Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2023KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

28.6.2023, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 28.6.2023
  • zobrazeno již 331x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.20235. Pekelný kilometr121
31.5.20233. Pekelný kilometr112
3.5.20232. Pekelný kilometr149
5.4.20231. Pekelný kilometr123
31.8.20225. Pekelný kilometr112
29.6.20224. Pekelný kilometr104
1.6.20223. Pekelný kilometr125
4.5.20222. Pekelný kilometr127
6.4.20221. Pekelný kilometr-
30.6.20214. Pekelný kilometr79
19.8.20205. Pekelný kilometr124
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 76
  • závodníků na všech ročnících: 7759

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6367
Sadílek Ota4664
Borek Petr7060
Šimůnek Jan8252
Keprtová Miloslava4851
Pilgr Luděk7649
Borek Viktor0448
Šimůnková Pavla7748
Matyášová Jana6547
Borková Agáta0247
Vacek Martin6946
Buriánek Roman6542
Šimůnek Jan0340
Serbousková Sára0440
Stránský Aleš6040
Červ Miloslav5040
Preislerová Agáta Nela0938
Kostřicová Blanka6138
Kubišta Oto5336
Bureš Josef0633
Černá Markéta7033
Šimůnek Jan4932
Stránská Adéla9131
Grätz Luděk5829
Vondra Vojtěch9829
Šimůnková Zdena5829
Tlapák Jaroslav8729
Stránská Michaela9728
Dejdarová Tereza1028
Doucha Jiří7127
Radiměřský Karel8727
Gregora Filip0227
Burešová Markéta0427
Gregora Jan0026
Vacek Michal0426
Hanik Maxim0726
Pilgr Bohuslav5126
Kačerovský Michal9826
Marhold Luboš7725
Kouba Radim1125
Šafář Jaroslav5125
Záveský Filip9325
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Preislerová Elena0625
Borková Johanka0725
Turek Martin8025
Kalous Petr7724
Gregorová Michaela0424
Hofmanová Veronika7824

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2113Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:00:21-
2C237Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:22-
3C266Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:23-
4C2811Bárta Filip-1700:00:24-
5C21014Rudolf JonášČeská Třebová1700:00:25-
6C21412Hromádko ArturSki team Svratka1800:00:29-
7C21618Ludwig AdrianPopletenej pejsek1700:00:32-
8C22021Voleský SamuelÚstí nad Orlicí1900:00:44-
9C22116Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:48-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2222Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:00:22-
2D242Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:22-
3D255Vobořilová ZuzanaAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:23-
4D278Jandová Nikol-1700:00:23-
5D283Kohoutová KarolínaAK Iscarex Česká Třebová1600:00:24-
6D21110Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová1600:00:25-
7D21223Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:27-
8D21319Kostroňová ErikaČeská Třebová1700:00:28-
9D2159Kotvová Karla-1800:00:30-
10D21724Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:33-
11D21815Kubrtová Johana-1700:00:33-
12D21917Marková Adéla-1900:00:42-
13D2224Všetulová Emily-2000:00:56-
14D22326Kusá Adéla-2000:01:11-
15D22425Dvořáčková EmaRun Sport Team2100:02:00-
16D22520Voleská ViktorÚstí nad Orlicí2100:02:01-
-D2-1Tomešová TeaČeská Třebová20DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1818Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:16104,00
2M11235Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:1799,93
3M11322Prudil Antonín AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1798,60
4M11612Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:1995,36
5M12037Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:2093,82
6M1224Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:2192,66
7M12621Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2686,52
8M1293Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:01:2784,24
9M13042Hartman TomášKB Letohrad1400:01:2883,61
10M13331Kubrt Josef-1500:01:3179,67
11M1342Bečička JindřichČeská Třebová1400:01:3179,00
12M14128Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4067,09
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1343Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:14104,00
2Z178Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:15100,56
3Z11123Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1796,54
4Z11824Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2091,21
5Z12114Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2190,19
6Z12320Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2387,67
7Z13736Ludwigová Justýna-1500:01:3669,89
8Z13834Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:3669,85
9Z1391Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3767,60
10Z14025Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3965,12
11Z14340Mikulecká Leontýnka-1500:01:5444,07
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:12104,00
2M2930Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:01:1696,35
3M21029Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:01:1794,09
4M2149Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1891,34
5M22826Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:2784,28
6M23627Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:3567,07
7M24216Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:4265,33
8M24419Martínek JosefAK ISCAREX Česká Třebová1200:02:204,58
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2239Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:13104,00
2Z245Bečičková HelenaČeská Třebová1200:01:14100,45
3Z2513Matejov JohanaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1499,36
4Z2615Hurtová MarcelaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1497,84
5Z21517Pirklová AgnesAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1891,86
6Z2177Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2090,17
7Z21911Horáková NicolAK Iscarex Česká Třebová1200:01:2089,74
8Z22410Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2484,15
9Z22538Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:2583,36
10Z22732Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2680,85
11Z23141Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:2977,89
12Z23233Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:3076,01
13Z23544Broulíková AlžbětaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3569,02
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3411Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:09104,00
2M3111Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:5247,15
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z353Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:25104,00
2Z364Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:3597,23
3Z382Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:4293,01
4Z398Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:03:4291,92
5Z31010Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:5685,09
6Z3127Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:05:1049,13
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M419Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:42104,00
2M425Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:4798,63
3M436Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:0586,95
4M4712Foff KarelSKI TEAM Česká Třebová0800:03:3865,27
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5810Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:05:56104,00
2M51540Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:0998,20
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52017Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:40104,00
2Z54834Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:09:3358,65
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ620Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:05:55104,00
2MJ1430Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:0798,65
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4213Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:12104,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Novák JosefSK Veterání Dobrouč9700:04:53104,00
2MA252Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:1096,39
3MA335Kamenský Zdeněk-9600:05:2391,02
4MA438Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:2589,36
5MA1033Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:05:5878,07
6MA1324Marek Ondřej-9300:06:0276,46
7MA162Simon JakubPolička0000:06:1771,55
8MA1723Šebek MichalČeská Třebová8400:06:3465,70
9MA223Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:4362,49
10MA239Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:06:4661,60
11MA2550Švec MartinVK Choceň8700:06:5060,20
12MA308Červ JakubAtletika Polička8900:07:0554,95
13MA3128Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:1352,31
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB919Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:05:57104,00
2MB1142Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:05:59101,52
3MB1218Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:0299,51
4MB1844Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:3888,56
5MB2421Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:4686,23
6MB2739Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:0082,40
7MB3215Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:2375,74
8MB357Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:3771,96
9MB3845Němec RadekLitomyšl7700:07:5167,87
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC732Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:05:56104,00
2MC261Simon PetrPolička 7200:06:5984,16
3MC2812Rajnet RudolfSK Veteráni Dobrouč7300:07:0182,68
4MC4541Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:2657,62
5MC4747Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:0646,46
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2151Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:41104,00
2MD294Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:0296,75
3MD3437Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:07:3487,80
4MD5129Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:3441,80
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4022Ráb PavelČeská Třebová5200:08:03104,00
2ME4131Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:04101,68
3ME525Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:2060,10
4ME5346Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:12:1248,40
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA511Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:05:46104,00
2ZA1936Marková BarboraHČ Athletics0200:06:3986,85
3ZA5025Ludwigová KamilaPanda Team9500:10:3218,46
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3649Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:44104,00
2ZB3927Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:0297,99
3ZB4448Zapletalová Barbora-8800:08:2492,34
4ZB4614Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:08:4287,43
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3326Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:30104,00
2ZC3743Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:07:4997,81
3ZC4353Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:1291,77
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD496Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:52104,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:12104,00
1Z2239Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:13104,00
1Z1343Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:14104,00
2Z245Bečičková HelenaČeská Třebová1200:01:14100,45
3Z2513Matejov JohanaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1499,36
4Z2615Hurtová MarcelaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1497,84
2Z178Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:15100,56
1M1818Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:16104,00
2M2930Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:01:1696,35
3M21029Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:01:1794,09
3Z11123Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1796,54
2M11235Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:1799,93
3M11322Prudil Antonín AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1798,60
4M2149Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1891,34
5Z21517Pirklová AgnesAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1891,86
4M11612Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:1995,36
6Z2177Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2090,17
4Z11824Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2091,21
7Z21911Horáková NicolAK Iscarex Česká Třebová1200:01:2089,74
5M12037Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:2093,82
5Z12114Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2190,19
6M1224Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:2192,66
6Z12320Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2387,67
8Z22410Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2484,15
9Z22538Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:2583,36
7M12621Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2686,52
10Z22732Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2680,85
5M22826Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:2784,28
8M1293Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:01:2784,24
9M13042Hartman TomášKB Letohrad1400:01:2883,61
11Z23141Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:2977,89
12Z23233Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:3076,01
10M13331Kubrt Josef-1500:01:3179,67
11M1342Bečička JindřichČeská Třebová1400:01:3179,00
13Z23544Broulíková AlžbětaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3569,02
6M23627Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:3567,07
7Z13736Ludwigová Justýna-1500:01:3669,89
8Z13834Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:3669,85
9Z1391Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3767,60
10Z14025Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3965,12
12M14128Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4067,09
7M24216Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:4265,33
11Z14340Mikulecká Leontýnka-1500:01:5444,07
8M24419Martínek JosefAK ISCAREX Česká Třebová1200:02:204,58
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Novák JosefSK Veterání Dobrouč9700:04:53104,00
2MA252Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:1096,39
3MA335Kamenský Zdeněk-9600:05:2391,02
4MA438Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:2589,36
1ZA511Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:05:46104,00
1MJ620Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:05:55104,00
1MC732Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:05:56104,00
1M5810Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:05:56104,00
1MB919Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:05:57104,00
5MA1033Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:05:5878,07
2MB1142Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:05:59101,52
3MB1218Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:0299,51
6MA1324Marek Ondřej-9300:06:0276,46
2MJ1430Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:0798,65
2M51540Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:0998,20
7MA162Simon JakubPolička0000:06:1771,55
8MA1723Šebek MichalČeská Třebová8400:06:3465,70
4MB1844Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:3888,56
2ZA1936Marková BarboraHČ Athletics0200:06:3986,85
1Z52017Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:40104,00
1MD2151Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:41104,00
9MA223Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:4362,49
10MA239Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:06:4661,60
5MB2421Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:4686,23
11MA2550Švec MartinVK Choceň8700:06:5060,20
2MC261Simon PetrPolička 7200:06:5984,16
6MB2739Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:0082,40
3MC2812Rajnet RudolfSK Veteráni Dobrouč7300:07:0182,68
2MD294Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:0296,75
12MA308Červ JakubAtletika Polička8900:07:0554,95
13MA3128Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:1352,31
7MB3215Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:2375,74
1ZC3326Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:30104,00
3MD3437Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:07:3487,80
8MB357Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:3771,96
1ZB3649Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:44104,00
2ZC3743Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:07:4997,81
9MB3845Němec RadekLitomyšl7700:07:5167,87
2ZB3927Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:0297,99
1ME4022Ráb PavelČeská Třebová5200:08:03104,00
2ME4131Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:04101,68
1ZJ4213Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:12104,00
3ZC4353Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:1291,77
3ZB4448Zapletalová Barbora-8800:08:2492,34
4MC4541Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:2657,62
4ZB4614Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:08:4287,43
5MC4747Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:0646,46
2Z54834Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:09:3358,65
1ZD496Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:52104,00
3ZA5025Ludwigová KamilaPanda Team9500:10:3218,46
4MD5129Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:3441,80
3ME525Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:2060,10
4ME5346Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:12:1248,40
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Novák JosefSK Veterání Dobrouč9700:04:53109,88
2MA252Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:1099,21
3MA335Kamenský Zdeněk-9600:05:2390,91
4MA438Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:2589,64
5MJ620Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:05:5569,65
6MC732Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:05:5669,44
7M5810Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:05:5669,43
8MB919Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:05:5768,66
9MA1033Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:05:5868,18
10MB1142Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:05:5967,55
11MB1218Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:0265,21
12MA1324Marek Ondřej-9300:06:0265,13
13MJ1430Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:0761,93
14M51540Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:0960,67
15MA162Simon JakubPolička0000:06:1755,79
16MA1723Šebek MichalČeská Třebová8400:06:3444,66
17MB1844Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:3842,19
18MD2151Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:4140,18
19MA223Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:4338,56
20MA239Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:06:4636,87
21MB2421Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:4636,81
22MA2550Švec MartinVK Choceň8700:06:5034,22
23MC261Simon PetrPolička 7200:06:5928,31
24MB2739Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:0027,93
25MC2812Rajnet RudolfSK Veteráni Dobrouč7300:07:0127,20
26MD294Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:0226,53
27MA308Červ JakubAtletika Polička8900:07:0524,23
28MA3128Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:1319,20
29MB3215Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:2312,53
30MD3437Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:07:345,87
31MB357Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:373,79
32MB3845Němec RadekLitomyšl7700:07:513,00
33ME4022Ráb PavelČeská Třebová5200:08:033,00
34ME4131Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:043,00
35MC4541Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:263,00
36MC4747Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:063,00
37MD5129Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:343,00
38ME525Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:203,00
39ME5346Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:12:123,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA511Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:05:46118,54
2ZA1936Marková BarboraHČ Athletics0200:06:3991,05
3Z52017Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:4090,41
4ZC3326Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:3064,14
5ZB3649Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:4456,92
6ZC3743Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:07:4954,25
7ZB3927Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:0247,16
8ZJ4213Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:1242,39
9ZC4353Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:1242,37
10ZB4448Zapletalová Barbora-8800:08:2435,86
11ZB4614Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:08:4226,35
12Z54834Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:09:333,00
13ZD496Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:523,00
14ZA5025Ludwigová KamilaPanda Team9500:10:323,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód