Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)

24.8.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)
  • datum konání: 24.8.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
nejmladší od 18:00 hodin
hlavní závod od 21:30 hodin

Přihlášky

od 17:00 v místě startu

Startovné

Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě

Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice Pekelného kilometru 2013

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5761

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Matyášová Jana6536
Serbousková Sára0436
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Preislerová Elena0625
Marhold Luboš7725
Lánová Aneta0725
Kubišta Oto5325
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020
Hanáková Klára0220

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2115Mlynář MarekVENCL tým ÚO0700:00:29-
2C222Zářecký MatyášSaltman Team0600:00:33-
3C249Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:35-
4C2121Zářecký MarekSaltman Team0900:00:55-
5C21413Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:59-
6C2156Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:01:06-
7C21718Marhold DanielHorní Jelení0900:01:10-
8C21920Arnold Tomášneregistrován1000:01:15-
9C22114Kovář Štěpánneregistrován1000:01:22-
10C2238Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:41-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2310Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:34-
2D2519Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:36-
3D267Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:37-
4D275Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:38-
5D2812Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:41-
6D2916Štěpánová AlenaSokol Česká Třebová0700:00:45-
7D21021Polášková EliškaFK Česká Třebová0600:00:46-
8D21122Kovářová Terezaneregistrována0700:00:51-
9D2134Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:57-
10D21623Sýkorová Kateřinaneregistrována1100:01:09-
11D21811Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:15-
12D22017Štěpánová EvaSokol Česká Třebová0900:01:17-
13D2223Chrásková Leontýnaneregistrována1000:01:41-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M133Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:27116,94
2M1916Polášek MatějFK Česká Třebová0400:01:3894,43
3M1118Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:4188,63
4M1142Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:4384,09
5M1159Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:4970,62
6M11614Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:5069,67
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1513Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:28117,39
2Z11018Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí0500:01:4093,41
3Z1127Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:4289,20
4Z11712Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:5365,32
5Z1194Benešová VeronikaSemanín0500:02:360,00
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:22114,05
2M2417Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:28100,44
3M2710Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:3585,51
4M285Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:3778,99
5M2181Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:5440,58
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2211Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:22120,50
2Z2619Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:30103,08
3Z21315Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:01:4276,42
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3410Leschinger JakubLeschinger team0100:03:07110,25
2M356Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:2096,89
3M367Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:2492,86
4M3813Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:4968,04
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3103Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:59110,72
2Z3114Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:10101,98
3Z31314Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:04:2887,30
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:21117,24
2M4211Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:02:32104,13
3M435Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:5178,63
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z479Obstová KateřinaLanškroun9900:03:35114,96
2Z492Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:49102,43
3Z4128Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:1282,61
4Z4141Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:04:5645,08
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5450Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:38100,00
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ761Cink MartinAC Pardubice9400:05:45103,24
2MJ1138Machotka Dominikneregistrován9400:05:5696,76
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5052Krátká HanaLanškroun9500:08:51121,19
2ZJ6139Vaňousová Anetaneregistrována9500:10:5678,81
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:07106,95
2MA247Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:2098,58
3MA345Hájek DanielAtletika Polička8900:05:2794,46
4MA542Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:4284,88
5MA624Kučera LadislavČeská Třebová7600:05:4284,62
6MA846Matoušek Denis-8800:05:4781,57
7MA1340Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:05:5974,19
8MA1419Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:06:0172,90
9MA1514Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:0272,16
10MA1835Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:0669,85
11MA2226Marhold PetrChoceň7800:06:4247,02
12MA2312Marhold LubošHorní Jelení7700:06:4644,24
13MA2558Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:5141,45
14MA283Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:2519,90
15MA3643Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:08:110,00
16MA3717Zeman BřetislavBHLT7500:08:120,00
17MA427Vebr MichalČeská Třebová7800:08:220,00
18MA4313Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:250,00
19MA4529Vytlačil MarekČeská Třebová9100:08:360,00
20MA4862Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:400,00
21MA5431Palán Janneregistrován9200:09:140,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB949Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:49103,26
2MB1037Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:53100,98
3MB1620Pávek JiříPeklák team6900:06:0295,76
4MB1744Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:06:0395,39
5MB212Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:06:3974,94
6MB2921Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:07:3841,51
7MB3211Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:4637,00
8MB3356Kalous Tomᚎamberk6400:07:5532,08
9MB444Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:3211,33
10MB4915Sýkora Pavelneregistrován7300:08:491,58
11MB5751Tobiška Karelneregistrován7300:10:090,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2016Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:33113,74
2MC2453Krátký LubošLanškroun6200:06:48106,81
3MC3048Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:4679,46
4MC4010Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:2162,86
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2733Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:22113,59
2MD3563Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0993,95
3MD3832Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:1392,46
4MD4641Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:3881,54
5MD4754Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:4080,87
6MD5264Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:5773,63
7MD6218Wendlig MiroslavLuková5300:10:5723,21
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6322Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:10:59100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA121Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:05:57114,66
2ZA199Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:14105,45
3ZA2657Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:0379,89
4ZA3134Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:4657,73
5ZA4130Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:2239,10
6ZA5355Kalousová AlenaŽamberk8000:09:0914,65
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3428Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:58128,66
2ZB558Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:3594,24
3ZB5936Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:10:2277,10
4ZB606Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:5266,61
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:14135,66
2ZC6459Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:11:4864,34
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5125Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:53116,10
2ZD5623Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:5594,66
3ZD5827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:1189,24
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:22114,05
1Z2211Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:22120,50
1M133Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:27116,94
2M2417Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:28100,44
1Z1513Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:28117,39
2Z2619Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:30103,08
3M2710Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:3585,51
4M285Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:3778,99
2M1916Polášek MatějFK Česká Třebová0400:01:3894,43
2Z11018Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí0500:01:4093,41
3M1118Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:4188,63
3Z1127Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:4289,20
3Z21315Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:01:4276,42
4M1142Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:4384,09
5M1159Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:4970,62
6M11614Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:5069,67
4Z11712Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:5365,32
5M2181Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:5440,58
5Z1194Benešová VeronikaSemanín0500:02:360,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:21117,24
2M4211Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:02:32104,13
3M435Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:5178,63
1M3410Leschinger JakubLeschinger team0100:03:07110,25
2M356Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:2096,89
3M367Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:2492,86
1Z479Obstová KateřinaLanškroun9900:03:35114,96
4M3813Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:4968,04
2Z492Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:49102,43
1Z3103Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:59110,72
2Z3114Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:10101,98
3Z4128Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:1282,61
3Z31314Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:04:2887,30
4Z4141Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:04:5645,08
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:07106,95
2MA247Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:2098,58
3MA345Hájek DanielAtletika Polička8900:05:2794,46
1M5450Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:38100,00
4MA542Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:4284,88
5MA624Kučera LadislavČeská Třebová7600:05:4284,62
1MJ761Cink MartinAC Pardubice9400:05:45103,24
6MA846Matoušek Denis-8800:05:4781,57
1MB949Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:49103,26
2MB1037Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:53100,98
2MJ1138Machotka Dominikneregistrován9400:05:5696,76
1ZA121Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:05:57114,66
7MA1340Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:05:5974,19
8MA1419Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:06:0172,90
9MA1514Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:0272,16
3MB1620Pávek JiříPeklák team6900:06:0295,76
4MB1744Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:06:0395,39
10MA1835Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:0669,85
2ZA199Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:14105,45
1MC2016Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:33113,74
5MB212Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:06:3974,94
11MA2226Marhold PetrChoceň7800:06:4247,02
12MA2312Marhold LubošHorní Jelení7700:06:4644,24
2MC2453Krátký LubošLanškroun6200:06:48106,81
13MA2558Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:5141,45
3ZA2657Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:0379,89
1MD2733Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:22113,59
14MA283Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:2519,90
6MB2921Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:07:3841,51
3MC3048Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:4679,46
4ZA3134Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:4657,73
7MB3211Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:4637,00
8MB3356Kalous Tomᚎamberk6400:07:5532,08
1ZB3428Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:58128,66
2MD3563Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0993,95
15MA3643Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:08:110,00
16MA3717Zeman BřetislavBHLT7500:08:120,00
3MD3832Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:1392,46
1ZC395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:14135,66
4MC4010Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:2162,86
5ZA4130Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:2239,10
17MA427Vebr MichalČeská Třebová7800:08:220,00
18MA4313Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:250,00
9MB444Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:3211,33
19MA4529Vytlačil MarekČeská Třebová9100:08:360,00
4MD4641Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:3881,54
5MD4754Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:4080,87
20MA4862Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:400,00
10MB4915Sýkora Pavelneregistrován7300:08:491,58
1ZJ5052Krátká HanaLanškroun9500:08:51121,19
1ZD5125Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:53116,10
6MD5264Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:5773,63
6ZA5355Kalousová AlenaŽamberk8000:09:0914,65
21MA5431Palán Janneregistrován9200:09:140,00
2ZB558Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:3594,24
2ZD5623Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:5594,66
11MB5751Tobiška Karelneregistrován7300:10:090,00
3ZD5827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:1189,24
3ZB5936Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:10:2277,10
4ZB606Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:5266,61
2ZJ6139Vaňousová Anetaneregistrována9500:10:5678,81
7MD6218Wendlig MiroslavLuková5300:10:5723,21
1ME6322Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:10:59100,00
2ZC6459Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:11:4864,34
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:07106,95
2MA247Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:2098,58
3MA345Hájek DanielAtletika Polička8900:05:2794,46
4M5450Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:3887,30
5MA542Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:4284,88
6MA624Kučera LadislavČeská Třebová7600:05:4284,62
7MJ761Cink MartinAC Pardubice9400:05:4582,96
8MA846Matoušek Denis-8800:05:4781,57
9MB949Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:4980,38
10MB1037Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:5377,84
11MJ1138Machotka Dominikneregistrován9400:05:5675,81
12MA1340Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:05:5974,19
13MA1419Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:06:0172,90
14MA1514Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:0272,16
15MB1620Pávek JiříPeklák team6900:06:0272,01
16MB1744Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:06:0371,60
17MA1835Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:0669,85
18MC2016Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:3352,43
19MB212Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:06:3948,77
20MA2226Marhold PetrChoceň7800:06:4247,02
21MA2312Marhold LubošHorní Jelení7700:06:4644,24
22MC2453Krátký LubošLanškroun6200:06:4843,22
23MA2558Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:5141,45
24MD2733Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:2221,43
25MA283Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:2519,90
26MB2921Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:07:3811,45
27MC3048Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:466,87
28MB3211Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:466,41
29MB3356Kalous Tomᚎamberk6400:07:553,00
30MD3563Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:093,00
31MA3643Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:08:113,00
32MA3717Zeman BřetislavBHLT7500:08:123,00
33MD3832Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:133,00
34MC4010Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:213,00
35MA427Vebr MichalČeská Třebová7800:08:223,00
36MA4313Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:253,00
37MB444Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:323,00
38MA4529Vytlačil MarekČeská Třebová9100:08:363,00
39MD4641Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:383,00
40MD4754Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:403,00
41MA4862Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:403,00
42MB4915Sýkora Pavelneregistrován7300:08:493,00
43MD5264Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:573,00
44MA5431Palán Janneregistrován9200:09:143,00
45MB5751Tobiška Karelneregistrován7300:10:093,00
46MD6218Wendlig MiroslavLuková5300:10:573,00
47ME6322Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:10:593,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA121Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:05:57114,66
2ZA199Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:14105,45
3ZA2657Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:0379,89
4ZA3134Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:4657,73
5ZB3428Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:5851,23
6ZC395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:1443,16
7ZA4130Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:2239,10
8ZJ5052Krátká HanaLanškroun9500:08:5124,15
9ZD5125Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:5322,94
10ZA5355Kalousová AlenaŽamberk8000:09:0914,65
11ZB558Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:353,00
12ZD5623Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:553,00
13ZD5827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:113,00
14ZB5936Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:10:223,00
15ZB606Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:523,00
16ZJ6139Vaňousová Anetaneregistrována9500:10:563,00
17ZC6459Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:11:483,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 68%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Běžel jsem poprvé, moc jsem si to užil. Bohužel jsem zařazen do týmu TURBO Chotěboř, který ani neznám. Prosím opravit na neregistrován. Děkuji S pozdravem Pavel Sýkora
Lev.Habes
Děkujeme za skvělý noční závod, je to hezká změna a určitě stojí za to si to zkusit v noční atmosféře! Velké díky pořadatelům.
mlynar7
Díky moc za krásný zážitek a také za fandění . Bylo to opravdu super.
heda.sedlackova
Pavel Sykora opraven.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód