakousko4900:45:59-
5ZB21833Mališová KarlaUSK Praha6000:46:3524
6ZB23934Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:47:2821
7ZB24439Vacková HanaSK Hronov5600:47:3718
8ZB25954Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot4800:48:1315
9ZB28961Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:49:1912
10ZB31149Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:49:559
11ZB32340Lednická ZdenkaLS Zlín5600:50:386
12ZB34035Jorová LudmilaAtletika Albrechtice6200:51:153
13ZB34341Hendrickx Vicky OctavieBEL5500:51:20-
14ZB35436Gottwaldová MarcelaTJ Dvůr Králové nad Labem6100:51:480
15ZB35642Pštrosová MarieAVC Praha 00:51:530
16ZB37755Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:52:560
17ZB38862Tweraser ErikaRakousko4400:54:00-
18ZB39143Šandová IrenaSokol Kolín5700:54:040
19ZB41144Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:54:440
20ZB41345Karwatska JolantaPolsko5700:54:48-
21ZB41456Preislerová JiřinaXXX4800:54:550
22ZB41846Koukalová DanaSokol Proseč5600:55:020
23ZB43257Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:56:370
24ZB43437Fruncová JanaTOGAZ Náchod6400:56:400
25ZB46063Sapira IrineRakousko4400:58:33-
26ZB46350Vidimová IvanaKČT Sokol Mníšek pod Brdy5100:58:430
27ZB46447Havlová PavlaStruna Liberec5700:58:440
28ZB46558Janečková AnežkaAK Zlín4700:58:550
29ZB49759Militká MarieKČT Nová Paka4501:02:320
30ZB50360Ročňáková MiloslavaVŠSK Brandýs4501:04:210
31ZB51051Pláničková EvaKadeřnictví Eva Tábor5401:06:120
32ZB51238Friebelová EvaMaratonstav Úpice6201:06:370
33ZB52166Kordziolka DanutaPolsko3601:10:38-
34ZB52664Klausová AnnaOlymp Praha4201:14:530
35ZB52768Hlinková JaroslavaLiga 100 Praha3301:15:120
36ZB52852Nowakowska GenevetaPolsko5201:16:010
37ZB53767Mertová EvaXXX3901:27:260
38ZB53869Houštecká NaděždaOlymp Praha3001:33:390
39ZB53965Zlatníková VlastaLIAZ Jablonec4101:44:570
Trať 8,600 km, 650,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1109Faschingbauer PavelUSK Praha7300:34:0890
2MA2110Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:34:4287
3MA3111Magál JiříASD Dukla Liberec7700:35:0884
4MA4112Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:35:2281
5MA5113Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:35:2878
6MA6114Pleticha RichardElektrárny Kadaň7500:35:3175
7MA7115Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:35:3772
7MA7116Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:3772
9MA9117Maceček VladoAK Kroměříž7500:35:5866
10MA10118Hnilička JiříSokol České Budějovice7100:36:1663
11MA11119Dúbravčík ZdeněkBaník Stříbro6400:36:2060
12MA12120Bětík PetrTJ Sokol Opava6900:36:2657
13MA13121Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:36:4054
14MA14122Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:36:4151
15MA15123Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:36:4248
16MA16124Dostál ZbyněkBaník Stříbro7200:36:4845
1MB17194Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:36:4960
2MB18195Jakubowski MarianPolsko5700:36:55-
1MJ1970Dobšíček Pavel2 B Tým8000:36:5960
17MA20125Pelc NorbertDukla Liberec7900:37:0242
18MA21126Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:37:0339
19MA22127Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:37:1636
3MB23216Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:2057
20MA24128Karlík FrantišekSKP Most6500:37:2633
21MA25129Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:37:3230
22MA26130Bíman OndřejDukla Liberec7900:37:3627
23MA27131Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:37:3724
4MB28196Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:37:4754
24MA29132Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:37:5321
25MA30133Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:37:5918
1MC31224Van Noten OmerBelgie4700:38:03-
2MJ3271Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:38:0557
26MA33134Mazač JaroslavSK Hronov6800:38:1015
5MB34197Mroz WaclawPolsko5700:38:18-
27MA35135Csabo MartinAC Kablo Kladno7700:38:2212
3MJ3672Šperl MilanASD Dukla Liberec8000:38:3954
6MB37217Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:38:4651
7MB38218Flunger PeterRakousko5400:38:59-
28MA39136Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:39:059
8MB40198Hellmich KarelAC Start Karlovy Vary5800:39:0948
9MB41199Linhart JindřichOlymp Praha5800:39:1745
4MJ4273Tábor StanislavKER TEAM8000:39:2151
10MB43200Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:39:2442
29MA43137Dembický JosefAC Slovan Liberec7400:39:246
5MJ4574Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:39:2748
11MB46219Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:39:3139
30MA47138Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:39:363
12MB48201Kuchcinski WaclawPolsko5500:39:41-
6MJ4975Klisz TomaszPolsko8100:39:55-
2MC50225Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:39:5830
7MJ5176Marynka TomášSki Jilemnice8100:40:0045
8MJ5277Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:40:0142
31MA53139Kervitzer JanSKPŠ Praha7800:40:040
32MA54141Janošek RomanAK Kroměříž7800:40:080
32MA54140Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:40:080
1ZB5631Melicherová LudmilaSlovensko6400:40:13-
34MA57142Kolář RadekSK Hronov6900:40:160
35MA58143Bolehovský PavelKER TEAM7100:40:180
9MJ5978Hakl OldřichDukla Liberec8100:40:2039
36MA60144Jakoubek TomášASD Dukla Liberec7900:40:230
10MJ6179Erben LiborSG Jablonec nad Nisou8300:40:2836
13MB62202Špacír LadislavLoko Břeclav5500:40:3136
1ZA6318Šádková IrenaAC Pardubice6900:40:3530
14MB64203Sýkora VladimírBaník Stříbro5600:40:3633
3MC65226Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:40:3927
37MA66145Tuž JaroslavSki Club Liberec 00:40:430
38MA67146Beran OndřejJanské Lázně7500:40:450
39MA68147Bětík MiroslavAK Kroměříž7200:40:470
11MJ6980Moravec JaroslavTJ Sokol České Budějovice8100:40:4833
40MA70148Šnejdar DušanSKP Most7000:40:570
12MJ7181Hudek MartinAK Remontas Kadaň8300:41:0130
13MJ7282Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:41:0427
15MB72204Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:41:0430
16MB74205Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:41:0927
14MJ75206Mráček PavelKP BKÚ Mělník8300:41:1124
15MJ7683Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:41:1421
17MB77207Kubiak JerzyPolsko5900:41:19-
18MB78208Pechek VladimírNová Včelnice5700:41:2424
19MB79209Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:41:2721
20MB80220Sviták StanislavSlovensko5000:41:31-
21MB81210Nývlt JiříOlfin Vella Trutnov5900:41:3918
22MB82211Žáček StanislavBK Děčín5600:41:4215
22MB82221Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:41:4215
24MB84212Karvatka AndrzejPolsko5700:41:44-
25MB85222Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:41:459
41MA85149Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:450
4MC87247Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:41:4624
42MA88150Šretr OskarOlfin car Vella Trutnov7300:41:480
43MA89151Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:41:490
44MA90152Machala PetrRotující kedluben7600:41:500
5MC91227Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:41:5121
45MA92153Feík JiříSpartak Sezimovo Ústí7300:41:550
46MA93154Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:41:590
6MC94228Mikuštiak JaroslavSlovensko4700:42:04-
26MB95213Uher JaroslavTJ Sušice5700:42:056
27MB96214Jirásek ZdeněkTJ Spartak Slatiňany5800:42:083
16MJ9784Dorighi KrysztofPolsko8200:42:14-
17MJ9885Ondráček MichalDukla Liberec8000:42:1718
28MB99223Půda JiříTJ Ostrov5200:42:180
29MB100215Melicherčík BohuslavSlovensko5700:42:19-
30MB101267Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:42:230
47MA102155Česenek ZbyněkHudy Sport6800:42:260
31MB103268Krčmář PetrTJ Sušice5800:42:280
48MA104156Lohynský JaroslavLoko Trutnov 00:42:310
49MA105157Koucký RomanWiking Jilemnice6300:42:350
18MJ10686Němec MichalSE 4 team8000:42:4115
50MA107158Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:42:420
51MA108159Farář MartinJiskra Adršpach7700:42:460
52MA109160Tichý PavelNáchod6300:42:470
32MB110269Slowiaczek RomanJablunkov5600:42:490
53MA111161Kotyk JanXXX7200:42:500
33MB112270Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:42:530
7MC113229Němec JiříSach Louňovice4800:42:5518
54MA114162Filip LukášSKI Radvanice7600:42:590
34MB115271Hála JosefASK Moravská Třebová5800:43:000
8MC116230Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:43:0215
9MC117231Vladár JánSlovensko4800:43:04-
35MB118321Sýkora JiříTatran Železná Ruda5100:43:060
2ZA11919Kvitová RenataRPG Brno7500:43:1127
36MB120272Chrenka JozefSlovensko5700:43:13-
55MA121163Tlustý JanAC Kablo Kladno7400:43:150
3ZA12220Havelková DagmarJilemnice7200:43:1624
10MC122248Biemann GötzSKI Harrachov4300:43:1612
19MJ12487Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:43:1712
4ZA12521Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:43:2521
11MC126232Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:43:329
37MB127273Kubín PřemyslAŠ Mladá Boleslav5600:43:350
37MB127322Martinec JanAC Obora Hvězda5100:43:350
39MB129274Itruchin AleksanderMoldávie5900:43:37-
56MA130164Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:43:380
40MB131323Szeder AndrzejPolsko5400:43:41-
41MB132275Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:43:440
42MB133324Malý JiříAC Česká Lípa5300:43:500
43MB134276Kubr VáclavKRB Chrudim5500:43:510
43MB134325Červ MiloslavSK Polička5000:43:510
45MB136326Kober JosefDolní Olešnice5000:43:520
5ZA13722Havlová PetraOlymp Praha7600:43:5518
6ZA13823Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:44:0015
57MA139165Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:44:020
58MA140166Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:44:070
59MA141167Vodička JanŠelasport7800:44:100
2ZB14248Paulů BlankaSki Jilemnice5400:44:1330
46MB143277Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:44:170
46MB143278Paleček BohumilXXX5700:44:170
12MC145233Vodička JanMK Radslavice 00:44:196
60MA146168Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:44:240
48MB147327Honzák JiříXXX5000:44:280
20MJ14888Martin JanSki Jilemnice8000:44:319
21MJ14989Beran JanSpartak Police nad Metují8300:44:336
22MJ15090Šretr RadekOlfin Vella Trutnov8200:44:383
49MB151279Šperl MartinBering Praha5900:44:400
49MB151328Gregor JaroslavAC OH Praha5100:44:400
51MB153329Vorlický ZbyněkHPBK Praha5000:44:430
52MB154330Zaleski HenrykPolsko5400:44:45-
61MA154169Nývlt MilanXXX6100:44:450
3ZB15632Martincová IvanaMS Brno6300:44:5027
23MJ15791Slavata TomášHudy sport Praha8000:44:510
53MB158331Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:44:520
13MC158249Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:44:523
54MB160332Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:44:530
55MB161280Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:540
56MB162333Fliegl MiloslavSokol Hlubočepy5400:44:570
56MB162334Spiška JozefSlovensko5000:44:57-
62MA164170Nastalek JacekPolsko7700:45:00-
58MB165335Elster PetrDačice5400:45:010
59MB166336Ambrož JaroslavAC Praha5400:45:020
1MD167251Kohout TomášKooperativa Praha3700:45:0330
60MB168337Nejman LiborSK Nové Město n. Metují5300:45:040
63MA169171Jacyszyn LechoslawPolsko6300:45:05-
61MB169281Soukup LadislavSokol Poniklá5800:45:050
62MB171338Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:45:060
63MB172282Opočenský StanislavOlfin Vella Trutnov5700:45:070
64MB173339Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5100:45:130
7ZA17424Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:45:1412
65MB175340Ates RudolfPolsko5400:45:15-
2MD175252Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:1527
66MB177283Voda JanSprint Sport Most5900:45:160
67MB178341Westmaier JiříSK Westmaier Kolová 00:45:170
64MA179172Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:45:180
68MB180342Chytil VladimírTatran Všechovice5000:45:190
68MB180343Sedlák LuděkSokol Roztoky5400:45:190
14MC182234Kadavý JanJablonné nad Nisou4700:45:210
70MB183344Brožek RadmilKRB Koberovy5400:45:220
71MB184345Kvita JosefMK Kopřivnice5100:45:250
72MB185346Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:45:260
15MC186235Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:45:280
73MB187347Kabot JanTŽ Třinec5200:45:300
1ŽJ1881Havlová PavlaStruna Liberec5700:45:3130
24MJ18892Chlum TomášSVS Krkonoše Vrchlabí8300:45:310
65MA190173Tuťálek VlastimilTJ Doksy6100:45:360
66MA191174Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:45:380
74MB192284Dudzik JacekPolsko5500:45:400
75MB193285Krám MiroslavMaratonstav Úpice5600:45:420
67MA194175Vreštiak DušanSKP Most7000:45:450
68MA195176Vašíček MartinSKI Radvanice7100:45:500
25MJ19693Machuta JakubAK Remontas Kadaň8400:45:510
76MB197286Drahorád CtiradTatran Železná Ruda5900:45:520
77MB198348Jíra JiříAMBES Liberec5100:45:530
16MC199250Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:45:540
2ŽJ2002Holubová RadkaAC Kablo Kladno8000:45:5827
17MC200456Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:45:580
4ZB20253Heinzle ElisabethRakousko4900:45:59-
8ZA20325Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:46:059
3ŽJ2043Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:46:0824
78MB205287Novák TomášTJ Doksy5500:46:110
79MB206288Němec OndřejAK Kroměříž5700:46:130
26MJ20794Polášek JanTatran Všechovice 00:46:150
80MB207289Trnka MilanPivovar Krakonoš Trutnov5600:46:150
69MA209177Raclonský PetrSKI Olfincar Trutnov6600:46:160
70MA210178Niemiec MiroslavPolsko6800:46:22-
81MB211349Kogut ZbigniewPolsko5200:46:23-
82MB212350Škorpil MilošAC Praha 18905400:46:240
82MB212290Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:46:240
9ZA21426Kocumová KarinAC Slovan Liberec7600:46:276
84MB215291Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:46:280
85MB216292Tomanec PetrTJ Svitavy5600:46:300
85MB216351Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:46:300
5ZB21833Mališová KarlaUSK Praha6000:46:3524
18MC219236Witkowski ZygmuntPolsko4900:46:41-
4ŽJ2204Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:46:4221
87MB221352Binter KarelLoko Trutnov5100:46:470
88MB222353Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:46:500
89MB223293Mocker FrantišekASK Děčín5800:46:520
19MC224237Tausinger IgorČeský rozhlas Praha4900:46:540
20MC225457Goholka PawelPolsko4200:46:58-
21MC226238Absolon FrantišekLiga 100 Olomouc4800:47:000
90MB227354Rock JanAC Obora Hvězda5400:47:010
91MB228294Strouhal ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5900:47:020
22MC229239Janota MichalSlovensko4500:47:04-
92MB230295Kouba StanislavMost5700:47:080
93MB231296Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:47:160
94MB232355Ryba MilanAVC5200:47:180
71MA233179Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:47:19-
3MD234253Hána KvětoslavImos3700:47:2124
95MB234297Tománek PavelSokol Veřovice5500:47:210
96MB236298Šorfa LubošŽďár na Moravě5700:47:220
97MB237299Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:240
98MB238356Lewandowski TadeuzsPolsko5200:47:27-
23MC239458Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:47:280
6ZB23934Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:47:2821
5ŽJ2415Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:47:3018
24MC242240Gawrys CzeslawPolsko4700:47:32-
25MC243241Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:47:340
7ZB24439Vacková HanaSK Hronov5600:47:3718
72MA245180Škoda VáclavCorn Plzeň7100:47:420
99MB246357Zitko JiříKRB Chrudim5400:47:430
73MA247181Kubát PetrTJ Sokol Mírovka6400:47:440
26MC247459Krassa ManfredŠAK Chodov4400:47:440
100MB249358Hrouza JanBK Krnov5400:47:470
101MB250300Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:47:500
74MA251182Karban JaroslavTeris Malé svatoňovice7000:47:530
27MJ25295Pícha JanOlfin Vella Trutnov8700:47:540
102MB253301Koten MilanTRI Club Jihlava5700:47:560
28MJ25496Mišalko DavidAK Remontas Kadaň8400:47:570
10ZA25527Kalovská LenkaAAC Brno7000:48:003
27MC256242Plánka VojtěchKB Vsetín4800:48:020
103MB257359Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:48:060
104MB258360Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5300:48:12-
8ZB25954Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot4800:48:1315
28MC259243Fajstaver JiříSki Jilemnice4800:48:130
29MC261244Kakač JosefAVC Praha4800:48:160
105MB261361Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:48:160
30MC263460Procházka ZdenkoSK Kotlářka Praha4300:48:180
106MB263362Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:48:180
107MB265363Malyszko StanislawPolsko5000:48:22-
75MA266184Pabišta PetrSKP Most6800:48:280
75MA266183Kolínek JosefXXX6100:48:280
108MB268364Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:48:300
109MB269365Komárek BedřichSC Hlubočky5300:48:320
29MJ27097Mráček PavelKP BKÚ Mělník8300:48:340
110MB271367Pařízek JaroslavToner5100:48:380
110MB271366Krejsa VáclavBering Praha5200:48:380
31MC273461Fus JanPolsko4100:48:42-
112MB274302Urban JosefsabSABZO Praha5500:48:430
4MD275254Chvastyk KarolPolsko3800:48:48-
32MC276245Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:48:500
113MB277368Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:48:530
33MC278246Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:48:540
34MC279404Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:560
114MB280303Straka SamuelNový Vestec5800:48:580
35MC280405Podlipný JaroslavPSK Union Praha4900:48:580
77MA282185Stránský JiříCyklosprint Cvikov6300:49:020
30MJ28398Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:050
36MC283406Cetkovský VladimírARC Brno4500:49:050
115MB285369Ulman JosefTJ Doksy5100:49:120
37MC285462Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:49:120
116MB287370Beran JosefSokol Černožice5300:49:140
117MB288371Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:170
9ZB28961Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:49:1912
78MA290186Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:49:200
38MC291407Mucha PetrTJ Sokol Kobylisy4700:49:220
38MC291408Stelmach TadeuszPolsko4700:49:22-
5MD293255Šusterka VáclavAVC Praha3800:49:2521
118MB294372Kincel PavolSlovensko5100:49:31-
119MB295373Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:49:330
6MD295256Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:49:3318
6ŽJ2976Vrabcová JitkaOlfin Vella Trutnov8100:49:3515
120MB298304John VladimírOlymp Praha5500:49:360
11ZA29928Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:49:370
7MD300263Buchar JanOpel Vrchlabí3300:49:4015
79MA301187Rychecký TomášHH Smíchov6600:49:420
121MB302305Fojtík ZbyněkOlymp Praha5900:49:430
122MB303374Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5200:49:450
40MC304409Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:49:460
8MD305264Sitsky GuriRusko3300:49:48-
9MD306257Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:49:4912
123MB307375Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:49:500
31MJ30899Šmolík JanXXX8200:49:530
7ŽJ3087Bílková DagmarSK Nové Město n. Metují8500:49:5312
41MC310410Líbal DrahomírJiskra Vratislavice4900:49:540
10ZB31149Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:49:559
10MD312258Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:50:019
124MB313376Pluskal MiroslavXXX5200:50:090
80MA314188Kelner DavidXXX7500:50:110
125MB315306Šranc DušanSlovensko5500:50:15-
42MC316411Říha MiroslavXXX4500:50:180
43MC317412Havlis VáclavJaster Liberec4900:50:190
44MC318413Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:50:210
126MB319377Frlaus MichalAK Remontas Kadaň5400:50:270
8ŽJ3208Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:50:289
45MC320414Les JosefKČT Třemošná4700:50:280
46MC322415Hrnčíř JaroslavXXX4900:50:290
11ZB32340Lednická ZdenkaLS Zlín5600:50:386
127MB324307Bechyně FrantišekKČT Nýrsko5800:50:410
47MC325416Pospíšil AntonínXXX4600:50:430
128MB326308Kožáni PavelXXX5600:50:450
81MA327189Příslupský PavelAMBES Liberec7400:50:490
129MB328378Černý VladimírAC Praha 18905200:50:520
9ŽJ3299Konopová KláraSokol České Budějovice8300:50:546
130MB329379Rinka ErichBK Kravaře5400:50:540
48MC331417Procházka VáclavMaruš Team4500:50:550
82MA332190Barák KamilAC Kablo Kladno7700:50:580
49MC333463Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:51:000
11MD334265Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:51:026
131MB335380Kron DietrichNěmecko5300:51:080
50MC335418Stoklásek FrantišekSokol Stonařov4600:51:080
32MJ337100Hrouza JanBK Krnov8100:51:090
10ŽJ33810Bachová JanaOlfin Vella Trutnov8100:51:103
132MB339309Prokůpek LuděkTJ Doksy5500:51:140
12ZB34035Jorová LudmilaAtletika Albrechtice6200:51:153
133MB341381Bureš JaroslavMaratonklub Hlinsko5100:51:160
51MC342419Pitaš VladimírMaratonstav Úpice4600:51:180
13ZB34341Hendrickx Vicky OctavieBEL5500:51:20-
134MB344382Přívětivý MiroslavRadhošť Rožnov5300:51:220
33MJ344101Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:51:220
135MB346383Koubek PavelBD Náchod5200:51:260
136MB347384Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:51:270
34MJ348102Mach JanMaratonstav Úpice8600:51:300
52MC349464Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:51:320
137MB349385Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:51:320
138MB351386Cipl FrantišekBON BON Praha5100:51:340
12MD352259Nanke WernerBK Kravaře3800:51:363
53MC353465Jelínek MatějHradec Králové4200:51:390
14ZB35436Gottwaldová MarcelaTJ Dvůr Králové nad Labem6100:51:480
54MC355466Holý VáclavLiga 100 Praha4100:51:520
15ZB35642Pštrosová MarieAVC Praha 00:51:530
13MD357260Tweraser ArnoldRakousko3900:51:56-
139MB358387Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:51:570
35MJ359103Kozel MartinACPV Trutnov8900:51:580
55MC360420Malý VladimírŠAK Chodov4700:51:590
56MC361421Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:52:030
57MC362422Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:52:040
58MC363423Štěpánek ZdeněkTJ Avia Čakovice4500:52:050
59MC364424Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:52:060
140MB365310Kotek JaroslavBaník Stříbro5900:52:070
60MC366467Zounar VladimírŠAK Chodov4200:52:140
61MC367468Šťavík JosefSlovan Hodonín4300:52:180
11ŽJ36711Heltová DenisaAC Turnov8400:52:180
141MB369311Němec MilošXXX5900:52:280
14MD370261Kašpar JosefAVC Praha3800:52:290
62MC371425Hrstka MiroslavTJ Sokol Jesenice4600:52:310
15MD372526Schabel EugenRakousko2500:52:38-
142MB373388Marcinkiewicz TadeuszPolsko5300:52:43-
143MB374389Hynek VáclavXXX5300:52:470
63MC375426Dobruský AntonínSKI Chrudim4800:52:540
64MC376427Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:52:550
16ZB37755Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:52:560
83MA378191Mošner PavelXXX6500:52:570
16MD379527Oberauer EugenRakousko2700:53:08-
65MC380428Šperk VladimírAVC Praha4900:53:100
17MD381262Lacny AndrzejPolsko3700:53:16-
36MJ382106Mach VáclavMaratonstav Úpice8200:53:200
18MD383486Lech JiříBrno3700:53:260
66MC384469Nypl JaroslavStará Paka4100:53:400
37MJ385105Gregoriades TomášMeteor Kačerov8300:53:460
67MC386429Čada JiříKČT Nýrsko4800:53:520
68MC387430Zapletalík PavelNohyb Praha4900:53:580
17ZB38862Tweraser ErikaRakousko4400:54:00-
144MB389312Sygeryč BohdanMC Pardubice5600:54:030
69MC389431Škoda VáclavCOM Plzeň4900:54:030
18ZB39143Šandová IrenaSokol Kolín5700:54:040
19MD392528Němec MilanXXX2900:54:090
70MC393432Zídka JiříHacar Trutnov4500:54:100
20MD394487Macháček JuliusTJ Doksy3800:54:130
12ŽJ39512Macková VáclavaOlfin Vella Trutnov8100:54:160
21MD396488Hrubý MilanASK Blansko3800:54:170
22MD397489Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:54:180
71MC398470Tolar VladimírBaník Stříbro4000:54:190
145MB399313Dvořáček IvoDSA Mladé Buky5500:54:200
72MC400471Vágner JiříXXX4100:54:210
73MC401433Dvořák PavelUSK FM VŠE Jindřichův Hradec4800:54:260
146MB402390Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5300:54:270
74MC403472Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:54:300
23MD404490Mikhaylov VadimRusko3800:54:31-
24MD405491Kodym LadislavXXX3800:54:320
75MC406434Čerepušťák OndřejSOKOL Kolín4800:54:340
76MC407435Konkol JozefPolsko4600:54:360
147MB408391Frýba HugoTJ Horní Kostelec5200:54:410
77MC408436Fischer PavelSpartak Přerov4900:54:410
25MD410492Holub Josef Ing.Bruntál3700:54:430
19ZB41144Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:54:440
148MB411392Krejčí VladimírSK Vyhlídka Šternberk5000:54:440
20ZB41345Karwatska JolantaPolsko5700:54:48-
21ZB41456Preislerová JiřinaXXX4800:54:550
78MC415473Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:54:560
26MD416493Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:570
79MC417437Liko AntonSlovensko4600:54:59-
22ZB41846Koukalová DanaSokol Proseč5600:55:020
27MD419494Kadeřábek LuborAVC Praha3900:55:120
149MB420314Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:55:210
150MB421393Adam PavelSK Janské Lázně5000:55:340
28MD422495Stuchlík KarelBK Kravaře3700:55:390
80MC423438Hora JanBaník Stříbro4700:55:400
84MA424192Špička JaroslavAC Kablo Kladno7400:55:570
151MB425315Dbalý VladimírLiga 100 Praha5900:55:590
152MB426316Michler PetrLiga 100 Praha5500:56:090
81MC427439Chovanec PavelSK Policie Most4500:56:130
13ŽJ42813Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:56:140
82MC429474Tuček JosefKvětina Sezemice4400:56:240
29MD430496Berounský JanTJ Doksy3900:56:330
83MC431440Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:56:360
23ZB43257Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:56:370
153MB433317Daňa ZdeněkAC Slovan Liberec5600:56:380
24ZB43437Fruncová JanaTOGAZ Náchod6400:56:400
84MC435441Bodlák JanBramac Chrudim4900:56:500
85MC436442Bartoš JiříLiga 100 Praha4700:56:530
30MD437497Beránek MiloslavTJ Spartak Staré Ransko3700:57:000
86MC438443Duda StanislavLoko Ostrava4800:57:060
87MC439475März FrantišekSokol Kout4300:57:110
31MD440498Karhut ŠtefanTJ Doksy3700:57:170
31MD440266Leheček AntonínAVC Praha3100:57:170
33MD442518Tkadleček JosefUherský Brod3400:57:180
34MD443499Reitinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3700:57:240
154MB444394Bulva JanSK Nové Město na Mor.5200:57:260
88MC445444Helia MiroslavSlovensko4600:57:30-
89MC446445Plch AloisZetor Brno4900:57:410
38MJ447107Matěna JosefSKI Radvanice8400:57:470
90MC448476Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:57:500
35MD449500Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:57:510
36MD450529Matzner KarelTJ Vodní Stavby2900:57:530
91MC451477Daško JozefJogging klub Dubnica n/V.4200:58:05-
92MC452446Čech KarelSF Praha4500:58:080
37MD453501Janda PetrStudenec3700:58:130
155MB454318Ropek JiříXXX5500:58:200
155MB454319Závacký PavelSlovensko5500:58:20-
93MC456447Karas KarelHodonín4500:58:210
38MD457502Plešinger StanislavSokol Kolín3800:58:220
94MC458448Opolzer PetrJiskra Vratislavice4800:58:300
39MD459503Kubík JosefSK Ptačina3800:58:310
25ZB46063Sapira IrineRakousko4400:58:33-
40MD461504Puckl FranzRakousko3500:58:39-
41MD462505Kočí JiříXXX3900:58:420
26ZB46350Vidimová IvanaKČT Sokol Mníšek pod Brdy5100:58:430
27ZB46447Havlová PavlaStruna Liberec5700:58:440
28ZB46558Janečková AnežkaAK Zlín4700:58:550
157MB466320Puchacz AndrzejPolsko5600:58:59-
14ŽJ46714Militká AlžbětaKČT Nová Paka8000:59:040
42MD468530Varga VincentSVK - Metropol Košice2700:59:080
95MC469478Ryska PavelLoko Most4400:59:270
43MD470506Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:59:370
96MC471479Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:59:490
44MD472507Šikel KarelLázně Libverda a.s.3701:00:030
45MD473531Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:00:060
46MD474508Volný JaromírSSK Vítkovice3501:00:110
47MD475519Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:00:160
158MB476395Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:00:220
85MA477193Kopřiva BřeťaAHA Vyškov6801:00:320
159MB478396Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5101:00:340
15ŽJ47915Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:00:360
48MD480509Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:00:400
49MD481532Fichtner RudolfTJ Doksy2701:00:520
160MB482397Kašpar PetrKČT TJ Nýrsko5401:00:580
50MD483520Babiak WladyslawPolsko3401:01:05-
161MB484398Kreml BohumilStavmost5301:01:070
97MC485449Novák KarelUnion Praha4701:01:080
12ZA48629Pletichová KateřinaKadaň7601:01:230
162MB487399Bulena JaroslavMaratonklub Hlinsko5301:01:320
51MD488510Horčičák AloisLiga 100 Praha3601:01:410
98MC489450Stehlík OldřichLiga 100 Praha4801:01:470
99MC490451Volf JiříSK Hranice4601:01:580
163MB491400Sobotka BohuslavXXX 01:02:010
52MD492533Cupánek JosefSK Přerov2601:02:070
164MB493401Šmolík JanXXX5101:02:120
53MD494511Szaszo ZoltánAVC Praha3601:02:200
165MB495402Sedláček PavelTriatlon Brno5301:02:270
100MC495480Luža IvanAC Choceň4001:02:270
29ZB49759Militká MarieKČT Nová Paka4501:02:320
101MC498481Škoda KryštofNáchod4101:02:510
102MC499452Krejsa JosefSokol Mníšek pod Brdy4701:03:370
54MD500534Fiřt VladimírAVC Praha2901:03:400
55MD501535Pacner IvanTJ Praha2601:03:520
16ŽJ50216Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:03:580
30ZB50360Ročňáková MiloslavaVŠSK Brandýs4501:04:210
56MD504512Klimpera JaroslavAVC Praha3601:04:250
57MD505513Szabó LudvíkAVC Praha3701:04:460
103MC506453Průša JanSokol Praha Dejvice4501:05:030
58MD507521Kitka JindřichKata Team Ostrava3201:05:230
39MJ508108Bárta LukášMaratonstav Úpice8101:05:280
104MC509482Čermák MiloslavLiga 100 Olomouc4101:05:320
31ZB51051Pláničková EvaKadeřnictví Eva Tábor5401:06:120
59MD511522Mašl VladimírBKÚ Mělník3401:06:160
32ZB51238Friebelová EvaMaratonstav Úpice6201:06:370
60MD513539Dolenský PřemyslTJ Auto Škoda Ml. Boleslav2001:06:480
61MD514514Velát VladimírSokol Písek3601:06:560
62MD515515Mayer JosefKČT TJ Nýrsko3701:07:110
166MB516403Hrabák JiříXXX5401:08:090
63MD517536Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:09:150
17ŽJ51817Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:09:450
105MC519454Pilný JanMaratonklub Hlinsko4501:10:060
64MD519516Cahel PavelSokol Brno3801:10:060
33ZB52166Kordziolka DanutaPolsko3601:10:38-
65MD522517Živný MilošTJ Žďas Žďár n./S.3801:11:210
66MD523537Elis MilošSK Vrané n./V.2701:11:230
13ZA52430Vejdělková RadkaXXX6801:11:320
67MD525523Pokorný PavelKovošrot Praha3301:13:590
34ZB52664Klausová AnnaOlymp Praha4201:14:530
35ZB52768Hlinková JaroslavaLiga 100 Praha3301:15:120
36ZB52852Nowakowska GenevetaPolsko5201:16:010
106MC529455Georg AndrzejPolsko4801:16:30-
107MC530483Pachman OtakarSabzo Praha4401:17:030
68MD531524Stachow BoleslawKarkonoskie Stow. Biegaczy3201:17:53-
108MC532484Beránek LudvíkLKMB Liberec4001:18:000
69MD533538Tuška JánSlovensko2601:18:56-
70MD534540Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.2301:19:210
71MD535525Náhlovský JiříTJ Semily3401:22:140
72MD536541Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:25:540
37ZB53767Mertová EvaXXX3901:27:260
38ZB53869Houštecká NaděždaOlymp Praha3001:33:390
39ZB53965Zlatníková VlastaLIAZ Jablonec4101:44:570
109MC540485Zikmund JanAVC Praha4401:47:250

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč