Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

29.6.2022, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 29.6.2022
  • zobrazeno již 274x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, sjezdovka Peklák
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice poháru

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.20225. Pekelný kilometr-
1.6.20223. Pekelný kilometr125
4.5.20222. Pekelný kilometr127
6.4.20221. Pekelný kilometr-
30.6.20214. Pekelný kilometr79
19.8.20205. Pekelný kilometr124
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 71
  • závodníků na všech ročnících: 7038

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6361
Sadílek Ota4658
Borek Petr7054
Šimůnek Jan8252
Keprtová Miloslava4851
Borková Agáta0247
Borek Viktor0444
Vacek Martin6943
Matyášová Jana6543
Šimůnková Pavla7743
Pilgr Luděk7643
Serbousková Sára0440
Stránský Aleš6040
Šimůnek Jan0339
Červ Miloslav5038
Buriánek Roman6538
Preislerová Agáta Nela0937
Kostřicová Blanka6135
Bureš Josef0633
Černá Markéta7033
Šimůnek Jan4932
Stránská Adéla9131
Kubišta Oto5331
Vondra Vojtěch9829
Šimůnková Zdena5829
Stránská Michaela9728
Gregora Filip0227
Radiměřský Karel8727
Dejdarová Tereza1027
Burešová Markéta0427
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Doucha Jiří7125
Šafář Jaroslav5125
Vacek Michal0425
Tlapák Jaroslav8725
Preislerová Elena0625
Pirkl Vít1024
Gregorová Michaela0424
Záveský Filip9324
Broulíková Anežka0824
Turek Martin8024
Pilgr Bohuslav5124
Kalous Petr7724
Marholdová Aneta0723
Gregorová Monika0023
Grätz Luděk5823

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C216Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:00:25-
2C2312Čázar VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1500:00:28-
3C241Rudolf TobiášAK ISCAREX Česká Třebová1500:00:29-
4C287Koutný TobiášČeská Třebová1600:00:41-
5C21413Šebek BořivojČeská Třebová2000:01:25-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2214Zemková Ema -1500:00:25-
2D255Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová1700:00:32-
3D2610Chaloupková BedřiškaRun Team Široký Důl1600:00:33-
4D2711Haniková StelaČeská Třebová1600:00:37-
5D299Chaloupková DorotaRun Team Široký Důl1800:00:42-
6D2102Kotvová Karla-1800:00:51-
7D2118Koutná Zora-1900:01:10-
8D2124Rydl EmilySpinning Eva Lanškroun1900:01:13-
9D2133Šilarová DorotaSpinning Eva Lanškroun1900:01:16-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M185Čejka FrantišekAC Choceň1300:01:14104,38
2M193Kalibán ŠimonAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:15101,55
3M1111Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1894,07
4M11313Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1892,25
5M11428Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:1991,31
6M11527Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:01:1989,36
7M12015Rybka David-1400:01:2573,81
8M12230Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:2865,42
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11618Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:20106,65
2Z11923Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2399,94
3Z12126Haniková EmaČeská Třebová1300:01:2693,42
4Z1232Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3083,80
5Z1266Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3377,06
6Z12729Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:3571,61
7Z12816Šilarová LilianaSpinning Eva Lanškroun1300:01:3668,51
8Z1304Pávíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4644,96
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2110Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:00:56119,79
2M229Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:00:59109,08
3M2717Moravec MatějSpartak Letohrad1200:01:1171,13
4M21020Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1655,04
5M22424Nadtočij MichailAK Iscarex Česká Třebová1100:01:316,17
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2321Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:06103,70
2Z2425Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:01:07101,26
3Z2522Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:0995,04
4Z2619Maříková EliškaAK Iscarex Česká Třebová1100:01:1092,16
5Z21211Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:1870,32
6Z21714Horáková NicolAK Iscarex Česká Třebová1200:01:2355,09
7Z21812Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2354,43
8Z2257Broulíková AlžbětaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3226,82
9Z2298Broulíková AmálieAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:397,36
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M333Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:03:10111,94
2M359Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:3488,06
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z344Maříková ŠárkaAK Iscarex Česká Třebová1000:03:34105,12
2Z3711Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:4297,57
3Z3810Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:4297,31
4Z3112Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:03:5882,33
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Řehák MarekAK ISCAREX Česká Třebová0700:03:02100,59
2M428Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:03:0399,41
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z456Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:34110,17
2Z495Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová0800:03:44100,93
3Z4101Berková DanielaAtletika Žamberk0800:03:5788,90
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5733Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:09114,60
2M51942Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:0785,40
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5228Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:16112,66
2Z52712Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:07:5695,21
3Z52845Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:08:0392,13
4Z53113Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:1089,20
5Z54419Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:10:0838,31
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ144Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:20119,87
2MJ1216Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:3180,13
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3626Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:08:26100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA26Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:30104,17
2MA329Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:3899,29
3MA423Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:4396,54
4MA540Šejbl PetrDOSI TEAM8300:05:5390,65
5MA818Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:2074,45
6MA114Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:2870,08
7MA155Šebek MichalČeská Třebová8400:06:4659,29
8MA1834Řemínek MatějAC Choceň8600:07:0547,94
9MA2121Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:1541,88
10MA2337Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:07:2039,06
11MA2535Švec MartinVK Choceň8700:07:4225,60
12MA2936Andrš PetrOB Žamberk8400:08:0611,83
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB614Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:05:56111,38
2MB1030Šimek PetrŘetůvka7700:06:2695,54
3MB1338Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:3193,08
4MB2022Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:0873,70
5MB2424Hakkel PavelTechnická VM7900:07:2166,79
6MB2643Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4653,22
7MB3741Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:2831,25
8MB437Haška Petr-7900:09:213,10
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC911Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:21109,31
2MC1447Macháček PetrPunk's Not Dead7200:06:4597,40
3MC163Simon PetrPolička7200:06:5393,29
4MC1728Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:5790,91
5MC419Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:0924,79
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3817Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:31123,69
2MD4532Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:4876,31
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3315Ráb PavelČeská Třebová5200:08:15139,64
2ME461Sadílek OtaRUNSPORT4600:10:5487,78
3ME4825Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:4172,58
4ME4948Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:5728,44
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3431Macháčková AdélaPunk's Not Dead0200:08:18105,38
2ZA3539Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:19105,19
3ZA4049Záveská AnnaOB Česká Třebová8800:08:5989,44
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3020Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:09105,38
2ZB3910Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:08:3694,62
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3246Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:13100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD422Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:18121,42
2ZD4727Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:3278,58
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2110Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:00:56119,79
2M229Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:00:59109,08
1Z2321Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:06103,70
2Z2425Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:01:07101,26
3Z2522Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:0995,04
4Z2619Maříková EliškaAK Iscarex Česká Třebová1100:01:1092,16
3M2717Moravec MatějSpartak Letohrad1200:01:1171,13
1M185Čejka FrantišekAC Choceň1300:01:14104,38
2M193Kalibán ŠimonAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:15101,55
4M21020Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1655,04
3M1111Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1894,07
5Z21211Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:1870,32
4M11313Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1892,25
5M11428Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:1991,31
6M11527Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:01:1989,36
1Z11618Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:20106,65
6Z21714Horáková NicolAK Iscarex Česká Třebová1200:01:2355,09
7Z21812Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:2354,43
2Z11923Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2399,94
7M12015Rybka David-1400:01:2573,81
3Z12126Haniková EmaČeská Třebová1300:01:2693,42
8M12230Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:2865,42
4Z1232Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3083,80
5M22424Nadtočij MichailAK Iscarex Česká Třebová1100:01:316,17
8Z2257Broulíková AlžbětaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:3226,82
5Z1266Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3377,06
6Z12729Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:3571,61
7Z12816Šilarová LilianaSpinning Eva Lanškroun1300:01:3668,51
9Z2298Broulíková AmálieAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:397,36
8Z1304Pávíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:4644,96
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ144Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:20119,87
1MA26Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:30104,17
2MA329Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:3899,29
3MA423Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:4396,54
4MA540Šejbl PetrDOSI TEAM8300:05:5390,65
1MB614Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:05:56111,38
1M5733Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:09114,60
5MA818Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:2074,45
1MC911Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:21109,31
2MB1030Šimek PetrŘetůvka7700:06:2695,54
6MA114Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:2870,08
2MJ1216Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:3180,13
3MB1338Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:3193,08
2MC1447Macháček PetrPunk's Not Dead7200:06:4597,40
7MA155Šebek MichalČeská Třebová8400:06:4659,29
3MC163Simon PetrPolička7200:06:5393,29
4MC1728Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:5790,91
8MA1834Řemínek MatějAC Choceň8600:07:0547,94
2M51942Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:0785,40
4MB2022Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:0873,70
9MA2121Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:1541,88
1Z5228Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:16112,66
10MA2337Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:07:2039,06
5MB2424Hakkel PavelTechnická VM7900:07:2166,79
11MA2535Švec MartinVK Choceň8700:07:4225,60
6MB2643Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4653,22
2Z52712Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:07:5695,21
3Z52845Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:08:0392,13
12MA2936Andrš PetrOB Žamberk8400:08:0611,83
1ZB3020Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:09105,38
4Z53113Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:1089,20
1ZC3246Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:13100,00
1ME3315Ráb PavelČeská Třebová5200:08:15139,64
1ZA3431Macháčková AdélaPunk's Not Dead0200:08:18105,38
2ZA3539Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:19105,19
1ZJ3626Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:08:26100,00
7MB3741Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:2831,25
1MD3817Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:31123,69
2ZB3910Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:08:3694,62
3ZA4049Záveská AnnaOB Česká Třebová8800:08:5989,44
5MC419Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:0924,79
1ZD422Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:18121,42
8MB437Haška Petr-7900:09:213,10
5Z54419Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:10:0838,31
2MD4532Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:4876,31
2ME461Sadílek OtaRUNSPORT4600:10:5487,78
2ZD4727Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:3278,58
3ME4825Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:4172,58
4ME4948Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:5728,44
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ144Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:20105,64
2MA26Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:3099,68
3MA329Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:3894,68
4MA423Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:4391,88
5MA540Šejbl PetrDOSI TEAM8300:05:5385,85
6MB614Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:05:5683,71
7M5733Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:0976,13
8MA818Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:2069,28
9MC911Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:2168,96
10MB1030Šimek PetrŘetůvka7700:06:2665,56
11MA114Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:2864,81
12MJ1216Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:3162,75
13MB1338Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:3162,73
14MC1447Macháček PetrPunk's Not Dead7200:06:4554,53
15MA155Šebek MichalČeská Třebová8400:06:4653,77
16MC163Simon PetrPolička7200:06:5349,55
17MC1728Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:5746,67
18MA1834Řemínek MatějAC Choceň8600:07:0542,16
19M51942Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:0740,88
20MB2022Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:0840,50
21MA2121Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:1535,96
22MA2337Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:07:2033,07
23MB2424Hakkel PavelTechnická VM7900:07:2132,58
24MA2535Švec MartinVK Choceň8700:07:4219,31
25MB2643Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4617,03
26MA2936Andrš PetrOB Žamberk8400:08:065,22
27ME3315Ráb PavelČeská Třebová5200:08:153,00
28MB3741Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:283,00
29MD3817Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:313,00
30MC419Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:093,00
31MB437Haška Petr-7900:09:213,00
32MD4532Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:483,00
33ME461Sadílek OtaRUNSPORT4600:10:543,00
34ME4825Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:413,00
35ME4948Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:573,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Startovní čísla 47,48,49 jsou chybně změřena - chyba v časomíře ! Za takový čas by se dalo zvládnout i 3x po sobě :-
mahonyrider
jj už to řešíme.... po závodě zůstaly na Pekláku krasné modre salomonky ...
simunkova.pavla
palec nahoru a velké díky paní organizátorce za pořádání celé série Pekláků:::: velká motivace nejen pro nás dospělé, ale i jedinečná akce pro děti. Super servis, zázemí, bodování, fotky, časomíra,..do pár hodin na webu. díky za vše. Petr Šimek
petasimek
u star.č. 47,48,49 nejsou odečteny časy startu.
dvozdect
Petře děkujeme, díky patří celému organizačnímu týmu...
simunkova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód