25.8.2010, středa
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkorová Lenka | 63 | 67 |
Sadílek Ota | 46 | 64 |
Borek Petr | 70 | 60 |
Šimůnek Jan | 82 | 52 |
Keprtová Miloslava | 48 | 51 |
Pilgr Luděk | 76 | 49 |
Borek Viktor | 04 | 49 |
Šimůnková Pavla | 77 | 48 |
Borková Agáta | 02 | 47 |
Matyášová Jana | 65 | 47 |
Vacek Martin | 69 | 46 |
Buriánek Roman | 65 | 42 |
Šimůnek Jan | 03 | 40 |
Serbousková Sára | 04 | 40 |
Stránský Aleš | 60 | 40 |
Červ Miloslav | 50 | 40 |
Kostřicová Blanka | 61 | 38 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 38 |
Kubišta Oto | 53 | 36 |
Bureš Josef | 06 | 33 |
Černá Markéta | 70 | 33 |
Šimůnek Jan | 49 | 32 |
Stránská Adéla | 91 | 31 |
Grätz Luděk | 58 | 29 |
Šimůnková Zdena | 58 | 29 |
Dejdarová Tereza | 10 | 28 |
Stránská Michaela | 97 | 28 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 28 |
Vondra Vojtěch | 98 | 28 |
Burešová Markéta | 04 | 27 |
Radiměřský Karel | 87 | 27 |
Gregora Filip | 02 | 27 |
Vacek Michal | 04 | 26 |
Kačerovský Michal | 98 | 26 |
Hanik Maxim | 07 | 26 |
Doucha Jiří | 71 | 26 |
Gregora Jan | 00 | 26 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 26 |
Kouba Radim | 11 | 25 |
Lánová Aneta | 07 | 25 |
Marhold Luboš | 77 | 25 |
Záveský Filip | 93 | 25 |
Šafář Jaroslav | 51 | 25 |
Preislerová Elena | 06 | 25 |
Turek Martin | 80 | 25 |
Pávek Jiří | 69 | 25 |
Pirkl Vít | 10 | 24 |
Broulíková Anežka | 08 | 24 |
Kalous Petr | 77 | 24 |
Gregorová Michaela | 04 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 9 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:27 | 0,00 |
2 | M2 | 3 | 2 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:01:28 | 0,00 |
2 | M2 | 3 | 5 | Hermann Matěj | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:28 | 0,00 |
4 | M2 | 5 | 12 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:30 | 0,00 |
5 | M2 | 7 | 14 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 00:01:32 | 0,00 |
6 | M2 | 11 | 1 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:56 | 0,00 |
7 | M2 | 12 | 11 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:59 | 0,00 |
8 | M2 | 13 | 6 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:01:59 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 8 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:25 | 0,00 |
2 | Ž2 | 6 | 3 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:31 | 0,00 |
3 | Ž2 | 8 | 10 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:34 | 0,00 |
4 | Ž2 | 9 | 7 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:01:38 | 0,00 |
5 | Ž2 | 10 | 13 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:54 | 0,00 |
6 | Ž2 | 14 | 4 | Barvínková Barbora | Česká Třebová | 00 | 00:02:06 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 3 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:32 | 0,00 |
2 | M3 | 3 | 1 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:40 | 0,00 |
3 | M3 | 6 | 4 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:15 | 0,00 |
4 | M3 | 7 | 7 | Derka David | TJ Sport Mladkov | 97 | 00:04:37 | 0,00 |
5 | M3 | 8 | 2 | Středa Adam | neregistrován | 99 | 00:04:46 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 8 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:36 | 0,00 |
2 | Ž3 | 4 | 6 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:50 | 0,00 |
3 | Ž3 | 5 | 9 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:08 | 0,00 |
4 | Ž3 | 9 | 5 | Fajtová Anna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:50 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 40 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:05:52 | 0,00 |
2 | MJ | 10 | 23 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:06:29 | 0,00 |
3 | MJ | 12 | 15 | Divíšek Jan | Nový Věk TT | 93 | 00:06:40 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 44 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:05:15 | 0,00 |
2 | MA | 2 | 12 | Blaha Tomáš | AK ASICS Kroměříž | 76 | 00:05:24 | 0,00 |
3 | MA | 3 | 33 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:05:39 | 0,00 |
4 | MA | 9 | 19 | Miřejovský Jiří | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:06:13 | 0,00 |
5 | MA | 11 | 4 | Kalousek Josef | HC Strike Libchavy | 75 | 00:06:33 | 0,00 |
6 | MA | 13 | 1 | Gregora Zdenek | Lanškroun | 73 | 00:06:44 | 0,00 |
7 | MA | 14 | 7 | Barvínek Ladislav | Česká Třebová | 77 | 00:06:45 | 0,00 |
8 | MA | 15 | 41 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:06:51 | 0,00 |
9 | MA | 17 | 48 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:07:09 | 0,00 |
10 | MA | 18 | 46 | Vaculík Miroslav | TJ - Svitavy | 85 | 00:07:15 | 0,00 |
11 | MA | 20 | 10 | Gregora Milan | Lanškroun | 71 | 00:07:25 | 0,00 |
12 | MA | 22 | 16 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:07:35 | 0,00 |
13 | MA | 37 | 34 | Kyncl Jan | Česká Třebová | 82 | 00:08:36 | 0,00 |
14 | MA | 40 | 42 | Pešek Kamil | OB Česká Třebová | 80 | 00:08:53 | 0,00 |
15 | MA | 45 | 35 | Šejnoha Pavel | Česká Třebová | 82 | 00:09:37 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 28 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:05:48 | 0,00 |
2 | MB | 7 | 38 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:05:53 | 0,00 |
3 | MB | 8 | 31 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 00:05:55 | 0,00 |
4 | MB | 21 | 30 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:07:29 | 0,00 |
5 | MB | 32 | 8 | Křivohlávek Miroslav | Orlice | 67 | 00:08:08 | 0,00 |
6 | MB | 34 | 17 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:08:24 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 32 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:05:45 | 0,00 |
2 | MC | 19 | 27 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:07:16 | 0,00 |
3 | MC | 25 | 3 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:07:44 | 0,00 |
4 | MC | 29 | 26 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:07:57 | 0,00 |
5 | MC | 36 | 13 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:08:30 | 0,00 |
6 | MC | 38 | 20 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:08:46 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 26 | 36 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:07:49 | 0,00 |
2 | MD | 27 | 14 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:07:53 | 0,00 |
3 | MD | 28 | 43 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:07:53 | 0,00 |
4 | MD | 48 | 2 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:10:02 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 24 | 21 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:44 | 0,00 |
2 | ŽJ | 43 | 24 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:09:16 | 0,00 |
3 | ŽJ | 44 | 25 | Radiměřská Veronika | BK Vysoké Mýto | 92 | 00:09:17 | 0,00 |
4 | ŽJ | 46 | 29 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:09:42 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 16 | 9 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:06:55 | 0,00 |
2 | ZA | 31 | 39 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:08:06 | 0,00 |
3 | ZA | 33 | 45 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 00:08:18 | 0,00 |
4 | ZA | 39 | 18 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:08:46 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 35 | 5 | Šumberová Lucie | Orel Česká Třebová | 72 | 00:08:30 | 0,00 |
2 | ZB | 42 | 22 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:09:12 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 23 | 37 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:07:37 | 0,00 |
2 | ŽC | 30 | 47 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:08:01 | 0,00 |
3 | ŽC | 41 | 6 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:09:11 | 0,00 |
4 | ŽC | 47 | 11 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:09:52 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST | 1 | 14 | Plastic Cocks & Chick | Plastic Cocks & Chick | 00:04:43 | 0,00 | |
1. úsek | Stránská Adéla | - | ||||||
2. úsek | Mistr Ondřej | - | ||||||
3. úsek | Starý Tomáš | - | ||||||
2 | ST | 2 | 7 | OSUO TEAM | OSUO TEAM | 00:04:59 | 0,00 | |
1. úsek | Čejková Veronika | - | ||||||
2. úsek | Kalousek Josef | - | ||||||
3. úsek | Plíva Roman | - | ||||||
3 | ST | 3 | 10 | Rychlé Šípy | TJ - Svitavy | 00:05:02 | 0,00 | |
1. úsek | Kašparová Eva | - | ||||||
2. úsek | Künzel Drahomír | - | ||||||
3. úsek | Novák Josef | - | ||||||
4 | ST | 4 | 9 | Kompoti | Kompoti | 00:05:03 | 0,00 | |
1. úsek | Švecová Kateřina | - | ||||||
2. úsek | Klička Ondřej | - | ||||||
3. úsek | Vaculík Miroslav | - | ||||||
5 | ST | 5 | 8 | ISCAREX C | ISCAREX Česká Třebová | 00:06:03 | 0,00 | |
1. úsek | Šimůnková Pavla | - | ||||||
2. úsek | Šimůnek Jan | - | ||||||
3. úsek | Červ Miloslav | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 8 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:25 | 0,00 |
1 | M2 | 2 | 9 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:27 | 0,00 |
2 | M2 | 3 | 5 | Hermann Matěj | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:28 | 0,00 |
2 | M2 | 3 | 2 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:01:28 | 0,00 |
4 | M2 | 5 | 12 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:30 | 0,00 |
2 | Ž2 | 6 | 3 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:31 | 0,00 |
5 | M2 | 7 | 14 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 00:01:32 | 0,00 |
3 | Ž2 | 8 | 10 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:34 | 0,00 |
4 | Ž2 | 9 | 7 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:01:38 | 0,00 |
5 | Ž2 | 10 | 13 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:54 | 0,00 |
6 | M2 | 11 | 1 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:56 | 0,00 |
7 | M2 | 12 | 11 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:59 | 0,00 |
8 | M2 | 13 | 6 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:01:59 | 0,00 |
6 | Ž2 | 14 | 4 | Barvínková Barbora | Česká Třebová | 00 | 00:02:06 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 3 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:32 | 0,00 |
1 | Ž3 | 2 | 8 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:36 | 0,00 |
2 | M3 | 3 | 1 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:40 | 0,00 |
2 | Ž3 | 4 | 6 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:50 | 0,00 |
3 | Ž3 | 5 | 9 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:08 | 0,00 |
3 | M3 | 6 | 4 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:15 | 0,00 |
4 | M3 | 7 | 7 | Derka David | TJ Sport Mladkov | 97 | 00:04:37 | 0,00 |
5 | M3 | 8 | 2 | Středa Adam | neregistrován | 99 | 00:04:46 | 0,00 |
4 | Ž3 | 9 | 5 | Fajtová Anna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:50 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST | 1 | 14 | Plastic Cocks & Chick | Plastic Cocks & Chick | 00:04:43 | 0,00 | |
1. úsek | Stránská Adéla | - | ||||||
2. úsek | Mistr Ondřej | - | ||||||
3. úsek | Starý Tomáš | - | ||||||
2 | ST | 2 | 7 | OSUO TEAM | OSUO TEAM | 00:04:59 | 0,00 | |
1. úsek | Čejková Veronika | - | ||||||
2. úsek | Kalousek Josef | - | ||||||
3. úsek | Plíva Roman | - | ||||||
3 | ST | 3 | 10 | Rychlé Šípy | TJ - Svitavy | 00:05:02 | 0,00 | |
1. úsek | Kašparová Eva | - | ||||||
2. úsek | Künzel Drahomír | - | ||||||
3. úsek | Novák Josef | - | ||||||
4 | ST | 4 | 9 | Kompoti | Kompoti | 00:05:03 | 0,00 | |
1. úsek | Švecová Kateřina | - | ||||||
2. úsek | Klička Ondřej | - | ||||||
3. úsek | Vaculík Miroslav | - | ||||||
5 | ST | 5 | 8 | ISCAREX C | ISCAREX Česká Třebová | 00:06:03 | 0,00 | |
1. úsek | Šimůnková Pavla | - | ||||||
2. úsek | Šimůnek Jan | - | ||||||
3. úsek | Červ Miloslav | - |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Veronika.silarova