hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz


ISCAREX pohár 2016


HOLBA


ELEVEN


Kostka


Pardubický kraj


Český běh


4. Pekelný kilometr

13.7.2011, středa

Propozice závodu

Název závodu: 4. Pekelný kilometr
Datum konání: 13.7.2011
Zobrazeno již 15x
Pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová a EkoBi s.r.o.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

viz propozice poháru

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr69
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • Ročníků: 45
  • Závodníků na všech ročnících: 4564

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6342
Keprtová Miloslava4839
Sadílek Ota4639
Borek Viktor0438
Borková Agáta0236
Šimůnek Jan8236
Borek Petr7036
Stránský Aleš6033
Vacek Martin6932
Serbousková Sára0429
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan0328
Šimůnek Jan4928
Šimůnková Pavla7728
Matyášová Jana6528
Stránská Michaela9727
Pilgr Luděk7627
Vondra Vojtěch9827
Červ Miloslav5026
Stránská Adéla9126
Gregora Filip0226
Buriánek Roman6526
Marhold Luboš7725
Pávek Jiří6925
Preislerová Elena0625
Burešová Markéta0424
Kačerovský Michal9824
Gregorová Michaela0424
Marholdová Aneta0723
Gregorová Monika0023
Kalous Petr7723
Kostřicová Blanka6123
Záveský Filip9322
Bureš Josef0622
Krátká Hana9521
Černá Markéta7021
Hruška Vladislav0421
Gregora Jan0021
Kubišta Oto5320
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Šafář Jaroslav5119
Vetchý Kryštof0418
Lánová Aneta0718
Krátký Luboš6218
Vetchá Rozálie0718
Volf Břetislav5218
Kolářová Adéla0318
Bielčik Jindřich4018
Pirklová Markéta7918

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111Hacura LukášHK Seloutky0500:00:38122,05
2D126Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:4492,66
3D133Krásná KateřinaKoťata Heřmanův Městec0500:00:4685,29
4D144Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:4780,57
5D1510Wölfel MatějMoravská Třebová0600:00:5163,37
6D1613Marholdová AnetaChoceň0700:00:5447,50
7D1712Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:5544,38
8D185Kyncl JakubČeská Třebová0900:01:060,00
9D192Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:110,00
10D1108Štěpánová AlenaSokol Česká Třebová0700:01:150,00
11D1117Štěpán JakubSokol Česká Třebová0700:01:160,00
12D11211Preislerová AgátaISCAREX Team0900:01:430,00
13D1139Štěpánová EvaSokol Česká Třebová0900:01:530,00

Žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1113Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:16132,60
2M1416Fedra VojtěchKlepačov0200:01:3590,96
3M1712Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:01:4176,44
4M186Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:4666,04
5M192Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:4665,62
6M11111Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:01:5838,73
7M1129Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:0327,28
8M1138Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:0426,90
9M1147Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:0426,86
10M11515Verner Jakubneregistrován0400:02:0426,30

Žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z121Serbousková SáraStep Klub Česká Třebová0400:01:32105,86
2Z133Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:34103,13
3Z155Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:3991,01
4Z1610Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:4187,76
5Z11014Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:5556,84
6Z1164Leszkowová EsterKoťata Heřmanův Městec0400:02:250,00

Žáci II (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M218Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:15116,26
2M231Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:29103,65
3M2410Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:5480,09
4M2511Typl VojtěchČeská Třebová9700:03:5579,28
5M262Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0173,26
6M296Havran LukášLitomyšl9700:04:1361,89
7M2117Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:2352,35

Žákyně II (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z225Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:26124,26
2Z273Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:0888,44
3Z284Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:1087,31
4Z2109Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:1780,71

Dorostenci a junioři (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ650Cink MartinAC Pardubice9400:05:35107,71
2MJ732Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:39105,07
3MJ1042Bednář PetrDolní Čermná9300:06:1087,22
4MJ179Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:3871,46
5MJ3420Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:5129,44

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:00105,49
2MA234Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:05:01104,84
3MA341Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:2589,68
4MA435Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:2887,50
5MA551Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:05:3483,42
6MA916Abrahám LuděkSK Hronov7500:05:4179,02
7MA1352Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:2947,62
8MA141Zachař JiříSruby7200:06:3047,39
9MA1656Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:3345,52
10MA1828Gregora ZdenekLanškroun7300:06:4239,61
11MA1954Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:4438,03
12MA2057Hartman KarelOMT Pardubice7700:06:4935,03
13MA2229Marhold LubošChoceň7700:06:5928,66
14MA2643Kalous PetrSK Žamberk7700:07:0524,29
15MA2748Sejkora PatrikLanškroun7800:07:1021,03
16MA3158Hájek VáclavČeská Třebová9000:07:440,00
17MA3313Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:07:510,00
18MA3849Zeman BřetislavBHLT7500:08:150,00

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1144Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:11120,76
2MB124Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:29112,47
3MB3615Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:0366,77

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC833Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:39143,15
2MC1517Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:30119,84
3MC4821Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:2937,00
4MC5145Wendlig MiroslavLuková5300:10:0619,82

Muži D 60 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2512Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:04115,07
2MD3039Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:4199,02
3MD3714Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:1185,91
4MD502Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:3748,71
5MD5330Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:3224,60
6MD557Rossi OttoHradec Králové4300:11:241,76
7MD5740Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:12:210,00
8MD5818Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:18:450,00

Dorostenky a juniorky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2136Vévodová MartinaAK Perná9000:06:54102,03
2ZA2346Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:5999,20
3ZA2424Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:0098,77
4ZA3238Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4975,31
5ZA353Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:5174,55
6ZA3931Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:08:1662,63
7ZA4025Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1960,97
8ZA4222Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:3254,96
9ZA4311Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:3653,13
10ZA4619Kantová OlgaSpona Teplice7900:08:5145,69
11ZA4955Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:3524,84

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2823Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:07:26131,25
2ZB4110Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:26108,58
3ZB546Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:3460,17

Ženy C 45 a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2953Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:40117,52
2ZC4427Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:4492,39
3ZC455Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:08:5090,09
4ZC4747Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:2177,78
5ZC528Rossi LenkaHradec Králové5400:10:3050,31
6ZC5626Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:4420,97

Štafety (trať 1 km - štafety)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST11StřelciStřelci 00:04:20118,64
1. úsekVévodová Martina 00:01:33
2. úsekHrdina Pavel 00:01:28
3. úsekŘehák Tomáš 00:01:17
2ST22ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:31110,64
1. úsekStránská Michaela 00:01:34
2. úsekŠimůnek Jan 00:01:30
3. úsekHoráček Michal 00:01:24
3ST33SoupeřiSoupeři 00:05:2870,72
1. úsekŠimůnková Pavla 00:02:09
2. úsekZáveský Filip 00:01:36
3. úsekPilgr Luděk 00:01:41

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111Hacura LukášHK Seloutky0500:00:38122,05
2D126Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:4492,66
3D133Krásná KateřinaKoťata Heřmanův Městec0500:00:4685,29
4D144Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:4780,57
5D1510Wölfel MatějMoravská Třebová0600:00:5163,37
6D1613Marholdová AnetaChoceň0700:00:5447,50
7D1712Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:5544,38
8D185Kyncl JakubČeská Třebová0900:01:060,00
9D192Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:110,00
10D1108Štěpánová AlenaSokol Česká Třebová0700:01:150,00
11D1117Štěpán JakubSokol Česká Třebová0700:01:160,00
12D11211Preislerová AgátaISCAREX Team0900:01:430,00
13D1139Štěpánová EvaSokol Česká Třebová0900:01:530,00

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1113Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:16132,60
1Z121Serbousková SáraStep Klub Česká Třebová0400:01:32105,86
2Z133Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:34103,13
2M1416Fedra VojtěchKlepačov0200:01:3590,96
3Z155Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:3991,01
4Z1610Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:4187,76
3M1712Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:01:4176,44
4M186Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:4666,04
5M192Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:4665,62
5Z11014Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:5556,84
6M11111Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:01:5838,73
7M1129Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:0327,28
8M1138Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:0426,90
9M1147Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:0426,86
10M11515Verner Jakubneregistrován0400:02:0426,30
6Z1164Leszkowová EsterKoťata Heřmanův Městec0400:02:250,00

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M218Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:15116,26
1Z225Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:26124,26
2M231Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:29103,65
3M2410Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:5480,09
4M2511Typl VojtěchČeská Třebová9700:03:5579,28
5M262Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0173,26
2Z273Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:0888,44
3Z284Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:1087,31
6M296Havran LukášLitomyšl9700:04:1361,89
4Z2109Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:1780,71
7M2117Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:2352,35

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:00105,49
2MA234Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:05:01104,84
3MA341Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:2589,68
4MA435Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:2887,50
5MA551Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:05:3483,42
1MJ650Cink MartinAC Pardubice9400:05:35107,71
2MJ732Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:39105,07
1MC833Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:39143,15
6MA916Abrahám LuděkSK Hronov7500:05:4179,02
3MJ1042Bednář PetrDolní Čermná9300:06:1087,22
1MB1144Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:11120,76
2MB124Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:29112,47
7MA1352Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:2947,62
8MA141Zachař JiříSruby7200:06:3047,39
2MC1517Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:30119,84
9MA1656Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:3345,52
4MJ179Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:3871,46
10MA1828Gregora ZdenekLanškroun7300:06:4239,61
11MA1954Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:4438,03
12MA2057Hartman KarelOMT Pardubice7700:06:4935,03
1ZA2136Vévodová MartinaAK Perná9000:06:54102,03
13MA2229Marhold LubošChoceň7700:06:5928,66
2ZA2346Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:5999,20
3ZA2424Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:0098,77
1MD2512Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:04115,07
14MA2643Kalous PetrSK Žamberk7700:07:0524,29
15MA2748Sejkora PatrikLanškroun7800:07:1021,03
1ZB2823Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:07:26131,25
1ZC2953Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:40117,52
2MD3039Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:4199,02
16MA3158Hájek VáclavČeská Třebová9000:07:440,00
4ZA3238Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4975,31
17MA3313Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:07:510,00
5MJ3420Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:5129,44
5ZA353Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:5174,55
3MB3615Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:0366,77
3MD3714Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:1185,91
18MA3849Zeman BřetislavBHLT7500:08:150,00
6ZA3931Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:08:1662,63
7ZA4025Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1960,97
2ZB4110Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:26108,58
8ZA4222Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:3254,96
9ZA4311Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:3653,13
2ZC4427Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:4492,39
3ZC455Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:08:5090,09
10ZA4619Kantová OlgaSpona Teplice7900:08:5145,69
4ZC4747Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:2177,78
3MC4821Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:2937,00
11ZA4955Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:3524,84
4MD502Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:3748,71
4MC5145Wendlig MiroslavLuková5300:10:0619,82
5ZC528Rossi LenkaHradec Králové5400:10:3050,31
5MD5330Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:3224,60
3ZB546Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:3460,17
6MD557Rossi OttoHradec Králové4300:11:241,76
6ZC5626Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:4420,97
7MD5740Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:12:210,00
8MD5818Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:18:450,00

Trať 1 km - štafety

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST11StřelciStřelci 00:04:20118,64
1. úsekVévodová Martina 00:01:33
2. úsekHrdina Pavel 00:01:28
3. úsekŘehák Tomáš 00:01:17
2ST22ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:31110,64
1. úsekStránská Michaela 00:01:34
2. úsekŠimůnek Jan 00:01:30
3. úsekHoráček Michal 00:01:24
3ST33SoupeřiSoupeři 00:05:2870,72
1. úsekŠimůnková Pavla 00:02:09
2. úsekZáveský Filip 00:01:36
3. úsekPilgr Luděk 00:01:41

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód