Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

29.4.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 29.4.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=74

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5801

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Matyášová Jana6536
Serbousková Sára0436
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Kubišta Oto5325
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020
Ducháček Bedřich5920

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11487Štichauer JakubPeklák team0300:00:30-
2D12664Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:32-
3D13492Pávek OndraPeklák team0300:00:33-
4D14740Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:40-
5D15490Pávek ColinPeklák team0300:00:40-
6D16489Jebousková Pavlínaneregistrována0500:00:47-
7D17741Mazurová Zuzananeregistrována0400:00:52-
8D18801Borek ViktorHorní Čermná0400:00:57-
9D19484Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:28-
10D110922Marholdová AnetaChoceň0700:01:32-
11D111926Mazura Tomášneregistrován0700:01:36-
12D112634Janeček RomanČeská Třebová0600:01:38-
Žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž211493Štichauerová EliškaPeklák team0100:04:17114,72
2Ž214263Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:3899,31
3Ž215802Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5785,98
Žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M25320Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:29119,00
2M28841Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:5992,71
3M29323Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:04:0588,29
4M212461Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:04:2669,59
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31893Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:23116,90
2Ž36283Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:4596,97
3Ž37285Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:5786,13
4Ž310486Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:1174,16
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32319Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:26101,08
2M33302Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:26100,99
3M34924Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:2997,93
4M313170Vágner RobinZŠ Nádražní Č.T.9800:04:3038,59
5M316191Skalický PetrČeská Třebová9800:05:072,46
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ61345Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:05:52115,02
2MJ131346Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:21100,14
3MJ22278Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:5084,84
4MJ23124Živný MarekOrel Orlice9100:06:5184,23
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1322Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:25104,07
2MA2934Řemínek MatějAC Choceň8600:05:3498,42
3MA3935Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:3697,50
4MA41094Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:4492,62
5MA71069Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:5983,63
6MA10930Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:0678,86
7MA11132Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:06:1375,13
8MA121362Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:1871,71
9MA14933Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:2965,46
10MA191095Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:4456,21
11MA201361Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:4655,21
12MA21637Marhold PetrChoceň7800:06:4754,49
13MA241076Kalous PetrSK Žamberk7700:06:5549,48
14MA25606Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:5748,22
15MA271352Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:07:0344,71
16MA30630Homola PetrČeská Třebová7800:07:1537,55
17MA311093Marhold LubošChoceň7700:07:2630,96
18MA34321Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:3525,61
19MA38876Borek PetrHorní Čermná7000:08:141,69
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5485Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:05:51109,90
2MB8928Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:06:02104,16
3MB151013Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:3585,93
4MB16678Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:3785,13
5MB17603Pávek JiříPeklák team6900:06:3884,36
6MB18925Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:06:4182,68
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9929Filip LubošAC Choceň5900:06:05122,63
2MC261020Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:07:0195,57
3MC33927Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:2981,80
4MC40931Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:3151,81
5MC42154Rejman ZdeněkVVSC Česká Třebová5500:08:5838,67
6MC45936Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:2724,68
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD351096Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:40114,48
2MD37175Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:47111,72
3MD44707Bielčik JindřichLichkov4000:09:2073,80
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ29923Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:13145,31
2ŽJ43275Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:15101,63
3ŽJ521319Hamplová AnnaBK Vysoké Mýto9300:11:3153,07
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA285Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:05108,83
2ZA321367Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:2898,45
3ZA36932Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:4192,71
4ZA39190Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2772,22
5ZA411366Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:3468,80
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB481097Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:10:14102,45
2ZB50908Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:10:2997,55
Ženy C 45 a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC46651Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:40107,66
2ŽC471060Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:10:0499,64
3ŽC49879Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:2592,70
4ŽC51645Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:0978,04
Hobby (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11487Štichauer JakubPeklák team0300:00:30-
2D12664Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:32-
3D13492Pávek OndraPeklák team0300:00:33-
4D14740Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:40-
5D15490Pávek ColinPeklák team0300:00:40-
6D16489Jebousková Pavlínaneregistrována0500:00:47-
7D17741Mazurová Zuzananeregistrována0400:00:52-
8D18801Borek ViktorHorní Čermná0400:00:57-
9D19484Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:28-
10D110922Marholdová AnetaChoceň0700:01:32-
11D111926Mazura Tomášneregistrován0700:01:36-
12D112634Janeček RomanČeská Třebová0600:01:38-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31893Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:23116,90
1M32319Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:26101,08
2M33302Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:26100,99
3M34924Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:2997,93
1M25320Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:29119,00
2Ž36283Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:4596,97
3Ž37285Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:5786,13
2M28841Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:5992,71
3M29323Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:04:0588,29
4Ž310486Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:1174,16
1Ž211493Štichauerová EliškaPeklák team0100:04:17114,72
4M212461Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:04:2669,59
4M313170Vágner RobinZŠ Nádražní Č.T.9800:04:3038,59
2Ž214263Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:3899,31
3Ž215802Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5785,98
5M316191Skalický PetrČeská Třebová9800:05:072,46
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1322Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:25104,07
2MA2934Řemínek MatějAC Choceň8600:05:3498,42
3MA3935Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:3697,50
4MA41094Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:4492,62
1MB5485Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:05:51109,90
1MJ61345Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:05:52115,02
5MA71069Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:5983,63
2MB8928Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:06:02104,16
1MC9929Filip LubošAC Choceň5900:06:05122,63
6MA10930Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:0678,86
7MA11132Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:06:1375,13
8MA121362Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:1871,71
2MJ131346Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:21100,14
9MA14933Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:2965,46
3MB151013Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:3585,93
4MB16678Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:3785,13
5MB17603Pávek JiříPeklák team6900:06:3884,36
6MB18925Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:06:4182,68
10MA191095Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:4456,21
11MA201361Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:4655,21
12MA21637Marhold PetrChoceň7800:06:4754,49
3MJ22278Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:5084,84
4MJ23124Živný MarekOrel Orlice9100:06:5184,23
13MA241076Kalous PetrSK Žamberk7700:06:5549,48
14MA25606Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:5748,22
2MC261020Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:07:0195,57
15MA271352Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:07:0344,71
1ZA285Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:05108,83
1ŽJ29923Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:13145,31
16MA30630Homola PetrČeská Třebová7800:07:1537,55
17MA311093Marhold LubošChoceň7700:07:2630,96
2ZA321367Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:2898,45
3MC33927Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:2981,80
18MA34321Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:3525,61
1MD351096Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:40114,48
3ZA36932Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:4192,71
2MD37175Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:47111,72
19MA38876Borek PetrHorní Čermná7000:08:141,69
4ZA39190Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2772,22
4MC40931Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:3151,81
5ZA411366Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:3468,80
5MC42154Rejman ZdeněkVVSC Česká Třebová5500:08:5838,67
2ŽJ43275Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:15101,63
3MD44707Bielčik JindřichLichkov4000:09:2073,80
6MC45936Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:2724,68
1ŽC46651Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:40107,66
2ŽC471060Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:10:0499,64
1ZB481097Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:10:14102,45
3ŽC49879Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:2592,70
2ZB50908Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:10:2997,55
4ŽC51645Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:0978,04
3ŽJ521319Hamplová AnnaBK Vysoké Mýto9300:11:3153,07

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód