hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


2. Pekelný kilometr

4.6.2008, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 4.6.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: EkoBi a Iscarex Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
intervalový start (max. 4 závodníci najednou) od 17:00 hodin tratě 100 a 500 m, od 17:30 trať 1 km
minutové intervaly

Přihlášky

v místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin pro tratě 100 a 500m, od 16:00 do 17.15 pro trať 1 km

Startovné

10 Kč

Popis tratě

Trať 100m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, místy extrémní stoupání, převýšení 150 m.

Ceny pro vítěze

Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 1.10 2008. Tento závěrečný běh je součástí Fríí Iscarex poháru 2008. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. V kategorii hobby bude odměněna nejlepší žena a nejlepší muž. Další ceny budou mezi účastníky vylosovány. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Vávra
tel. 736 518 002
ekobi-peklak@ktct.cz

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
simunek@cncvyroba.com

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Mapka tratě ve formátu JPG

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr-
11.7.20184. Pekelný kilometr-
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5598

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6350
Keprtová Miloslava4846
Sadílek Ota4646
Šimůnek Jan8243
Borek Petr7043
Borek Viktor0442
Borková Agáta0242
Vacek Martin6938
Stránský Aleš6037
Serbousková Sára0435
Šimůnek Jan0335
Šimůnková Pavla7734
Matyášová Jana6534
Pilgr Luděk7633
Buriánek Roman6530
Stránská Adéla9129
Bureš Josef0629
Šimůnková Zdena5829
Červ Miloslav5029
Preislerová Agáta Nela0929
Šimůnek Jan4928
Černá Markéta7028
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kačerovský Michal9826
Preislerová Elena0625
Marhold Luboš7725
Gregora Jan0025
Pávek Jiří6925
Kostřicová Blanka6125
Gregorová Michaela0424
Lánová Aneta0724
Kubišta Oto5324
Šafář Jaroslav5124
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Záveský Filip9322
Turek Martin8022
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Radiměřský Karel8721
Pirklová Markéta7921
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Dejdarová Tereza1019

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž115Štichauerová EliškaPeklák team0100:00:33-
2Ž124Štichauer JakubPeklák team0300:00:37-
3Ž137Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:38-
4Ž143Zachová MarkétaPeklák team0100:00:39-
5Ž1513Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:51-
6Ž168Borek ViktorHorní Čermná0400:01:33-
7Ž1724Zachová Aneta-0500:02:43-

Žáci I (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2210Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:43100,00

Žáci II (trať 0,5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenci a junioři (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ943Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:31110,54
2MJ211Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:07:1589,46

Žákyně I (trať 0,5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Žákyně II (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM128Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:37100,00

Dorostenky a juniorky (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1931Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:07109,65
2ŽJ2318Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:07:5090,35

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:28111,94
2MA338Dobšíček PavelSK Hronov8000:05:40104,99
3MA445Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:1883,06
4MA516Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:06:2181,12
5MA72Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:2778,08
6MA819Pávek JiříPeklák team6900:06:2877,21
7MA1022Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:3374,57
8MA1153Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:3672,63
9MA1255Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:3971,12
10MA1511Homola PetrČeská Třebová7800:06:4965,52
11MA1757Šafář MiroslavTJ Loko Česká Třebová7000:06:5561,87
12MA2023Horáček MartinPeklák team6900:07:1251,78
13MA2221Vávra ZdeněkPeklák team7600:07:2146,64
14MA299Borek PetrHorní Čermná7000:08:278,89
15MA3344Dobroucký Martinsport Bárt7700:09:370,00

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:30122,60
2MB637Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:06:2592,87
3MB1312Čechal JaroslavTS Letohrad6100:06:4084,53
4MB1642Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:5278,34
5MB1852Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:0471,72
6MB2520Kvasnička PetrPeklák team6800:08:0439,60

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2856Čípa JiříOB Česká Třebová5000:08:17104,30
2MC3159Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:08:3995,70

Muži D 60 let a starší (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1435Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:41128,56
2ZA2617Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1090,44
3ZA3014Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:08:3281,00
4ZA3254Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:5172,74

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2440Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:02102,00
2ZB2741Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6500:08:1298,00

Ženy C 45 a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC346Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:09:45106,33
2ŽC3551Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:02100,58
3ŽC3627Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:2593,09

Hobby (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž115Štichauerová EliškaPeklák team0100:00:33-
2Ž124Štichauer JakubPeklák team0300:00:37-
3Ž137Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:38-
4Ž143Zachová MarkétaPeklák team0100:00:39-
5Ž1513Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:51-
6Ž168Borek ViktorHorní Čermná0400:01:33-
7Ž1724Zachová Aneta-0500:02:43-

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM128Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:37100,00
1M2210Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:43100,00

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:28111,94
1MB236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:30122,60
2MA338Dobšíček PavelSK Hronov8000:05:40104,99
3MA445Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:1883,06
4MA516Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:06:2181,12
2MB637Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:06:2592,87
5MA72Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:2778,08
6MA819Pávek JiříPeklák team6900:06:2877,21
1MJ943Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:31110,54
7MA1022Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:3374,57
8MA1153Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:3672,63
9MA1255Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:3971,12
3MB1312Čechal JaroslavTS Letohrad6100:06:4084,53
1ZA1435Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:41128,56
10MA1511Homola PetrČeská Třebová7800:06:4965,52
4MB1642Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:5278,34
11MA1757Šafář MiroslavTJ Loko Česká Třebová7000:06:5561,87
5MB1852Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:0471,72
1ŽJ1931Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:07109,65
12MA2023Horáček MartinPeklák team6900:07:1251,78
2MJ211Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:07:1589,46
13MA2221Vávra ZdeněkPeklák team7600:07:2146,64
2ŽJ2318Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:07:5090,35
1ZB2440Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:02102,00
6MB2520Kvasnička PetrPeklák team6800:08:0439,60
2ZA2617Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1090,44
2ZB2741Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6500:08:1298,00
1MC2856Čípa JiříOB Česká Třebová5000:08:17104,30
14MA299Borek PetrHorní Čermná7000:08:278,89
3ZA3014Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:08:3281,00
2MC3159Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:08:3995,70
4ZA3254Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:5172,74
15MA3344Dobroucký Martinsport Bárt7700:09:370,00
1ŽC346Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:09:45106,33
2ŽC3551Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:02100,58
3ŽC3627Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:2593,09

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód