Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

23.8.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 23.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
start 100 m - 18:00 hodin
start 250 m - 18:20 hodin
start 500 m - 18:40 hodin
divadelní představení - 19:00 hodin
vyhlášení dětských kategorií - 19:30 hodin
start 1 km - 20:30 hodin
vyhlášení poháru Pekelný kilometr 2014 - 21:30 hodin

Přihlášky

od 17:00 v místě startu

Startovné

Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě

Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5750

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Stránský Aleš6039
Vacek Martin6939
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Červ Miloslav5030
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4929
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kostřicová Blanka6127
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Záveský Filip9322
Pirklová Markéta7921
Hruška Vladislav0421
Vávra Jan0721
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Broulíková Anežka0820
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2120Mlynář MarekVencl Team Ústí nad Orlicí0700:00:29-
2C221Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:30-
3C2423Gregora LukášLanškroun0800:00:33-
4C2519Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:34-
5C2109Vávra JanPeklák team0700:00:38-
6C2126Trávníček JanTRAFO Team0900:00:44-
7C21815Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:49-
8C21911Marhold DanielHorní Jelení0900:00:52-
9C2214Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:55-
10C22428Částek Filip-1000:01:06-
11C22729Částek Adam-1000:01:25-
12C22822Hruška Jakub-1100:01:25-
13C22925Esser MikulášCreativedock1000:01:30-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2313Königová TerezaSKB Česká Třebová0800:00:32-
2D2618Lehká LucieÚstí nad Orlicí0700:00:34-
3D2710Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:34-
4D283Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:35-
5D2914Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:37-
6D21121Hrušková Anna-0800:00:41-
7D2135Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:45-
8D21427Zadinová NikolPraha0700:00:46-
9D2152Broulíková Anežka-0800:00:46-
10D21626Preislerová Agáta NelaSKI Klub Česká Třebová0900:00:46-
11D21716Kynclová SofieČeská Třebová0800:00:47-
12D22012Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:55-
13D22224Gregorová AnnaLanškroun1000:00:58-
14D22317Dvořáčková ViktorkaPraha0900:01:01-
15D2257Kubátová Amálie-0900:01:12-
16D2268Kubátová Anna-1100:01:15-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1810Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:31101,87
2M11018Barvínek DanielDlouhoňovice0600:01:32100,23
3M1117Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:3397,89
4M11515Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:01:4082,57
5M1163Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:4180,67
6M11916Kovář RadimOB Loko Česká Třebová0500:01:4767,48
7M12022Lehký Adam-0500:01:5256,58
8M12320Kašpar MichalUO - Hylváty0600:01:5843,47
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1624Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí0500:01:31100,54
2Z178Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:31100,25
3Z199Hamplová TerezaOstrov0500:01:3199,21
4Z11419Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:3981,78
5Z12223Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:5645,39
6Z12421Dvořáčková KateřinaPraha0500:02:0427,18
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Budig MatoušAtletika Polička0300:01:14128,06
2M256Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:2992,78
3M21211Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:3579,16
4M21312Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:3871,78
5M2185Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4555,88
6M2211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:5531,42
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z222Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:18108,72
2Z2314Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:19106,33
3Z244Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:2884,95
4Z21713Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:4445,94
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M369Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:57119,50
2M384Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:04:10109,26
3M3111Broulík Michael-0100:05:0071,24
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z376Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:02120,85
2Z393Kovářová JanaCet0200:04:23104,75
3Z3132Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:0474,40
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M418Pospíšil DavidNC Slovan Moravská Třebová9900:03:18106,44
2M4211Moravec JakubJM Team Letohrad9900:03:2896,87
3M4313Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:2896,69
4M447Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:3590,27
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4510Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:03:56127,71
2Z4105Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:4393,47
3Z41212Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:05:0378,82
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5443Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:38143,82
2M54731Kučera JanČeská Třebová9700:08:4856,18
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52742Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:30100,00
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ627Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:44108,01
2MJ1323Jureček MichalCotkytle9600:06:1391,99
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5260Krátká HanaLanškroun9500:09:08100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA256Hájek DanielAtletika Polička8900:05:19108,48
2MA330Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:3896,60
3MA548Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:4194,92
4MA740Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:4989,92
5MA838Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5785,52
6MA949Vacek LiborActivity Lanškroun8600:06:0083,76
7MA1214Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:0779,21
8MA1462Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:1574,66
9MA1525Esser MiroslavCreative Dock7800:06:1773,37
10MA1628Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:06:2270,04
11MA2565Petráž DavidČeská Třebová8900:07:1438,93
12MA2664Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:07:1836,62
13MA2915Marhold LubošHorní Jelení7700:07:3327,35
14MA312Kovář JanSKB Česká Třebová8100:07:4023,07
15MA3418Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:5116,35
16MA3612Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:5613,77
17MA4454Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:320,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB133Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:15122,68
2MB101Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:0494,94
3MB1757Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:2682,38
4MB1816Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:2881,54
5MB2035Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:3378,46
6MB2139Scheuer JanActivity Lanškroun6600:06:3577,19
7MB2841Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:3344,66
8MB3026Linhart TomášČeská Třebová7200:07:3842,04
9MB4311Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:3111,80
10MB4547Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:407,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC115Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:04113,69
2MC1937Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:3299,26
3MC2361Krátký LubošLanškroun6200:06:5687,05
4MC2459Kalous Tomᚎamberk6400:07:0283,95
5MC3220Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:4462,58
6MC5455Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:336,46
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3532Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:54102,34
2MD393Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:59100,00
3MD4017Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0597,66
4MD4644Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:4779,81
5MD4853Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:08:4879,44
6MD5046Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:5576,81
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3345Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:51140,77
2ME6063Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:10:1492,49
3ME6324Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:11:3066,74
4ME6510Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:4661,52
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA226Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:43124,27
2ZA3758Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:5791,92
3ZA4129Částková EvaBežecký klub Částkovi8000:08:1683,81
4ZA5552Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:09:4544,58
5ZA5836Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:10:0635,55
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3822Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:58109,80
2ZB4221Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:17102,07
3ZB494Dostálová PetraLanškroun7800:08:5288,13
4ZB5319Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:09:1479,70
5ZB6113Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:4045,12
6ZB628Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:11:0734,48
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC517Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:03125,95
2ZC6450Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:11:4574,05
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5651Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:09:46103,75
2ZD579Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:5999,31
3ZD5934Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:0696,93
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2120Mlynář MarekVencl Team Ústí nad Orlicí0700:00:29-
2C221Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:30-
1D2313Königová TerezaSKB Česká Třebová0800:00:32-
3C2423Gregora LukášLanškroun0800:00:33-
4C2519Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:34-
2D2618Lehká LucieÚstí nad Orlicí0700:00:34-
3D2710Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:34-
4D283Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:35-
5D2914Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:37-
5C2109Vávra JanPeklák team0700:00:38-
6D21121Hrušková Anna-0800:00:41-
6C2126Trávníček JanTRAFO Team0900:00:44-
7D2135Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:45-
8D21427Zadinová NikolPraha0700:00:46-
9D2152Broulíková Anežka-0800:00:46-
10D21626Preislerová Agáta NelaSKI Klub Česká Třebová0900:00:46-
11D21716Kynclová SofieČeská Třebová0800:00:47-
7C21815Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:49-
8C21911Marhold DanielHorní Jelení0900:00:52-
12D22012Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:55-
9C2214Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:55-
13D22224Gregorová AnnaLanškroun1000:00:58-
14D22317Dvořáčková ViktorkaPraha0900:01:01-
10C22428Částek Filip-1000:01:06-
15D2257Kubátová Amálie-0900:01:12-
16D2268Kubátová Anna-1100:01:15-
11C22729Částek Adam-1000:01:25-
12C22822Hruška Jakub-1100:01:25-
13C22925Esser MikulášCreativedock1000:01:30-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Budig MatoušAtletika Polička0300:01:14128,06
1Z222Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:18108,72
2Z2314Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:19106,33
3Z244Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:2884,95
2M256Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:2992,78
1Z1624Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí0500:01:31100,54
2Z178Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:31100,25
1M1810Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:31101,87
3Z199Hamplová TerezaOstrov0500:01:3199,21
2M11018Barvínek DanielDlouhoňovice0600:01:32100,23
3M1117Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:3397,89
3M21211Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:3579,16
4M21312Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:3871,78
4Z11419Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:3981,78
4M11515Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:01:4082,57
5M1163Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:4180,67
4Z21713Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:4445,94
5M2185Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4555,88
6M11916Kovář RadimOB Loko Česká Třebová0500:01:4767,48
7M12022Lehký Adam-0500:01:5256,58
6M2211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:5531,42
5Z12223Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:5645,39
8M12320Kašpar MichalUO - Hylváty0600:01:5843,47
6Z12421Dvořáčková KateřinaPraha0500:02:0427,18
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M418Pospíšil DavidNC Slovan Moravská Třebová9900:03:18106,44
2M4211Moravec JakubJM Team Letohrad9900:03:2896,87
3M4313Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:2896,69
4M447Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:3590,27
1Z4510Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:03:56127,71
1M369Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:57119,50
1Z376Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:02120,85
2M384Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:04:10109,26
2Z393Kovářová JanaCet0200:04:23104,75
2Z4105Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:4393,47
3M3111Broulík Michael-0100:05:0071,24
3Z41212Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:05:0378,82
3Z3132Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:0474,40
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB133Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:15122,68
1MA256Hájek DanielAtletika Polička8900:05:19108,48
2MA330Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:3896,60
1M5443Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:38143,82
3MA548Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:4194,92
1MJ627Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:44108,01
4MA740Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:4989,92
5MA838Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5785,52
6MA949Vacek LiborActivity Lanškroun8600:06:0083,76
2MB101Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:0494,94
1MC115Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:04113,69
7MA1214Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:0779,21
2MJ1323Jureček MichalCotkytle9600:06:1391,99
8MA1462Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:1574,66
9MA1525Esser MiroslavCreative Dock7800:06:1773,37
10MA1628Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:06:2270,04
3MB1757Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:2682,38
4MB1816Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:2881,54
2MC1937Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:3299,26
5MB2035Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:3378,46
6MB2139Scheuer JanActivity Lanškroun6600:06:3577,19
1ZA226Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:43124,27
3MC2361Krátký LubošLanškroun6200:06:5687,05
4MC2459Kalous Tomᚎamberk6400:07:0283,95
11MA2565Petráž DavidČeská Třebová8900:07:1438,93
12MA2664Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:07:1836,62
1Z52742Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:30100,00
7MB2841Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:3344,66
13MA2915Marhold LubošHorní Jelení7700:07:3327,35
8MB3026Linhart TomášČeská Třebová7200:07:3842,04
14MA312Kovář JanSKB Česká Třebová8100:07:4023,07
5MC3220Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:4462,58
1ME3345Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:51140,77
15MA3418Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:5116,35
1MD3532Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:54102,34
16MA3612Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:5613,77
2ZA3758Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:5791,92
1ZB3822Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:58109,80
2MD393Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:59100,00
3MD4017Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0597,66
3ZA4129Částková EvaBežecký klub Částkovi8000:08:1683,81
2ZB4221Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:17102,07
9MB4311Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:3111,80
17MA4454Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:320,00
10MB4547Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:407,00
4MD4644Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:4779,81
2M54731Kučera JanČeská Třebová9700:08:4856,18
5MD4853Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:08:4879,44
3ZB494Dostálová PetraLanškroun7800:08:5288,13
6MD5046Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:5576,81
1ZC517Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:03125,95
1ZJ5260Krátká HanaLanškroun9500:09:08100,00
4ZB5319Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:09:1479,70
6MC5455Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:336,46
4ZA5552Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:09:4544,58
1ZD5651Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:09:46103,75
2ZD579Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:5999,31
5ZA5836Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:10:0635,55
3ZD5934Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:0696,93
2ME6063Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:10:1492,49
5ZB6113Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:4045,12
6ZB628Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:11:0734,48
3ME6324Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:11:3066,74
2ZC6450Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:11:4574,05
4ME6510Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:4661,52
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB133Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:15105,63
2MA256Hájek DanielAtletika Polička8900:05:19103,28
3MA330Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:3891,09
4M5443Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:3891,02
5MA548Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:4189,36
6MJ627Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:4487,57
7MA740Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:4984,22
8MA838Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5779,70
9MA949Vacek LiborActivity Lanškroun8600:06:0077,90
10MB101Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:0475,21
11MC115Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:0475,04
12MA1214Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:0773,22
13MJ1323Jureček MichalCotkytle9600:06:1369,84
14MA1462Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:1568,55
15MA1525Esser MiroslavCreative Dock7800:06:1767,22
16MA1628Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:06:2263,81
17MB1757Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:2661,45
18MB1816Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:2860,53
19MC1937Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:3257,62
20MB2035Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:3357,16
21MB2139Scheuer JanActivity Lanškroun6600:06:3555,77
22MC2361Krátký LubošLanškroun6200:06:5642,87
23MC2459Kalous Tomᚎamberk6400:07:0239,13
24MA2565Petráž DavidČeská Třebová8900:07:1431,85
25MA2664Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:07:1829,48
26MB2841Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:3320,10
27MA2915Marhold LubošHorní Jelení7700:07:3319,96
28MB3026Linhart TomášČeská Třebová7200:07:3817,23
29MA312Kovář JanSKB Česká Třebová8100:07:4015,56
30MC3220Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:4413,33
31ME3345Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:518,81
32MA3418Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:518,66
33MD3532Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:547,40
34MA3612Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:566,01
35MD393Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:593,93
36MD4017Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:053,00
37MB4311Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:313,00
38MA4454Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:323,00
39MB4547Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:403,00
40MD4644Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:473,00
41M54731Kučera JanČeská Třebová9700:08:483,00
42MD4853Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:08:483,00
43MD5046Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:553,00
44MC5455Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:333,00
45ME6063Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:10:143,00
46ME6324Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:11:303,00
47ME6510Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:463,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA226Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:43118,19
2Z52742Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:3097,09
3ZA3758Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:5784,72
4ZB3822Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:5884,27
5ZA4129Částková EvaBežecký klub Částkovi8000:08:1676,32
6ZB4221Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:1775,50
7ZB494Dostálová PetraLanškroun7800:08:5259,69
8ZC517Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:0354,73
9ZJ5260Krátká HanaLanškroun9500:09:0852,51
10ZB5319Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:09:1450,13
11ZA5552Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:09:4535,74
12ZD5651Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:09:4635,58
13ZD579Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:5929,60
14ZA5836Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:10:0626,39
15ZD5934Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:0626,39
16ZB6113Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:4010,91
17ZB628Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:11:073,00
18ZC6450Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:11:453,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód