Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

15.5.2013, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 15.5.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice Pekelného kilometru 2013

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr-
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr111
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5639

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6351
Sadílek Ota4647
Keprtová Miloslava4847
Borek Petr7044
Šimůnek Jan8244
Borková Agáta0243
Borek Viktor0442
Vacek Martin6938
Stránský Aleš6038
Šimůnek Jan0336
Šimůnková Pavla7735
Serbousková Sára0435
Matyášová Jana6535
Pilgr Luděk7633
Buriánek Roman6531
Stránská Adéla9130
Preislerová Agáta Nela0930
Bureš Josef0630
Červ Miloslav5029
Černá Markéta7029
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4928
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kostřicová Blanka6126
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Lánová Aneta0724
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Radiměřský Karel8722
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Hruška Vladislav0421
Vávra Jan0721
Pirklová Markéta7921
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Dejdarová Tereza1020

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C218Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:30-
2C2211Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:35-
3C236Janeček RomanSKI Klub Česká Třebová0600:00:36-
4C2418Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:37-
5C269Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:39-
6C2815Vávra JanPeklák team0700:00:44-
7C2122Pražák MatějČeská Třebová0700:01:01-
8C21321Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:01:09-
9C2227Janeček MartinSKI Klub Česká Třebová0900:01:36-
10C2235Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:02:02-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D251Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:38-
2D2722Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:39-
3D294Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:44-
4D21017Štěpánová AlenaSokol Česká Třebová0700:00:47-
5D21112Pávková TerezaÚstí nad Orlicí0700:01:00-
6D21420Broulíková NelaČeská Třebová0900:01:10-
7D21523Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:15-
8D21616Štěpánová EvaSokol Česká Třebová0900:01:17-
9D21719Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:18-
10D21810Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:19-
11D21914Tutschová KateřinaČeská Třebová0900:01:23-
12D22013Typlová JohanaČeská Třebová1000:01:25-
13D2213Pražáková MichaelaČeská Třebová1000:01:29-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M163Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:32120,41
2M1101Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:41103,29
3M1156Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:5476,30
4M11717Hacura LukášActivity Lanškroun0500:01:5771,27
5M12020Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:0456,90
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1418Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:29112,91
2Z1713Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:34102,19
3Z11114Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:4284,90
4Z11422Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí0500:01:5068,31
5Z1168Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:5754,00
6Z11910Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:0243,81
7Z12216Pávková KristýnaÚstí nad Orlicí0500:02:230,00
8Z12323Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:02:230,00
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:22123,29
2M2811Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:3692,19
3M295Pávek OndraPeklák team0300:01:4084,52
4M2132Ronceraj RomanActivity Lanškroun0300:01:4865,51
5M2184Pávek ColinPeklák team0300:01:5844,53
6M22119Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:1312,16
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2212Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:22111,13
2Z237Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:2799,48
3Z259Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:3189,39
4Z21221Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:4459,64
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M354Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:27118,76
2M393Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:40107,21
3M3137Gregora JanActivity Lanškroun0000:04:1874,03
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z372Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:36108,95
2Z385Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:39106,07
3Z3116Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:0384,98
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4113Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:02:40108,49
2M4212Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:45102,98
3M431Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:02:5788,52
4M448Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:2455,89
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4610Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:31113,57
2Z4109Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:43103,49
3Z41211Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:0682,94
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5236Moravec JiříJM team Letohrad9600:05:31119,10
2M51715Pavlas JanActivity Lanškroun9600:06:4180,90
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1942Záveský JanJudo Česká Třebová9500:06:58100,00
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4045Krátká HanaLanškroun9500:08:44100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Hrdina PavelAK Perná8800:05:13110,74
2MA335Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:3298,74
3MA553Turek MartinŽakis Team8000:05:4690,52
4MA639Havran JanSebranice9300:05:5684,44
5MA832Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:0976,38
6MA1019Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:1075,85
7MA1352Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:2169,45
8MA2128Švub ZdeněkČeská Třebová7700:07:1735,30
9MA2223Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:2331,41
10MA2922Štěpán PavelLokomotiva Česká Třebová7700:07:4717,03
11MA3213Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:065,40
12MA3711Vebr MichalČeská Třebová7800:08:340,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB449Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:38110,37
2MB714Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:06:0296,83
3MB929Pocsai SándorČertík kunčina7000:06:0992,80
4MB1120Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:1291,46
5MB1210Pávek JiříPeklák team6900:06:1390,96
6MB149Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:06:3180,58
7MB1630Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:4175,21
8MB1821Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:4174,82
9MB2640Linhart Tomáš-7200:07:3942,66
10MB2837Kalous Tomᚎamberk6400:07:4737,88
11MB3027Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:08:0229,74
12MB3424Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1323,33
13MB3831Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:3510,75
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1547Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:34114,90
2MC2046Krátký LubošLanškroun6200:06:59103,30
3MC2718Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:4581,80
4MC3043Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:08:0273,88
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2351Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:27116,35
2MD357Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:2094,43
3MD3650Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:3389,22
4MD4116Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:5081,90
5MD4348Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:5978,25
6MD4617Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:3762,78
7MD4944Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:2741,93
8MD504Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:5132,12
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME532Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:32100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA391Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:41104,70
2ZA4538Kalousová AlenaŽamberk8000:09:0695,30
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2534Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38134,09
2ZB4412Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:02103,80
3ZB518Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:5762,11
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2441Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:36131,70
2ZC336Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:07120,52
3ZC5226Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:2447,79
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD425Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:52119,62
2ZD4725Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:1292,32
3ZD483Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:2588,05
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4113Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:02:40108,49
2M4212Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:45102,98
3M431Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:02:5788,52
4M448Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:2455,89
1M354Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:27118,76
1Z4610Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:31113,57
1Z372Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:36108,95
2Z385Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:39106,07
2M393Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:40107,21
2Z4109Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:43103,49
3Z3116Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:0384,98
3Z41211Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:0682,94
3M3137Gregora JanActivity Lanškroun0000:04:1874,03
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Hrdina PavelAK Perná8800:05:13110,74
1M5236Moravec JiříJM team Letohrad9600:05:31119,10
2MA335Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:3298,74
1MB449Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:38110,37
3MA553Turek MartinŽakis Team8000:05:4690,52
4MA639Havran JanSebranice9300:05:5684,44
2MB714Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:06:0296,83
5MA832Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:0976,38
3MB929Pocsai SándorČertík kunčina7000:06:0992,80
6MA1019Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:1075,85
4MB1120Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:1291,46
5MB1210Pávek JiříPeklák team6900:06:1390,96
7MA1352Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:2169,45
6MB149Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:06:3180,58
1MC1547Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:34114,90
7MB1630Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:4175,21
2M51715Pavlas JanActivity Lanškroun9600:06:4180,90
8MB1821Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:4174,82
1MJ1942Záveský JanJudo Česká Třebová9500:06:58100,00
2MC2046Krátký LubošLanškroun6200:06:59103,30
8MA2128Švub ZdeněkČeská Třebová7700:07:1735,30
9MA2223Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:2331,41
1MD2351Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:27116,35
1ZC2441Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:36131,70
1ZB2534Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38134,09
9MB2640Linhart Tomáš-7200:07:3942,66
3MC2718Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:4581,80
10MB2837Kalous Tomᚎamberk6400:07:4737,88
10MA2922Štěpán PavelLokomotiva Česká Třebová7700:07:4717,03
4MC3043Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:08:0273,88
11MB3027Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:08:0229,74
11MA3213Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:065,40
2ZC336Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:07120,52
12MB3424Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1323,33
2MD357Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:2094,43
3MD3650Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:3389,22
12MA3711Vebr MichalČeská Třebová7800:08:340,00
13MB3831Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:3510,75
1ZA391Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:41104,70
1ZJ4045Krátká HanaLanškroun9500:08:44100,00
4MD4116Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:5081,90
1ZD425Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:52119,62
5MD4348Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:5978,25
2ZB4412Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:02103,80
2ZA4538Kalousová AlenaŽamberk8000:09:0695,30
6MD4617Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:3762,78
2ZD4725Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:1292,32
3ZD483Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:2588,05
7MD4944Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:2741,93
8MD504Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:5132,12
3ZB518Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:5762,11
3ZC5226Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:2447,79
1ME532Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:32100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Hrdina PavelAK Perná8800:05:13107,84
2M5236Moravec JiříJM team Letohrad9600:05:3196,49
3MA335Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:3295,66
4MB449Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:3892,19
5MA553Turek MartinŽakis Team8000:05:4687,32
6MA639Havran JanSebranice9300:05:5681,14
7MB714Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:06:0277,35
8MA832Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:0972,96
9MB929Pocsai SándorČertík kunčina7000:06:0972,93
10MA1019Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:1072,42
11MB1120Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:1271,46
12MB1210Pávek JiříPeklák team6900:06:1370,91
13MA1352Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:2165,92
14MB149Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:06:3159,54
15MC1547Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:3457,55
16MB1630Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:4153,66
17M51715Pavlas JanActivity Lanškroun9600:06:4153,53
18MB1821Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:4153,23
19MJ1942Záveský JanJudo Česká Třebová9500:06:5842,76
20MC2046Krátký LubošLanškroun6200:06:5942,35
21MA2128Švub ZdeněkČeská Třebová7700:07:1731,25
22MA2223Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:2327,31
23MD2351Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:2725,31
24MB2640Linhart Tomáš-7200:07:3917,98
25MC2718Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:4514,19
26MB2837Kalous Tomᚎamberk6400:07:4712,74
27MA2922Štěpán PavelLokomotiva Česká Třebová7700:07:4712,70
28MC3043Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:08:023,82
28MB3027Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:08:023,82
30MA3213Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:063,00
31MB3424Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:133,00
32MD357Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:203,00
33MD3650Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:333,00
34MA3711Vebr MichalČeská Třebová7800:08:343,00
35MB3831Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:353,00
36MD4116Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:503,00
37MD4348Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:593,00
38MD4617Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:373,00
39MD4944Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:273,00
40MD504Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:513,00
41ME532Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:323,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2441Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:36104,62
2ZB2534Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38103,74
3ZC336Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:0791,64
4ZA391Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:4177,07
5ZJ4045Krátká HanaLanškroun9500:08:4475,66
6ZD425Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:5272,19
7ZB4412Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:0267,91
8ZA4538Kalousová AlenaŽamberk8000:09:0666,34
9ZD4725Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:1237,71
10ZD483Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:2532,31
11ZB518Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:5718,59
12ZC5226Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:247,21

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód