14.5.2014, středa
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkorová Lenka | 63 | 66 |
Sadílek Ota | 46 | 63 |
Borek Petr | 70 | 59 |
Keprtová Miloslava | 48 | 51 |
Šimůnek Jan | 82 | 51 |
Borek Viktor | 04 | 48 |
Pilgr Luděk | 76 | 48 |
Borková Agáta | 02 | 47 |
Šimůnková Pavla | 77 | 47 |
Vacek Martin | 69 | 46 |
Matyášová Jana | 65 | 46 |
Buriánek Roman | 65 | 41 |
Šimůnek Jan | 03 | 40 |
Stránský Aleš | 60 | 40 |
Červ Miloslav | 50 | 40 |
Serbousková Sára | 04 | 40 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 37 |
Kostřicová Blanka | 61 | 37 |
Kubišta Oto | 53 | 35 |
Černá Markéta | 70 | 33 |
Bureš Josef | 06 | 33 |
Šimůnek Jan | 49 | 32 |
Stránská Adéla | 91 | 31 |
Šimůnková Zdena | 58 | 29 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 28 |
Grätz Luděk | 58 | 28 |
Vondra Vojtěch | 98 | 28 |
Stránská Michaela | 97 | 28 |
Gregora Filip | 02 | 27 |
Radiměřský Karel | 87 | 27 |
Dejdarová Tereza | 10 | 27 |
Burešová Markéta | 04 | 27 |
Kačerovský Michal | 98 | 26 |
Hanik Maxim | 07 | 26 |
Gregora Jan | 00 | 26 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 26 |
Doucha Jiří | 71 | 26 |
Šafář Jaroslav | 51 | 25 |
Záveský Filip | 93 | 25 |
Marhold Luboš | 77 | 25 |
Turek Martin | 80 | 25 |
Lánová Aneta | 07 | 25 |
Pávek Jiří | 69 | 25 |
Vacek Michal | 04 | 25 |
Preislerová Elena | 06 | 25 |
Gregorová Michaela | 04 | 24 |
Pirkl Vít | 10 | 24 |
Broulíková Anežka | 08 | 24 |
Kalous Petr | 77 | 24 |
Hofmanová Veronika | 78 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 15 | Mlynář Marek | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 07 | 00:00:29 | - |
2 | C2 | 2 | 7 | Kumpošt Radovan | Čtyřka Česká Třebová | 08 | 00:00:32 | - |
3 | C2 | 4 | 18 | Gregora Lukáš | Lanškroun | 08 | 00:00:39 | - |
4 | C2 | 6 | 10 | Svatoš Dominik | SKI Klub Česká Třebová | 07 | 00:00:44 | - |
5 | C2 | 7 | 5 | Vilímek Jan | AC Choceň | 07 | 00:00:45 | - |
6 | C2 | 8 | 9 | Resler Filip | RC Dětský svět Lanškroun | 09 | 00:00:45 | - |
7 | C2 | 11 | 4 | Pirkl Vít | Česká Třebová | 10 | 00:00:51 | - |
8 | C2 | 12 | 11 | Kyncl Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:00:55 | - |
9 | C2 | 16 | 13 | Janeček Martin | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:01:13 | - |
10 | C2 | 17 | 1 | Šindelka David | SK Rybník | 11 | 00:01:45 | - |
11 | C2 | 19 | 19 | Vavřina Jan | Česká Třebová | 11 | 00:02:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 3 | 3 | Königová Tereza | SKB Česká Třebová | 08 | 00:00:35 | - |
2 | D2 | 5 | 8 | Hájková Zuzana | Lanškroun | 08 | 00:00:40 | - |
3 | D2 | 9 | 6 | Pávková Tereza | Ústí nad Orlicí | 07 | 00:00:48 | - |
4 | D2 | 10 | 12 | Preislerová Agáta Nela | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:00:51 | - |
5 | D2 | 13 | 14 | Dejdarová Tereza | RCR Bike Team Česká Třebová | 10 | 00:01:00 | - |
6 | D2 | 14 | 17 | Gregorová Anna | Lanškroun | 10 | 00:01:04 | - |
7 | D2 | 15 | 16 | Sucháčková Karolína | Česká Třebová | 08 | 00:01:05 | - |
8 | D2 | 18 | 2 | Řeháková Nina | SK Sparta | 11 | 00:02:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 6 | 17 | Lepša Filip | 1. FC Rejlov Česká Třebová | 05 | 00:01:27 | 111,44 |
2 | M1 | 11 | 2 | Zamastil Andrej | AC Vysoké Mýto | 05 | 00:01:31 | 103,55 |
3 | M1 | 13 | 14 | Dostál Tadeáš | BUDO KLUB Lanškroun | 06 | 00:01:39 | 85,01 |
4 | M1 | 15 | 21 | Bureš Josef | SKI Klub Česká Třebová | 06 | 00:01:42 | 79,79 |
5 | M1 | 19 | 4 | Kašpar Michal | neregistrován | 06 | 00:01:47 | 69,12 |
6 | M1 | 20 | 19 | Lána Matěj | Česká Třebová | 06 | 00:01:47 | 67,84 |
