Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

29.8.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 29.8.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šimůnek s.r.o., EkoBi s.r.o. a ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
start 100 m - 18:00 hodin
start 250 m - 18:20 hodin
start 500 m - 18:40 hodin
divadelní představení - 19:00 hodin
vyhlášení dětských kategorií - 19:30 hodin
start 1 km - 20:30 hodin
vyhlášení poháru Pekelný kilometr 2015 - 21:30 hodin

Časový pořad v PDF

Přihlášky

od 17:00 v místě startu

Startovné

Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě

Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

Propozice poháru Pekelný kilometr 2015:

Seriál závodů ve zdolávání sjezdovky v České Třebové.
Pořadatel soutěže: Šimůnek, s.r.o. ve spolupráci s Eko Bi s. r. o., Česká Třebová
Statistik soutěže: Milan Kebrle, tel. 732 965 590, e-mail: team@iscarex.cz

Seriál obsahuje 5 závodů, celkové výsledky jsou zařazeny do Iscarex poháru 2015.
Termíny závodů:
1) 1. 4. 2015
2) 6. 5. 2015
3) 3. 6. 2015
4) 1. 7. 2015
5) 29. 8. 2015 - večerní závod - vyhlášení série závodů

Kategorie trať 1 km:
Dorostenci - 16-17 let (r. 98-99)
Junioři - 18-19 let (r. 96-97)
Muži A - 20-39 let (r. 76-95)
Muži B - 40-49 let (r. 66-75)
Muži C - 50-59 let (r. 56-65)
Muži D - 60-69 let (r. 46-55)
Muži E - 70 let a starší (r. 45 a starší)

Dorostenky 16-17 let (r. 98-99)
Juniorky - 18-19 let (r. 96-97)
Ženy A - 20-34 let (r. 81-95)
Ženy B - 35-44 let (r. 71-80)
Ženy C - 45-54 let (r. 61-70)
Ženy D - 55 let a starší (r. 60 a starší)

Kategorie trať 500 m:
Starší žáci 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žáci 12-13 let (r. 02-03)

Starší žákyně 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žákyně 12-13 let (r. 02-03)

Kategorie trať 250 m:
Nejmladší žáci II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žáci I 8-9 let (r. 06-07)

Nejmladší žákyně II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žákyně I 8-9 let (r. 06-07)

Kategorie trať 100 m:
Chlapci 7 let a mladší (r. 08 a mladší)
Dívky 7 let a mladší (r. 08 a mladší)

Bodování:
Počet získaných bodů je úměrný výkonu. Součet nejlepších časů každého závodníka bude porovnán s průměrem prvních tří závodníků v kategorii. Tomuto průměru je přidělena hodnota 100 bodů. Z pěti závodů se budou sčítat tři nejlepší dosažené časy. Závodník s časem 150% a horším již nezíská žádný bod. Při rovnosti bodů rozhoduje větší počet lepších umístění. Podmínkou zařazení do celkového hodnocení Pekelného kilometru je absolvování alespoň 3 běhů.

Celkový výsledek běžce v poháru Pekelný kilometr 2015 bude započítán do Iscarex poháru 2015.

Místo konání:
Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
Intervalový start - jeden závodník po 30 s. Každý závodník dostane přiřazený startovní čas.
První start v 17:00 hodin (29. 8. - od 18:00 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, pro trať 1 km od 17:45 hodin (29. 8. - od 20:30 hodin).

Přihlášky:
V místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin (29. 8. - od 17:00 do 17:45 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, od 16:00 do 17:30 (29. 8. - od 17:00 do 20:00 hodin) pro trať 1 km.

Startovné:
Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě:
Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Ceny a vyhlášení vítězů:
Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 29. 8. 2015. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Sponzoři poháru:
Šimůnek, s.r.o.
Iscarex, s.r.o.
Eko Bi s.r.o., Česká Třebová

Ostatní informace u pořadatele soutěže:
Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
cncvyroba@seznam.cz

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5748

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Matyášová Jana6536
Serbousková Sára0436
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Kubišta Oto5325
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Hruška Vladislav0421
Vávra Jan0721
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020
Hanáková Klára0220

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C219Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:29-
2C2222Gregora Lukᚎichlínek0800:00:32-
3C2617Trávníček JanTRAFO Team0900:00:35-
4C2712Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:36-
5C2815Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:36-
6C297Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:37-
7C2105Pavlík MatějHorní Jelení0900:00:37-
8C2118Lochman JanISCAREX Junior team ČT0800:00:38-
9C21320Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:40-
10C21419Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:40-
11C2153Marhold DanielHorní Jelení0900:00:41-
12C2172Cvrček JáchymAtletika Polička1000:00:43-
13C21811Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:44-
14C2194Minařík RichardHorní Jelení0900:00:46-
15C22110Škrabánek DominikČeská Třebová1000:00:51-
16C22214Topinka TobiášLanškroun1000:00:53-
17C22325Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:01:01-
18C22626Flídr Nikolas-1400:04:03-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D236Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:33-
2D2416Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:34-
3D2518Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:34-
4D2121Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:00:39-
5D21623Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:41-
6D22013Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:50-
7D22424Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:01:15-
8D22521Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:55-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M192Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:23116,43
2M11313Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:29102,57
3M1173Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:3981,00
4M11910Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:4567,67
5M12120Topinka AdamLanškroun0700:01:4664,81
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1626Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:20116,48
2Z11222Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:2997,11
3Z11521Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3386,41
4Z11625Bednářová KateřinaTJ Svitavy0600:01:3484,73
5Z1188Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:3973,46
6Z1237Pavlíková KláraHorní Jelení0700:01:5633,34
7Z1245Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:0121,77
8Z12516Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0317,15
9Z1266Minaříková KristýnaHorní Jelení0700:02:220,00
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2311Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:15107,70
2M2415Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:1998,12
3M2714Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:2094,18
4M2819Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2289,49
5M21023Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:2485,99
6M22024Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4530,90
7M2224Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:548,24
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z219Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:09113,34
2Z221Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:12104,29
3Z2517Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:2082,36
4Z21112Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2958,57
5Z21418Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:3346,42
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M349Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:39120,90
2M381Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:3079,10
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z354Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:40136,34
2Z373Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:10113,59
3Z397Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3550,07
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M418Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:10112,11
2M422Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:2696,25
3M436Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:03:3191,64
4M465Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:4380,24
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5344Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:05:10104,17
2M5543Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2098,10
3M5645Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:2097,73
4M51742Novák DavidSK Donocykl9800:05:5476,32
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53040Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:22119,99
2Z55446Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:03103,25
3Z56212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:0876,76
4Z57060Růžičková Lucie-9800:10:1648,75
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ736Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:23132,32
2MJ2021Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:07109,21
3MJ4424Kučera JanČeská Třebová9700:07:4558,47
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1569Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:51100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:01107,73
2MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:1499,72
3MA870Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:2592,55
4MA1051Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:3784,64
5MA1264Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:4182,34
6MA1647Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5374,94
7MA1858Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:06:0070,27
8MA2162Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:1461,21
9MA2268Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:1957,91
10MA2665Švec MartinVK Choceň8700:06:5436,00
11MA3119Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:07:2317,14
12MA336Marhold LubošHorní Jelení7700:07:2913,12
13MA359Pavlík PetrHorní Jelení8000:07:3111,97
14MA3755Prchal DavidBox Club Dynamo Svitavy9300:07:369,09
15MA4072Cvrček MartinAtletika Polička7900:07:406,03
16MA4157Nedoma Ondřejtrailrun.cz8300:07:425,25
17MA4571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:453,34
18MA4767Chudý MartinBox Club Dynamo Svitavy8500:07:490,50
19MA5159Dvořáček JanTrailrun.cz7900:08:000,00
20MA568Bryška TomášSvitavy7800:08:050,00
21MA6410Havel Zdeněk-8100:09:100,00
22MA6613Flídr MarekČeská Třebová9000:09:220,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB252Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:09110,62
2MB948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:2998,45
3MB1141Novák PetrSK Donocykl6700:05:4190,93
4MB1935Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:0377,01
5MB2366Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:3955,01
6MB2753Ondráček MartinPro-Music Prolog Bike Trutnov7300:07:1135,28
7MB3223Hruban JanČeská Třebová6600:07:2526,70
8MB3863Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:3620,37
9MB435Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:4315,68
10MB5018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:005,67
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC134Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:44112,23
2MC1430Jančík BořekSVARTES Hořice6400:05:45111,69
3MC2533Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:06:5076,08
4MC293Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:07:1861,11
5MC6154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:033,39
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2832Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:17105,35
2MD3649Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:3298,69
3MD3934Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:07:3895,96
4MD4837Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:07:5389,06
5MD5529Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0384,62
6MD6038Tučný JanMK Pardubice4700:09:0059,17
7MD671Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:3643,22
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5314Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:03115,83
2ZA5926Šlachtová IvanaStudénka8500:08:5795,06
3ZA6556Volfová GabrielaBox Club Dynamo Svitavy8800:09:1389,11
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4261Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:43102,22
2ZB4617Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:47100,35
3ZB4927Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5497,43
4ZB5216Dostálová PetraLanškroun7800:08:0293,87
5ZB5715Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:4376,46
6ZB6325Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:09:0965,13
7ZB6811Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:4549,90
8ZB717Minaříková IvaHorní Jelení7900:10:2532,94
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2439Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:44125,24
2ZC3420Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:31104,86
3ZC582Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5169,91
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6931Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:09:51113,06
2ZD7222Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:1386,94
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z219Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:09113,34
2Z221Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:12104,29
1M2311Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:15107,70
2M2415Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:1998,12
3Z2517Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:2082,36
1Z1626Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:20116,48
3M2714Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:2094,18
4M2819Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2289,49
1M192Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:23116,43
5M21023Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:2485,99
4Z21112Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2958,57
2Z11222Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:2997,11
2M11313Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:29102,57
5Z21418Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:3346,42
3Z11521Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3386,41
4Z11625Bednářová KateřinaTJ Svitavy0600:01:3484,73
3M1173Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:3981,00
5Z1188Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:3973,46
4M11910Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:4567,67
6M22024Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4530,90
5M12120Topinka AdamLanškroun0700:01:4664,81
7M2224Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:548,24
6Z1237Pavlíková KláraHorní Jelení0700:01:5633,34
7Z1245Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:0121,77
8Z12516Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0317,15
9Z1266Minaříková KristýnaHorní Jelení0700:02:220,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M418Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:10112,11
2M422Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:2696,25
3M436Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:03:3191,64
1M349Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:39120,90
1Z354Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:40136,34
4M465Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:4380,24
2Z373Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:10113,59
2M381Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:3079,10
3Z397Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3550,07
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:01107,73
1MB252Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:09110,62
1M5344Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:05:10104,17
2MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:1499,72
2M5543Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2098,10
3M5645Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:2097,73
1MJ736Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:23132,32
3MA870Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:2592,55
2MB948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:2998,45
4MA1051Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:3784,64
3MB1141Novák PetrSK Donocykl6700:05:4190,93
5MA1264Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:4182,34
1MC134Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:44112,23
2MC1430Jančík BořekSVARTES Hořice6400:05:45111,69
1ZJ1569Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:51100,00
6MA1647Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5374,94
4M51742Novák DavidSK Donocykl9800:05:5476,32
7MA1858Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:06:0070,27
4MB1935Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:0377,01
2MJ2021Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:07109,21
8MA2162Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:1461,21
9MA2268Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:1957,91
5MB2366Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:3955,01
1ZC2439Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:44125,24
3MC2533Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:06:5076,08
10MA2665Švec MartinVK Choceň8700:06:5436,00
6MB2753Ondráček MartinPro-Music Prolog Bike Trutnov7300:07:1135,28
1MD2832Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:17105,35
4MC293Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:07:1861,11
1Z53040Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:22119,99
11MA3119Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:07:2317,14
7MB3223Hruban JanČeská Třebová6600:07:2526,70
12MA336Marhold LubošHorní Jelení7700:07:2913,12
2ZC3420Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:31104,86
13MA359Pavlík PetrHorní Jelení8000:07:3111,97
2MD3649Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:3298,69
14MA3755Prchal DavidBox Club Dynamo Svitavy9300:07:369,09
8MB3863Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:3620,37
3MD3934Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:07:3895,96
15MA4072Cvrček MartinAtletika Polička7900:07:406,03
16MA4157Nedoma Ondřejtrailrun.cz8300:07:425,25
1ZB4261Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:43102,22
9MB435Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:4315,68
3MJ4424Kučera JanČeská Třebová9700:07:4558,47
17MA4571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:453,34
2ZB4617Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:47100,35
18MA4767Chudý MartinBox Club Dynamo Svitavy8500:07:490,50
4MD4837Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:07:5389,06
3ZB4927Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5497,43
10MB5018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:005,67
19MA5159Dvořáček JanTrailrun.cz7900:08:000,00
4ZB5216Dostálová PetraLanškroun7800:08:0293,87
1ZA5314Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:03115,83
2Z55446Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:03103,25
5MD5529Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0384,62
20MA568Bryška TomášSvitavy7800:08:050,00
5ZB5715Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:4376,46
3ZC582Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5169,91
2ZA5926Šlachtová IvanaStudénka8500:08:5795,06
6MD6038Tučný JanMK Pardubice4700:09:0059,17
5MC6154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:033,39
3Z56212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:0876,76
6ZB6325Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:09:0965,13
21MA6410Havel Zdeněk-8100:09:100,00
3ZA6556Volfová GabrielaBox Club Dynamo Svitavy8800:09:1389,11
22MA6613Flídr MarekČeská Třebová9000:09:220,00
7MD671Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:3643,22
7ZB6811Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:4549,90
1ZD6931Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:09:51113,06
4Z57060Růžičková Lucie-9800:10:1648,75
8ZB717Minaříková IvaHorní Jelení7900:10:2532,94
2ZD7222Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:1386,94
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:01103,52
2MB252Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:0998,64
3M5344Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:05:1097,84
4MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:1495,35
5M5543Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2091,57
6M5645Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:2091,18
7MJ736Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:2389,55
8MA870Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:2588,02
9MB948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:2985,70
10MA1051Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:3779,93
11MB1141Novák PetrSK Donocykl6700:05:4177,71
12MA1264Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:4177,59
13MC134Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:4475,63
14MC1430Jančík BořekSVARTES Hořice6400:05:4574,99
15MA1647Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5370,02
16M51742Novák DavidSK Donocykl9800:05:5469,08
17MA1858Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:06:0065,26
18MB1935Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:0362,91
19MJ2021Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:0760,54
20MA2162Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:1455,99
21MA2268Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:1952,62
22MB2366Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:3939,51
23MC2533Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:06:5032,43
24MA2665Švec MartinVK Choceň8700:06:5430,23
25MB2753Ondráček MartinPro-Music Prolog Bike Trutnov7300:07:1118,53
26MD2832Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:1715,10
27MC293Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:07:1814,54
28MA3119Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:07:2310,96
29MB3223Hruban JanČeská Třebová6600:07:259,42
30MA336Marhold LubošHorní Jelení7700:07:296,86
31MA359Pavlík PetrHorní Jelení8000:07:315,67
32MD3649Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:325,37
33MA3755Prchal DavidBox Club Dynamo Svitavy9300:07:363,00
34MB3863Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:363,00
35MD3934Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:07:383,00
36MA4072Cvrček MartinAtletika Polička7900:07:403,00
37MA4157Nedoma Ondřejtrailrun.cz8300:07:423,00
38MB435Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:433,00
39MJ4424Kučera JanČeská Třebová9700:07:453,00
40MA4571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:453,00
41MA4767Chudý MartinBox Club Dynamo Svitavy8500:07:493,00
42MD4837Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:07:533,00
43MB5018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:003,00
44MA5159Dvořáček JanTrailrun.cz7900:08:003,00
45MD5529Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:033,00
46MA568Bryška TomášSvitavy7800:08:053,00
47MD6038Tučný JanMK Pardubice4700:09:003,00
48MC6154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:033,00
49MA6410Havel Zdeněk-8100:09:103,00
50MA6613Flídr MarekČeská Třebová9000:09:223,00
51MD671Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:363,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1569Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:51124,17
2ZC2439Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:4497,51
3Z53040Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:2278,32
4ZC3420Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:3173,90
5ZB4261Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:4367,87
6ZB4617Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:4765,67
7ZB4927Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5462,25
8ZB5216Dostálová PetraLanškroun7800:08:0258,07
9ZA5314Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:0357,85
10Z55446Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:0357,70
11ZB5715Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:4337,63
12ZC582Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5133,41
13ZA5926Šlachtová IvanaStudénka8500:08:5730,53
14Z56212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:0825,08
15ZB6325Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:09:0924,33
16ZA6556Volfová GabrielaBox Club Dynamo Svitavy8800:09:1322,72
17ZB6811Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:456,45
18ZD6931Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:09:513,58
19Z57060Růžičková Lucie-9800:10:163,00
20ZB717Minaříková IvaHorní Jelení7900:10:253,00
21ZD7222Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:133,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Ahoj, zdravim uz z Prahy a vsem se jeste jednou omlouvam za neucast pri vyhlaseni (..dalsi vlak by jel bohuzel az rano..) Souperum gratulace, poradatelum dik, peklaku zdar, a pristi rok zas na startu !! :-)
turekm
ahoj, na Pekláku zůstala černá cyklistická láhev.....
simunkova.pavla
dobrý moje oblíbené závody
andreakumpo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód