Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Kompletní statistika všech proběhlých závodů tohoto poháru.

Nejlepší výkony

Jsou zobrazeny výkony na trati 1 km (upřesnit zobrazení si můžete zde).

# Jméno Team Kdy Výkon Kategorie Startů
1 Hübl Radek RUNSPORT Team 1.6.2016 00:04:41 MA 7
2 Hrdina Pavel AK Perná 6.6.2012 00:04:43 MA 14
3 Cink Tomáš ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:04:55 MA 7
4 Kačerovský Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:04:56 M5 26
5 Magál Jiří ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:04:59 MA 3
6 Moravec Jiří ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:05:00 MJ 10
7 Záveský Filip ISCAREX Česká Třebová 29.8.2015 00:05:01 MA 24
8 Macháček Petr SPORT Bárt Ústí nad Orlicí 3.6.2015 00:05:02 MB 13
9 Novák David AC Vysoké Mýto 30.8.2017 00:05:03 MJ 8
10 Hájek Daniel Atletika Polička 1.7.2015 00:05:04 MA 3
11 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:05:07 MA 12
12 Klička Ondřej TJ Svitavy 29.7.2009 00:05:07 MA 12
13 Štancl Daniel Sport Bárt Team 31.8.2016 00:05:08 MA 1
14 Dvořáček Adam AC Track and Field Brno 20.7.2016 00:05:10 MA 1
15 Razým Lukáš ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:05:13 MA 3
16 Tlapák Jaroslav Hokejbal Česká Třebová 12.7.2017 00:05:13 MA 24
17 Vondra Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:14 M5 28
18 Turek Martin www.zakisova-skolabehu.cz 29.8.2015 00:05:14 MA 24
19 Roháček Jan Run Sport Team 3.6.2015 00:05:15 MA 7
20 Novák Lukáš HZS Ústí nad Orlicí 17.6.2009 00:05:15 MA 2
21 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 20.7.2016 00:05:18 MB 13
22 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:05:19 MA 51
23 Řemínek Matěj AC Choceň 6.8.2008 00:05:19 MA 9
24 Vebr Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí 29.8.2015 00:05:20 M5 10
25 Kubíček Jan Jiskra Litomyšl 7.7.2010 00:05:20 MA 2
26 Šimůnek Jan AK ISCAREX Česká Třebová 29.6.2022 00:05:20 MJ 39
27 Cink Martin AC Pardubice 6.6.2012 00:05:22 MJ 9
28 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 6.6.2012 00:05:23 MB 43
29 Blaha Tomáš AK ASICS Kroměříž 25.8.2010 00:05:24 MA 1
30 Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 29.8.2018 00:05:25 MA 8
31 Dobšíček Pavel SK Hronov 2.7.2008 00:05:26 MA 6
32 Klášterecký Tomáš ISCAREX Česká Třebová 29.7.2009 00:05:26 MA 3
33 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:05:26 MB 40
34 Dymák Pavel Hvězda SKP Pardubice 4.5.2022 00:05:27 MA 1
35 Machotka Dominik Activity Lanškroun 2.7.2014 00:05:27 MA 6
36 Hejl Radek Králíky 1.6.2016 00:05:27 MB 4
37 Sádecký Marek Česká Třebová Parník 27.5.2009 00:05:27 MA 9
38 Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 11.7.2018 00:05:28 MA 18
39 Pokorný David SOOB Rychnov nad Kněžnou 31.5.2017 00:05:28 MA 2
40 Mrklovský Miroslav STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou 6.6.2012 00:05:29 MB 3
41 Šilar Zdeněk Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:29 MA 8
42 Morávek Vlastislav KUS Sopotnice 5.6.2019 00:05:31 MB 4
43 Řehák Tomáš Lukostřelba Jablonné 7.7.2010 00:05:31 MA 7
44 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:05:31 MA 2
45 Schwarzbach Martin neregistrován 3.6.2015 00:05:35 MA 5
46 Zenkl Adam AC Vysoké Mýto 24.8.2011 00:05:36 MJ 1
47 Pocsai Sándor Čerti Kunčina 18.6.2014 00:05:36 MB 18
48 Novák Josef Brzdy Horní Čermná 28.8.2019 00:05:37 MA 5
49 Kovář Lukáš Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1.6.2022 00:05:37 MA 11
50 Novák Petr SK Donocykl 31.5.2017 00:05:38 MC 9
51 Vacek Libor Activity Lanškroun 18.6.2014 00:05:38 MA 5
52 Havlík Lukáš SKI klub Hlinsko 19.8.2020 00:05:39 M5 7
53 Vetchý Radim Activity Lanškroun 5.6.2013 00:05:41 MA 4
54 Abrahám Luděk SK Hronov 13.7.2011 00:05:41 MA 4
55 Stránská Adéla ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:05:41 ZA 31
56 Šejbl Petr - 1.6.2022 00:05:42 MA 3
57 Mazal Petr Polička 1.6.2022 00:05:42 MB 2
58 Jurco Patrik FbK OT 31.8.2016 00:05:42 MJ 8
59 Krunčík Pavel SKI Skuhrov nad Bělou 24.8.2013 00:05:42 MA 5
60 Moskva Roman Pasivity Žamberk 1.6.2016 00:05:44 MB 4
61 Chlup Jiří TJ Rychnov na Moravě 7.7.2010 00:05:44 MB 14
62 Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 29.8.2015 00:05:44 MC 37
63 Buriánek Tomáš SKI Klub Česká Třebová 25.8.2012 00:05:45 MA 8
64 Jančík Bořek SVARTES Hořice 29.8.2015 00:05:45 MC 1
65 Nemšák Miroslav TJ Sokol Černovír 4.7.2012 00:05:45 MB 8
66 Večeře Tomáš Atletika Polička 25.8.2012 00:05:47 MA 1
67 Matoušek Denis - 24.8.2013 00:05:47 MA 1
68 Pátek Michal KOB Choceň 31.8.2016 00:05:47 MA 1
69 Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 3.5.2017 00:05:48 MA 27
70 Havran Jan ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:05:49 MA 7
71 Jureček Michal ISCAREX Česká Třebová 1.7.2015 00:05:50 MJ 14
72 Stránská Michaela ISCAREX Česká Třebová 29.8.2015 00:05:51 ZJ 28
73 Ducháček Jan CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 29.4.2009 00:05:51 MB 6
74 Kosuciński Slawomir Mountain Top Polanica 18.6.2014 00:05:51 MA 1
75 Hurych Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 4.5.2022 00:05:52 MJ 2
76 Moravec Jakub JM Team Letohrad 2.5.2018 00:05:52 MJ 14
77 Kolhánek Petr JZD Česká Třebová 25.8.2012 00:05:53 MA 1
78 Filip Luboš AC Choceň 17.6.2009 00:05:53 MC 4
79 Paleček Ondřej RFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou 31.5.2017 00:05:53 M5 1
80 Novotný Jakub HORO Česká Třebová 3.5.2017 00:05:53 MA 5
81 Telecký Josef - 11.7.2018 00:05:53 MA 6
82 Tlustoš Pavel LVV 29.8.2018 00:05:54 M5 1
83 Krejčí Stanislav Jiskra Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:05:54 MD 2
84 Kochánek Petr JZD Česká Třebová 27.5.2009 00:05:55 MA 14
85 Bureš Martin Česká Třebová 20.7.2016 00:05:55 MB 16
86 Frydrych Broňa Les 12.7.2017 00:05:56 MA 2
87 Fliedr Jiří F-BIKE KLUB Sádek u Poličky 29.6.2022 00:05:56 MB 2
88 Pávek Jiří SMC Fort Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:56 MB 25
89 Nechvíl Petr AC Choceň 4.4.2012 00:05:56 MA 1
90 Jiroušková Jana RCR Bike Team Česká Třebová 24.8.2013 00:05:57 ZA 4
91 Gregora Jan Activity Lanškroun 12.7.2017 00:05:57 M5 26
92 Mrazák Štefan Gymnázium Česká Třebová 31.5.2017 00:05:58 MJ 2
93 Miřejovský Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2010 00:05:58 MA 5
94 Kovář Jan FORT SMC 1.6.2016 00:05:58 MA 8
95 Siegel Josef AC Choceň 2.7.2008 00:05:59 MC 2
96 Pross David SKI Skuhrov nad Bělou 24.8.2013 00:05:59 MA 1
97 Vinduška Petr Atletika Albrechtice 6.6.2012 00:05:59 MJ 9
98 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice 2.5.2018 00:06:00 MA 1
99 Simon Jakub Polička 30.5.2018 00:06:00 MJ 4
100 Orlich Petr FORT SMC Ústí nad Orlicí 18.6.2014 00:06:00 MC 12
101 Vaníček Josef ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 6.8.2008 00:06:00 MD 1
102 Kolář Michal Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:06:00 MA 8
103 Vilímek Václav AC Choceň 14.5.2014 00:06:01 M5 3
104 Trávníček Matěj SKI TEAM Herálec 1.6.2022 00:06:01 MA 2
105 Novák Jiří - 3.5.2017 00:06:02 MA 1
106 Hájek Martin Pasivity Žamberk 19.8.2020 00:06:02 MJ 7
107 Sádecký Lukáš Česká Třebová Parník 29.8.2009 00:06:03 MA 5
108 Svoboda Jiří AC Vysoké Mýto 19.8.2020 00:06:03 MA 2
109 Barvínek Ladislav Česká Třebová 29.8.2009 00:06:04 MA 4
110 Bielčik Petr Lichkov 6.8.2008 00:06:04 MA 2
111 Starý Tomáš Plastic Cocks 5.5.2010 00:06:05 MA 6
112 Teplý Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 29.8.2009 00:06:05 MA 1
113 Kebrle Milan ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:06:07 MA 16
114 Budina Jakub Box Club Dynamo Svitavy 6.5.2015 00:06:07 MA 4
115 Flegl Vlastimil Vrchlabí 7.5.2008 00:06:07 MA 1
116 Růžička Tomáš Cycling Team Brandýs 3.6.2015 00:06:09 MA 13
117 Hartman Karel Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:06:09 MA 12
118 Hájek Dominik Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1.6.2022 00:06:09 M5 6
119 Hurych Adam Vencl Tým Ústí nad Orlicí 29.6.2022 00:06:09 M5 3
120 Záveský Marek Orel Česká Třebová 17.6.2009 00:06:10 MJ 8
121 Bednář Petr Dolní Čermná 13.7.2011 00:06:10 MJ 5
122 Kalousek Josef HC Strike Libchavy 7.7.2010 00:06:11 MA 7
123 Podolský Filip Rychnov nad Kněžnou 1.6.2016 00:06:11 MA 1
124 Liška Pavel TK Ústí nad Orlicí 6.8.2008 00:06:11 MB 9
125 Kramář Michal Janov 31.5.2017 00:06:11 MA 1
126 Vacek Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 4.5.2022 00:06:12 MJ 24
127 Válka Michal - 1.7.2015 00:06:12 MA 1
128 Klíma Petr Atletika Polička 2.4.2014 00:06:12 MA 1
129 Kalný Petr Atletika Chrudim 24.8.2011 00:06:12 MA 2
130 Glaser Václav FORT SMC Ústí nad Orlicí 1.10.2008 00:06:12 MA 1
131 Smolák Petr BK Vysoké Mýto 24.8.2011 00:06:13 MJ 10
132 Elčkner Martin Notable 2.7.2014 00:06:13 MA 7
133 Punčochář Michal AČR 4.4.2012 00:06:13 MJ 2
134 Švorčík Petr ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:06:13 MA 3
135 Jadrný Lubomír Fort SMC Ústí nad Orlicí 29.4.2009 00:06:13 MA 4
136 Novák Jiří Petrovice 31.8.2016 00:06:13 MA 1
137 Maťátko Jan Runsport.cz 5.4.2017 00:06:13 MA 1
138 Slabý Jan Tvoje máma 12.7.2017 00:06:14 MA 2
139 Hyksa Jakub - 31.5.2017 00:06:14 MA 5
140 Künzel Drahomír TJ - Svitavy 29.7.2009 00:06:14 MA 2
141 Divíšek Jan Nový Věk Trusnov 1.6.2011 00:06:14 MJ 6
142 Švadlena Pavel KOB Choceň 31.8.2016 00:06:15 MB 1
143 Macko Milan SRTG Česká Třebová 3.7.2019 00:06:15 MB 7
144 Schejbal Martin - 4.5.2022 00:06:16 MA 1
145 Pilgr Luděk OB Česká Třebová 2.7.2008 00:06:17 MA 42
146 Vévodová Martina AK Perná 3.7.2013 00:06:17 ZA 6
147 Esser Miroslav Creative Dock 23.8.2014 00:06:17 MA 1
148 Holubář Patrik Vencl Tým Ústí nad Orlicí 11.7.2018 00:06:17 MJ 11
149 Beneš Michal RUNSPORT 31.5.2017 00:06:17 MA 9
150 Slavík Radek Střední škola podnikání VM s.r.o. 11.7.2018 00:06:18 MC 1
151 Růžička Martin Brandýs nad Orlicí 2.5.2012 00:06:18 MA 2
152 Zachař Jiří Sruby 25.8.2012 00:06:19 MB 8
153 Šimek Petr Řetůvka 1.6.2022 00:06:20 MB 7
154 Gregora Zdenek Lanškroun 1.6.2011 00:06:20 MA 14
155 Klaclová Šárka SK Nové Město na Moravě 25.8.2012 00:06:20 ZJ 2
156 Hekrle František Sokol Parník Česká Třebová 2.7.2008 00:06:20 MB 1
157 Bumbálek Jiří BC Česká Třebová 3.7.2013 00:06:20 MB 7
158 Petrů Martin Choceň 18.6.2014 00:06:21 MJ 1
159 Štichauer Miroslav Peklák team 29.7.2009 00:06:21 MA 7
160 Dušek Vladimír - 19.8.2020 00:06:22 MB 4
161 Nováková Barbora Sokol Kunvald 11.7.2018 00:06:22 ZB 7
162 Marhold Petr Choceň 17.6.2009 00:06:22 MA 11
163 Jetmar Jan Sokol Hylváty 5.5.2010 00:06:22 MA 1
164 Matuška Jaroslav AK Moravská Třebová 2.4.2014 00:06:22 MA 1
165 Částek Michal Fort SMC Ústí nad Orlicí 23.8.2014 00:06:22 MA 1
166 Kovařík Zbyněk Březová nad Svitavou 24.8.2011 00:06:22 MA 4
167 Sládek Jakub Černošice 3.7.2013 00:06:22 MA 1
168 Pirkl Martin HORO Česká Třebová 3.7.2013 00:06:23 MA 3
169 Doucha Jiří Hvězda SKP Pardubice 2.5.2018 00:06:23 MB 24
170 Spáčil Leopold Novatop Lapierre / Letovice 2.5.2018 00:06:23 MC 2
171 Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 3.7.2019 00:06:23 MA 15
172 Moravec Jan JM Team Letohrad 3.7.2019 00:06:23 M5 9
173 Kolář Radim ISCAREX Česká Třebová 17.6.2009 00:06:24 MB 7
174 Hejzlar David ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 1.10.2008 00:06:24 MM 4
175 Stříhavka Jindřich AC Choceň 1.6.2011 00:06:24 MB 9
176 Matyášová Jana Dolní Dobrouč 1.7.2015 00:06:25 ZC 42
177 Zajíc Jakub Hvězda SKP Pardubice 6.8.2008 00:06:25 MD 1
178 Borek Matěj ZAPPA Česká Třebová 11.7.2018 00:06:25 MJ 10
179 Krmela Pavel TJ Rychnov na Moravě 1.10.2008 00:06:26 MA 3
180 Šutera Josef Atletika Polička 4.5.2011 00:06:27 MA 1
181 Bilek Luboš Mandl 2.5.2018 00:06:27 MA 2
182 Kalous Petr SK Žamberk 7.5.2008 00:06:28 MA 24
183 Voleský Martin Orel Česká Třebová 5.5.2010 00:06:28 MJ 2
184 Martinák Jiří CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí 6.6.2012 00:06:28 MC 10
185 Čechal Jaroslav TS Letohrad 7.5.2008 00:06:29 MB 3
186 Klosse Jan KB Plzeň - Litice 28.8.2019 00:06:30 M5 1
187 Turek Jiří STG Česká Třebová 19.8.2020 00:06:30 MA 1
188 Krejčí Stanislav ASPV Těchonín 6.8.2008 00:06:30 MB 3
189 Březina Vojtěch SPEEDO 4.4.2018 00:06:32 MA 1
190 Hejkrlík Filip SK Spartak Slatiňany 29.7.2009 00:06:33 MA 3
191 Homola Petr Česká Třebová 6.8.2008 00:06:33 MA 5
192 Steklý Petr Svitavy 31.5.2017 00:06:34 MB 4
193 Vondra David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6.8.2008 00:06:35 MD 1
194 Živný Marek Letohrad 1.10.2008 00:06:35 MM 7
195 Kavín David Brno 2.7.2008 00:06:35 MD 1
196 Scheuer Jan Activity Lanškroun 23.8.2014 00:06:35 MB 1
197 Krátký Luboš Lanškroun 7.7.2010 00:06:35 MB 18
198 Stránský Tomáš Česká Třebová - S.M.R.T. 12.7.2017 00:06:35 MA 2
199 Dvořák Pavel Česká Třebová 3.7.2019 00:06:35 MB 5
200 Hlaváček Martin Sokol Ústí nad Orlicí 19.8.2020 00:06:35 MA 1
201 Tichý Pavel AC Náchod 31.8.2016 00:06:36 MC 8
202 Kyral Jiří Ústí nad Orlicí 19.8.2020 00:06:36 MA 1
203 Kozák Vojtěch TJ Jiskra Litomyšl 3.7.2013 00:06:36 MA 1
204 Locker Tomáš Spartak Rychnov nad Kněžnou 30.5.2018 00:06:37 MA 1
205 Stránský Milan Sokol Ústí nad Orlicí 19.8.2020 00:06:38 MA 2
206 Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 1.6.2022 00:06:38 MA 6
207 Kubeš David Activity Lanškroun 29.8.2015 00:06:39 MB 8
208 Johanidesová Lea Jiskra Ústí nad Orlicí 1.10.2008 00:06:39 ŽA 9
209 Pavlas Jan Atletika Albrechtice 25.8.2012 00:06:39 M5 11
210 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:06:39 ZA 14
211 Škrabánek Jaroslav SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:06:39 MA 2
212 Zejbrlík Dan AČR 1.6.2011 00:06:41 MJ 3
213 Ruda Stanislav HC Česká Třebová 6.6.2012 00:06:41 MA 2
214 Hruban Jan Česká Třebová 20.7.2016 00:06:41 MC 22
215 Hordějčuk Václav Peklák team 4.7.2012 00:06:42 MA 4
216 Komínek Jiří Cyklo Stratílek Litomyšl 3.7.2013 00:06:42 MJ 1
217 Kadidlo Jiří CK Slovan Moravská Třebová 2.4.2014 00:06:43 MB 1
218 Sedláček Roman Activity Lanškroun 1.6.2016 00:06:43 MC 17
219 Vrtal Zbyněk Gymnázium Česká Třebová 31.5.2017 00:06:43 MJ 2
220 Chaloupka Václav - 4.4.2018 00:06:43 MA 1
221 Kovář Milan České Budějovice 19.8.2020 00:06:44 MB 1
222 Šebek Michal Česká Třebová 4.5.2022 00:06:45 MA 3
223 Hájek Daniel SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:06:46 MA 1
224 Zieterski Robert RNB TEAM Polanica Zdroj 19.8.2020 00:06:46 MB 1
225 Marhold Luboš Horní Jelení 24.8.2013 00:06:46 MA 25
226 Petr Jaromír SCHOTT Lanškroun 1.6.2016 00:06:47 MA 2
227 Maťátko Daniel Lodní klub Dolní Čermná 5.6.2019 00:06:47 MA 4
228 Vacek Jiří Dlouhá Třebová 3.7.2019 00:06:47 MB 14
229 Košnar Filip Trailrun.cz 12.7.2017 00:06:47 MA 7
230 Blovský Viktor - 31.8.2016 00:06:47 MA 1
231 Aliger Lukáš TJ SOKOL Hnátnice 3.7.2013 00:06:48 MA 1
232 Drábek Jakub AČR 1.6.2011 00:06:48 MJ 1
233 Zahálka Jan Česká Třebová 1.6.2016 00:06:49 MB 5
234 Vencl Jiří Activity Lanškroun 3.5.2017 00:06:49 MJ 4
235 Chasák Leoš TJ Sokol Ústí nad Orlicí 19.8.2020 00:06:50 MB 2
236 Simon Petr Polička 1.6.2022 00:06:50 MC 14
237 Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:06:50 MC 1
238 Vávra Zdeněk Peklák team 6.8.2008 00:06:51 MA 7
239 Cieciuch Maciej RNB TEAM Polanica Zdroj 19.8.2020 00:06:51 MB 1
240 Karlíček Filip FbK Orlicko Třebovsko 31.5.2017 00:06:53 M5 1
241 Borek Martin ZAPPA Česká Třebová 31.5.2017 00:06:53 MB 14
242 Netolický Milan Choceň 4.7.2012 00:06:54 MA 6
243 Hordějčuk Vít - 29.8.2009 00:06:54 MJ 2
244 Hotař Jiří Čerti Kunčina 2.4.2014 00:06:54 MB 1
245 Štarman Václav SHR Štarman 14.5.2014 00:06:54 MA 2
246 Švec Martin VK Choceň 29.8.2015 00:06:54 MA 14
247 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová 4.6.2008 00:06:55 MA 1
248 Sejkora Patrik Lanškroun 1.6.2011 00:06:55 MA 3
249 Záveský Jan Judo Česká Třebová 25.8.2012 00:06:55 M5 4
250 Hanuš Petr CHT Pardubice 3.7.2019 00:06:56 MC 2
251 Špatenka Radim Plavání ČT 4.4.2018 00:06:56 MA 1
252 Válka Michael ČeskáTřebová 3.5.2017 00:06:56 MA 1
253 Štyndl Miroslav Atletika Polička 1.10.2008 00:06:56 MC 5
254 Sejkora Karel Atletika Polička 25.8.2012 00:06:56 MA 1
255 Řemínek Štěpán AC Choceň 3.6.2015 00:06:56 MA 1
256 Švub Zdeněk Česká Třebová 25.8.2012 00:06:57 MA 5
257 Rozprým Jiří Žamberk 27.5.2009 00:06:57 MA 1
258 Škop Milan Združení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ 31.8.2016 00:06:57 MB 1
259 Leszkow Petr MK Hlinsko 17.6.2009 00:06:58 MD 17
260 Krsek Pavka Lanškroun 7.7.2010 00:06:59 MA 2
261 Hájek František FGT Stolany 17.6.2009 00:06:59 MD 2
262 Poslušný Pavel Vysoké Mýto 3.7.2019 00:07:00 MA 1
263 Moravec Milan #gladiatorraceteam 19.8.2020 00:07:00 MA 1
264 Skuček Pavel BE Orlica 30.8.2017 00:07:00 MA 2
265 Gregora Milan Lanškroun 7.7.2010 00:07:00 MA 4
266 Bier Lukáš jednokolka.cz 29.8.2009 00:07:00 MA 1
267 Kačerovský Michal Activity Lanškroun 2.7.2014 00:07:01 MB 5
268 Razým Jan ISCAREX Česká Třebová 29.4.2009 00:07:01 MC 1
269 Vytlačilová Lenka ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:07:01 ZA 34
270 Svoboda Ludvík SRTG Česká Třebová 5.6.2019 00:07:01 MB 6
271 Číž Ondřej Jen Blbni Team 3.7.2019 00:07:01 MA 6
272 Vebr Michal DSC Gym Česká Třebová 19.8.2020 00:07:02 MB 13
273 Krátká Anna SKP Hvězda Pardubice 29.7.2009 00:07:02 ZB 2
274 Kalous Tomáš Žamberk 23.8.2014 00:07:02 MC 8
275 Belobrad Ivan Žamberk 2.4.2014 00:07:02 MB 5
276 Kyncl Tomáš Česká Třebová 4.7.2012 00:07:03 MA 14
277 Klusoň Jaromír - 30.8.2017 00:07:03 MC 1
278 Čípová Aneta AK Iscarex Česká Třebová 1.6.2022 00:07:03 Z5 3
279 Barvínková Romana Atletika Žamberk 31.5.2017 00:07:04 ZB 8
280 Ducháček Bedřich ISCAREX Česká Třebová 4.6.2008 00:07:04 MB 20
281 Kumpošt Jaroslav ASU 4.4.2012 00:07:04 MA 1
282 Navrátil Pavel GoMango 5.6.2019 00:07:05 MA 1
283 Ráb Pavel Česká Třebová 12.7.2017 00:07:06 MD 14
284 Skalický Josef Activity Lanškroun Farma Žichlínek 31.5.2017 00:07:06 MC 1
285 Mimra Jiří Kostelec nad Orlicí 2.7.2014 00:07:07 MA 2
286 Kukaň Tomáš Daredevil's 6.4.2016 00:07:07 MA 1
287 Dostál Ondřej DOSI TEAM 4.5.2022 00:07:07 MA 3
288 Cvrček Jáchym Atletika Polička 29.6.2022 00:07:07 M5 23
289 Kněžour Jakub Loko Borohrádek 31.8.2016 00:07:08 M5 2
290 Fandel Michal AČR 2.5.2012 00:07:08 MJ 1
291 Půlpán Roman KOB Choceň 31.8.2016 00:07:09 MC 1
292 Šilarová Michaela Activity Lanškroun 29.8.2018 00:07:10 Z5 15
293 Nunvář Rostislav - 30.8.2017 00:07:10 MA 2
294 Dvořáček Jan Trailrun.cz 1.6.2016 00:07:11 MA 9
295 Ondráček Martin Pro-Music Prolog Bike Trutnov 29.8.2015 00:07:11 MB 1
296 Matějka Jiří Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:07:11 MA 1
297 Škrkoň Petr Techplast Team 6.6.2012 00:07:11 MA 2
298 Linhart Tomáš Bouchači z Jelenice 1.7.2015 00:07:11 MB 7
299 Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 20.7.2016 00:07:11 ZC 33
300 Dolečková Iva - 4.5.2022 00:07:12 ZB 2
301 Horáček Martin Peklák team 4.6.2008 00:07:12 MA 1
302 Furik Jan neregistrován 17.6.2009 00:07:12 MA 1
303 Hampl Alois Ostrov 6.5.2015 00:07:12 MB 10
304 Křivka Pavel neregistrován 27.5.2009 00:07:12 MA 2
305 Spilko Zdeněk Vysoké Mýto 14.5.2014 00:07:13 MC 2
306 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:07:13 ZB 13
307 Kubišta Oto TJ Dlouhá Třebová 29.7.2009 00:07:13 MC 30
308 Miškolci Tadeáš TJ Atletika Lanškroun 3.7.2019 00:07:13 M5 11
309 Pražák Tomáš Jiskra Hylváty Kuželky 1.7.2015 00:07:14 MB 3
310 Kalousová Eliška Vencl Tým Ústí n. Orlicí 2.7.2014 00:07:14 Z5 3
311 Petráž David Česká Třebová 23.8.2014 00:07:14 MA 1
312 Dostál Tomáš Bystré 2.4.2014 00:07:15 MA 1
313 Kalousová Alena Žamberk 18.6.2014 00:07:15 ZA 7
314 Vaňous Jan Ústí nad Orlicí 14.5.2014 00:07:15 MB 2
315 Vaculík Miroslav TJ - Svitavy 25.8.2010 00:07:15 MA 10
316 Pospíšil Tomáš GENARO 4.4.2018 00:07:15 MB 1
317 Vodička Stanislav - 31.8.2016 00:07:15 MA 2
318 Hájek Václav Česká Třebová 24.8.2011 00:07:16 MA 2
319 Kučera Zdeněk AC Náchod 29.8.2015 00:07:17 MD 6
320 Machalík Stanislav Česká Třebová 1.6.2016 00:07:17 MA 7
321 Ehrig Rudolf ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:07:17 MD 12
322 Hronová Markéta Czech Tri k. Team 12.7.2017 00:07:18 ZA 3
323 Groš Štefan SK Valašského Království 29.8.2015 00:07:18 MC 1
324 Marek Dalimil ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:07:18 MC 4
325 Bočkaj Carlos STG Česká Třebová 19.8.2020 00:07:19 MB 1
326 Novák Josef TJ Svitavy 5.4.2017 00:07:19 MA 2
327 Tomeš Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal 29.6.2022 00:07:20 MA 1
328 Tomášová Barbora TK Choceň 19.8.2020 00:07:20 ZA 1
329 Hypešová Natálie TJ Sokol Jaroměř 3.6.2015 00:07:20 Z5 12
330 Krabáč Václav AČR 4.4.2012 00:07:20 MJ 1
331 Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 28.8.2019 00:07:21 MA 6
332 Hakkel Pavel Technická VM 29.6.2022 00:07:21 MB 1
333 Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 1.6.2022 00:07:22 MJ 44
334 Fojtíková Hana Žamberk 3.6.2015 00:07:22 ZB 13
335 Černoch Michal FC Dlouhoňovice 6.4.2016 00:07:22 MA 3
336 Knotek Ondřej neregistrován 4.5.2011 00:07:23 MJ 1
337 Sojkora Patrik Lanškroun 7.4.2010 00:07:23 MA 1
338 Sadílek Ota Atletika Albrechtice 2.7.2008 00:07:23 MD 57
339 Vebr David SKI alpin klub HS 2.4.2014 00:07:23 MB 1
340 Šafář Jaroslav NAA Ústí nad Orlicí 24.8.2011 00:07:24 MD 25
341 Petraš Pavel FbK OT 6.6.2012 00:07:25 M5 1
342 Roleček Milan Pěčín 4.7.2012 00:07:25 MA 1
343 Lehká Jana TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.7.2016 00:07:25 ZB 5
344 Topinková Lenka AC Moravská Slavia Brno 13.7.2011 00:07:26 ZB 5
345 Adámek Karel neregistrován 27.5.2009 00:07:27 MA 2
346 Štěpánek Michal STG Česká Třebová 19.8.2020 00:07:27 MB 1
347 Dušek Tomáš Brzdy Horní Čermná 1.6.2011 00:07:29 MA 4
348 Horký Filip Daredevil's 6.4.2016 00:07:29 MJ 1
349 Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 3.7.2013 00:07:29 MC 8
350 Moravec Michal SRGT Česká Třebová 19.8.2020 00:07:30 MA 1
351 Pavlík Petr Horní Jelení 29.8.2015 00:07:31 MA 1
352 Roháček Michal XC Sport.cz 18.6.2014 00:07:31 MC 4
353 Kučera Jan Česká Třebová 2.4.2014 00:07:32 M5 11
354 Sadílek Jindřich Activity Lanškroun 1.7.2015 00:07:32 MB 11
355 Stříhavková Petra AC Choceň 1.6.2011 00:07:33 ZA 12
356 Václavková Hana Dlouhá Třebová 12.7.2017 00:07:33 ZJ 4
357 Hledík Jan NUTMI 3.7.2019 00:07:34 MA 2
358 Mlynář Petr Orel Dolní Dobrouč 3.7.2013 00:07:35 MB 3
359 Štěpán Pavel Lokomotiva Česká Třebová 3.7.2013 00:07:35 MA 8
360 Jelénková Iva Atletiko Zdiby 1.7.2015 00:07:35 ZA 4
361 Kalousová Tereza Ústí nad Orlicí 31.8.2016 00:07:35 ZJ 1
362 Bubeníček Daniel SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:07:35 MJ 1
363 Němec Radek Litomyšl 19.8.2020 00:07:35 MB 12
364 Kovář Radim OB Česká Třebová 1.6.2022 00:07:35 M5 7
365 Lampárek Jiří STG Svitavy 28.8.2019 00:07:36 MA 1
366 Prchal David Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:07:36 MA 1
367 Spilko Ondřej BK Vysoké Mýto 14.5.2014 00:07:37 M5 3
368 Drs Michal AČR 2.5.2012 00:07:37 MJ 2
369 Schenk Martin Česká Třebová 28.8.2019 00:07:37 MA 1
370 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:07:38 MD 1
371 Maryško Lukáš neregistrován 4.5.2016 00:07:38 MA 1
372 Červ Miloslav Atletika Polička 24.8.2011 00:07:38 MD 38
373 Felcman Petr Feli FC 1.10.2008 00:07:38 MA 1
374 Jirásková Eva ISCAREX Česká Třebová 5.5.2010 00:07:39 ŽC 19
375 Křivohlávek Miroslav - 7.7.2010 00:07:39 MB 12
376 Fiala Vojtěch FbK OT 6.6.2012 00:07:39 M5 2
377 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:07:39 ZB 20
378 Marko Tibor - 28.8.2019 00:07:39 MA 1
379 Fišer David Tvoje máma 12.7.2017 00:07:40 MA 2
380 Cvrček Martin Divoká Šárka 1.7.2015 00:07:40 MA 13
381 Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 1.7.2015 00:07:40 ZB 42
382 Kolář Petr Česká Třebová 17.6.2009 00:07:41 MB 1
383 Bubeníček Jiří SKI Skuhrov nad Bělou 1.7.2015 00:07:41 MD 9
384 Klusoň Oldřich Dannyho smečka 5.6.2019 00:07:41 MA 9
385 Fabová Sylva Spinning Eva Lanškroun 28.8.2019 00:07:42 ZB 1
386 Mlynář Vlastimil Orel Dolní Dobrouč 1.6.2011 00:07:42 MB 12
387 Nedoma Ondřej trailrun.cz 29.8.2015 00:07:42 MA 2
388 Kunčár Zdeněk neregistrován 2.7.2008 00:07:42 MA 2
389 Marhold Stanislav Choceň 7.4.2010 00:07:42 MB 1
390 Švejda Roman Česká Třebová - S.M.R.T. 12.7.2017 00:07:43 MA 1
391 Langner Martin Universtitat Postdam 11.7.2018 00:07:44 MA 1
392 Pávek Miloš Little Peacock 6.6.2012 00:07:44 MA 1
393 Kolda Jiří Opatov 1.6.2016 00:07:44 MB 2
394 Martincová Kristýna SKI Klub Česká Třebová 7.5.2008 00:07:44 ŽDJ 1
395 Ilgner Jan FbK OT 6.6.2012 00:07:44 MA 2
396 Felcman Petr Česká Třebová 29.8.2009 00:07:44 LB 1
397 Borek Petr Brzdy Horní Čermná 7.7.2010 00:07:45 MB 53
398 Pirklová Markéta ISCAREX Česká Třebová 24.8.2013 00:07:46 ZA 21
399 Jirásková Hanka ISCAREX Česká Třebová 7.5.2008 00:07:47 ŽDJ 1
400 Němec Jiří Jehnědí 12.7.2017 00:07:47 MA 2
401 Hrušková Darina ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:07:47 ZB 16
402 Kremeň Martin Svitavy 11.7.2018 00:07:48 MA 2
403 Jirásková Bára ISCAREX Česká Třebová 2.7.2014 00:07:48 ZA 3
404 Kosačík František neregistrován 4.4.2012 00:07:48 MA 2
405 Chudý Martin Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:07:49 MA 1
406 Hájková Ludmila CET (OB Česká Třebová) 3.7.2019 00:07:49 ZB 7
407 Kubát Radek Česká Třebová 5.6.2019 00:07:50 MB 1
408 Pešek Miroslav - 31.8.2016 00:07:50 MA 2
409 Kyncl Jiří Česká Třebová 29.8.2009 00:07:50 LB 1
410 Müller Tomáš Jen blbni 2.7.2014 00:07:50 MA 2
411 Zeman Břetislav BHLT 1.6.2011 00:07:50 MA 8
412 Kvasničková Petra SKI Klub Česká Třebová 4.6.2008 00:07:50 ŽJ 2
413 Sonntag Štěpán neregistrován 2.4.2014 00:07:51 M5 1
414 Dvořáková Ema AK Iscarex Česká Třebová 4.5.2022 00:07:51 ZJ 15
415 Grunwwald Jiří - 30.8.2017 00:07:51 MA 1
416 Škop Jiří Dětské ZOO 29.8.2018 00:07:51 MB 2
417 Štosová Barbora AK ISCAREX Česká Třebová 1.6.2022 00:07:52 Z5 3
418 Šmehlík Ondřej OSŽ 3.7.2013 00:07:54 MA 2
419 Pirklová Kateřina Letohrad 1.6.2022 00:07:55 ZC 3
420 Pirkl Jaroslav Česká Třebová 31.8.2016 00:07:56 MB 5
421 Preislerová Elena Marie AK Iscarex Česká Třebová 29.6.2022 00:07:56 Z5 41
422 Heger Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:07:56 MA 1
423 Michalovič Štěpán FC Žamberk 4.4.2012 00:07:56 MD 1
424 Škrabal Richard Linhartice 4.4.2012 00:07:56 MA 1
425 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:07:57 ZC 60
426 Kalná Jitka Atletika Chrudim 24.8.2011 00:07:57 ZB 1
427 Novák Jan SOU Skalka 6.4.2011 00:07:57 MJ 1
428 Veličková Michaela - 1.6.2022 00:07:57 ZA 2
429 Krumer Miroslav Ostrov 27.5.2009 00:07:59 MD 6
430 Hendrychová Petra Eden Litoměřice 25.8.2012 00:07:59 ZA 1
431 Bryška Tomáš Svitavy 3.6.2015 00:07:59 MA 2
432 Pokorný Vlastislav Žampach 30.5.2018 00:07:59 MD 3
433 Kumpoštová Andrea AK ISCAREX Česká Třebová 4.5.2022 00:08:00 Z5 19
434 Kačena Martin 3DFitness - Žamberk 14.5.2014 00:08:00 MB 1
435 Lišková Růžena Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:08:01 ZB 4
436 Ludwig Marcel Spolek Bobina Olomouc 5.6.2019 00:08:01 MA 2
437 Šachová Šárka Česká Třebová 5.6.2019 00:08:01 ZA 1
438 Kovářová Anna OB Česká Třebová 3.7.2019 00:08:02 ZB 9
439 Dostálová Petra Lanškroun 29.8.2015 00:08:02 ZB 9
440 Leszkow Josef MK Hlinsko 3.7.2013 00:08:02 MD 9
441 Obstová Kateřina Activity Lanškroun 29.8.2015 00:08:03 Z5 8
442 Hnízdil Martin - 20.7.2016 00:08:03 MA 1
443 Szal Makgorzata Tenis centrum AS 19.8.2020 00:08:03 MA 1
444 Salivarová Sophia AK ISCAREX Česká Třebová 29.6.2022 00:08:03 Z5 2
445 Friml Jiří NUTMI 5.6.2019 00:08:04 MA 3
446 Rábová Martina Česká Třebová 2.5.2018 00:08:04 ZA 16
447 Kvasnička Petr Peklák team 4.6.2008 00:08:04 MB 2
448 Václavek Zdeněk Dlouhá Třebová 6.6.2012 00:08:04 MB 2
449 Záveský Richard Orel Česká Třebová 27.5.2009 00:08:04 MB 1
450 Hofmanová Veronika ISCAREX Česká Třebová 5.5.2010 00:08:05 ZA 22
451 Andrš Petr OB Žamberk 29.6.2022 00:08:06 MA 2
452 Klimeš Jiří AC Náchod 5.4.2017 00:08:06 MC 1
453 Hruša Zdeněk Jirčany 3.7.2013 00:08:07 MD 1
454 Dolog Pavol Ústí nad Orlicí 7.7.2010 00:08:07 MB 2
455 Šustek František Česká Třebová 30.8.2017 00:08:07 MA 1
456 Vala Ondřej - 4.4.2018 00:08:08 MA 1
457 Jetmarová Ester Sokol Hylváty 2.5.2018 00:08:08 ZC 5
458 Černohousová Monika Žamberk 12.7.2017 00:08:08 Z5 1
459 Novotný Petr CTB Brandýs 3.6.2015 00:08:08 MA 4
460 Pavelcová Romana Atletika Žamberk 31.5.2017 00:08:09 ZC 3
461 Ježek Ondřej TJ Sokol Ústí nad Orlicí 14.5.2014 00:08:11 MA 1
462 Dostál Miroslav BUDO KLUB Lanškroun 3.7.2013 00:08:11 MA 1
463 Štěpánková Linda STG Česká Třebová 19.8.2020 00:08:12 Z5 2
464 Záveská Anna KOB Dobruška 25.8.2012 00:08:12 ZA 6
465 Pastyřík Tomáš - 11.7.2018 00:08:13 MA 1
466 Sklenářová Eva Letohrad 28.8.2019 00:08:14 ZB 12
467 Krátká Hana Lanškroun 18.6.2014 00:08:14 ZJ 21
468 Novák David VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:08:15 M5 1
469 Skalická Nikol Atletika TJ Lanškroun 28.8.2019 00:08:15 Z5 12
470 Šperka Pavel Svitavy 31.8.2016 00:08:16 MB 1
471 Hauptová Kristýna neregistrována 28.8.2019 00:08:16 ZA 3
472 Částková Eva Bežecký klub Částkovi 23.8.2014 00:08:16 ZA 1
473 Černý Petr neregistrován 2.4.2014 00:08:16 MJ 2
474 Gerla Luboš neregistrován 17.6.2009 00:08:17 MB 1
475 Čípa Jiří OB Česká Třebová 4.6.2008 00:08:17 MC 1
476 Gregorová Lucia - 29.8.2018 00:08:17 ZA 1
477 Haiková Lida OB Česká Třebová 28.8.2019 00:08:18 ZB 1
478 Macháčková Adéla Punk's Not Dead 29.6.2022 00:08:18 ZA 1
479 Peterková Veronika TJ Svitavy 25.8.2010 00:08:18 ZA 4
480 Pirkl Michal - 2.6.2010 00:08:19 MA 3
481 Machalíková Veronika Česká Třebová 1.6.2016 00:08:19 ZA 16
482 Zajíc Jan Hvězda SKP Pardubice 6.8.2008 00:08:20 MC 9
483 Šumberová Lucie Orel Česká Třebová 17.6.2009 00:08:20 ZB 5
484 Volf Břetislav Atletika Albrechtice 17.6.2009 00:08:21 MC 18
485 Smoláková Jiřina BK Vysoké Mýto 24.8.2011 00:08:21 ZB 10
486 Hoffman David Mandl 11.7.2018 00:08:21 MB 1
487 Matějka Petr JBT Team 30.8.2017 00:08:22 MA 2
488 Sejkora Daniel ZŠ Trstenice 5.6.2019 00:08:22 M5 1
489 Kyncl Jan - 29.8.2009 00:08:22 LB 2
490 Kvasničková Radka SKI Klub Česká Třebová 2.7.2014 00:08:22 ZC 1
491 Čížová Barbora - 1.7.2015 00:08:23 ZJ 1
492 Svoboda Petr - 30.8.2017 00:08:24 MB 1
493 Kolbe Martin - 30.8.2017 00:08:24 MA 1
494 Rybenská Jitka AFK Chrudim 2.7.2008 00:08:25 ZA 1
495 Bendová Ilona Česká Třebová 1.7.2015 00:08:25 ZA 2
496 Plíva Roman Sokol Česká Třebová 4.5.2011 00:08:25 MA 1
497 Jílek Vojta Babka Oldříš 29.8.2009 00:08:26 MA 1
498 Hrudová Tereza FbK OT 2.5.2012 00:08:26 Z5 1
499 Bečka Miloslav PJ Ústí nad Labem 30.5.2018 00:08:28 MD 1
500 Růžičková Kateřina SRTG Česká Třebová 5.6.2019 00:08:28 Z5 5
501 Novotný Jan HORO Česká Třebová 5.4.2017 00:08:29 MC 1
502 Bártová Adéla LPU 19.8.2020 00:08:30 Z5 1
503 Hejkrlík Antonín HEJ HEJ HEJ Litomyšl 18.6.2014 00:08:32 MD 4
504 Balcarová Petra ISCAREX Česká Třebová 4.6.2008 00:08:32 ZA 3
505 Sucháčková Karolína Česká Třebová 1.6.2022 00:08:33 Z5 21
506 Svobodová Anna NUTMI 3.7.2019 00:08:33 Z5 4
507 Szymanski Michal Tenis centrum AS 19.8.2020 00:08:33 MA 1
508 Dolejš Zuzana Česká Třebová 11.7.2018 00:08:33 ZB 1
509 Vilhelm Václav Přívrat 4.5.2011 00:08:34 MD 4
510 Vytlačil Marek Česká Třebová 24.8.2013 00:08:36 MA 2
511 Pilgr Bohuslav OB Česká Třebová 2.7.2008 00:08:36 MC 24
512 Rejman Zdeněk VVSC Česká Třebová 27.5.2009 00:08:36 MC 4
513 Peterka Pavel SKB Česká Třebová 5.5.2010 00:08:37 MA 1
514 Krsková Tereza Lanškroun 20.7.2016 00:08:39 ZA 1
515 Vacková Alice Lanškroun 2.4.2014 00:08:41 ZA 1
516 Gregorová Lenka Activity Lanškroun 6.4.2016 00:08:41 ZJ 10
517 Šafr Jiří Vysoké Mýto 3.7.2019 00:08:41 MB 1
518 Šťovíček Petr Sokol Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:08:42 M5 1
519 Kučera Jan - 29.8.2009 00:08:42 MA 1
520 Smoláková Valérie BK Vysoké Mýto 27.5.2009 00:08:43 ŽJ 10
521 Doležal Radek VDA Česká Třebová 4.5.2011 00:08:43 MJ 1
522 Šedová Jana AC Choceň 6.4.2016 00:08:44 ZB 1
523 Dolejšová Zuzana - 30.8.2017 00:08:44 ZA 2
524 Haška Petr - 1.6.2022 00:08:45 MB 2
525 Bielčik Jindřich Lichkov 6.8.2008 00:08:46 MD 21
526 Jančík Jan KRP 4.5.2016 00:08:46 MB 1
527 Havelka Miloslav ISCAREX Česká Třebová 2.4.2014 00:08:46 MA 3
528 Miškolci Tomáš STG Česká Třebová 19.8.2020 00:08:47 M5 1
529 Friml Jiří - 29.8.2018 00:08:47 MA 2
530 Kovářová Jana LPU 19.8.2020 00:08:47 ZJ 9
531 Pánková Pavlína - 6.4.2016 00:08:48 ZJ 1
532 Černohous Zdeněk Žamberk 12.7.2017 00:08:48 MB 1
533 Průšová Radka TJ Svitavy 5.4.2017 00:08:49 ZA 1
534 Sýkora Pavel neregistrován 24.8.2013 00:08:49 MB 1
535 Grätz Ondřej Ústí nad Orlicí 28.8.2019 00:08:51 MA 1
536 Kantová Olga Spona Teplice 13.7.2011 00:08:51 ZA 1
537 Hlaváček Zdeněk SKP Rychnov nad Kněžnou 3.7.2013 00:08:52 MC 2
538 Klaclová Renata ISCAREX Česká Třebová 15.5.2013 00:08:52 ZD 9
539 Pešek Kamil OB Česká Třebová 25.8.2010 00:08:53 MA 1
540 Jirsa Josef Česká Třebová 2.7.2008 00:08:55 MA 1
541 Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:08:56 MC 22
542 Šlachtová Ivana Studénka 29.8.2015 00:08:57 ZA 1
543 Sedláčková Alžběta neregistrována 1.6.2011 00:08:58 ZA 1
544 Matějková Jana Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:08:58 ZA 1
545 Čivišová Jana SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 1.6.2022 00:08:58 ZJ 1
546 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 17.6.2009 00:09:00 MD 32
547 Tučný Jan MK Pardubice 29.8.2015 00:09:00 MD 1
548 Pazderová Alena Vysoké Mýto 30.5.2018 00:09:00 ZB 23
549 Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 3.7.2019 00:09:02 ZD 1
550 Dehnerová Veronika STG Česká Třebová 19.8.2020 00:09:03 Z5 2
551 Hordějčuková Anežka Hordějčuks team 17.6.2009 00:09:04 ŽJ 1
552 Bomberová Miroslava - 20.7.2016 00:09:05 ZA 1
553 Voclová Radka - 3.6.2015 00:09:06 ZJ 2
554 Holubová Iva BK Vysoké Mýto 6.4.2011 00:09:06 ZJ 1
555 Škop Ji - 5.4.2017 00:09:06 MB 1
556 Chaloupková Marie ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:09:08 ZC 4
557 Chudá Klára Choceň 6.4.2016 00:09:08 ZA 1
558 Pokorný Jan SRK Rychnov 31.5.2017 00:09:09 MC 2
559 Horáčková Pavla AC Moravská Slavia Brno 29.8.2015 00:09:09 ZB 9
560 Rossi Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:09:10 ZD 18
561 Havel Zdeněk - 29.8.2015 00:09:10 MA 1
562 Skalický Miroslav Vysoké Mýto 29.8.2018 00:09:10 MC 5
563 Raisová Dana FbK OT 4.7.2012 00:09:11 ZJ 1
564 Hendrych Karel Eden Litoměřice 25.8.2012 00:09:12 MA 1
565 Táfl Lukáš České Heřmanice 29.7.2009 00:09:12 MA 1
566 Velecký Jindřich Notable 2.7.2014 00:09:13 MB 1
567 Volfová Gabriela Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:09:13 ZA 1
568 Palán Jan neregistrován 24.8.2013 00:09:14 MA 1
569 Klusoňová Iveta - 31.8.2016 00:09:14 ZA 2
570 Motyčková Kateřina Babiččiných mazánků 12.7.2017 00:09:14 ZB 1
571 Hejkrlíková Iva HEJ HEJ HEJ Litomyšl 2.7.2014 00:09:16 ZA 4
572 Krátký Ondřej VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:09:16 MJ 1
573 Rosendorfová Pavlína ZŠ a MŠ Trstěnice 5.6.2019 00:09:17 Z5 1
574 Radiměřská Veronika BK Vysoké Mýto 25.8.2010 00:09:17 ŽJ 3
575 Stanislav Jan NUTMI 28.8.2019 00:09:18 M5 1
576 Koutníková Eva - 20.7.2016 00:09:20 ZB 1
577 Bignell Petra neregistrována 29.7.2009 00:09:21 LB 1
578 Flídr Marek Česká Třebová 29.8.2015 00:09:22 MA 1
579 Sychrová Hana - 30.8.2017 00:09:24 ZC 1
580 Horák František ČD CARGO 31.5.2017 00:09:24 MB 1
581 Lebeda Martin Extrém Team Hylváty 6.4.2016 00:09:24 MB 1
582 Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 30.5.2018 00:09:25 Z5 47
583 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 29.8.2009 00:09:26 ZC 51
584 Drymlová Alena Skalka 25.8.2012 00:09:27 ZC 1
585 Hubinková Veronika ZŠ Trstěnice 5.6.2019 00:09:27 Z5 1
586 Hašková Kateřina neregistrována 2.4.2014 00:09:30 ZA 1
587 Sokolová Olga ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:09:30 ŽC 1
588 Petráž Ilona Česká Třebová 28.8.2019 00:09:30 ZA 1
589 Čáslavský Michal Česká Třebová 1.6.2022 00:09:30 MC 1
590 Pirklová Patricie Letohrad 1.6.2022 00:09:31 Z5 2
591 Hrnčíř Jindřich VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:09:31 MJ 1
592 Křičenský Michal ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 6.4.2011 00:09:32 MJ 1
593 Krátký Josef KP BKÚ Mělník 29.7.2009 00:09:32 MB 1
594 Pilgrová Natalia Česká Třebová 28.8.2019 00:09:33 ZB 3
595 Hordějčuk Jakub Hordějčuks team 17.6.2009 00:09:35 MA 1
596 Šejnoha Pavel Česká Třebová 25.8.2010 00:09:37 MA 1
597 Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 13.7.2011 00:09:37 MD 10
598 Dobroucký Martin sport Bárt 4.6.2008 00:09:37 MA 1
599 Hrišková Jana ISCAREX Česká Třebová 29.7.2009 00:09:37 ZB 5
600 Vrátná Veronika Judo Česká Třebová 2.5.2018 00:09:39 ZJ 1
601 Diblíková Kristýna AČR 1.6.2011 00:09:40 ZJ 1
602 Šimůnková Zdena ISCAREX Česká Třebová 7.5.2008 00:09:41 ŽC 29
603 Pešková Jana OB Česká Třebová 20.7.2016 00:09:41 ZA 1
604 Malá Tereza NUTMI 5.6.2019 00:09:43 ZA 2
605 Sontáková Lenka Atletika Albrechtice 7.7.2010 00:09:44 ŽJ 1
606 Skalická Hana Lanškroun 2.4.2014 00:09:45 ZA 1
607 Kusá Marie Vorvaňky s.r.o. 31.8.2016 00:09:45 ZB 2
608 Hermanová Eliška Ústí nad Orlicí 28.8.2019 00:09:46 Z5 5
609 Hejkrlíková Věra HEJ HEJ HEJ Litomyšl 2.7.2014 00:09:46 ZD 4
610 Faltusová Kristýna Atletika Jablonné nad Orlicí 6.4.2011 00:09:46 ZJ 1
611 Svobodová Renata NUTMI 3.7.2019 00:09:49 ZB 5
612 Brychtová Romana Cerekvice nad Loučnou 3.5.2017 00:09:50 ZB 1
613 Svoboda Jan ČD CARGO 31.5.2017 00:09:50 MA 1
614 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:09:51 ZD 1
615 Benešová Marcela Notable 18.6.2014 00:09:58 ZA 4
616 Zavřelová Olga SRTG Česká Třebová 29.8.2018 00:10:04 ZC 3
617 Wendlig Miroslav Luková 13.7.2011 00:10:06 MC 11
618 Nováková Lucie - 30.8.2017 00:10:07 ZJ 1
619 Tobiška Karel neregistrován 24.8.2013 00:10:09 MB 1
620 Klusoňová Adéla - 30.8.2017 00:10:09 ZA 1
621 Černohousová Michaela SK Žamberk 12.7.2017 00:10:09 ZA 2
622 Král Josef ISCAREX Česká Třebová 1.10.2008 00:10:12 MD 6
623 Vytlačilová Aneta Česká Třebová 5.6.2019 00:10:14 ZA 6
624 Brádle Václav Sokol Chuchelná 23.8.2014 00:10:14 ME 3
625 Pecinová Jana - 30.8.2017 00:10:15 ZC 1
626 Švestková Aneta SRTG Česká Třebová 29.8.2018 00:10:15 ZA 1
627 Růžičková Lucie - 29.8.2015 00:10:16 Z5 1
628 Herclíková Jaroslava Česká Třebová 2.5.2012 00:10:19 ZB 14
629 Moník Milan MT Smiřice 31.8.2016 00:10:20 MB 1
630 Kosárová Petra SRTG Česká Třebová 5.6.2019 00:10:21 ZB 5
631 Kostřicová Blanka Česká Třebová 4.6.2008 00:10:25 ŽC 34
632 Minaříková Iva Horní Jelení 29.8.2015 00:10:25 ZB 1
633 Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 3.7.2019 00:10:26 ME 7
634 Petrová Lucie Vorvaňky s.r.o. 20.7.2016 00:10:29 ZB 2
635 Borková Adéla Brzdy Horní Čermná 20.7.2016 00:10:30 ZB 9
636 Kubíček Jan Litomyšl 29.8.2009 00:10:31 LB 1
637 Sedláčková Hedvika Activity Lanškroun 14.5.2014 00:10:34 ZC 5
638 Katzerová Mirka neregistrována 4.7.2012 00:10:41 ZD 1
639 Telecká Petra SRTG Svitavy 28.8.2019 00:10:43 ZA 2
640 Rossi Otto ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:10:47 ME 15
641 Topinka Roman HZS HMP 3.5.2017 00:10:51 MB 1
642 Benda Michael - 1.4.2015 00:10:51 MB 1
643 Vaňousová Aneta neregistrována 24.8.2013 00:10:56 ZJ 1
644 Lexová Michaela FbK OT 2.5.2012 00:10:59 ZA 1
645 Papáček Radek neregistrován 17.6.2009 00:11:19 MB 1
646 Doseděl Marek Banín 25.8.2012 00:11:22 MA 1
647 Šafařík Tomáš - 1.4.2015 00:11:25 MB 1
648 Kalousek Jan KČT Žamberk 1.10.2008 00:11:26 MD 1
649 Hamplová Anna BK Vysoké Mýto 29.4.2009 00:11:31 ŽJ 1
650 Adamec Pavel Trailrun.cz 1.4.2015 00:11:32 MA 1
651 Štantejská Markéta - 3.7.2013 00:12:26 ZB 1
652 Tůmová Lenka Báječné ženy v běhu 2.4.2014 00:12:27 ZC 1
653 Kubíček Josef neregistrován 17.6.2009 00:13:11 LB 1
654 Kučerová Barbora ZŠ Trstenice 5.6.2019 00:16:36 Z5 1
655 Havran Miroslav ISCAREX Česká Třebová 13.7.2011 00:18:45 MD 4
656 Drha Luboš Liga 100 Praha 24.8.2011 00:19:49 MD 1

Zvolte si trať, kategorii, závod a stiskněte tlačítko "Zobrazit" níže

Pro přechod na jednotlivé výsledky závodu kliněte na datum konání vybraného závodu.

Kategorie
Označit: |
Trať
Závody
Označit: |
Další nastavení