Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

4.4.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 4.4.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice poháru

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.8.20205. Pekelný kilometr-
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr81
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 65
  • závodníků na všech ročnících: 6464

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6356
Sadílek Ota4653
Keprtová Miloslava4851
Borek Petr7050
Šimůnek Jan8250
Borková Agáta0247
Borek Viktor0442
Vacek Martin6942
Šimůnková Pavla7740
Serbousková Sára0440
Matyášová Jana6540
Stránský Aleš6040
Šimůnek Jan0338
Pilgr Luděk7638
Buriánek Roman6535
Červ Miloslav5035
Preislerová Agáta Nela0934
Bureš Josef0633
Černá Markéta7033
Šimůnek Jan4932
Kostřicová Blanka6131
Stránská Adéla9130
Šimůnková Zdena5829
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Radiměřský Karel8727
Vondra Vojtěch9827
Kubišta Oto5327
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Šafář Jaroslav5125
Kalous Petr7724
Turek Martin8024
Gregorová Michaela0424
Broulíková Anežka0824
Dejdarová Tereza1023
Pazderová Alena7523
Záveský Filip9323
Marholdová Aneta0723
Gregorová Monika0023
Hruban Jan6622
Pirkl Vít1022
Vetchá Rozálie0722
Doucha Jiří7121
Hruška Vladislav0421

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C213Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:00:34123,33
2C221Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:3999,70
3C244Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:4376,97
4C256Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:4567,35
5C265Petr LukášParník0600:00:4853,29
6C2811Vávra JanPeklák team0700:01:140,00
7C299Marhold DanielHorní Jelení0900:01:460,00
8C2112Kyncl JakubSKI KLUB Česká Třebová0900:01:580,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D238Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:43174,54
2D2710Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:55138,46
3D2107Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:470,00
4D21212Typlová Johananeregistrována1000:02:260,00
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1519Štichauer JakubPeklák team0300:01:31110,73
2M1710Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:33106,57
3M1137Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:4582,70
4M1143Novotný AdamRybník0400:01:4679,16
5M11715Ronceraj RomanAtletika Albrechtice0300:01:5267,88
6M1182Novotný JanČeská Třebová0400:01:5659,54
7M12021Pávek OndraPeklák team0300:01:5855,58
8M12116Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:5855,46
9M12217Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:0051,35
10M1231Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:0443,43
11M1245Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:0933,01
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1612Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:32111,08
2Z198Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:01:3997,04
3Z1109Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:01:4191,88
4Z11911Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:5858,23
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:17123,98
2M2212Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:21114,37
3M21214Fedra VojtěchKlepačov0200:01:4461,65
4M21610Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:4851,87
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2320Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:26111,54
2Z2411Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:31101,33
3Z2813Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:3787,13
4Z2114Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:4374,44
5Z21518Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:4765,25
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3111Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:03:47103,37
2M3134Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:5199,54
3M31510Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:5497,10
4M3185Slavík VojtěchAC Choceň0000:04:0983,94
5M3197Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:1182,44
6M32121Kněžour JakubHorní Jelení9900:04:4751,34
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3109Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:47104,56
2Z3143Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:5399,07
3Z31611Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:5696,37
4Z3178Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5994,28
5Z32019Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2472,74
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:02105,28
2M422Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:0998,07
3M4317Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1096,65
4M4514Slaný FilipAtletika Polička9700:03:2580,01
5M4613Mužík JanAtletika Polička9800:03:3570,02
6M4716Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:03:4162,90
7M4812Zach MatějAtletika Polička9700:03:4262,65
8M4915Tomšů JanAtletika Polička9800:03:4558,84
9M41218Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:4954,45
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4420Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:23100,00
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51911Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:49110,93
2M52944Záveský JanJudo Česká Třebová9500:07:3689,07
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54949Krátká HanaLanškroun9500:09:02100,00
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ443Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:31108,39
2MJ540Cink MartinAC Pardubice9400:05:32107,79
3MJ1112Punčochář MichalAČR9400:06:1383,82
4MJ1255Havran JanLitomyšl9300:06:2477,44
5MJ1323Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:2577,12
6MJ1816Zejbrlík DanAČR9400:06:4366,44
7MJ2515Krabáč VáclavAČR9300:07:2045,22
8MJ3614Drs MichalAČR9300:07:5723,66
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:03103,76
2MA236Hrdina PavelAK Perná8800:05:07101,33
3MA353Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:1794,91
4MA747Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:5669,42
5MA83Nechvíl PetrAC Choceň9100:05:5669,35
6MA1618Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:06:3543,98
7MA2038Růžička MartinBrandýs nad Orlicí8800:06:4935,22
8MA2265Kumpošt JaroslavASU7800:07:0425,51
9MA2432Netolický MilanChoceň7600:07:1518,54
10MA2630Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:2611,28
11MA2746Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:289,80
12MA3133Kosačík Františekneregistrován7800:07:480,00
13MA3324Marhold LubošHorní Jelení7700:07:550,00
14MA3410Škrabal RichardLinhartice7400:07:560,00
15MA386Kyncl TomášČeská Třebová8000:08:060,00
16MA4041Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:140,00
17MA4537Zeman BřetislavBHLT7500:08:250,00
18MA4752Cvrček MartinAtletika Polička7900:08:370,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB645Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:38113,20
2MB1019Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:06:0399,41
3MB1425Pávek JiříPeklák team6900:06:2587,39
4MB151Zachař JiříSruby7200:06:3382,90
5MB2151Bumbálek JiříČeská Třebová6900:06:5670,21
6MB329Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:5139,52
7MB4120Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1426,98
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC929Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:59117,98
2MC1734Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:3997,62
3MC2350Krátký LubošLanškroun6200:07:0584,39
4MC398Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:1350,16
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3531Michalovič ŠtěpánFC Žamberk5200:07:56108,16
2MD437Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:2497,06
3MD4622Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:2994,78
4MD5348Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:3444,60
5MD5426Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:4639,59
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5013Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:52101,38
2ME5235Bielčik JindřichLichkov4000:10:0098,62
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2821Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:33110,21
2ZA4217Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:2289,79
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3739Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:59126,95
2ZB4828Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:38113,09
3ZB554Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:11:0559,96
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3054Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:38136,38
2ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:25119,40
3ZC562Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:5544,22
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5127Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:52100,00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C213Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:00:34123,33
2C221Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:3999,70
1D238Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:43174,54
3C244Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:4376,97
4C256Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:4567,35
5C265Petr LukášParník0600:00:4853,29
2D2710Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:55138,46
6C2811Vávra JanPeklák team0700:01:140,00
7C299Marhold DanielHorní Jelení0900:01:460,00
3D2107Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:470,00
8C2112Kyncl JakubSKI KLUB Česká Třebová0900:01:580,00
4D21212Typlová Johananeregistrována1000:02:260,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:17123,98
2M2212Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:21114,37
1Z2320Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:26111,54
2Z2411Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:31101,33
1M1519Štichauer JakubPeklák team0300:01:31110,73
1Z1612Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:32111,08
2M1710Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:33106,57
3Z2813Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:3787,13
2Z198Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:01:3997,04
3Z1109Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:01:4191,88
4Z2114Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:4374,44
3M21214Fedra VojtěchKlepačov0200:01:4461,65
3M1137Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:4582,70
4M1143Novotný AdamRybník0400:01:4679,16
5Z21518Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:4765,25
4M21610Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:4851,87
5M11715Ronceraj RomanAtletika Albrechtice0300:01:5267,88
6M1182Novotný JanČeská Třebová0400:01:5659,54
4Z11911Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:5858,23
7M12021Pávek OndraPeklák team0300:01:5855,58
8M12116Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:5855,46
9M12217Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:0051,35
10M1231Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:0443,43
11M1245Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:0933,01
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:02105,28
2M422Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:0998,07
3M4317Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1096,65
1Z4420Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:23100,00
4M4514Slaný FilipAtletika Polička9700:03:2580,01
5M4613Mužík JanAtletika Polička9800:03:3570,02
6M4716Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:03:4162,90
7M4812Zach MatějAtletika Polička9700:03:4262,65
8M4915Tomšů JanAtletika Polička9800:03:4558,84
1Z3109Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:47104,56
1M3111Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:03:47103,37
9M41218Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:4954,45
2M3134Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:5199,54
2Z3143Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:5399,07
3M31510Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:5497,10
3Z31611Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:5696,37
4Z3178Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5994,28
4M3185Slavík VojtěchAC Choceň0000:04:0983,94
5M3197Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:1182,44
5Z32019Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2472,74
6M32121Kněžour JakubHorní Jelení9900:04:4751,34
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:03103,76
2MA236Hrdina PavelAK Perná8800:05:07101,33
3MA353Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:1794,91
1MJ443Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:31108,39
2MJ540Cink MartinAC Pardubice9400:05:32107,79
1MB645Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:38113,20
4MA747Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:5669,42
5MA83Nechvíl PetrAC Choceň9100:05:5669,35
1MC929Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:59117,98
2MB1019Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:06:0399,41
3MJ1112Punčochář MichalAČR9400:06:1383,82
4MJ1255Havran JanLitomyšl9300:06:2477,44
5MJ1323Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:2577,12
3MB1425Pávek JiříPeklák team6900:06:2587,39
4MB151Zachař JiříSruby7200:06:3382,90
6MA1618Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:06:3543,98
2MC1734Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:3997,62
6MJ1816Zejbrlík DanAČR9400:06:4366,44
1M51911Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:49110,93
7MA2038Růžička MartinBrandýs nad Orlicí8800:06:4935,22
5MB2151Bumbálek JiříČeská Třebová6900:06:5670,21
8MA2265Kumpošt JaroslavASU7800:07:0425,51
3MC2350Krátký LubošLanškroun6200:07:0584,39
9MA2432Netolický MilanChoceň7600:07:1518,54
7MJ2515Krabáč VáclavAČR9300:07:2045,22
10MA2630Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:2611,28
11MA2746Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:289,80
1ZA2821Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:33110,21
2M52944Záveský JanJudo Česká Třebová9500:07:3689,07
1ZC3054Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:38136,38
12MA3133Kosačík Františekneregistrován7800:07:480,00
6MB329Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:5139,52
13MA3324Marhold LubošHorní Jelení7700:07:550,00
14MA3410Škrabal RichardLinhartice7400:07:560,00
1MD3531Michalovič ŠtěpánFC Žamberk5200:07:56108,16
8MJ3614Drs MichalAČR9300:07:5723,66
1ZB3739Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:59126,95
15MA386Kyncl TomášČeská Třebová8000:08:060,00
4MC398Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:1350,16
16MA4041Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:140,00
7MB4120Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1426,98
2ZA4217Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:2289,79
2MD437Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:2497,06
2ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:25119,40
17MA4537Zeman BřetislavBHLT7500:08:250,00
3MD4622Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:2994,78
18MA4752Cvrček MartinAtletika Polička7900:08:370,00
2ZB4828Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:38113,09
1Z54949Krátká HanaLanškroun9500:09:02100,00
1ME5013Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:52101,38
1ZD5127Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:52100,00
2ME5235Bielčik JindřichLichkov4000:10:0098,62
4MD5348Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:3444,60
5MD5426Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:4639,59
3ZB554Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:11:0559,96
3ZC562Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:5544,22

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód