Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

14.5.2014, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 14.5.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr111
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5738

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Matyášová Jana6536
Serbousková Sára0436
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Černá Markéta7030
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Vondra Vojtěch9827
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Hruška Vladislav0421
Vávra Jan0721
Pirklová Markéta7921
Broulíková Anežka0820
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2115Mlynář MarekVencl Team Ústí nad Orlicí0700:00:29-
2C227Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:32-
3C2418Gregora LukášLanškroun0800:00:39-
4C2610Svatoš DominikSKI Klub Česká Třebová0700:00:44-
5C275Vilímek JanAC Choceň0700:00:45-
6C289Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:45-
7C2114Pirkl VítČeská Třebová1000:00:51-
8C21211Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:55-
9C21613Janeček MartinSKI Klub Česká Třebová0900:01:13-
10C2171Šindelka DavidSK Rybník1100:01:45-
11C21919Vavřina JanČeská Třebová1100:02:01-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D233Königová TerezaSKB Česká Třebová0800:00:35-
2D258Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:40-
3D296Pávková TerezaÚstí nad Orlicí0700:00:48-
4D21012Preislerová Agáta NelaSKI Klub Česká Třebová0900:00:51-
5D21314Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:01:00-
6D21417Gregorová AnnaLanškroun1000:01:04-
7D21516Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:05-
8D2182Řeháková NinaSK Sparta1100:02:01-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1617Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:27111,44
2M1112Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:31103,55
3M11314Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:3985,01
4M11521Bureš JosefSKI Klub Česká Třebová0600:01:4279,79
5M1194Kašpar Michalneregistrován0600:01:4769,12
6M12019Lána MatějČeská Třebová0600:01:4767,84
7M12220Novotný TadeášČeská Třebová0500:02:0529,61
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1718Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:28105,69
2Z193Hamplová TerezaOstrov0500:01:30102,36
3Z1125Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:3491,96
4Z1147Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí0500:01:4078,65
5Z11822Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:4665,92
6Z12313Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:02:0718,68
7Z1246Pávková KristýnaÚstí nad Orlicí0500:02:210,00
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M239Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:21112,76
2M2811Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:2995,63
3M21016Pávek OndraPeklák team0300:01:3191,61
4M21624Polášek MatějFK Česká Třebová0400:01:4460,30
5M2171Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:4558,22
6M22123Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:5145,41
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2112Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:18104,86
2Z2210Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:18104,55
3Z248Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:2390,59
4Z2515Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:2487,75
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M337Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:38128,59
2M398Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:04:5171,41
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z364Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:03135,02
2Z31012Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1089,74
3Z31211Matyášová Jitkaneregistrována0100:05:3175,23
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M415Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:32104,92
2M421Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:35102,52
3M453Moravec JakubJM Team Letohrad9900:03:4592,56
4M479Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:1069,80
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z442Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:03:39137,28
2Z486Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:3496,23
3Z41110Matyášová Eliškaneregistrována9900:05:1466,48
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5333Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:26105,63
2M5440Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:35100,03
3M5832Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:4594,34
4M5128Vilímek VáclavAC Choceň9800:06:0184,75
5M54472Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:07:3727,52
6M55620Kučera JanČeská Třebová9700:08:154,68
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52236Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:23134,77
2Z54217Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:07:34104,27
3Z5662Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:1460,96
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1623Jureček MichalCotkytle9600:06:15100,00
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Hrdina PavelAK Perná8800:05:04114,27
2MA550Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:3793,88
3MA63Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:4091,85
4MA971Turek MartinŽakis Team8000:05:4887,39
5MA1042Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5582,81
6MA1144Vacek LiborActivity Lanškroun8600:06:0080,03
7MA1354Roháček JanXC Sport.cz8200:06:0675,78
8MA1470Havran JanTJ Havran Pohora9300:06:0974,37
9MA2380Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:3160,60
10MA2479Elčkner MartinBox Club Dynamo Svitavy8600:06:3558,03
11MA2678Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:06:4552,43
12MA2728Krmela PavelRychnov na Moravě7800:06:5446,83
13MA2855Štarman VáclavSHR Štarman9100:06:5446,61
14MA2914Růžička TomášCTB8500:07:0042,78
15MA3946Maťátko DanielBoat klub Dolní Čermná8600:07:2925,43
16MA4077Mimra JiříKostelec nad Orlicí8300:07:3323,05
17MA4619Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:4018,30
18MA4945Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7900:07:4714,07
19MA5576Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:08:110,00
20MA6231Vebr MichalČeská Třebová7800:08:450,00
21MA6758Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:09:160,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB234Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:05121,06
2MB763Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:4299,21
3MB1729Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:1579,73
4MB1924Pávek JiříPeklák team6900:06:1878,52
5MB2062Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:1877,97
6MB2135Hejl RadekLetohrad7200:06:2176,21
7MB2541Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3667,64
8MB3016Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:0451,34
9MB3482Vaňous JanÚstí nad Orlicí7300:07:1544,47
10MB3726Belobrad IvanŽamberk6600:07:2141,31
11MB5227Kačena Martin3DFitness - Žamberk7400:08:0018,16
12MB5310Hampl AloisOstrov7000:08:0912,84
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1537Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:12110,59
2MC1838Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:16108,58
3MC3169Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:1080,83
4MC3259Kalous Tomᚎamberk6400:07:1180,46
5MC3373Spilko ZdeněkVysoké Mýto6400:07:1379,51
6MC4556Roháček MichalXC Sport.cz6100:07:3966,43
7MC4830Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:4463,48
8MC5048Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:07:4861,46
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4739Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:44108,00
2MD5466Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:1196,88
3MD5615Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:1595,12
4MD611Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:3985,22
5MD6353Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:08:4781,91
6MD7164Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:0947,89
7MD8025Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:3811,14
8MD8181Wendlig MiroslavLuková5300:12:290,00
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3665Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:19149,09
2ME735Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:10:2684,95
3ME7911Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:2165,96
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4360Kalousová AlenaŽamberk8000:07:36126,28
2ZA6047Jelénková IvaZdiby8900:08:37103,01
3ZA6952Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ / Litomyšl8200:10:0270,70
4ZA7075Benešová MarcelaBox Club Dynamo Svitavy8400:10:0669,27
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3867Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:23105,25
2ZB4122Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:33100,82
3ZB5113Fojtíková HanaŽamberk7900:07:4993,92
4ZB5821Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:3474,17
5ZB6418Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:08:5066,95
6ZB6561Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:5265,95
7ZB729Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:2524,93
8ZB787Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:5910,22
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3574Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:17134,88
2ZC596Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:37104,79
3ZC7568Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:10:3460,34
4ZC7757Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:4356,91
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6812Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:35113,34
2ZD7449Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:3494,24
3ZD7651Hejkrlíková VěraHej hej hej Litomyšl5400:10:3992,42
4ZD824Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:13:0544,91
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2112Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:18104,86
2Z2210Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:18104,55
1M239Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:21112,76
3Z248Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:2390,59
4Z2515Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:2487,75
1M1617Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:27111,44
1Z1718Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:28105,69
2M2811Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:2995,63
2Z193Hamplová TerezaOstrov0500:01:30102,36
3M21016Pávek OndraPeklák team0300:01:3191,61
2M1112Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:31103,55
3Z1125Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:3491,96
3M11314Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:3985,01
4Z1147Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí0500:01:4078,65
4M11521Bureš JosefSKI Klub Česká Třebová0600:01:4279,79
4M21624Polášek MatějFK Česká Třebová0400:01:4460,30
5M2171Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:4558,22
5Z11822Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:4665,92
5M1194Kašpar Michalneregistrován0600:01:4769,12
6M12019Lána MatějČeská Třebová0600:01:4767,84
6M22123Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:5145,41
7M12220Novotný TadeášČeská Třebová0500:02:0529,61
6Z12313Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:02:0718,68
7Z1246Pávková KristýnaÚstí nad Orlicí0500:02:210,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M415Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:32104,92
2M421Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:35102,52
1M337Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:38128,59
1Z442Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:03:39137,28
3M453Moravec JakubJM Team Letohrad9900:03:4592,56
1Z364Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:03135,02
4M479Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:1069,80
2Z486Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:3496,23
2M398Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:04:5171,41
2Z31012Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1089,74
3Z41110Matyášová Eliškaneregistrována9900:05:1466,48
3Z31211Matyášová Jitkaneregistrována0100:05:3175,23
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Hrdina PavelAK Perná8800:05:04114,27
1MB234Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:05121,06
1M5333Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:26105,63
2M5440Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:35100,03
2MA550Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:3793,88
3MA63Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:4091,85
2MB763Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:4299,21
3M5832Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:4594,34
4MA971Turek MartinŽakis Team8000:05:4887,39
5MA1042Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5582,81
6MA1144Vacek LiborActivity Lanškroun8600:06:0080,03
4M5128Vilímek VáclavAC Choceň9800:06:0184,75
7MA1354Roháček JanXC Sport.cz8200:06:0675,78
8MA1470Havran JanTJ Havran Pohora9300:06:0974,37
1MC1537Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:12110,59
1MJ1623Jureček MichalCotkytle9600:06:15100,00
3MB1729Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:1579,73
2MC1838Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:16108,58
4MB1924Pávek JiříPeklák team6900:06:1878,52
5MB2062Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:1877,97
6MB2135Hejl RadekLetohrad7200:06:2176,21
1Z52236Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:23134,77
9MA2380Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:3160,60
10MA2479Elčkner MartinBox Club Dynamo Svitavy8600:06:3558,03
7MB2541Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3667,64
11MA2678Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:06:4552,43
12MA2728Krmela PavelRychnov na Moravě7800:06:5446,83
13MA2855Štarman VáclavSHR Štarman9100:06:5446,61
14MA2914Růžička TomášCTB8500:07:0042,78
8MB3016Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:0451,34
3MC3169Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:1080,83
4MC3259Kalous Tomᚎamberk6400:07:1180,46
5MC3373Spilko ZdeněkVysoké Mýto6400:07:1379,51
9MB3482Vaňous JanÚstí nad Orlicí7300:07:1544,47
1ZC3574Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:17134,88
1ME3665Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:19149,09
10MB3726Belobrad IvanŽamberk6600:07:2141,31
1ZB3867Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:23105,25
15MA3946Maťátko DanielBoat klub Dolní Čermná8600:07:2925,43
16MA4077Mimra JiříKostelec nad Orlicí8300:07:3323,05
2ZB4122Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:33100,82
2Z54217Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:07:34104,27
1ZA4360Kalousová AlenaŽamberk8000:07:36126,28
5M54472Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:07:3727,52
6MC4556Roháček MichalXC Sport.cz6100:07:3966,43
17MA4619Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:4018,30
1MD4739Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:44108,00
7MC4830Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:4463,48
18MA4945Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7900:07:4714,07
8MC5048Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:07:4861,46
3ZB5113Fojtíková HanaŽamberk7900:07:4993,92
11MB5227Kačena Martin3DFitness - Žamberk7400:08:0018,16
12MB5310Hampl AloisOstrov7000:08:0912,84
2MD5466Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:1196,88
19MA5576Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:08:110,00
6M55620Kučera JanČeská Třebová9700:08:154,68
3MD5615Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:1595,12
4ZB5821Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:3474,17
2ZC596Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:37104,79
2ZA6047Jelénková IvaZdiby8900:08:37103,01
4MD611Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:3985,22
20MA6231Vebr MichalČeská Třebová7800:08:450,00
5MD6353Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:08:4781,91
5ZB6418Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:08:5066,95
6ZB6561Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:5265,95
3Z5662Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:1460,96
21MA6758Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:09:160,00
1ZD6812Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:35113,34
3ZA6952Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ / Litomyšl8200:10:0270,70
4ZA7075Benešová MarcelaBox Club Dynamo Svitavy8400:10:0669,27
6MD7164Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:0947,89
7ZB729Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:2524,93
2ME735Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:10:2684,95
2ZD7449Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:3494,24
3ZC7568Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:10:3460,34
3ZD7651Hejkrlíková VěraHej hej hej Litomyšl5400:10:3992,42
4ZC7757Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:4356,91
8ZB787Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:5910,22
3ME7911Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:2165,96
7MD8025Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:3811,14
8MD8181Wendlig MiroslavLuková5300:12:290,00
4ZD824Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:13:0544,91
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Hrdina PavelAK Perná8800:05:04105,11
2MB234Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:05104,16
3M5333Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2690,72
4M5440Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:3584,69
5MA550Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:3783,72
6MA63Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:4081,58
7MB763Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:4280,25
8M5832Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:4578,57
9MA971Turek MartinŽakis Team8000:05:4876,90
10MA1042Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5572,10
11MA1144Vacek LiborActivity Lanškroun8600:06:0069,19
12M5128Vilímek VáclavAC Choceň9800:06:0168,24
13MA1354Roháček JanXC Sport.cz8200:06:0664,72
14MA1470Havran JanTJ Havran Pohora9300:06:0963,24
15MC1537Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:1261,15
16MJ1623Jureček MichalCotkytle9600:06:1558,96
17MB1729Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:1558,94
18MC1838Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:1658,61
19MB1924Pávek JiříPeklák team6900:06:1857,61
20MB2062Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:1857,01
21MB2135Hejl RadekLetohrad7200:06:2155,08
22MA2380Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:3148,79
23MA2479Elčkner MartinBox Club Dynamo Svitavy8600:06:3546,10
24MB2541Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3645,70
25MA2678Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:06:4540,22
26MA2728Krmela PavelRychnov na Moravě7800:06:5434,35
27MA2855Štarman VáclavSHR Štarman9100:06:5434,11
28MA2914Růžička TomášCTB8500:07:0030,09
29MB3016Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:0427,87
30MC3169Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:1023,62
31MC3259Kalous Tomᚎamberk6400:07:1123,15
32MC3373Spilko ZdeněkVysoké Mýto6400:07:1321,95
33MB3482Vaňous JanÚstí nad Orlicí7300:07:1520,35
34ME3665Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:1917,99
35MB3726Belobrad IvanŽamberk6600:07:2116,89
36MA3946Maťátko DanielBoat klub Dolní Čermná8600:07:2911,89
37MA4077Mimra JiříKostelec nad Orlicí8300:07:339,40
38M54472Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:07:376,63
39MC4556Roháček MichalXC Sport.cz6100:07:395,46
40MA4619Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:404,41
41MD4739Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:443,00
42MC4830Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:443,00
43MA4945Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7900:07:473,00
44MC5048Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:07:483,00
45MB5227Kačena Martin3DFitness - Žamberk7400:08:003,00
46MB5310Hampl AloisOstrov7000:08:093,00
47MD5466Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:113,00
48MA5576Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:08:113,00
49M55620Kučera JanČeská Třebová9700:08:153,00
49MD5615Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:153,00
51MD611Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:393,00
52MA6231Vebr MichalČeská Třebová7800:08:453,00
53MD6353Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:08:473,00
54MA6758Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:09:163,00
55MD7164Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:093,00
56ME735Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:10:263,00
57ME7911Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:213,00
58MD8025Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:383,00
59MD8181Wendlig MiroslavLuková5300:12:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52236Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:23118,06
2ZC3574Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:1792,38
3ZB3867Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:2389,56
4ZB4122Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:3384,77
5Z54217Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:07:3484,49
6ZA4360Kalousová AlenaŽamberk8000:07:3683,22
7ZB5113Fojtíková HanaŽamberk7900:07:4977,31
8ZB5821Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:3455,97
9ZC596Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3754,55
10ZA6047Jelénková IvaZdiby8900:08:3754,18
11ZB6418Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:08:5048,16
12ZB6561Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:5247,09
13Z5662Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:1436,80
14ZD6812Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:3526,85
15ZA6952Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ / Litomyšl8200:10:0213,86
16ZA7075Benešová MarcelaBox Club Dynamo Svitavy8400:10:0612,08
17ZB729Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:253,00
18ZD7449Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:343,00
19ZC7568Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:10:343,00
20ZD7651Hejkrlíková VěraHej hej hej Litomyšl5400:10:393,00
21ZC7757Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:433,00
22ZB787Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:593,00
23ZD824Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:13:053,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód