Ročník 2011
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 1332,03 | 17 | 12/17 záv. |
2 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 1312,75 | 18 | 12/18 záv. |
3 | Boháč Servác | AC Choceň | 02 | 1231,23 | 12 | 12/12 záv. |
4 | Költö Matěj | TJ Jiskra Králiky | 03 | 951,64 | 13 | 12/13 záv. |
5 | Dostálek Vojtěch | ASPV Těchonín | 02 | 838,07 | 10 | 10/10 záv. |
6 | Němec Jan | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 02 | 831,57 | 15 | 12/15 záv. |
7 | Jasanský Max | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 670,99 | 11 | 11/11 záv. |
8 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 575,41 | 12 | 12/12 záv. |
9 | Jaroš Pavel | TJ Sokol atletika Jaroměř | 02 | 545,87 | 14 | 12/14 záv. |
10 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 536,27 | 11 | 11/11 záv. |
11 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 485,47 | 9 | 9/9 záv. |
12 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 451,13 | 9 | 9/9 záv. |
13 | Vebr Dominik | SKI klub Česká Třebová | 03 | 296,99 | 4 | 4/4 záv. |
14 | Mervart Martin | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 294,52 | 8 | 8/8 záv. |
15 | Hemelík Jindřich | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 285,16 | 5 | 5/5 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pourová Alžběta | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 02 | 1304,49 | 15 | 12/14 záv. |
2 | Škrabalová Kristýna | Linhartice | 02 | 1210,34 | 14 | 12/14 záv. |
3 | Vraspírová Daniela | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 02 | 1180,13 | 17 | 12/17 záv. |
4 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 1034,7 | 21 | 12/21 záv. |
5 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 967,47 | 19 | 12/19 záv. |
6 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 873,86 | 9 | 9/9 záv. |
7 | Šmídová Sára | SKI Klub Česká Třebová | 02 | 792,08 | 10 | 10/10 záv. |
8 | Jansová Denisa | SKI klub Ústí nad Orlicí | 02 | 363,73 | 4 | 4/4 záv. |
9 | Kubíčková Nikita | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 356,65 | 4 | 4/4 záv. |
10 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 312,61 | 7 | 7/7 záv. |
11 | Mikysková Svatava | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 283,16 | 5 | 5/5 záv. |
12 | Mrklovská Magdalena | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 251,97 | 4 | 4/4 záv. |
13 | Mojžíšová Kristýna | TJ Sokol Jaroměř | 02 | 201,84 | 4 | 4/4 záv. |
14 | Kamarádová Marie | MARS Svratka | 02 | 191,69 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Jonášová Martina | Fenix SKI Team Jeseník | 03 | 190,52 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petiška Vojtěch | TJ Sokol atletika Jaroměř | 00 | 1217,01 | 15 | 12/15 záv. |
2 | Boháč Bonifác | AC Choceň | 01 | 1175,23 | 12 | 12/12 záv. |
3 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 1160,98 | 22 | 12/21 záv. |
4 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 889,72 | 11 | 11/11 záv. |
5 | Mervart Vojtěch | TJ Sokol Jaroměř | 00 | 704,93 | 9 | 9/9 záv. |
6 | Verner Kristián | TJ Jiskra Králíky | 01 | 674,63 | 7 | 7/7 záv. |
7 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 658,85 | 8 | 8/8 záv. |
8 | Navrátil Jonáš | TJ Svitavy | 01 | 573,1 | 7 | 7/7 záv. |
9 | Hermann Matěj | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 555,89 | 6 | 6/6 záv. |
10 | Hřivna David | TJ Sokol Jaroměř | 01 | 498,99 | 7 | 7/7 záv. |
11 | Chlup Tomáš | TJ Rychnov na Moravě | 00 | 491,83 | 6 | 6/6 záv. |
12 | Svatoš Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 488,8 | 8 | 8/8 záv. |
13 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 484,8 | 5 | 5/5 záv. |
14 | Porubek Ondřej | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 00 | 437,37 | 6 | 6/6 záv. |
15 | Mikyska Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 425,58 | 4 | 4/4 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 1201,79 | 17 | 12/17 záv. |
2 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 1192,11 | 16 | 12/16 záv. |
3 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 1179,71 | 19 | 12/19 záv. |
4 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 1120,75 | 17 | 12/17 záv. |
5 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 1006,3 | 16 | 12/16 záv. |
6 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 989,84 | 17 | 12/17 záv. |
7 | Šimůnková Tereza | Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 924,98 | 9 | 9/9 záv. |
8 | Vindušková Barbara | Atletika Albrechtice | 01 | 782,24 | 13 | 12/13 záv. |
9 | Navrátilová Darja | TJ Svitavy | 01 | 654,18 | 8 | 8/8 záv. |
10 | Smoláková Dominika | Orel Vysoké Mýto | 00 | 592,49 | 7 | 7/7 záv. |
11 | Smrčková Natálie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 535,26 | 6 | 6/6 záv. |
12 | Mikulová Karolína | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 492,11 | 5 | 5/5 záv. |
13 | Filipovová Natálie | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 426,27 | 7 | 7/7 záv. |
14 | Šilarová Michaela | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 365,72 | 5 | 5/5 záv. |
15 | Mrklovská Dana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 256,53 | 3 | 3/3 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kačerovský Michal | Atletika Albrechtice | 98 | 1326,14 | 19 | 12/19 záv. |
2 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 1181,95 | 16 | 12/16 záv. |
3 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 1123,87 | 12 | 12/12 záv. |
4 | Mlynář Vojtěch | Vencl tým UO | 98 | 1104,92 | 13 | 12/13 záv. |
5 | Němec Jaroslav | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 978,11 | 18 | 12/18 záv. |
6 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 760,84 | 14 | 12/14 záv. |
7 | Vilímek Václav | AC Choceň | 98 | 561,48 | 6 | 6/6 záv. |
8 | Mužík Jan | Atletika Polička | 98 | 540,13 | 6 | 6/6 záv. |
9 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 464,93 | 5 | 5/5 záv. |
10 | Večeř Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 360,28 | 5 | 5/5 záv. |
11 | Bednář Martin | ZŠ Dolní Čermná | 98 | 357,59 | 6 | 6/6 záv. |
12 | Macháček Vojtěch | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 303,05 | 4 | 4/4 záv. |
13 | Kučera Martin | TJ Svitavy | 99 | 269,74 | 4 | 4/4 záv. |
14 | Zezula Adam | Atletika Polička | 99 | 221,36 | 3 | 3/3 záv. |
15 | Martinec Ondřej | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 208,06 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 1348 | 13 | 12/13 záv. |
2 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 1193,81 | 12 | 12/12 záv. |
3 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 1145,94 | 18 | 12/18 záv. |
4 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 1120,55 | 12 | 12/12 záv. |
5 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 1090,42 | 14 | 12/14 záv. |
6 | Suchánková Nikol | TJ Sokol atletika Jaroměř | 99 | 1072,05 | 15 | 12/15 záv. |
7 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 847,21 | 14 | 12/14 záv. |
8 | Fajtová Anna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 826,37 | 14 | 12/14 záv. |
9 | Rudolfská Dominika | Atletika Jaroměř | 99 | 789,79 | 9 | 9/9 záv. |
10 | Cejnarová Eliška | TJ Sokol atletika Jaroměř | 99 | 723,33 | 12 | 12/12 záv. |
11 | Koclířová Adéla | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 314,42 | 4 | 4/4 záv. |
12 | Faltusová Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 255,77 | 3 | 3/3 záv. |
13 | Mikulová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 252,75 | 3 | 3/3 záv. |
14 | Pulgretová Kateřina | TJ Nové Město Na Moravě | 99 | 205,75 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Joštová Kristýna | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 196,56 | 3 | 3/3 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mojžíš Dominik | TJ Sokol atletika Jaroměř | 97 | 1226,52 | 14 | 12/14 záv. |
2 | Szkwarek Grzegorz | ULKS Bystrzyca Klodska | 97 | 1097,1 | 11 | 11/11 záv. |
3 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 1078,14 | 12 | 12/12 záv. |
4 | Petiška Ondřej | TJ Sokol atletika Jaroměř | 97 | 1036,02 | 15 | 12/15 záv. |
5 | Jilek Krzysztof | ULKS Bystrzyca Klodzka | 97 | 706,52 | 7 | 7/7 záv. |
6 | Kovář Jáchym | Atletika Litomyšl | 96 | 528,55 | 5 | 5/5 záv. |
7 | Doskočil Jan | ZŠ Javornického | 97 | 261,64 | 3 | 3/3 záv. |
8 | Derka David | Atletika Jablonné nad Orlicí | 97 | 215,96 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 214,57 | 2 | 2/2 záv. |
10 | Moravec Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 202,27 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Procházka Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 201,26 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Václavek Jan | SKI klub Česká Třebová | 96 | 196,28 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Profous Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 184,54 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Medek Filip | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 183,64 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Schreier Jakub | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 180,87 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 1249,43 | 11 | 11/11 záv. |
2 | Čerenkova Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 521,48 | 6 | 6/6 záv. |
3 | Fajfrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 378,06 | 5 | 5/5 záv. |
4 | Hroudová Marie | TJ Nové Město na Moravě | 96 | 250,32 | 2 | 2/2 záv. |
5 | Poulíková Tereza | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 215,29 | 2 | 2/2 záv. |
6 | Holíková Kristýna | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 215,28 | 2 | 2/2 záv. |
7 | Seidlová Zdeňka | ZŠ Jiráskova | 97 | 200,42 | 2 | 2/2 záv. |
8 | Maříková Simona | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 183,98 | 2 | 2/2 záv. |
9 | Fáberová Zuzana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 183,48 | 2 | 2/2 záv. |
10 | Novotná Dora | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 161,5 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Tylová Hana | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 158,04 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Kovačičová Kateřina | SK Nové Město na Moravě | 96 | 136,09 | 1 | 1/1 záv. |
13 | Scheuerová Veronika | HK Lanškroun | 97 | 119,82 | 1 | 1/1 záv. |
14 | Vacková Tereza | Pardubice | 97 | 116,16 | 1 | 1/1 záv. |
15 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 105,92 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cink Martin | AC Pardubice | 94 | 1241,77 | 12 | 12/12 záv. |
2 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 983,91 | 10 | 10/10 záv. |
3 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 978,72 | 11 | 11/11 záv. |
4 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 661,37 | 7 | 7/7 záv. |
5 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 616,13 | 6 | 6/6 záv. |
6 | Jansa Jan | Dolní Čermná | 94 | 335,25 | 4 | 4/4 záv. |
7 | Zenkl Adam | ZŠ Jiráskova | 95 | 308,67 | 3 | 3/3 záv. |
8 | Pavel Jan | Lokomotiva Trutnov | 95 | 306,96 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Pekař Štěpán | TJ MARS Svratka | 94 | 193,74 | 2 | 2/2 záv. |
10 | Kubelka Petr | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 95 | 181,88 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Havlíček Josef | ŠAK Pardubice | 95 | 169,94 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Nehybka Josef | Orel Brno-Židenice | 95 | 163,72 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Smetana Martin | Orel Silůvky | 95 | 152,15 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Beran Lukáš | SK OMT Pardubice | 95 | 127,56 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Remeš Petr | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 102,38 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 1300,2 | 15 | 12/15 záv. |
2 | Jandejsková Hana | Studené | 94 | 360,43 | 4 | 4/4 záv. |
3 | Šilarová Vendula | Dolní Třešňovec | 94 | 182,05 | 2 | 2/2 záv. |
4 | Jirásková Šárka | SKI Skuhrov nad Bělou | 95 | 121,87 | 1 | 1/1 záv. |
5 | Kavanová Krystína | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 113,32 | 1 | 1/1 záv. |
6 | Vodehnalová Martina | Letohradské soukromé gymnázium | 95 | 106,22 | 1 | 1/1 záv. |
7 | Doubková Andrea | ZŠ Jiráskova | 95 | 102,72 | 1 | 1/1 záv. |
8 | Marková Markéta | Petrovice | 94 | 102,01 | 1 | 1/1 záv. |
9 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 96,35 | 1 | 1/1 záv. |
10 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 82,58 | 1 | 1/1 záv. |
11 | Minaříková Marcela | Orel Obřany | 95 | 70,16 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 1293,75 | 12 | 12/12 záv. |
2 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 1248,05 | 19 | 12/19 záv. |
3 | Bednář Petr | Dolní Čermná | 93 | 995,6 | 13 | 12/13 záv. |
4 | Pavel Jan | Loko Trutnov | 95 | 578,2 | 6 | 6/6 záv. |
5 | Chalupný Václav | TJ Sokol Hradec Králové | 93 | 441,64 | 6 | 6/6 záv. |
6 | Cink Martin | AC Pardubice | 94 | 388,4 | 4 | 4/4 záv. |
7 | Šabata Josef | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 333,77 | 4 | 4/4 záv. |
8 | Lichý Tomáš | TJ TŽ Třinec | 94 | 310,12 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Píč Karel | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 290,04 | 3 | 3/3 záv. |
10 | Teplý Jan | MARS Svratka | 93 | 288,42 | 3 | 3/3 záv. |
11 | Divíšek Jan | Nový Věk triatlon Trusnov | 93 | 284,23 | 3 | 3/3 záv. |
12 | Fellner Adam | Fenix SKI Team Jeseník | 93 | 272,37 | 3 | 3/3 záv. |
13 | Dvořáček Radek | OOB Vamberk | 94 | 218,27 | 4 | 4/4 záv. |
14 | Janů Jan | Hvězda SKP Pardubice | 93 | 210,07 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Ondrášek Pavel | FENIX SKI Team Jeseník | 92 | 202,53 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 1248,01 | 20 | 12/20 záv. |
2 | Hübl Radek | VENCL TEAM Ústí nad Orlicí | 88 | 1226,18 | 18 | 12/18 záv. |
3 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 1144,76 | 27 | 12/27 záv. |
4 | Moravec Martin | VENCL TEAM Ústí nad Orlicí | 1144,51 | 19 | 12/19 záv. | |
5 | Miřejovský Jiří | VENCL TEAM Ústí nad Orlicí | 79 | 1117,45 | 19 | 12/19 záv. |
6 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 1115,23 | 21 | 12/21 záv. |
7 | Řemínek Matěj | Jiskra Litomyšl | 86 | 1011,06 | 12 | 12/12 záv. |
8 | Bogdał Paweł | ULKS Bystrzyca Klodzka | 76 | 998,45 | 13 | 12/13 záv. |
9 | Bogdał Lukasz | ULKS Bystrzyca Klodzka | 82 | 974,28 | 13 | 12/13 záv. |
10 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 962,83 | 15 | 12/15 záv. |
11 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 919,34 | 12 | 12/12 záv. |
12 | Fajfr František | Žamberk | 72 | 899,69 | 11 | 11/11 záv. |
13 | Kábrt Michal | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 897,03 | 17 | 12/17 záv. |
14 | Razým Lukáš | VENCL TEAM Ústí nad Orlicí | 79 | 880,49 | 9 | 9/9 záv. |
15 | Kopecký Jan | Hvězda SKP Pardubice | 90 | 869,67 | 11 | 11/11 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 1334,79 | 23 | 12/23 záv. |
2 | Ducháček Jan | VENCL TEAM Ústí nad Orlicí | 68 | 1217,87 | 16 | 12/16 záv. |
3 | Buriánek Roman | SKI Klub Česká Třebová | 65 | 1182,53 | 25 | 12/25 záv. |
4 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 1140,33 | 31 | 12/31 záv. |
5 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 1080,66 | 15 | 12/15 záv. |
6 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 919,48 | 15 | 12/15 záv. |
7 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 793,06 | 23 | 12/23 záv. |
8 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 793,05 | 9 | 9/9 záv. |
9 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 750,06 | 9 | 9/9 záv. |
10 | Kalousek Jan | SK Týniště nad Orlicí | 71 | 678,17 | 15 | 12/15 záv. |
11 | Pour Jiří | TJ SOKOL atletika Jaroměř | 70 | 652,44 | 9 | 9/9 záv. |
12 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 590,47 | 6 | 6/6 záv. |
13 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 571,2 | 12 | 12/12 záv. |
14 | Liška Pavel | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 534,52 | 9 | 9/9 záv. |
15 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 429,39 | 6 | 6/6 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 1396,66 | 20 | 12/20 záv. |
2 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 1210,97 | 13 | 12/13 záv. |
3 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 1133,04 | 12 | 12/12 záv. |
4 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 1021,7 | 12 | 12/12 záv. |
5 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 1017,1 | 22 | 12/22 záv. |
6 | Martinák Jiří | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 60 | 911,17 | 10 | 10/10 záv. |
7 | Jandejsek Zdeněk | Studené | 61 | 893,39 | 14 | 12/14 záv. |
8 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 865,05 | 20 | 12/20 záv. |
9 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 675,44 | 6 | 6/6 záv. |
10 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Oricí | 53 | 654,24 | 7 | 7/7 záv. |
11 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 626,03 | 17 | 12/17 záv. |
12 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 574,12 | 8 | 8/8 záv. |
13 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 542,24 | 9 | 9/9 záv. |
14 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 494,91 | 5 | 5/5 záv. |
15 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 493,77 | 6 | 6/6 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 1255,32 | 18 | 12/18 záv. |
2 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 1225,61 | 13 | 12/13 záv. |
3 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 1212,37 | 19 | 12/19 záv. |
4 | Krumer Miroslav | MK Ostrov | 49 | 1102,8 | 15 | 12/15 záv. |
5 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 1046,55 | 22 | 12/22 záv. |
6 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 986,07 | 19 | 12/19 záv. |
7 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 850,02 | 16 | 12/16 záv. |
8 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 846,83 | 8 | 8/8 záv. |
9 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 698,24 | 29 | 12/29 záv. |
10 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 639,5 | 6 | 6/6 záv. |
11 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 581 | 6 | 6/6 záv. |
12 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 525,21 | 7 | 7/7 záv. |
13 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 478,71 | 6 | 6/6 záv. |
14 | Krsek Jaroslav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 51 | 416,38 | 4 | 4/4 záv. |
15 | Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 51 | 387,69 | 4 | 4/4 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 1436,09 | 18 | 12/18 záv. |
2 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 1337,16 | 13 | 12/13 záv. |
3 | Tomíšek Jindřich | Obec Říkovice | 39 | 1273,49 | 19 | 12/19 záv. |
4 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 1065,21 | 16 | 12/16 záv. |
5 | Janeček Jaroslav | SABZO Praha | 40 | 1034,38 | 11 | 11/11 záv. |
6 | Marek František | SK Hronov | 41 | 674,54 | 6 | 6/6 záv. |
7 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 558,64 | 6 | 6/6 záv. |
8 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 548,59 | 5 | 5/5 záv. |
9 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 324,39 | 16 | 12/16 záv. |
10 | Doležal Stanislav | BK Pardubice | 38 | 299,41 | 3 | 3/3 záv. |
11 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 290,62 | 6 | 6/6 záv. |
12 | Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 40 | 268,81 | 3 | 3/3 záv. |
13 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 219,5 | 3 | 3/3 záv. |
14 | Holý Josef | AC Moravská Slávia Brno | 41 | 93,42 | 1 | 1/1 záv. |
15 | Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec | 35 | 92,73 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martincová Kristýna | VENCL TEAM Ústí nad Orlicí | 93 | 1274,49 | 12 | 12/12 záv. |
2 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 1111,53 | 12 | 12/12 záv. |
3 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 525,44 | 5 | 5/5 záv. |
4 | Faltusová Kristýna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 93 | 432,03 | 5 | 5/5 záv. |
5 | Rokosz Beata | ULKS Bystrzyca Klodzka | 92 | 273,5 | 4 | 4/4 záv. |
6 | Klaclová Šárka | SK Nové Město na Moravě | 93 | 248,2 | 2 | 2/2 záv. |
7 | Klampflová Hana | Krkonoše Vrchlabí | 93 | 210,21 | 2 | 2/2 záv. |
8 | Rájová Jana | AK Olymp Brno | 92 | 200,61 | 2 | 2/2 záv. |
9 | Černá Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 197,37 | 2 | 2/2 záv. |
10 | Ďurovcová Soňa | AC Pardubice | 92 | 188,04 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Holubová Iva | BK Vysoké Mýto | 93 | 186,11 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Koutná Kristýna | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 178,98 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 164,02 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Nováková Petra | LK Slovan Karlovy Vary | 93 | 122,63 | 1 | 1/1 záv. |
15 | Šaršonová Michaela | AK Olymp Brno | 92 | 116,66 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 1306,03 | 27 | 12/27 záv. |
2 | Kozáková Denisa | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 1298,53 | 14 | 12/14 záv. |
3 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 1161,95 | 18 | 12/17 záv. |
4 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 1086,2 | 35 | 12/35 záv. |
5 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 1021,48 | 20 | 12/20 záv. |
6 | Góźdż Marta | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 91 | 977,17 | 10 | 10/10 záv. |
7 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 920,06 | 11 | 11/11 záv. |
8 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 847,88 | 10 | 10/10 záv. |
9 | Horáčková Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 77 | 826,02 | 21 | 12/21 záv. |
10 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 703,83 | 11 | 11/11 záv. |
11 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 664,69 | 7 | 7/7 záv. |
12 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 620,3 | 12 | 12/12 záv. |
13 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 571,18 | 12 | 12/12 záv. |
14 | Lauterbachová Lucie | Atletika Žamberk | 81 | 557,62 | 7 | 7/7 záv. |
15 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 523,28 | 5 | 5/5 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metelková Táňa | AO SK Týniště nad Orlicí | 72 | 1421,15 | 13 | 12/13 záv. |
2 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 1410,93 | 25 | 12/25 záv. |
3 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 1130,38 | 14 | 12/14 záv. |
4 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 1110,75 | 22 | 12/22 záv. |
5 | Smoláková Jiřina | Orel Vysoké Mýto | 69 | 915,78 | 16 | 12/16 záv. |
6 | Fenclová Marta | AC Pardubice | 76 | 869,06 | 8 | 8/8 záv. |
7 | Kalná Jitka | Atletika Chrudim | 75 | 365,93 | 6 | 6/6 záv. |
8 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 295,65 | 6 | 6/6 záv. |
9 | Jetmarová Ester | Sokol Hylváty | 70 | 208,58 | 3 | 3/3 záv. |
10 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 203,4 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Vítová Eva | SK Nové Město nad Metují | 75 | 195,96 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Šumberová Lucie | Orel Česká Třebová | 72 | 191,33 | 3 | 3/3 záv. |
13 | Faltusová Radka | Atletika Jablonné nad Orlicí | 72 | 124,96 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Pešavová Jitka | Jablonné nad Orlicí | 74 | 109,36 | 1 | 1/1 záv. |
15 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 102,63 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 1586,98 | 27 | 12/27 záv. |
2 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 1276,04 | 18 | 12/18 záv. |
3 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 1252,59 | 25 | 12/25 záv. |
4 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 978,05 | 13 | 12/13 záv. |
5 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 678,38 | 24 | 12/24 záv. |
6 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 594,13 | 8 | 8/8 záv. |
7 | Siegelová Magdalena | AC Choceň | 65 | 472,06 | 6 | 6/6 záv. |
8 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 275,6 | 6 | 6/6 záv. |
9 | Kubrová Dagmar | Hvězda SKP Pardubice | 63 | 258,34 | 3 | 3/3 záv. |
10 | Felklová Jarmila | TJ Šumperk | 60 | 222,99 | 3 | 3/3 záv. |
11 | Klampflová Eva | Krkonoše Vrchlabí | 64 | 179,49 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Ottová Radka | TJ Maratonstav Úpice | 66 | 173,24 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Pospíšilová Věra | Pardubice | 58 | 161,2 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Zatorska Izabela | RMD montrail | 63 | 115,8 | 1 | 1/1 záv. |
15 | Hyláková Dana | Vyškov | 61 | 103,21 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 1421,04 | 29 | 12/29 záv. |
2 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 1343,47 | 20 | 12/20 záv. |
3 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 781,25 | 6 | 6/6 záv. |
4 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 710,11 | 11 | 11/11 záv. |
5 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 702,46 | 7 | 7/7 záv. |
6 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 480,38 | 8 | 8/8 záv. |
7 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 211,59 | 2 | 2/2 záv. |
8 | Dvořáková Eva | FOSA Prostějov | 55 | 194,64 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Rossi Lenka | Hradec Králové | 54 | 142,86 | 2 | 2/2 záv. |
10 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 136,19 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Kováříková Pavla | ŠAK Chodov | 55 | 105,59 | 1 | 1/1 záv. |
12 | Bártová Eva | OB Rychnov | 55 | 100,54 | 1 | 1/1 záv. |
13 | Kašová Hana | Barnex sport Brno | 54 | 100,07 | 1 | 1/1 záv. |
14 | Slavíčková Jarmila | Brno | 56 | 84,43 | 1 | 1/1 záv. |
15 | Půlpánová Zdeňka | KRB Chrudim | 43 | 81,95 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 1241,13 | 20 | 12/20 záv. |
2 | Hübl Radek | VENCL TEAM Ústí nad Orlicí | 88 | 1225,12 | 18 | 12/18 záv. |
3 | Moravec Martin | VENCL TEAM Ústí nad Orlicí | 1143,26 | 19 | 12/19 záv. | |
4 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 1140,02 | 27 | 12/27 záv. |
5 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 1115,23 | 21 | 12/21 záv. |
6 | Miřejovský Jiří | VENCL TEAM Ústí nad Orlicí | 79 | 1113,81 | 19 | 12/19 záv. |
7 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 1104,6 | 22 | 12/22 záv. |
8 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 1069,12 | 17 | 12/17 záv. |
9 | Řemínek Matěj | Jiskra Litomyšl | 86 | 1011,06 | 12 | 12/12 záv. |
10 | Bogdał Paweł | ULKS Bystrzyca Klodzka | 76 | 996,51 | 13 | 12/13 záv. |
11 | Ducháček Jan | VENCL TEAM Ústí nad Orlicí | 68 | 984,25 | 14 | 12/14 záv. |
12 | Bogdał Lukasz | ULKS Bystrzyca Klodzka | 82 | 972,23 | 13 | 12/13 záv. |
13 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 956,13 | 15 | 12/15 záv. |
14 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 916,6 | 12 | 12/12 záv. |
15 | Buriánek Roman | SKI Klub Česká Třebová | 65 | 906,06 | 24 | 12/24 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metelková Táňa | AO SK Týniště nad Orlicí | 72 | 1333,47 | 13 | 12/13 záv. |
2 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 1243,2 | 25 | 12/25 záv. |
3 | Kozáková Denisa | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 1164,74 | 14 | 12/14 záv. |
4 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 1159,16 | 27 | 12/27 záv. |
5 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 1081,23 | 17 | 12/17 záv. |
6 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 1058,64 | 26 | 12/26 záv. |
7 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 978,58 | 14 | 12/14 záv. |
8 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 943,27 | 35 | 12/35 záv. |
9 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 901,6 | 22 | 12/22 záv. |
10 | Góźdż Marta | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 91 | 887,03 | 10 | 10/10 záv. |
11 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 866,42 | 20 | 12/20 záv. |
12 | Martincová Kristýna | VENCL TEAM Ústí nad Orlicí | 93 | 843,94 | 11 | 11/11 záv. |
13 | Fenclová Marta | AC Pardubice | 76 | 840,11 | 8 | 8/8 záv. |
14 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 790,3 | 11 | 11/11 záv. |
15 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 731,86 | 10 | 10/10 záv. |
3.5.2024 (pátek), svátek má Alexej
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.