hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


3. Pekelný kilometr

1.6.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 1.6.2016
  • zobrazeno již 250x
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739475845, 739475822

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr-
11.7.20184. Pekelný kilometr-
30.5.20183. Pekelný kilometr-
2.5.20182. Pekelný kilometr-
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5273

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6348
Keprtová Miloslava4845
Sadílek Ota4644
Borek Viktor0442
Borek Petr7041
Šimůnek Jan8241
Borková Agáta0240
Vacek Martin6937
Stránský Aleš6036
Šimůnek Jan0334
Matyášová Jana6533
Serbousková Sára0433
Šimůnková Pavla7732
Pilgr Luděk7632
Červ Miloslav5029
Buriánek Roman6529
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4928
Stránská Adéla9128
Vondra Vojtěch9827
Stránská Michaela9727
Preislerová Agáta Nela0927
Bureš Josef0627
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Kačerovský Michal9826
Černá Markéta7026
Pávek Jiří6925
Preislerová Elena0625
Marhold Luboš7725
Kostřicová Blanka6124
Gregora Jan0024
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Marholdová Aneta0723
Kubišta Oto5322
Záveský Filip9322
Šafář Jaroslav5122
Lánová Aneta0722
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Ducháček Bedřich5920
Turek Martin8020
Hanáková Klára0220
Radiměřský Karel8719
Jadrný Tomáš0419

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2115Trávníček JanTRAFO Team0900:00:29-
2C2412Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:31-
3C266Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:33-
4C2101Cvrček JáchymAtletika Polička1000:00:36-
5C21226Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:38-
6C21322Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:40-
7C21425Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:42-
8C21624Švanda JonášČeská Třebová1100:00:43-
9C2175Lána Lukáš-1000:00:47-
10C2184Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:52-
11C2212Kouba RadimRybník1100:00:59-
12C22411Machalík Jaroslavneregistrován1300:01:40-
13C22527Flídr Nikolas-1400:01:43-
-C2-23Trávníček OndřejTRAFO Team10DNF-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2214Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:30-
2D233Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:30-
3D2519Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:33-
4D277Felgrová LucieČeská Třebová0900:00:33-
5D2813Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:34-
6D2928Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:00:35-
7D21120Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:38-
8D21518Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:00:43-
9D21921Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:56-
10D22016Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:58-
11D2229Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:15-
12D2238Broulíková Amálieneregistrována1200:01:17-
13D22610Machalíková Viktorieneregistrována1300:01:52-
14D22717Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:02:06-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1730Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:21105.24
2M11112Jansa MichalČeská Třebová0700:01:2497.97
3M11234Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2496.80
4M1166Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:2691.33
5M12015Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:2984.71
6M12117Vávra JanPeklák team0700:01:2984.32
7M12519Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:3278.68
8M12829Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3569.74
9M12916Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:3863.61
10M13135Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3862.66
11M13640Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:4839.61
12M13827Felgr Tomášneregistrován0700:01:4838.81
13M13918Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4838.13

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z122Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:15110.39
2Z184Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:2194.83
3Z1936Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2194.78
4Z11024Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:2390.33
5Z11521Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2683.50
6Z1188Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2779.54
7Z12214Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3072.38
8Z1231Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3171.24
9Z12441Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:3170.55
10Z12623Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3268.78
11Z13337Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4242,88
12Z1355Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:4436.43
13Z13622Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4828.07
14Z14010Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:060.00
15Z14138Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:080.00

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:13108.60
2M2311Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:1798.22
3M257König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:1993.18
4M21428Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2576.15
5M2193Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:2966.27
6M23426Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:4427.24

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2413Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:17108.32
2Z2620Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:01:20102.29
3Z21332Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:2589.40
4Z21739Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:01:2783.07
5Z22725Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:3272.04
6Z23033Polášková EliškaVolejbal Česká Třebová0600:01:3855.95
7Z2329Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:01:4050.54

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M325Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:08118.83
2M374Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2899.00
3M3102Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:03:4582.17
4M3118Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:03:4978.81
5M31213Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:0266.43
6M3141Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:1553.28

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z349Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:13111.42
2Z363Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:20104.77
3Z3914Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:4183.81

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:56128.17
2M4311Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:11113.02
3M4137Vacek LukášDlouhá Třebová0200:04:0658.81

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z456Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:14109.81
2Z4810Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:3490.19

Dorostenci (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ221Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:06137.65
2MJ333Novák DavidSK Donocykl9800:05:17131.69
3MJ4558Kučera JanČeská Třebová9700:08:2730.66

