Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výsledky

Jsou zobrazeny výsledky závodů konaných v sezóně 2000. Jiná sezóna: 201920182017201620152014201320122011201020092008200720062005200420032002200119991998199719961995199419931992199119901989198819871986

Poháry v této sezóně

Přehled závodů v této sezóně

KdyZávodVýsledky a propozice
08.01Andrlův chlum, 27. ročník
TJ Jiskra Ústí n. Orlicí
Výsledky
04.03Choceňský kros 9.ročník
AC Choceň
Výsledky
11.03Běh na Posluchov 2000
OK OB Olomouc
Výsledky
18.03Běh Olomouckými sady 28 r.
MILO Olomouc
Výsledky
25.03Běh Dolním Újezdem 8 r.
DTC - duathlon triathlon club Litomy
Výsledky
02.04Cena Nasavrk 26 r.
JR Running Sport Nasavrky
Výsledky
12.04Malá cena Monaka 127
KRB Chrudim
Výsledky
16.04Kolín - Velký Osek - Kolín 41 r.
AO TJ Kolín
Výsledky
16.04Bambasácká desítka, 3. ročník
Bambas Skalice
Výsledky
22.04Velká Cena Krkonoš
Jiskra Horní Maršov
Výsledky
23.04Memoriál Quido Štěpánka 53 r.
TJ Jablonné n. Orlicí
23.04Memoriál Q. Štěpánka
Jablonné nad Orlicí
Výsledky
30.04Běh Javorkou 2000
ISCAREX Česká Třebová
Výsledky
01.05Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník
TJ SK Polička
05.05Běh na Rozálku, 2. ročník
-
Výsledky
06.05Šárovcova Lhota - Zvičina
SDH Šárovcova Lhota
Výsledky
13.05Běh na Čerchov
OA TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem
Výsledky
14.05Zelená Lhota - Prenet
KČT Nýrsko
Výsledky
14.05Běh choceňskými sady, XXII. ročník
Lyžařský oddíl Choceň
Výsledky
20.05Běh na Hainberg
JASAN Aš
Výsledky
20.05Běh do vrchu Rudoltice Zámeček, 19.ročník
Atletika Albrechtice
Výsledky
21.05Jílové u Děčína - Sněžník
LO Obalex Jílové
Výsledky
28.05Za zlatým klíčem Rokytenky
K Č T Žamberk
Výsledky
03.06Holedná 2000
-
Výsledky
04.06Běh na Děvín
AC Perná
Výsledky
10.06Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť
-
Výsledky
11.06Běh na Velký Javorník
-
Výsledky
17.06Poniklá - Rezek
Tělocvičná jednota SOKOL Poniklá
Výsledky
18.06Jilemnice - Žalý
BK Viking Jilemnice
Výsledky
24.06Velká Cena Zadova
-
Výsledky
25.06Běh na Kleť
-
Výsledky
01.07Čerčany - Čerčanský Chlum
AVC Praha , sdružení KOPEC
Výsledky
08.07Mladkov - Suchý vrch
TJ Sport Mladkov
Výsledky
09.07Běh na Kozlovský kopec
ISCAREX Česká Třebová
Výsledky
09.07Česká Třebová - Kozlovský kopec
ISCAREX Česká Třebová
Výsledky
15.07Běh na Hvězdu
Police nad Metují
Výsledky
16.07Náchod - Dobrošov
Náchod
Výsledky
22.07Perštejn - Klínovec
-
Výsledky
29.07CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
ISCAREX Česká Třebová
Výsledky
05.08WMMR, Pruské-Vršatec, Slovakia 2000
-
Výsledky
06.08Mohelnice - Lysá hora
-
Výsledky
12.08Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
Spartak Rokytnice nad Jizerou
Výsledky
13.08Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
Český skiklub Vysoké nad Jizerou
Výsledky
19.08Janské Lázně - Černá hora
Maratonstav Úpice
Výsledky
26.08Šternberk - ECCE - HOMO
Zdeněk Hutař FIT CENTRUM ATAK
Výsledky
02.09Výprachtice - Buková hora
-
Výsledky
03.09Sázava - Lázek
-
Výsledky
09.09World Trophy 2000
-
Výsledky
13.09Okresní běh mládeže na dráze
-
Výsledky
16.09Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn
-
Výsledky
17.09Loukov - Kelčský Javorník
-
Výsledky
23.09Čenkovice - Suchý vrch
ISCAREX Česká Třebová
Výsledky
24.09Cross po lyžařských tratích
ISCAREX, OREL, SKI KLUB - Česká Třeb
Výsledky
24.09Mistrovství ORLA dospělých
Orel Česká Třebová
Výsledky
24.09Běh na Hejšovinu
Lhota u Machova
Výsledky
24.09Cross po lyžařských tratích
ISCAREX, OREL, SKI KLUB - Česká Třeb
Výsledky
07.10Pístovická riviéra
SK Vyškov
Výsledky
08.10Copa Gentiana
SKI CLUB Harrachov
Výsledky
14.10Běh na Praděd
Liga 100 Olomouc
Výsledky
15.10Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves 17. r.
Liga 100 Olomouc
Výsledky
11.11Běh dlouhými záhony
Maratonstav Úpice
Výsledky
02.12Čertovský běh, 17. ročník
Sokol Damníkov
Výsledky
03.12Malá cena Velké Verandy 2000
KOB Choceň
Výsledky
09.12Vánoční běh Parníkem
-
Výsledky