7 | M1 | 22 | 20 | Novotný Tadeáš | Česká Třebová | 05 | 00:02:05 | 29,61 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 7 | 18 | Kumpoštová Andrea | Čtyřka Česká Třebová | 05 | 00:01:28 | 105,69 |
2 | Z1 | 9 | 3 | Hamplová Tereza | Ostrov | 05 | 00:01:30 | 102,36 |
3 | Z1 | 12 | 5 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:01:34 | 91,96 |
4 | Z1 | 14 | 7 | Paarová Martina | Jiskra Ústí nad Orlicí | 05 | 00:01:40 | 78,65 |
5 | Z1 | 18 | 22 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:46 | 65,92 |
6 | Z1 | 23 | 13 | Reslerová Veronika | VK Lanškroun | 06 | 00:02:07 | 18,68 |
7 | Z1 | 24 | 6 | Pávková Kristýna | Ústí nad Orlicí | 05 | 00:02:21 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 3 | 9 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:21 | 112,76 |
2 | M2 | 8 | 11 | Gregor Jan | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:29 | 95,63 |
3 | M2 | 10 | 16 | Pávek Ondra | Peklák team | 03 | 00:01:31 | 91,61 |
4 | M2 | 16 | 24 | Polášek Matěj | FK Česká Třebová | 04 | 00:01:44 | 60,30 |
5 | M2 | 17 | 1 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:45 | 58,22 |
6 | M2 | 21 | 23 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:01:51 | 45,41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 12 | Burešová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:18 | 104,86 |
2 | Z2 | 2 | 10 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:18 | 104,55 |
3 | Z2 | 4 | 8 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:23 | 90,59 |
4 | Z2 | 5 | 15 | Dostálová Viktorie | BUDO KLUB Lanškroun | 03 | 00:01:24 | 87,75 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 3 | 7 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:38 | 128,59 |
2 | M3 | 9 | 8 | Svatoš Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:04:51 | 71,41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 6 | 4 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:04:03 | 135,02 |
2 | Z3 | 10 | 12 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:05:10 | 89,74 |
3 | Z3 | 12 | 11 | Matyášová Jitka | neregistrována | 01 | 00:05:31 | 75,23 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 5 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:32 | 104,92 |
2 | M4 | 2 | 1 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:35 | 102,52 |
3 | M4 | 5 | 3 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | 00:03:45 | 92,56 |
4 | M4 | 7 | 9 | Olbrich Martin | SKI Klub Česká Třebová | 00 | 00:04:10 | 69,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 4 | 2 | Obstová Kateřina | Activity Lanškroun | 99 | 00:03:39 | 137,28 |
2 | Z4 | 8 | 6 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:34 | 96,23 |
3 | Z4 | 11 | 10 | Matyášová Eliška | neregistrována | 99 | 00:05:14 | 66,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 3 | 33 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:26 | 105,63 |
2 | M5 | 4 | 40 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:35 | 100,03 |
3 | M5 | 8 | 32 | Vebr Patrik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:45 | 94,34 |
4 | M5 | 12 | 8 | Vilímek Václav | AC Choceň | 98 | 00:06:01 | 84,75 |
5 | M5 | 44 | 72 | Spilko Ondřej | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:07:37 | 27,52 |
6 | M5 | 56 | 20 | Kučera Jan | Česká Třebová | 97 | 00:08:15 | 4,68 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 22 | 36 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:06:23 | 134,77 |
2 | Z5 | 42 | 17 | Kalousová Eliška | Vencl Tým Ústí n. Orlicí | 98 | 00:07:34 | 104,27 |
3 | Z5 | 66 | 2 | Gregorová Lenka | Activity Lanškroun | 98 | 00:09:14 | 60,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 16 | 23 | Jureček Michal | Cotkytle | 96 | 00:06:15 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 34 | Macháček Petr | SPORT Bárt Ústí nad Orlicí | 72 | 00:05:05 | 121,06 |
2 | MB | 7 | 63 | Pocsai Sándor | Čerti Kunčina | 70 | 00:05:42 | 99,21 |
3 | MB | 17 | 29 | Chlup Jiří | Activity Lanškroun | 70 | 00:06:15 | 79,73 |
4 | MB | 19 | 24 | Pávek Jiří | Peklák team | 69 | 00:06:18 | 78,52 |
5 | MB | 20 | 62 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:06:18 | 77,97 |
6 | MB | 21 | 35 | Hejl Radek | Letohrad | 72 | 00:06:21 | 76,21 |
7 | MB | 25 | 41 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:06:36 | 67,64 |
8 | MB | 30 | 16 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:07:04 | 51,34 |
9 | MB | 34 | 82 | Vaňous Jan | Ústí nad Orlicí | 73 | 00:07:15 | 44,47 |
10 | MB | 37 | 26 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 00:07:21 | 41,31 |
11 | MB | 52 | 27 | Kačena Martin | 3DFitness - Žamberk | 74 | 00:08:00 | 18,16 |
12 | MB | 53 | 10 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 00:08:09 | 12,84 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 15 | 37 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:06:12 | 110,59 |
2 | MC | 18 | 38 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:06:16 | 108,58 |
3 | MC | 31 | 69 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:07:10 | 80,83 |
4 | MC | 32 | 59 | Kalous Tomáš | Žamberk | 64 | 00:07:11 | 80,46 |
5 | MC | 33 | 73 | Spilko Zdeněk | Vysoké Mýto | 64 | 00:07:13 | 79,51 |
6 | MC | 45 | 56 | Roháček Michal | XC Sport.cz | 61 | 00:07:39 | 66,43 |
7 | MC | 48 | 30 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:07:44 | 63,48 |
8 | MC | 50 | 48 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:07:48 | 61,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 47 | 39 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:07:44 | 108,00 |
2 | MD | 54 | 66 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:08:11 | 96,88 |
3 | MD | 56 | 15 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:08:15 | 95,12 |
4 | MD | 61 | 1 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:08:39 | 85,22 |
5 | MD | 63 | 53 | Hejkrlík Antonín | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 52 | 00:08:47 | 81,91 |
6 | MD | 71 | 64 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:10:09 | 47,89 |
7 | MD | 80 | 25 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:11:38 | 11,14 |
8 | MD | 81 | 81 | Wendlig Miroslav | Luková | 53 | 00:12:29 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 36 | 65 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:07:19 | 149,09 |
2 | ME | 73 | 5 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:10:26 | 84,95 |
3 | ME | 79 | 11 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 00:11:21 | 65,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 43 | 60 | Kalousová Alena | Žamberk | 80 | 00:07:36 | 126,28 |
2 | ZA | 60 | 47 | Jelénková Iva | Zdiby | 89 | 00:08:37 | 103,01 |
3 | ZA | 69 | 52 | Hejkrlíková Iva | HEJ HEJ HEJ / Litomyšl | 82 | 00:10:02 | 70,70 |
4 | ZA | 70 | 75 | Benešová Marcela | Box Club Dynamo Svitavy | 84 | 00:10:06 | 69,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 38 | 67 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:07:23 | 105,25 |
2 | ZB | 41 | 22 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:07:33 | 100,82 |
3 | ZB | 51 | 13 | Fojtíková Hana | Žamberk | 79 | 00:07:49 | 93,92 |
4 | ZB | 58 | 21 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:08:34 | 74,17 |
5 | ZB | 64 | 18 | Dostálová Petra | Budo klub Lanškroun | 78 | 00:08:50 | 66,95 |
6 | ZB | 65 | 61 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:08:52 | 65,95 |
7 | ZB | 72 | 9 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:10:25 | 24,93 |
8 | ZB | 78 | 7 | Herclíková Jaroslava | Česká Třebová | 72 | 00:10:59 | 10,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 35 | 74 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:07:17 | 134,88 |
2 | ZC | 59 | 6 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:37 | 104,79 |
3 | ZC | 75 | 68 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 00:10:34 | 60,34 |
4 | ZC | 77 | 57 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:10:43 | 56,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 68 | 12 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:09:35 | 113,34 |
2 | ZD | 74 | 49 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:10:34 | 94,24 |
3 | ZD | 76 | 51 | Hejkrlíková Věra | Hej hej hej Litomyšl | 54 | 00:10:39 | 92,42 |
4 | ZD | 82 | 4 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:13:05 | 44,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 15 | Mlynář Marek | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 07 | 00:00:29 | - |
2 | C2 | 2 | 7 | Kumpošt Radovan | Čtyřka Česká Třebová | 08 | 00:00:32 | - |
1 | D2 | 3 | 3 | Königová Tereza | SKB Česká Třebová | 08 | 00:00:35 | - |
3 | C2 | 4 | 18 | Gregora Lukáš | Lanškroun | 08 | 00:00:39 | - |
2 | D2 | 5 | 8 | Hájková Zuzana | Lanškroun | 08 | 00:00:40 | - |
4 | C2 | 6 | 10 | Svatoš Dominik | SKI Klub Česká Třebová | 07 | 00:00:44 | - |
5 | C2 | 7 | 5 | Vilímek Jan | AC Choceň | 07 | 00:00:45 | - |
6 | C2 | 8 | 9 | Resler Filip | RC Dětský svět Lanškroun | 09 | 00:00:45 | - |
3 | D2 | 9 | 6 | Pávková Tereza | Ústí nad Orlicí | 07 | 00:00:48 | - |
4 | D2 | 10 | 12 | Preislerová Agáta Nela | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:00:51 | - |
7 | C2 | 11 | 4 | Pirkl Vít | Česká Třebová | 10 | 00:00:51 | - |
8 | C2 | 12 | 11 | Kyncl Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:00:55 | - |
5 | D2 | 13 | 14 | Dejdarová Tereza | RCR Bike Team Česká Třebová | 10 | 00:01:00 | - |
6 | D2 | 14 | 17 | Gregorová Anna | Lanškroun | 10 | 00:01:04 | - |
7 | D2 | 15 | 16 | Sucháčková Karolína | Česká Třebová | 08 | 00:01:05 | - |
9 | C2 | 16 | 13 | Janeček Martin | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:01:13 | - |
10 | C2 | 17 | 1 | Šindelka David | SK Rybník | 11 | 00:01:45 | - |
8 | D2 | 18 | 2 | Řeháková Nina | SK Sparta | 11 | 00:02:01 | - |
11 | C2 | 19 | 19 | Vavřina Jan | Česká Třebová | 11 | 00:02:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 5 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:32 | 104,92 |
2 | M4 | 2 | 1 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:35 | 102,52 |
1 | M3 | 3 | 7 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:38 | 128,59 |
1 | Z4 | 4 | 2 | Obstová Kateřina | Activity Lanškroun | 99 | 00:03:39 | 137,28 |
3 | M4 | 5 | 3 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | 00:03:45 | 92,56 |
1 | Z3 | 6 | 4 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:04:03 | 135,02 |
4 | M4 | 7 | 9 | Olbrich Martin | SKI Klub Česká Třebová | 00 | 00:04:10 | 69,80 |
2 | Z4 | 8 | 6 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:34 | 96,23 |
2 | M3 | 9 | 8 | Svatoš Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:04:51 | 71,41 |
2 | Z3 | 10 | 12 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:05:10 | 89,74 |
3 | Z4 | 11 | 10 | Matyášová Eliška | neregistrována | 99 | 00:05:14 | 66,48 |
3 | Z3 | 12 | 11 | Matyášová Jitka | neregistrována | 01 | 00:05:31 | 75,23 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.