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1236Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:52143.69
2ZJ506Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:0856.31

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Hübl RadekRUNSPORT Team8800:04:41120.90
2MA611Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:2989.98
3MA751Šilar ZdeněkRunsport8100:05:3089.11
4MA843Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:3387.60
5MA149Kovář JanFORT SMC8100:05:5871.40
6MA1546Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:0169.78
7MA1722Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9000:06:1163.33
8MA1838Kolář MichalPenzion Hůrka Libchavy8600:06:3945.48
9MA1930Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4243.62
10MA2116Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:06:4739.99
11MA2418Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:07:0727.51
12MA2539Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:1124.62
13MA2647Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:1223.99
14MA2820Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:1721.27
15MA3913Vebr MichalČeská Třebová7800:08:150.00
16MA444Cvrček Martin-7900:08:250.00

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB456Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:25104.34
2MB531Hejl RadekKrálíky7200:05:27102.92
3MB1035Moskva RomanPasivity Žamberk7500:05:4492.75
4MB1144Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:5089.18
5MB1532Novák PetrSK Donocykl6700:06:0182.54
6MB2210Zahálka JanČeská Třebová7600:06:4953.18
7MB3312Kolda JiříOpatov7300:07:4420.41
8MB4025Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:160.72
9MB4229Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:190.00
10MB5142Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:150.00

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1337Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:57117.27
2MC2015Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:4393.54
3MC2348Hruban JanČeská Třebová6600:06:5289.19
4MC5234Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:298.34

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3128Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:32108.31
2MD3552Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:5399.12
3MD3850Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0992.57
4MD538Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:3854.76

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME495Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:57121.19
2ME5727Bielčik JindřichLichkov4000:11:0478.81

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA940Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:44146.58
2ZA4119Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:1977.15
3ZA4353Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:2176.26

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2723Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:16105.08
2ZB2917Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:24101.51
3ZB321Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:4293.41
4ZB347Hrušková DarinaČeská Třebová7500:07:4890.75
5ZB3655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5985.80
6ZB373Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:0384.16
7ZB4624Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2872.88
8ZB4826Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:5262.24
9ZB5454Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:4737.46
10ZB5641Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:014.26

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3045Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:28114.43
2ZC472Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3785.57

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5549Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:46106.51
2ZD5814Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:3093.49

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:13108.60
1Z122Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:15110.39
2M2311Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:1798.22
1Z2413Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:17108.32
3M257König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:1993.18
2Z2620Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:01:20102.29
1M1730Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:21105.24
2Z184Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:2194.83
3Z1936Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2194.78
4Z11024Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:2390.33
2M11112Jansa MichalČeská Třebová0700:01:2497.97
3M11234Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2496.80
3Z21332Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:2589.40
4M21428Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2576.15
5Z11521Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2683.50
4M1166Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:2691.33
4Z21739Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:01:2783.07
6Z1188Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2779.54
5M2193Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:2966.27
5M12015Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:2984.71
6M12117Vávra JanPeklák team0700:01:2984.32
7Z12214Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3072.38
8Z1231Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3171.24
9Z12441Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:3170.55
7M12519Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:3278.68
10Z12623Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3268.78
5Z22725Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:3272.04
8M12829Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3569.74
9M12916Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:3863.61
6Z23033Polášková EliškaVolejbal Česká Třebová0600:01:3855.95
10M13135Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3862.66
7Z2329Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:01:4050.54
11Z13337Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4242,88
6M23426Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:4427.24
12Z1355Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:4436.43
11M13640Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:4839.61
13Z13622Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4828.07
12M13827Felgr Tomášneregistrován0700:01:4838.81
13M13918Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4838.13
14Z14010Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:060.00
15Z14138Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:080.00

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:56128.17
1M325Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:08118.83
2M4311Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:11113.02
1Z349Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:13111.42
1Z456Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:14109.81
2Z363Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:20104.77
2M374Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2899.00
2Z4810Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:3490.19
3Z3914Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:4183.81
3M3102Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:03:4582.17
4M3118Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:03:4978.81
5M31213Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:0266.43
3M4137Vacek LukášDlouhá Třebová0200:04:0658.81
6M3141Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:1553.28

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Hübl RadekRUNSPORT Team8800:04:41120.90
1MJ221Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:06137.65
2MJ333Novák DavidSK Donocykl9800:05:17131.69
1MB456Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:25104.34
2MB531Hejl RadekKrálíky7200:05:27102.92
2MA611Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:2989.98
3MA751Šilar ZdeněkRunsport8100:05:3089.11
4MA843Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:3387.60
1ZA940Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:44146.58
3MB1035Moskva RomanPasivity Žamberk7500:05:4492.75
4MB1144Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:5089.18
1ZJ1236Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:52143.69
1MC1337Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:57117.27
5MA149Kovář JanFORT SMC8100:05:5871.40
6MA1546Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:0169.78
5MB1532Novák PetrSK Donocykl6700:06:0182.54
7MA1722Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9000:06:1163.33
8MA1838Kolář MichalPenzion Hůrka Libchavy8600:06:3945.48
9MA1930Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4243.62
2MC2015Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:4393.54
10MA2116Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:06:4739.99
6MB2210Zahálka JanČeská Třebová7600:06:4953.18
3MC2348Hruban JanČeská Třebová6600:06:5289.19
11MA2418Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:07:0727.51
12MA2539Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:1124.62
13MA2647Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:1223.99
1ZB2723Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:16105.08
14MA2820Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:1721.27
2ZB2917Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:24101.51
1ZC3045Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:28114.43
1MD3128Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:32108.31
3ZB321Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:4293.41
7MB3312Kolda JiříOpatov7300:07:4420.41
4ZB347Hrušková DarinaČeská Třebová7500:07:4890.75
2MD3552Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:5399.12
5ZB3655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5985.80
6ZB373Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:0384.16
3MD3850Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0992.57
15MA3913Vebr MichalČeská Třebová7800:08:150.00
8MB4025Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:160.72
2ZA4119Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:1977.15
9MB4229Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:190.00
3ZA4353Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:2176.26
16MA444Cvrček Martin-7900:08:250.00
3MJ4558Kučera JanČeská Třebová9700:08:2730.66
7ZB4624Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2872.88
2ZC472Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3785.57
8ZB4826Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:5262.24
1ME495Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:57121.19
2ZJ506Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:0856.31
10MB5142Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:150.00
4MC5234Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:298.34
4MD538Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:3854.76
9ZB5454Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:4737.46
1ZD5549Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:46106.51
10ZB5641Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:014.26
2ME5727Bielčik JindřichLichkov4000:11:0478.81
2ZD5814Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:3093.49

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Hübl RadekRUNSPORT Team8800:04:41113.51
2MJ221Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:0696.97
3MJ333Novák DavidSK Donocykl9800:05:1789.52
4MB456Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:2584.30
5MB531Hejl RadekKrálíky7200:05:2782.74
6MA611Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:2981.31
7MA751Šilar ZdeněkRunsport8100:05:3080.41
8MA843Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:3378.83
9MB1035Moskva RomanPasivity Žamberk7500:05:4471.52
10MB1144Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:5067.60
11MC1337Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:5762.90
12MA149Kovář JanFORT SMC8100:05:5861.96
13MB1532Novák PetrSK Donocykl6700:06:0160.28
13MA1546Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:0160.28
15MA1722Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9000:06:1153.56
16MA1838Kolář MichalPenzion Hůrka Libchavy8600:06:3934.97
17MA1930Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4233.04
18MC2015Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:4332.11
19MA2116Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:06:4729.26
20MB2210Zahálka JanČeská Třebová7600:06:4927.91
21MC2348Hruban JanČeská Třebová6600:06:5226.46
22MA2418Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:07:0716.27
23MA2539Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:1113.25
24MA2647Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:1212.60
25MA2820Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:179.77
26MD3128Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:323.00
27MB3312Kolda JiříOpatov7300:07:443.00
28MD3552Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:533.00
29MD3850Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:093.00
30MA3913Vebr MichalČeská Třebová7800:08:153.00
31MB4025Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:163.00
32MB4229Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:193.00
33MA444Cvrček Martin-7900:08:253.00
34MJ4558Kučera JanČeská Třebová9700:08:273.00
35ME495Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:573.00
36MB5142Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:153.00
37MC5234Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:293.00
38MD538Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:383.00
39ME5727Bielčik JindřichLichkov4000:11:043.00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA940Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:44117.76
2ZJ1236Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:52113.48
3ZB2723Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:1668.76
4ZB2917Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:2464.53
5ZC3045Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:2862.54
6ZB321Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:4254.92
7ZB347Hrušková DarinaČeská Třebová7500:07:4851.77
8ZB3655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5945.90
9ZB373Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:0343.94
10ZA4119Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:1935.29
11ZA4353Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:2134.24
12ZB4624Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2830.57
13ZC472Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3725.61
14ZB4826Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:5217.95
15ZJ506Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:089.23
16ZB5454Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:473.00
17ZD5549Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:463.00
18ZB5641Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:013.00
19ZD5814Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:303.00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód