Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

20.7.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 20.7.2016
  • zobrazeno již 385x
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739475845, 739475822

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr69
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5756

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Borek Petr7045
Šimůnek Jan8245
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Lánová Aneta0725
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Turek Martin8023
Gregorová Monika0023
Záveský Filip9322
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Bielčik Jindřich4021
Ducháček Bedřich5920
Hanáková Klára0220
Broulíková Anežka0820

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2112Trávníček JanTRAFO Team0900:00:30-
2C2524Urban JakubLanškroun0900:00:33-
3C2610Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:34-
4C2814Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:35-
5C298Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:35-
6C21220Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:40-
7C2131Jursa Adamneregistrován1000:00:41-
8C21415Hanik AlexČeská Třebová1000:00:42-
9C21523Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:43-
10C2162Švanda JonášČeská Třebová1100:00:43-
11C21816Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:48-
12C2197Kouba RadimRybník1100:00:49-
13C2203Lána Lukáš-1000:00:52-
-C2-5Peterka MatyášSKB Česká Třebová11DNF-
-C2-19Pietkiewicz ŠtěpánRybník09DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2213Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:00:31-
2D2311Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:32-
3D246Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:33-
4D2718Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:34-
5D2109Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:36-
6D21121Felgrová LucieČeská Třebová0900:00:37-
7D2174Němcová NatálieLitomyšl1100:00:45-
8D22117Voleská Vilma-1400:01:49-
9D22222Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:02:04-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M113Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:04133.35
2M1622Jansa MichalHokej Česká Třebová0700:01:1994.19
3M11217Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2772.46
4M11415Jansa MatějAtletika Žamberk0800:01:3162.73
5M1158Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3356.68
6M11610Vávra JanPeklák team0700:01:3455.37
7M1175Švanda MatyášČeská Třebová0700:01:3454.61
8M12425Felgr Tomášneregistrován0700:01:4527.08
9M1256Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4624.46
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z189Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:21103.58
2Z191Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:22100.61
3Z1107Matějková Viktoria Ela-0700:01:2495.80
4Z11118Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2494.85
5Z11812Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3470.16
6Z1202Lánová Aneta-0700:01:3958.29
7Z12124Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:3957.89
8Z12613Hájková VeronikaSázava0700:01:4641.41
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2216Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:13103.82
2M2423Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:1599.13
3M2511König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:1597.04
4M21919Berka Josef-0500:01:3739.19
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2326Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:13117.73
2Z274Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:19103.41
3Z21321Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:2978.86
4Z22220Voleská Evelína-0600:01:3952.33
5Z22314Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:01:4049.97
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M321Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:03:18115.95
2M346Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:4095.20
3M368Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:4788.85
4M374Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:5184.21
5M3811Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5977.64
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:14144.35
2M497Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:2983.41
3M4109Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:4372.24
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z432Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:24130.10
2Z455Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:41116.23
3Z41110Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5653.66
Dorostenci (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ326Novák DavidSK Donocykl9800:05:14100.00
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:05105.09
2MA223Dvořáček AdamAC Track and Field Brno9600:05:10101.54
3MA511Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:2393.37
4MA733Šilar ZdeněkRunsport8100:05:3685.25
5MA838Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:3983.13
6MA108Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5373.78
7MA1414Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:0963.57
8MA1545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:1858.33
9MA2021Škrabánek JaroslavSKB Česká Třebová8200:07:0229.72
10MA2216Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:0925.13
11MA2646Švec MartinVK Choceň8700:07:2415.70
12MA3341Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:530.00
13MA3543Pešek Miroslav-9100:07:580.00
14MA3742Hnízdil Martin-9200:08:030.00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB41Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:18107.26
2MB652Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:27102.01
3MB955Moskva RomanPasivity Žamberk7500:05:4690.73
4MB1125Novák PetrSK Donocykl6700:05:5485.82
5MB1236Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:5585.37
6MB1350Bureš MartinČeská Třebová7400:05:5585.04
7MB2812Hampl AloisOstrov7000:07:3126.85
8MB2944Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:3623.82
9MB3110Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:5015.69
10MB4032Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:093.61
11MB4630Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:490.00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1740Tichý PavelAC Náchod6300:06:39102.21
2MC1848Hruban JanČeská Třebová6600:06:41101.17
3MC1928Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:5196.61
4MC2156Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:0589.38
5MC4853Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:1823.54
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2539Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:21111.74
2MD3449Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:5796.51
3MD3947Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0891.75
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME509Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:28113.73
2ME5734Bielčik JindřichLichkov4000:10:5286.27
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4115Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:17108.95
2ZA4419Krsková TerezaLanškroun9600:08:39100.51
3ZA4727Bomberová Miroslava-8500:09:0590.54
4ZA5151Pešková JanaOB Česká Třebová8200:09:4176.76
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2417Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:17103.90
2ZB277Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:25100.66
3ZB3013Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:3695.44
4ZB326Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:5387.76
5ZB3657Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0184.31
6ZB384Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:0582.69
7ZB4220Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2274.99
8ZB4531Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:4564.50
9ZB4918Koutníková Eva-8000:09:2048.63
10ZB522Kusá MarieVorvaňky s.r.o.7800:09:4936.02
11ZB5322Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:0030.96
12ZB543Petrová LucieVorvaňky s.r.o.8000:10:2917.80
13ZB5529Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:3017.41
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1654Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:39121.13
2ZC2337Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:11106.62
3ZC435Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:2772.25
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5635Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:44100.00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2112Trávníček JanTRAFO Team0900:00:30-
1D2213Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:00:31-
2D2311Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:32-
3D246Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:33-
2C2524Urban JakubLanškroun0900:00:33-
3C2610Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:34-
4D2718Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:34-
4C2814Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:35-
5C298Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:35-
5D2109Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:36-
6D21121Felgrová LucieČeská Třebová0900:00:37-
6C21220Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:40-
7C2131Jursa Adamneregistrován1000:00:41-
8C21415Hanik AlexČeská Třebová1000:00:42-
9C21523Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:43-
10C2162Švanda JonášČeská Třebová1100:00:43-
7D2174Němcová NatálieLitomyšl1100:00:45-
11C21816Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:48-
12C2197Kouba RadimRybník1100:00:49-
13C2203Lána Lukáš-1000:00:52-
8D22117Voleská Vilma-1400:01:49-
9D22222Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:02:04-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M113Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:04133.35
1M2216Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:13103.82
1Z2326Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:13117.73
2M2423Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:1599.13
3M2511König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:1597.04
2M1622Jansa MichalHokej Česká Třebová0700:01:1994.19
2Z274Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:19103.41
1Z189Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:21103.58
2Z191Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:22100.61
3Z1107Matějková Viktoria Ela-0700:01:2495.80
4Z11118Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2494.85
3M11217Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2772.46
3Z21321Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:2978.86
4M11415Jansa MatějAtletika Žamberk0800:01:3162.73
5M1158Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3356.68
6M11610Vávra JanPeklák team0700:01:3455.37
7M1175Švanda MatyášČeská Třebová0700:01:3454.61
5Z11812Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3470.16
4M21919Berka Josef-0500:01:3739.19
6Z1202Lánová Aneta-0700:01:3958.29
7Z12124Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:3957.89
4Z22220Voleská Evelína-0600:01:3952.33
5Z22314Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:01:4049.97
8M12425Felgr Tomášneregistrován0700:01:4527.08
9M1256Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4624.46
8Z12613Hájková VeronikaSázava0700:01:4641.41
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:14144.35
1M321Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:03:18115.95
1Z432Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:24130.10
2M346Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:4095.20
2Z455Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:41116.23
3M368Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:4788.85
4M374Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:5184.21
5M3811Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5977.64
2M497Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:2983.41
3M4109Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:4372.24
3Z41110Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5653.66
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:05105.09
2MA223Dvořáček AdamAC Track and Field Brno9600:05:10101.54
1MJ326Novák DavidSK Donocykl9800:05:14100.00
1MB41Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:18107.26
3MA511Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:2393.37
2MB652Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:27102.01
4MA733Šilar ZdeněkRunsport8100:05:3685.25
5MA838Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:3983.13
3MB955Moskva RomanPasivity Žamberk7500:05:4690.73
6MA108Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5373.78
4MB1125Novák PetrSK Donocykl6700:05:5485.82
5MB1236Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:5585.37
6MB1350Bureš MartinČeská Třebová7400:05:5585.04
7MA1414Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:0963.57
8MA1545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:1858.33
1ZC1654Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:39121.13
1MC1740Tichý PavelAC Náchod6300:06:39102.21
2MC1848Hruban JanČeská Třebová6600:06:41101.17
3MC1928Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:5196.61
9MA2021Škrabánek JaroslavSKB Česká Třebová8200:07:0229.72
4MC2156Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:0589.38
10MA2216Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:0925.13
2ZC2337Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:11106.62
1ZB2417Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:17103.90
1MD2539Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:21111.74
11MA2646Švec MartinVK Choceň8700:07:2415.70
2ZB277Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:25100.66
7MB2812Hampl AloisOstrov7000:07:3126.85
8MB2944Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:3623.82
3ZB3013Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:3695.44
9MB3110Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:5015.69
4ZB326Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:5387.76
12MA3341Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:530.00
2MD3449Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:5796.51
13MA3543Pešek Miroslav-9100:07:580.00
5ZB3657Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0184.31
14MA3742Hnízdil Martin-9200:08:030.00
6ZB384Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:0582.69
3MD3947Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0891.75
10MB4032Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:093.61
1ZA4115Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:17108.95
7ZB4220Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2274.99
3ZC435Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:2772.25
2ZA4419Krsková TerezaLanškroun9600:08:39100.51
8ZB4531Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:4564.50
11MB4630Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:490.00
3ZA4727Bomberová Miroslava-8500:09:0590.54
5MC4853Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:1823.54
9ZB4918Koutníková Eva-8000:09:2048.63
1ME509Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:28113.73
4ZA5151Pešková JanaOB Česká Třebová8200:09:4176.76
10ZB522Kusá MarieVorvaňky s.r.o.7800:09:4936.02
11ZB5322Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:0030.96
12ZB543Petrová LucieVorvaňky s.r.o.8000:10:2917.80
13ZB5529Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:3017.41
1ZD5635Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:44100.00
2ME5734Bielčik JindřichLichkov4000:10:5286.27
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:05103.26
2MA223Dvořáček AdamAC Track and Field Brno9600:05:1099.67
3MJ326Novák DavidSK Donocykl9800:05:1497.07
4MB41Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:1894.30
5MA511Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:2391.43
6MB652Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:2788.70
7MA733Šilar ZdeněkRunsport8100:05:3683.23
8MA838Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:3981.10
9MB955Moskva RomanPasivity Žamberk7500:05:4676.65
10MA108Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5371.66
11MB1125Novák PetrSK Donocykl6700:05:5471.41
12MB1236Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:5570.94
13MB1350Bureš MartinČeská Třebová7400:05:5570.58
14MA1414Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:0961.35
15MA1545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:1856.06
16MC1740Tichý PavelAC Náchod6300:06:3942.00
17MC1848Hruban JanČeská Třebová6600:06:4140.64
18MC1928Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:5134.70
19MA2021Škrabánek JaroslavSKB Česká Třebová8200:07:0227.18
20MC2156Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:0525.26
21MA2216Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:0922.55
22MD2539Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:2114.97
23MA2646Švec MartinVK Choceň8700:07:2413.03
24MB2812Hampl AloisOstrov7000:07:318.48
25MB2944Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:365.25
26MB3110Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:503.00
27MA3341Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:533.00
28MD3449Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:573.00
29MA3543Pešek Miroslav-9100:07:583.00
30MA3742Hnízdil Martin-9200:08:033.00
31MD3947Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:083.00
32MB4032Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:093.00
33MB4630Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:493.00
34MC4853Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:183.00
35ME509Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:283.00
36ME5734Bielčik JindřichLichkov4000:10:523.00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1654Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:39111.22
2ZC2337Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:1195.90
3ZB2417Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:1792.88
4ZB277Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:2589.45
5ZB3013Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:3683.94
6ZB326Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:5375.83
7ZB3657Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0172.18
8ZB384Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:0570.47
9ZA4115Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:1764.53
10ZB4220Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2262.34
11ZC435Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:2759.63
12ZA4419Krsková TerezaLanškroun9600:08:3954.14
13ZB4531Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:4551.26
14ZA4727Bomberová Miroslava-8500:09:0541.85
15ZB4918Koutníková Eva-8000:09:2034.50
16ZA5151Pešková JanaOB Česká Třebová8200:09:4124.86
17ZB522Kusá MarieVorvaňky s.r.o.7800:09:4921.17
18ZB5322Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:0015.83
19ZB543Petrová LucieVorvaňky s.r.o.8000:10:293.00
20ZB5529Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:303.00
21ZD5635Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:443.00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód