Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

6.8.2008, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 6.8.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: EkoBi a Iscarex Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
intervalový start (max. 4 závodníci najednou) od 17:00 hodin tratě 100 a 500 m, od 17:30 trať

Přihlášky

v místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin pro tratě 100 a 500m, od 16:00 do 17.15 pro trať 1 km

Startovné

10 Kč

Popis tratě

Trať 100m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, místy extrémní stoupání, převýšení 150 m.

Ceny pro vítěze

Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 1.10 2008. Tento závěrečný běh je součástí Fríí Iscarex poháru 2008. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. V kategorii hobby bude odměněna nejlepší žena a nejlepší muž. Další ceny budou mezi účastníky vylosovány. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Vávra
tel. 736 518 002
ekobi-peklak@ktct.cz

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
simunek@cncvyroba.com

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Mapka tratě ve formátu JPG

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr69
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5807

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Borek Petr7045
Šimůnek Jan8245
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Lánová Aneta0725
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Turek Martin8023
Gregorová Monika0023
Záveský Filip9322
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Bielčik Jindřich4021
Ducháček Bedřich5920
Hanáková Klára0220
Broulíková Anežka0820

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D113Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:33-
2D1244Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:35-
3D136Rybka LukášČeská Třebová0200:00:36-
4D1413Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:38-
5D1519Pirkl OliverČeská Třebová0100:00:39-
6D1638Pávek OndraPeklák team0300:00:40-
7D1714Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:41-
8D1811Vondra JanČeská Třebová0200:00:42-
9D1966Ryšavá Magdaléna-0100:00:45-
10D11037Pávek ColinPeklák team0300:00:55-
11D11143Borek ViktorHorní Čermná0400:01:26-
Žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2110Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:36105,17
2M2323Sejkora LukášČeská Třebová9900:03:4299,66
3M2457Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:4795,18
4M2545Borek MatějČeská Třebová0000:04:0579,53
5M261Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:0777,72
6M2718Bárta Dominik-9800:04:1669,66
7M2859Berky RomanTJ Semanín9900:04:2660,61
8M21117Bárta Denis-0000:04:4345,23
9M21272Strnad Jakub-9800:05:2011,78
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM108Bielčik TomášSpartak OEZ Letohrad9600:04:42133,48
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD579Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:05:54103,12
2MD663Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:0099,79
3MD882Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:06:0597,09
4MD1242Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:06:2585,94
5MD1383Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:2784,67
6MD1828Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:06:3566,52
7MD2065Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:4276,48
8MD2424Živný MarekLetohrad9100:06:5569,31
Žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2912Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:39100,00
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM221Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:41100,00
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD3077Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:50100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:05:18101,35
2MA256Řemínek MatějAC Choceň8600:05:19100,35
3MA369Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:2398,30
4MA77Bielčik PetrLichkov7100:06:0472,48
5MA962Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:1068,52
6MA1139Pávek JiříPeklák team6900:06:2360,52
7MA1522Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:3354,20
8MA1620Homola PetrČeská Třebová7800:06:3354,05
9MA1986Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:3950,14
10MA2173Marhold PetrChoceň7800:06:4447,25
11MA2254Kalous PetrSK Žamberk7700:06:4645,93
12MA2336Vávra ZdeněkPeklák team7600:06:5142,84
13MA2574Marhold LubošChoceň7700:06:5937,85
14MA2752Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:2024,93
15MA2951Dušek TomášHorní Čermná8200:07:4012,05
16MA3453Borek PetrHorní Čermná7000:08:290,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB468Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:38115,47
2MB1084Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:06:1197,52
3MB145Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:06:3087,01
4MB1780Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:3485,07
5MB2671Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:0667,31
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3341Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:08:20116,56
2MC3887Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:08:47106,71
3MC4278Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:0976,73
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3185Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:51125,85
2MD379Bielčik JindřichLichkov4000:08:46105,67
3MD4355Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:10:2668,48
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA284Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:35116,20
2ZA3576Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:08:3592,18
3ZA3681Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:08:3691,62
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3275Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:20100,00
Ženy C 45 a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3935Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:09:42103,53
2ŽC4031Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:52100,18
3ŽC4127Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:10:0496,29
4ŽC4416Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:1253,15
Hobby (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D113Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:33-
2D1244Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:35-
3D136Rybka LukášČeská Třebová0200:00:36-
4D1413Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:38-
5D1519Pirkl OliverČeská Třebová0100:00:39-
6D1638Pávek OndraPeklák team0300:00:40-
7D1714Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:41-
8D1811Vondra JanČeská Třebová0200:00:42-
9D1966Ryšavá Magdaléna-0100:00:45-
10D11037Pávek ColinPeklák team0300:00:55-
11D11143Borek ViktorHorní Čermná0400:01:26-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2110Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:36105,17
1ŽM221Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:41100,00
2M2323Sejkora LukášČeská Třebová9900:03:4299,66
3M2457Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:4795,18
4M2545Borek MatějČeská Třebová0000:04:0579,53
5M261Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:0777,72
6M2718Bárta Dominik-9800:04:1669,66
7M2859Berky RomanTJ Semanín9900:04:2660,61
1Ž2912Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:39100,00
1MM108Bielčik TomášSpartak OEZ Letohrad9600:04:42133,48
8M21117Bárta Denis-0000:04:4345,23
9M21272Strnad Jakub-9800:05:2011,78
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:05:18101,35
2MA256Řemínek MatějAC Choceň8600:05:19100,35
3MA369Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:2398,30
1MB468Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:38115,47
1MD579Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:05:54103,12
2MD663Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:0099,79
4MA77Bielčik PetrLichkov7100:06:0472,48
3MD882Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:06:0597,09
5MA962Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:1068,52
2MB1084Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:06:1197,52
6MA1139Pávek JiříPeklák team6900:06:2360,52
4MD1242Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:06:2585,94
5MD1383Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:2784,67
3MB145Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:06:3087,01
7MA1522Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:3354,20
8MA1620Homola PetrČeská Třebová7800:06:3354,05
4MB1780Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:3485,07
6MD1828Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:06:3566,52
9MA1986Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:3950,14
7MD2065Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:4276,48
10MA2173Marhold PetrChoceň7800:06:4447,25
11MA2254Kalous PetrSK Žamberk7700:06:4645,93
12MA2336Vávra ZdeněkPeklák team7600:06:5142,84
8MD2424Živný MarekLetohrad9100:06:5569,31
13MA2574Marhold LubošChoceň7700:06:5937,85
5MB2671Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:0667,31
14MA2752Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:2024,93
1ZA284Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:35116,20
15MA2951Dušek TomášHorní Čermná8200:07:4012,05
1ŽD3077Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:50100,00
1MD3185Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:51125,85
1ZB3275Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:20100,00
1MC3341Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:08:20116,56
16MA3453Borek PetrHorní Čermná7000:08:290,00
2ZA3576Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:08:3592,18
3ZA3681Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:08:3691,62
2MD379Bielčik JindřichLichkov4000:08:46105,67
2MC3887Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:08:47106,71
1ŽC3935Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:09:42103,53
2ŽC4031Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:52100,18
3ŽC4127Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:10:0496,29
3MC4278Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:0976,73
3MD4355Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:10:2668,48
4ŽC4416Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:1253,15

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód