hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


5. Pekelný kilometr

1.10.2008, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 1.10.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: EkoBi a Iscarex Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
intervalový start (max. 4 závodníci najednou) od 17:00 hodin tratě 100 a 500 m, od 17:30 trať

Přihlášky

v místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin pro tratě 100 a 500m, od 16:00 do 17.15 pro trať 1 km

Startovné

10 Kč

Popis tratě

Trať 100m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, místy extrémní stoupání, převýšení 150 m.

Ceny pro vítěze

Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 1.10 2008. Tento závěrečný běh je součástí Fríí Iscarex poháru 2008. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. V kategorii hobby bude odměněna nejlepší žena a nejlepší muž. Další ceny budou mezi účastníky vylosovány. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Vávra
tel. 736 518 002
ekobi-peklak@ktct.cz

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
simunek@cncvyroba.com

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Mapka tratě ve formátu JPG

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr-
11.7.20184. Pekelný kilometr-
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5580

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6350
Sadílek Ota4646
Keprtová Miloslava4846
Šimůnek Jan8243
Borek Petr7043
Borek Viktor0442
Borková Agáta0242
Vacek Martin6938
Stránský Aleš6037
Šimůnek Jan0335
Serbousková Sára0435
Šimůnková Pavla7734
Matyášová Jana6534
Pilgr Luděk7633
Buriánek Roman6530
Stránská Adéla9129
Bureš Josef0629
Šimůnková Zdena5829
Preislerová Agáta Nela0929
Červ Miloslav5029
Černá Markéta7028
Šimůnek Jan4928
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kačerovský Michal9826
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Gregora Jan0025
Pávek Jiří6925
Kostřicová Blanka6125
Gregorová Michaela0424
Lánová Aneta0724
Kubišta Oto5324
Šafář Jaroslav5124
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Záveský Filip9322
Turek Martin8022
Radiměřský Karel8721
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Ducháček Bedřich5920
Hanáková Klára0220
Jadrný Tomáš0419

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MP412Rybka LukášČeská Třebová0200:00:35-
1MP136Štichauerová EliškaPeklák team0100:00:30-
2MP538Štichauer JakubPeklák team0300:00:35-
2MP242Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:32-
3MP33Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:34-
3MP761Chlup OndřejTJ Rychnov0300:00:41-
4MP631Zachová MarkétaPeklák team0100:00:37-
4MP855Krmela MartinTJ Rychnov na Moravě0300:00:47-
5MP1135Zachová AnetaPeklák team0500:01:18-
5MP99Vondra JanČeská Třebová0200:00:50-
6MP1041Borek ViktorHorní Čermná0400:01:12-

Žáci I (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MI444Borek MatějČeská Třebová0000:05:08105,85
2MI54Stříhavka JindřichAC Choceň0000:05:2098,12
3MI660Chlup TomášTJ Rychnov0000:05:2396,03

Žáci II (trať 0,5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenci a junioři (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM976Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:06:06108,34
2MM1311Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:2498,73
3MM175Živný MarekLetohrad9100:06:3592,93

Předškolačky (trať 0,1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Žákyně I (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽI352Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:37148,56
2ŽI775Hondlová Martina-0100:06:4280,17
3ŽI874Říhová Adéla-0100:06:5871,27

Žákyně II (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽII121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:36120,63
2ŽII253Glaserová EliškaSki klub Česká Třebová9700:04:2579,37

Dorostenky a juniorky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:17104,48
2MA28Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:05:23100,76
3MA314Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:3394,76
3MA371Dobšíček PavelSK Hronov8000:05:3394,76
5MA623Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:5481,89
6MA1054Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:06:1270,66
7MA1159Chlup JiříTJ Rychnov7000:06:1965,90
8MA1282Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:2264,51
9MA1557Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:06:2661,68
10MA1684Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:06:2860,94
11MA1877Kalous PetrSK Žamberk7700:06:3754,81
12MA2079Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:3953,73
13MA2337Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:4451,00
14MA2562Marhold PetrChoceň7800:07:0140,12
15MA2866Marhold LubošChoceň7700:07:2724,01
16MA3080Felcman PetrFeli FC7200:07:3817,65
17MA3645Borek PetrHorní Čermná7000:08:350,00

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB510Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:33114,03
2MB724Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:05:56101,52
3MB1419Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:06:2684,46
4MB2278Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:4275,78
5MB2965Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:3247,40

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC87Siegel JosefAC Choceň5800:06:03130,69
2MC2451Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:56106,33
3MC3313Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:08:2862,98
4MC3417Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:3360,68
5MC3781Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:08:3758,96
6MC3868Rejman Zdeněk-5500:08:5550,42
7MC4183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:5522,35

Muži D 60 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2740Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:21124,94
2MD3173Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:38118,18
3MD4328Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:10:1256,88
4MD4463Kalousek JanKČT Žamberk4100:11:2627,62

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA191Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:39100,00

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB2616Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:14119,79
2ŽB3269Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:1793,79
3ŽB3522Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6500:08:3486,43

Ženy C 45 a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3972Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:26105,28
2ŽC4027Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:09:4299,76
3ŽC4239Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:5694,96

Hobby (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H2156Bureš MartinČ.T.7400:06:40-

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MP136Štichauerová EliškaPeklák team0100:00:30-
2MP242Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:32-
3MP33Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:34-
1MP412Rybka LukášČeská Třebová0200:00:35-
2MP538Štichauer JakubPeklák team0300:00:35-
4MP631Zachová MarkétaPeklák team0100:00:37-
3MP761Chlup OndřejTJ Rychnov0300:00:41-
4MP855Krmela MartinTJ Rychnov na Moravě0300:00:47-
5MP99Vondra JanČeská Třebová0200:00:50-
6MP1041Borek ViktorHorní Čermná0400:01:12-
5MP1135Zachová AnetaPeklák team0500:01:18-

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽII121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:36120,63
2ŽII253Glaserová EliškaSki klub Česká Třebová9700:04:2579,37
1ŽI352Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:37148,56
1MI444Borek MatějČeská Třebová0000:05:08105,85
2MI54Stříhavka JindřichAC Choceň0000:05:2098,12
3MI660Chlup TomášTJ Rychnov0000:05:2396,03
2ŽI775Hondlová Martina-0100:06:4280,17
3ŽI874Říhová Adéla-0100:06:5871,27

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:17104,48
2MA28Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:05:23100,76
3MA371Dobšíček PavelSK Hronov8000:05:3394,76
3MA314Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:3394,76
1MB510Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:33114,03
5MA623Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:5481,89
2MB724Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:05:56101,52
1MC87Siegel JosefAC Choceň5800:06:03130,69
1MM976Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:06:06108,34
6MA1054Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:06:1270,66
7MA1159Chlup JiříTJ Rychnov7000:06:1965,90
8MA1282Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:2264,51
2MM1311Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:2498,73
3MB1419Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:06:2684,46
9MA1557Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:06:2661,68
10MA1684Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:06:2860,94
3MM175Živný MarekLetohrad9100:06:3592,93
11MA1877Kalous PetrSK Žamberk7700:06:3754,81
1ŽA191Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:39100,00
12MA2079Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:3953,73
1H2156Bureš MartinČ.T.7400:06:40-
4MB2278Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:4275,78
13MA2337Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:4451,00
2MC2451Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:56106,33
14MA2562Marhold PetrChoceň7800:07:0140,12
1ŽB2616Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:14119,79
1MD2740Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:21124,94
15MA2866Marhold LubošChoceň7700:07:2724,01
5MB2965Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:3247,40
16MA3080Felcman PetrFeli FC7200:07:3817,65
2MD3173Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:38118,18
2ŽB3269Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:1793,79
3MC3313Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:08:2862,98
4MC3417Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:3360,68
3ŽB3522Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6500:08:3486,43
17MA3645Borek PetrHorní Čermná7000:08:350,00
5MC3781Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:08:3758,96
6MC3868Rejman Zdeněk-5500:08:5550,42
1ŽC3972Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:26105,28
2ŽC4027Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:09:4299,76
7MC4183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:5522,35
3ŽC4239Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:5694,96
3MD4328Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:10:1256,88
4MD4463Kalousek JanKČT Žamberk4100:11:2627,62

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód