Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

29.7.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 29.7.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=74

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr69
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5802

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4929
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Lánová Aneta0725
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Gregorová Michaela0424
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Turek Martin8023
Gregorová Monika0023
Radiměřský Karel8723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Broulíková Anežka0820
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11175Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:30-
2D12323Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:31-
3D1337Barvínková Kristýnaneregistrována0400:00:45-
4D141361Horská Sofieneregistrována0500:00:50-
5D151366Borek ViktorHorní Čermná0400:00:51-
6D1648Vytlačil TadeášNěmčice0500:00:55-
Žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2932Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:050,00
2Ž210321Horská Sáraneregistrována0200:05:280,00
3Ž21236Barvínková Barboraneregistrována0000:06:090,00
Žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2439Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:220,00
2M25489Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:380,00
3M261095Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:570,00
4M21156Jireček VratislavDolní Újezd9900:05:310,00
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž37930Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:130,00
2Ž381094Krátká HanaLanškroun9500:04:150,00
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31934Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:02:560,00
2M32931Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:580,00
3M33879Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:150,00
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:170,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1935Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:070,00
2MA2928Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:130,00
3MA343Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:140,00
4MA420Řemínek MatějAC Choceň8600:05:220,00
5MA58Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:05:260,00
6MA850Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:380,00
7MA919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:540,00
8MA106Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:010,00
9MA1151Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:100,00
10MA12484Künzel DrahomírTJ - Svitavy7600:06:140,00
11MA1435Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:170,00
12MA1511Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:200,00
13MA1658Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:210,00
14MA1838Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:270,00
15MA19154Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:06:330,00
16MA203Kalous PetrSK Žamberk7700:06:360,00
17MA237Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:500,00
18MA24645Marhold PetrChoceň7800:06:510,00
19MA2516Marhold LubošChoceň7700:06:550,00
20MA3159Vávra ZdeněkPeklák team7600:07:170,00
21MA321367Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:180,00
22MA33933Novák JosefTJ Svitavy8500:07:220,00
23MA4542Táfl LukášČeské Heřmanice8600:09:120,00
-MA-40Táfl JosefČeské Heřmanice86DNF-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:290,00
2MB754Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:360,00
3MB179Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:220,00
4MB2134Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:370,00
5MB2244Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:06:380,00
6MB261076Krátký LubošLanškroun6200:06:590,00
7MB4152Křivohlávek Miroslavneregistrován6700:08:180,00
8MB47630Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:09:320,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3047Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:130,00
2MC3412Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:270,00
3MC444Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:400,00
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2922Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:050,00
2MD3529Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:290,00
3MD385Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:540,00
4MD491362Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:360,00
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ37925Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:300,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27922Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:000,00
2ZA36893Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:300,00
3ZA42927Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:240,00
4ZA43461Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:08:290,00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB281368Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:020,00
2ZB5015Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:370,00
Ženy C 45 a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3945Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:020,00
2ŽC481020Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:330,00
3ŽC51923Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:440,00
4ŽC5246Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:310,00
5ŽC5341Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:380,00
Hobby (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB4033Borek PetrHorní Čermná7000:08:10-
2LB46132Bignell Petraneregistrována7600:09:21-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11175Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:30-
2D12323Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:31-
3D1337Barvínková Kristýnaneregistrována0400:00:45-
4D141361Horská Sofieneregistrována0500:00:50-
5D151366Borek ViktorHorní Čermná0400:00:51-
6D1648Vytlačil TadeášNěmčice0500:00:55-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31934Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:02:560,00
2M32931Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:580,00
3M33879Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:150,00
1M2439Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:220,00
2M25489Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:380,00
3M261095Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:570,00
1Ž37930Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:130,00
2Ž381094Krátká HanaLanškroun9500:04:150,00
1Ž2932Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:050,00
2Ž210321Horská Sáraneregistrována0200:05:280,00
4M21156Jireček VratislavDolní Újezd9900:05:310,00
3Ž21236Barvínková Barboraneregistrována0000:06:090,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1935Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:070,00
2MA2928Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:130,00
3MA343Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:140,00
4MA420Řemínek MatějAC Choceň8600:05:220,00
5MA58Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:05:260,00
1MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:290,00
2MB754Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:360,00
6MA850Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:380,00
7MA919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:540,00
8MA106Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:010,00
9MA1151Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:100,00
10MA12484Künzel DrahomírTJ - Svitavy7600:06:140,00
1MJ1318Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:170,00
11MA1435Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:170,00
12MA1511Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:200,00
13MA1658Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:210,00
3MB179Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:220,00
14MA1838Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:270,00
15MA19154Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:06:330,00
16MA203Kalous PetrSK Žamberk7700:06:360,00
4MB2134Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:370,00
5MB2244Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:06:380,00
17MA237Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:500,00
18MA24645Marhold PetrChoceň7800:06:510,00
19MA2516Marhold LubošChoceň7700:06:550,00
6MB261076Krátký LubošLanškroun6200:06:590,00
1ZA27922Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:000,00
1ZB281368Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:020,00
1MD2922Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:050,00
1MC3047Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:130,00
20MA3159Vávra ZdeněkPeklák team7600:07:170,00
21MA321367Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:180,00
22MA33933Novák JosefTJ Svitavy8500:07:220,00
2MC3412Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:270,00
2MD3529Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:290,00
2ZA36893Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:300,00
1ŽJ37925Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:300,00
3MD385Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:540,00
1ŽC3945Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:020,00
1LB4033Borek PetrHorní Čermná7000:08:10-
7MB4152Křivohlávek Miroslavneregistrován6700:08:180,00
3ZA42927Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:240,00
4ZA43461Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:08:290,00
3MC444Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:400,00
23MA4542Táfl LukášČeské Heřmanice8600:09:120,00
2LB46132Bignell Petraneregistrována7600:09:21-
8MB47630Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:09:320,00
2ŽC481020Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:330,00
4MD491362Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:360,00
2ZB5015Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:370,00
3ŽC51923Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:440,00
4ŽC5246Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:310,00
5ŽC5341Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:380,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód